Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukrecjaBorghia

Związkofobia facetów z rocznika 78...

Polecane posty

Gość LukrecjaBorghia

Spotkałam wielu facetów z tego rocznika. I doszłam do wniosku że jest t rocznik przeklęty, dotknięty głeboko zarazą związkofobii.Faceci z tego rocznika zbliżają się powoli do 30 i ani myślą się ustatkować, ciągle tylko z kwiatka na kwiatek,pawiany przeklęte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że ja chyba byłem zaszczepiony dobrą szczepionką bo dzięki Bogu od roku jestem szczęśliwi żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukrecjaBorghia
Żonaci nie podpadają pod związkofobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Żonaci nie podpadają pod związkofobię\" Jasne, bo w oczywisty sposób tej związkofobii nie ulegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niegolonone jajca św. Włodz
imierza ! Niech będzie pochwalony uociec swięty! Co wy tez godota? Ło ja niescęśliwy... Uomzeć mi psysło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie w pelni z rocznikiem 78 jest cos nie tak, wyjatkowo niezdecydowani sa :P Juz w zyciu zadnego chłopa z tego rocznika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
78rocznik,juz kilkakrotnie sie oświadczał,tylko ja nie chce.Nie sa tecy anty znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet---> Wyjątki tylko potwierdzają regułę ;) A reguła jest taka, że uciekają od jakiejkolwiek formy odpowiedzialności za związek i drugą osobę jak diabły od święconej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niegolonone jajca św. Włodz
imierza! ale i tok mnie kochota dziewychy, ni..? No kochota mnie, mówta bo jo wos kochom, mocnom, nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecjo - nie ma reguły :) może Ty na takowych trafiasz, masz pecha... a 30 na karku więc pasowało by się ustatkować ;) ... chyba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca
Mój 78 rocznik nalegał na małżeństwo 2 lata i od 3 jesteśmy małżeństwem. Więc nie wszyscy są ty skażeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można czegoś uogólnić spotykając dwa lub więcej przypadków na swojej drodze... :) szukajcie a znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uozenię sie z kozdą z wos
ze syćkimi się uozenie tutej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.Moje obserwacje wskazują na to, że zdecydowana większość jednak związkofobią jest skażona. Ja na szczęście do tego feralnego rocznika nie należe (\'82 rządzi :D), ale aż się boję pomyśleć co będzie kiedy będę w ich wieku- czy też będę miała takie rzeczy w głowie (czyt. drugs, sex & konsumpcjonizm)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja
moj mezuch tez z 78', tylko,ze dopiero dwa lata po slubie go oswiecilo,ze on sie jednak nie nadaje do malzenstwa.......... szoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×