Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

nawet nie zamierzam się chować przed przeznaczeniem :) również miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko... a skąd wiesz, że to przeznaczenie jest rodzaju żeńskiego? :) może męskiego? i to moje przeznaczenie? ;) Witam wszystkich i pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
:D:D:D:D to dopiero będzie się działo Siostro... jak się wrzawa zrobi a panowie?... Panowie do broni! dobrze, ze chociaz na jednego mężczynę można liczyć dobry wieczór Panie Niedźwiedziu /z uszanowaniem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
JESTEM :) Jestem w WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bywalców czesc nikito :) Nie pisuje ostatnio dużo, bo mam komp oblegany, wiec nie łatwo cos pisac jak za plecami pojawiaja sie ciekawskie oczy.. dlatego podczytuje, a pisze w czasie najwiekszego spokoju ;) Nikito odwiedzam kafe dosc czesto bym powiedziała codziennie, pewnie to sie nazywa uzlaleznienie..:) pisuje sobie na jednym topiku od jakiegos czasu, ale podanie tutaj na jakim, mogłoby sprawic zamieszanie na tamtym, poniewaz tutaj działy sie rozne dziwne rzeczy, ktore nie zawsze mi sie podobały.. serdecznie pozdrawiam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Z powodu bolącego zęba , nie ma mnie :( Antybiotyk muszę brać całe 10 dni :( Jak mnie przestanie boleć , to popiszę troche :( Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich bywalców 🖐️ z mężczyzn, to chyba tylko na Niedźwiedzia mozna liczyć...? Kobietko, fajnie, że zajrzałaś :) rozumiem co masz na myśli... też mam swój ulubiony topik ;) może ten sam? :) Jeśli pozwolisz to napiszę to Ciebie maila. :) Jolik, współczuję 🌻 i niech już Cię nie boli ten ząb, wracaj do zdrówka i napisz coś, może o sobie? :) M... pozdrawiam ciepło :) Siostro :) 🖐️ to kiedy to seksparty? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
witam szanowne Panie:) i... zapraszam Panów dobrze mi poszło Nikito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
nie rozumiem twojego zdziwienia zielonooka? 🌻 na Pana Niedźwiedzia można liczyć... bo późno kładzie się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikito , pewnie , że nie biegasz za mną po topikach , bo to ja zaglądam do Twojego topiku ;) i bardzo się cieszę , ze mnie stąd nie przepędziłaś ;) A sexparty zrobimy jak tylko chopy siem pokażom :P W babskim towarzystwie takie party niezbyt wychodzi :D Boshhhhhhhhhh , jacy Ci panowie powolni 😭 : jest tam który ? :P Niedźwiedź tylko nie pisz ,że Ty jesteś orle :P Czekamy na nowych osobników ;) :P Panowie - bez urazy proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
Kobietko 🌻 witaj podejrzewam, że jednak się nie znamy tak wyważonych wypowiedzi nie przypominam sobie:) nie wszystko się nam podoba... bo kazdy z nas jest indywidualistą... o bratnią duszę trudno, ech trzeba dystansu do tematów, wpisów, osob... i za wszelką cenę należy zachować poczucie humoru:D Jolik... 10 dni? mamy kikla sparaw niedokończonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja menda
siostro:D ale ja nie chcę wirtualnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) sprostowanko Siostro - to nie jest mój topik, zaglądam tu tylko tak jak i Wy :) i przepędzać Cię nie mam zamiaru :) M... dobrze Ci poszło, choć nie wiem czemu pytasz :) i może byś jednak zafundowała sobie inny nick....? albo wróciła do swojego... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M... Kobietka nie miała na myśli Ciebie, chyba że byłaś na tym topiku od początku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak chętnie powitam Victorię :) i bez żalu pożegnam mendę, wybacz ale moim skromnym zdaniem nie ma w tym powodów do dumy.. ale to tylko moje indywidualne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dzieje z evita
ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka miała na myśli dawniejsze czasy :) Dziękuję, że to zrobiłaś dla mnie :) co do tamtego starcia, nie będę dyskutować bo nie byłam przy tym... i możliwe, że mam nieco inne poglądy na pewne sprawy... ale mężczyzn też lubię... zdecydowanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktorio ? ;) Jak to było ? Najważniejszy w życiu smaczek - raz kobieta , raz chłopaczek? ;) :P Ach , jak się cieszę niewymownie , że masz podobne upodobania jak ja :D Nie ma to jak porządny śmierdziuch rodzaju męskiego w domu :P oczywiście śmierdzący piżmem i jeszcze czymś takim very pożądliwym :P Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita z tego co pisała, można poczytać na poprzednich stronach, jest szczęśliwie zakochana i kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiem
ale moze by sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż Siostro, jak widać tylko ja Ci zostałem, niezależnie, co bym napisał, czy że jestem, czy też, że mnie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nikito juz Cie kocham;) mendo vel Wiktorio:).. tak to jest własnie w necie, ze nie zawsze mozna sie zrozumiec...Nikita oczywisce miala racje, ze chodziło mi o duzo wczesniejsze wpisy, kiedy było dzikie zamieszanie.. I badz pewna bardzo lubie przebywac z ludzmi z poczuciem humoru, moze nie widac:) ale nie jestem az taka wywazona..;) pozdrawiam :D a teraz ide na poczte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×