Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Niedźwiedź , przecież Ty dobrze wiesz , że ja nie szukam tu nikogo :P Zbyt wielka energia mnie rozpiera bym mogła zaprzątać sobie głowę szukaniem kogoś , bardziej interesuje mnie poszukiwanie CZEGOŚ :D co w moim przypadku oznacza - rozrywki :P Pa tygrysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktorio, bardzo proszę, pozwalaj sobie, przyjemność po mojej stronie :) Siostro, ale to takie hm...przedmiotowo - egoistyczne traktowanie piszacych tu i nie tylko tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victorio :) mylic sie jest rzeczą ludzką :D Muszę tylko jeszcze dopowiedzic, ze nie czytałam dokładnie topiku od dawna i mogłam nie dojrzec jesli ktos do mnie pisał, wiec sorrki, zeby nie było, ze z góry traktuje miłe towarzystwo tego topiku :) pozdrawiam oczywiscie wszystkich bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zapalenie okostnej rozwija się - dziś praktycznie unieruchomiło mi szczękę :O 😭 Nie wiem dlaczego leki nie działają :O Pozdrawiam zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety 🌻 i Mężczyznę-Niedźwiadka 👄 bo chyba tylko Ty tu zaglądasz, no a napewno masz odwagę coś napisać ;) :D Kobietko :D czymże zasłusyłam na to gorące uczucie ;) czyżby tylko tym że wyjaśniłam Vic małe nieporozumienie? :) Jolik :( może Ty idź do lekarza po inny antybiotyk, bo ten najwyraźniej nie działa na Ciebie... i zdrowiej szybciutko dziewczyno 🌻 Siostro :) Vic :) aż miło popatrzeć jak się świetnie rozumiecie ;) jak siostry :D czekam z niecierpliwoscią na to trzęsienie ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita.. taki nagły przypływ uczuc ;) a powaznie, to rzeczywiscie o wyjasnienie mi chodziło :D juz zaczynam wieczorami przesiadywac, nie dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D prawie poległam we fotelu... jakaś padnięta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie.... gdzie nasz jedyny FACET...? Misiu... kobiety tęsknią ;) :D a zwłaszcza jedna ;) ciekawe czy wiesz która...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vic, mam coś z pocztą, nie mogę wysłać maila... ale z tego co mi wiadomo Alicja jest teraz absolutną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za najście. Nie mogę wejść na ostatnią stronę treli- moreli. Nie wiem , czemu się zawiesza.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mel :) za co przepraszasz Kobieto :D skąd wiedziałaś gdzie szukać? ;) :D też nie mogę wejść.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wiedziałam ;) Mam nawet dwa pomarańczowe wpisy na swoim koncie :D Może się domyślisz, które ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamte też są dokładnie DWA :) ale jeszcze poszukam :) Vic 🌻 dlaczego nas opuszczasz? w objęcia morfeusza się udajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel :) były tylko dwie możliwości ;) Siostro :) prawda, że fajnie się zrobiło... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Siostro, to nie było aż takie trudne :) nie wiem czy \"zrąbała\" ale szczerze mówiąc też nie bardzo wiem o jakich to \"potwornie zazdrosnych i nie lubiących jej babach\" Jolik mówiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro ...a tak na marginesie, jak twoje zdrówko? nie doskwiera Ci nic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×