Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukrecjaBorghia

Związkofobia facetów z rocznika 78...

Polecane posty

Nie, korniku małej wiary :P Uciekają bo są niedojrzali emocjonalnie, wychuchani przez nadopiekuńcze mamusie,egoistycznie nastawieni do przedsięwzięcia pt. poważny związek, niepotrzebne skreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz racje :) ale ja np chciałbym już założyć rodzinę, dzieciaki... przecież po to żyjemy... a dla wygody to kupujemy sobie luksusowa auto bo związek to trudności i kompromisy życia codziennego :) i nikt nie mówi że będzie łatwo... a skakanbie z kwiatka na kwiat to może się czasami źle skończyć i wtedy pretensje do całego świata... a nie do siebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz. I tyle teoria- teoretycznie większość facetów powie, że tak, dojrzały związek wymaga pracy i nie jest to bułka z masłem. A co do praktyki to większość rozgląda się za wyjściem ewakuacyjnym przy pierwszych problemach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest cokolwiek sensownego napisać... bo każdy człowiek jest inny, a z wiekiem jest coraz \"lepszy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego teraz jest moda na wygodę, dlaczego jest tyle rozwodów? Coś nie pasuje no to się rozwodzimy, ale hmm to nie jest wyjście... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychować to mogę sobie kiedyś dziecko (jeśli się na nie zdecyduję: czytaj- znajdę odpowiedzialnego potencjalnego ojca;)), a facet ma być dla mnie partnerem,a nie kolejnym utrapieniem.Byłam już w takim związku gdzie to ja podejmowałam wszystkie decyzje i byłam ta bardziej odpowiedzialną stroną, dziękuje, wystarczy.Uhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramirez e nie przesadzaj ;> pytałeś wszystkie ? :P Lukrecjo ciężkie zadanie przed Tobą... to jak z tą igłą w stogu siana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik-->Ale szukam, szukam, nie przestaję szukać :D Ramirez--> sam widzisz. Powinnam zajmować się zawodowo rozwiązywaniem problemów innych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajcie a znajdziecie... ;) powodzenia... ja tam nie szukam, sama się znajdzie. A jak nie to pech, widocznie tak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik79, wszystkich nie pytałem:P. Ale chyba uważaja mnie za kogoś nieciekawego. Ale co mi tam. LukrecjaBorghia, jeśli już to charakter;) , dziekuje że mi uświadomiłaś hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z dziewczynami? jakie jest wasze zdanie, szczerze powiedziawszy - też jeszcze nie zaobrączkowana, ale już w stałym związku, wcześniej - różnie bywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek to przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_77
Jeszcze kilku takich jak ty, a przestaniemy się w ogole rozmnazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby kto ;> ? woli te starsze ? bo jak dla mnie to bez różnicy... oczywiście bez przesady... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież to jasne. Miałam dwóch facetów uganiajających sią za mną właśnie z rocznika 1978. Uganiali się, jak to ładnie określiłeś \"z przesadą\", bo jestem sporo starsza. :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×