Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość Możesz przetłumaczyć
na nasze ten swój wpis z godz 13:12 Łabędzico ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczulem sie dziwnie
powiem tak.... przeczytałem wszystko co było tu napisane. Troche jestem zły.... nie wspomne o gówniarzu \"kocham polske\", bo to jakis spaczony popapraniec i nie wart gadania. Ale dziwię się, że na topicu o temacie \"jest tu facet, ktory moze pokochac kobiete z dziecmi\" piszą ludzie wydawałoby się dorośli o swoich tak naprawdę prywatnych, dotyczących tylko ich dwojga spraw.... Do tego jeszcze zmieniają nicki i nie chcą otwarcie powiedzieć kto, komu i w jakim celu mówi czasem niezbyt przyjemne rzeczy... Proszę Was załatwiajcie te sprawy nie na forum publicznym. Wydaje mi się, że od tego macie swoje maile, telefony itp. Evita69 to prawda co napisał michas74?? Jeśli tak to GRATULACJE!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci...w moim zyciu duzo sie zmienilo...to prawda co pisze Michas74,co do slowa...poznalismy sie tu,na forum ale nie na tym topicu...dzieki niemu uwierzylam ze moge kochac i byc kochana...ze moge jeszcze ufac mezczyznie...mialam szczescie ze to wlasnie jego spotkalam...on jest ucielesnieniem moich marzen...powiem tyle ...zycze wszystkim samotnym kobietom wiary w lepsze jutro...bo ja jestem tego najlepszym przykladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evito - życzę Ci szczęścia :D mam nadzieję , że gdzieś w świecie jest też to moje........... Powodzenia dla Ciebie i Michasa :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz.....ale jeśli chcesz to sprawi mi to wielką przyjemność :D Dziś cieszę się Twoim szczęsciem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze niedlugo ja sie bede cieszyc Twoim,zobaczysz...musisz tylko wierzyc,tak ja wierzylam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę .... dobre miałam przeczucie... cieszę się niezmiernie Evito :) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że zajrzysz jeszcze... może opowiesz coś więcej? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"poczułem się dziwnie\" słuszne spostrzeżenia.... mogło być całkiem sympatycznie dłużej na tym topiku... ale najważniejsze że Evicie się poszczęściło :) to mi trochę dodało wiary... pozdrawiam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaa
Nikito , czy Ty tu szukasz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy szukam... może raczej czekam aż mnie znajdzie :) a tu czy gdzie indziej nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlądałyście
wczoraj film w tvn "Pokochaj dzieci moje"? poryczałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorcowy
nie ogladałyśmy.... ale pokocham (mam nadzieje) czyjes dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje
dziecko byś pokochał wzorcowy? Czy jeszcze jeden bajarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo mnie nie bylo...cieszylam sie miloscia na ktora tak dlugo czekalam!pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę dawno Cię nie było....👄🌻❤️... ale dobrze,że sie pojawiłaś w końcu... trochę tęskniłem!....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich...przyjaciol i wrogow i wszystkim zycze szczescia.....takiego jak mi dal pewien facet ze stolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ladnie
a co to za windaaaa tak winduje ten top??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaaa elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Evito, miło że odwiedziłaś swój topik :) Cieszę się, że jesteś szczęśliwa :) Pozdrawiam serdecznie 🌻 Kobietko czy Ty czasem tu zaglądasz? może się odezwiesz do \"starej\" koleżanki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
Skończył się temat. Skończył HAPPY ENDem. Szukacie TU jeszcze emocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kv
teraz ja szukam emocji i milosci, jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×