Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość kocham polske
Ale ty się mieścisz w moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nikita :)... humorku nie straciłam, ale niezbyt miło tu teraz jest.. i chyba nikt tu nie stęsknił się za mną ;) pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się kochaneczku...opicowywać ciebie :D Nie chce mi się ciebie nawet np. ...osypać pieprzem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:)ale mamy tu atmosfere nie:(nie wiem czemu przyciagam az tylu kretynow,Wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, wiemy, ale to nie Ty Evito w jakiś szczególny sposób ich przyciągasz. Przyklejają się wszędzie, tak jak pewne coś do butów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
Poeta - to do butów to pewnie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam cichutko byles jedynym osobnikiem ktory jest inteligentny na tym topiku, nawet evita to glupia cipka, ale kobiety sa zadko inteligentne, zreszta to nie jest konieczne, znalem taka, byla tez super diabelska w lozku, atrakcyjna 35 latka i do tego sedzia, naprawde niezla i milo bylo porozmawiac, wyprobowalismy wszystko, doteraz czuje sympatie, musialem odejsc bo sie przenosilem do innego piekla, evitka tu smedzi, to nie ta klasa ide lepiej do piekla sie polozyc w ogniu diabelskim. Tak naprawde ciekaw jestem co porabiasz na realu. Slowo harcerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co LUCYFERNETU,ja jestem wierzaca wiec nie bede sie wdawac w zadne dyskusje z takim KIMS! i to czy jestem glupia cipka czy inteligentna super woman to juz nie tobie bedzie dane osadzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
prawda w oczka kole EVITUSIA;) no i gdzie ten zakochany kandydat??????????????nie ma prawda??????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Wreszcie wiem, czemuś Lucyfer, trafiłeś tam chociażby za ciekawość. Nawet harcerstwo nie pomogło. Odpowiem Ci, co robi Cichutko " na realu " :O Siedzi cicho i zajmuje się milczeniem. Jako Poeta w realu nie bywa, buja w oblokach. Co tam w piekle słychać, jakaś zmiana stołków się szykuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Mam nieodparte wrażenie, że " kocham polske " to jednak... baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobaczony pies
wy tu wszyscy kasujecie numery a gospodyni wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutko powiem
Tryb przeszły - byłeś...zabrakło ci wiary, kiedyś, przed wiekami, brakuje ci jej i teraz, niosący światło... Zgubiła cię pycha dawniej, gubi i teraz... Co robię w realu ? Nie chciałbyś, bym "zawodowo" się tobą zainteresował, oj ,nie chciałbyś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭chyba sie na mnie ktos uwzial,co jest cholera,nawet lucyfery i odrobaczone psy,:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko chyba nie spotkales prawdziwego diabla jezeli tak piszesz u nas wakacje sa proponowane w srodku wulkanu lub alternatywnie w piecu hutniczym....................................................................................................................................................................czy to zdzierzysz synu anielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutko powiem....
zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Siedzą, piją, lulki palą, Tańce, hulanka, swawola; Ledwie karczmy nie rozwalą, Cha cha, chi chi, hejza, hola!\" Pamiętasz czarcie, co było dalej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy pozwolisz Evito
Chciałbym Cie troche blizej poznac. Ale nie wiem czy to jest dobre miejsce. Co myślisz o korespondencji prywatnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta doprasza się łaski szanownej Pani Dobrodziejki, bo też ma diabełka za skórą, :D , ale to życzliwy diabełek :D Ażeby łaskawym wzrokiem spoglądała - 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasniewielmozny Poeto wszak ze mnie prosta kobieta jest:) niniejszym slowa Twoje wiekla przyjemnosc sprawiaja i usmiech wywoluja na mojej pieknej twarzy........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej kobiecie Evito, ponoć jakaś cząstka pani Twardowskiej jest, więc przezorny - ubezpieczony :D A kobiety piękne i mądre zawsze były natchnieniem poetów i jednocześnie ich ...no nie napiszę dalej... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Nie jestem mężczyzną :( Opuszczam więc ten topik, wszak wreszcie nabiera właściwych barw i rumieńców :D. Do kiedyś gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! Prawdo! \"Polały się łzy me czyste, rzęsiste Na me dzieciństwo sielskie, anielskie, Na moją młodość górną i durną, Na mój wiek męski, wiek klęski; Polały się łzy me czyste, rzęsiste...\"/AM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy pozwolisz Evito
Dziekuje Evito napisze na pewno . Tylko nie jestem pewny czy nie wolalabys Poety. Nie umiem gadac tak jak on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×