Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Nikito , jestem w pełnej formie :D co widać , słychać i czuć :P Ktokolwiek twierdziłby inaczej ten zdrajca i podły człek . Jestem bardziej energetyczna niż kiedykolwiek :D i mam nadzieję , że to z moich postów bije :P ;) Może jaki samiec to wyczuje ? :P:P:P Dobranoc miłym paniom :) 🌼 Z przykrością muszę stwierdzić , że nie mogę pożegnać panów :O Zazy - gdziekolwiek jesteś - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro :) nikt tak nie twierdził, tak sobie tylko pomyślałam... że jesteś energetyczna to faktycznie bije z Twoich postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie mogę wejść na trele. Chyba się pożegnam, jutro pobudka o siódmej :( Spróbuję jeszcze po zmyciu . Ale jeśli się nie uda, na wszelki wypadek, dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Coraz więcej WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o przyjaciołach ;) Niegdyś przyjaciel dobry mój Dziś długów nie oddaje Nic złego nie zrobiłem mu A on mnie nie poznaje Innego znów za uszy Ciągnąłem do matury On w dyrektory ruszył I patrzy na mnie z góry Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę Raz kumpel brał na raty Adapter radio daczę A ja będąc żyrantem Do dziś te raty płacę Przyjaciel miał trudności Postawiłem go na nogi On teraz mi z wdzięczności Przyprawić pragnie rogi Bo z przyjaciółmi często Podobne są układy Przyjaciel cię roluje Nic na to nie poradzisz Zjawisko dziś powszechne Nie warto się tym smucić Najlepiej się uśmiechnąć I tak sobie zanucić /Cz. T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Nie posiada prawdziwych przyjaciół ten kto nie ma wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to niesprawiedliwe. Jedni nie mają go wcale, inni nie wiedzą, co z nim zrobić. Może mógłbym Ci oddać trochę swojego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnaj więc, o niewdzięczna! Rzucę się... w ramiona innej 😭. Zatęsknisz jeszcze za mną, lecz me serce zimnym głazem będzie 😭 O ! ja nieszczęśliwy...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Nie rozpaczaj Walterze przeznaczenie o Tobie nie zapomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni to pocieszenie, ni przestroga. Szykuje się happy end czy fatal destination part 4 ? Co ty na to Siostro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obnażyć się chcesz przede mną ? :P :P :P Wiesz , że wiele ryzykujesz? :P :P :P Siostra nimfomanka - jak ją niektóre panie zauważają - może być verry niebezpieczną pomocą :P i do tego nieokreślone preferencje seksualne - jeszcze trójkącik zaproponuje i zaproszę Przeznaczenie do tego walca? :P Czujesz dreszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale nie czuję. I nie wyczuwam żadnego niebezpieczeństwa, stąd o jakimkolwiek ryzyku nie może być mowy. Mogłoby być odwrotnie. Bezpośrednie spotkanie ze mna byłoby niebezpieczne dla Ciebie. Zresztą jakikolwiek kontakt ze mną może być dla Ciebie niebezpieczny. Przeczytaj ten topik ;) Obnażyć chciałem tylko rękę. Dla sprawdzenia pulsu ;) A Przeznaczenie - odczuwam pewną ambiwalencję uczuciową wobec niego. I chcę, i się boję ... je znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj Evito
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ruch może być tylko jeden ...... :P Miękko przesuwając się wzdłuż męskiego ciała , wężowym ruchem postaram się uwolnić i siebie i jego od innych emocji niż te , które pozwolą ciałom obojga eksplodować wybuchem spełnienia :P Tygrysie - czy Ty mi grozisz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Nie zaprasza się przeznaczenia do walca. Trudno byłoby określić kto ma prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×