Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość Evito
Przyjda i pogadaja ale na pewno bez twojego udzialu wielka litero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stały bywalec topiku Lany, a właściwie jego współgospodarz, współprowadzący. Czy ktoś z osób tu piszących ma mi coś do powiedzenia, ale z odkrytą twarzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita tu
CIEKAWE KIEDY:DCHYBA JAK EVITA SIE ZESTARZEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita tu
PROSZE I OTO WIELKI SZU 190/11O,NIESAMOWITE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita tu
NO I GDZIE CI FACECI,UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,PRAWDZIWI TACY???????????O,JEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to jest
topik Luny??? I dlaczego NIE MOŻECIE założyć własnego, tylko włazicie do innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
smutne to jest Evita 69, ale tu nie ma tego kogo szukasz, przekonasz sie niebawem:(wszyscy tu to dupki:(nikt nie chce baby z cudzymi bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te Kochający Polskę
Sam jesteś dupek do kwadratu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
wole babeczki wolne i bezproblemowe, po co mi takie problemy widze to:ja i bachory obcego faceta co za dramat, droga idiotyczna EVITO 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ty też jesteś bachorem
obcego faceta, kochaneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednym słowem mialam szczęście że mimo trójki dzieci jestem z mężczyzną dobrym ktory akceptuje moje dzieci mimo ze nie sa \"aniołkami\" więc Evito69 powiem Ci tak z wlasnego przykladu że złosliwcow idiotow jest od groma ale jak mężczyzna pokocha Ciebie to dzieci nie beda żadna przeszkodą .Pozdrawiam i zycze powodzenia nie poddawaj sie nigdy bądz cierpliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te Kochający Polskę
Bachor! Bachor! Bachor!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dali chorym komputery i teraz sa tego efekty albo nie chorym NORMALNYM INACZEJ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
eVITA 69 to marzycielka, wierzy jeszcze w uczucia:(idiotka kompletna a bachory to do przeszkoda droga pani bo z nimi tylko problemy dla prawdziwych MANS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeta
Marzyłem kiedyś, by księgi trafiły pod strzechy ;) Niestety, zamiast ksiąg są KOMPUTERY :( i komputerowa bezduszność w sercach ludzi. Serce nie roście patrząc na te czasy Nie to dziś grunt wesela prawego, Kiedy był człowiek sumnienia całego Ani też nie czuł w sercu żadnej wady, Przeczby się miał wstydać swojej rady. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle człowieku naucz sie nazywac potomstwo DZIECI MILUSIŃSCY ETC Jak ktos pisze o dzieciach bachory powinien popatrzec w lustro i wtedy dopiero zobaczy BACHORA głupota to naprawde ciężka dolegliwość bo nieuleczalana:( A Evita czy marzycielka hmmmmmmmm powiedzialabym że raczej kobieta z nadzieją na ułozenie sobie życia u boku męzczyzny ot tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem...nie jest mi za wesolutko,gdy to przeczytalam,ale nie wszyscy sa tacy mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwa,witam w tych skromnych progach,dzieki za mile slowa,niekiedy sa one potrzebne:)powiedzialabym nawet ze ostatnio coraz czesciej:) do kocham polske------------moze dla CIEBIE JESTEM IDIOTKA ale za to mam cos czego ty nie masz,serce poprostu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pewnie
ja nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Evita ma
serce od ucha do ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeta
Evito, mężczyzna który nie kocha dzieci, to ludzki śmieć!!! Świat jest pełen śmieci, pisałem Ci o tym, nie na to jednak zwracaj uwagę. Wcześniej czy później znajdziesz swoją perłę, mogę się z Tobą założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewita jestem przekonana, że znajdzie się mężczyzna, który pokocha Ciebie i Twoje dzieci, ale jednak myślę, że małoprawdopodobne jest, że znajdziesz go tutaj :) Tu znajdziesz życzliwych ludzi, znajomych, przyjaciół wirtualnych :) Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evito mężczyzna ktory Cie pokocha wcale nie znaczy ze musi kochac Twoje dzieci on musi je akceptowac i nauczyc sie z nimi zyc u Twego boku ot cala filozofia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita ma usmiech od ucha do ucha ale serce na swoim miejscu...i mocno bije Poeta----dzieki i TOBIE,co do perel,to wolalabym zwykly kamien byle bylby tym ktorego szukam........a ja..........dalabym MU wszystko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
no i gdzie ten facet amant dzieci nie widze zainteresowanego:D:D:D 1:0 dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak se sam zwalisz gruche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
gospodyni mi zwali, bo na pewno ma ochote i dawno nie teges;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocham polske
Było tu oszołomów wielu, można się przyzwyczaić. Ale takiego prostego chama jeszcze nie było. Jaką satysfakcję masz ze swoich wpisów ? Idź się lepiej napij , i zwal się na kanapę, gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocham polske
A, żebyś wiedział, kto do ciebie napisał - to Prawda prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×