Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Witam kobietki i nie tylko!powiem wam,że kiedy zakładałam ten topik też bylam sceptyczna...ale powiedziałam sobie...co mi szkodzi...może jednak zdarzy sie cud...w końcu cuda sie zarzają...rzadko, ale sie zdarzają:Di jak same wiecie w moim przypadku tak się stało!Jestem pewna że jest wielu facetów,ktorzy cenią sobie kobiety z przeszłością...które mają dzieci...to w niczym nie przeszkadza, uwierzcie....oczywiście trzeba mieć trochę szczęścia,jak to w życiu...nie wiem jak potoczą się moje losy...czy uda mi sie stworzyć rodzinę o jakiej zawsze marzyłam...mam nadzieję że tak...czego i Wam życzę z całego serca:)będziemy tu zaglądać z moim Słoneczkiem żeby podnieść Was na duchu ,trzymajcie się cieplutko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evito69 , jakże miło widzieć szczęsliwą kobietę , :D tłumacz tym naszym dziewczynom , tłumacz , bo one podupadają na duchu , albo gorzej : zakochują się w niewłaściwych facetach :P Nikito , za rogiem nie szukaj , idź prostą drogą . W zaułkach mogą różni dziwni się pojawić , więc tylko w świetle jupiterów proszę :D Panowie , zima Was zmroziła ? Przecież śnieg stajał , więc już możecie oddychać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam poszukiwania??;) Nie zwracajcie uwagi na takie tekściory, jak: \"kogo stać na kobietę z dziećmi\"!! Wiadomo, że wiążąc się z kobietą z potomstwem trzeba mieć na uwadze nie tylko ją.... Ale kto mówi o utrzymywaniu?? Po prostu trzeba chcieć przynajmniej spróbować stworzyć choćby namiastkę rodziny. A kto nie ma pojęcia co to jest rodzina zawsze będzie tylko liczył PLNy. Życzę Wam więc, żebyście znalazły fajnych i mądrych facetów. Takich którzy będą Was kochali i przynajmniej akceptowali Wasze pociechy:):):) A są tacy, nie, Evito??;) Pozdro z Wawki i powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas cieszę się , że to napisałeś . Może teraz już i inni zrozumieją , że żadna z kobiet , które do tej pory same dawały sobie radę z wychowywaniem dzieci , nie liczy na sponsoring , ale na prawdziwą miłość , w której nie liczy się mieć , lecz być :) Pozdrawiam Michasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuwaj aniele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioły to są w niebie :P A Nikita , to babka z krwi i kości :P na dodatek bardzo ładna , więc nie przywoływać aniołów czy duchów , tylko menów prawdziwych :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh
Poczytałem sobie trochę i zastanawiam się, jak rzadko spotyka się takie świetne kobiety, jak na tym topiku... Ponieważ nie jestem już wolny, ograniczę się tylko do pozdrowień. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :D , czasami warto jeszcze raz zajrzeć i odebrać takie miłe pozdrowienia :D Echhhhh - pozdrawiam wzajemnie :D Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jolik a skąd Ty o mnie tyle wiesz? robisz mi tu reklamę a jeśli całkiem niezgodną z prawdą? Z krwii i kości to napewno jestem ale skąd wiesz, że bardzo ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh... aż niedowiary, że facet tak ciepło sie wyraża o kobietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
witajcie dziewczyny🌻 oczywiscie skorzystam z waszego zaproszenia... i zajrzę tu do was niekiedy :D tylko obiecajcie mi... czytając moje posty...wyobrażajcie sobie, że mówię do was szeptem i usmiecham sie:) mam nieszczęsną manierę pisania krótko i ostro... ale uwieżcie zawsze z przyjaznią nawet gdy jestem KONKRETNA Nikita jest ładna? hmmmm... ja lubię ładne... KOBIETY;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M... :) 🖐️ No właśnie nie wiem skąd takie informacje ma Jolik.... i dlaczego...? poza tym to jeszcze kwestia gustu nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... Kogo moje piękne ;) oczy widzą.... Cichutko... :) witaj 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
pozwolisz mi ocenic Nikito? przyslij mi swoje zdjęcie :) wiem, ze to jałowe... nie wszystko mmusi przynosić owoce a moze dac wiele przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda
Albo jednak nie, nie przysyłaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że się nie pogniewasz jak odmówię :) jakoś niespecjalnie poddaję sie ocenianiu ;) a jeśli już kiedyś to temu jedynemu ;) no i jak sama zauważyłaś byłoby to jałowe, a ja wolę bardziej produktywne działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję mendo2
Postąpiłaś słusznie :) Ciągła wewnętrzna walka wykańcza. Silny instynkt samozachowawczy z jednej strony... samodestrukcja z drugiej. Chciałabym, żeby ktoś mnie przytulił... tylko przytulił delikatnie ... i o nic nie pytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , że niektóre stworzonka szybko się rozmnażają :P Pozdrawiam obydwie Mendy :D tę rodzaju żeńskiego i tę rodzaju męskiego :D Mendo , jeśli tak bardzo źle , to może chociaż ja Ciebie przytulę ? :) Tak po babsku i koleżeńsku , mogę ? :) A w ogóle , to może zrobimy sobie dziś dzień cieplutkiego przytulania ? :) Jeżeli macie ochotę być przytulonym , lub przytulić kogoś , to zapraszam - wystarczy wpisać parę ciepłych słów , to tak niewiele , prawda? :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję mendo2
Jolik99 dziękuję... ze mną na przytulaniu się nie skończy:D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm , czyżby odezwała się w Tobie Siostra emergency ? :P :D Pewnie ze mną Mendo byłoby podobnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję mendo2
Siostra emergency👄/pozdrawiam cie siostro serdecznie/👄 robi TO zawodowo :D pełny profesjonalizm... co wykazuje na każdym kroku Jolik🌻przekonaj się... jeżeli nie wzgardzisz amatorką? i to amatorką amatorką dobrego hmm... PRZYTULANIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , że nie zawiodłabym się na Tobie pod względem gorącości uścisków :P Mendo , jestem do Twojej dyspozycji :P Siostrę też możemy zaprosić do tego przytulania? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję mendo2
Jolik jesteś bardzo niegrzeczną dziewczynką:P Siostrę zaprosić? :D:D:D:D:D a masz opłacane na bieżąco składki na NFZ? i czy Siostra ma odpowiednie do naszego przypadku przeszkolenie? eukacja w naszym kraju jest jednak i przeważnie jednokierunkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem niegrzeczną dziewczynką :P a raczej na pewno jestem niegrzeczną dziewczynką , ale udało mi się wprowadzić Ciebie w dobry humor , więc chyba niecałkiem taka niedobrota ze mnie jest? :D Do zobaczenia po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna Dystansino , że tacy panowie są i , że doskonale wiedzą , że naważniejsze są uczucia jakimi darzą kobietę :) uczucia do dzieci przyjdą z czasem :) Pozdrawiam i zapraszam na topik na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×