Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość poeto
rusz z miejsca, dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
Ktoś mi zarzucił bycie kobietą? Aż sie w lustrze obejrzałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Polskę - do Ciebie
Piszesz na tym forum , dokuczasz Evicie . Po co? Piszesz ze jestes mezczyzna , o co ci wlasciwie chodzi? O Evite? Czy chcesz byc popularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
popularny to ja już jestem:) Nie muszę się wysilać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Polskę - do Ciebie
Popularnosc odrzuciles. Chodzi ci o Evite? To dlaczego jej dowalasz? Nie umiesz inaczej? Inteligentny jestes to przynajmiej zachowuj sie.Chyba ze nie o to chodzi . To o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polske
podszywaczy nie brakuje:) Nawet wśród pomarańczaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Polskę - do Ciebie
Nie możesz sie zaczernic i zapropomowac Evicie spotkania w realu? Albo napisac do niej? Znowu sie wszystko spieprzy przez stalych bywalcow. Pomysl jesli ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Polskę - do Ciebie
Jeszcze jeden chcial se tylko pogadac? Francowaty narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Polskę - do Ciebie
a ja jestem głupia cipa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ująć nic dodać ale
nioe dadza kobiecie ułozyc sobie zycia Co za narod:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee...tam
Poradzi sobie ! Jakby jej życie miało zależeć od tego topiku, to byłby problem. Ale nie zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz to już porządek
Evita gdzie jesteś? Zobaczycie kobiety że na topik wróci spokój. Na pewno bedą się pojawiać dziwni ludzie , bo zawsze tak jest , ale najważniejsze , że utworzy się grupa ludzi , którzy dokładnie będą wiedzieli po co tu przyszli. Bo samotność to nie jest zabawa , samotność to jest życie bez przyszłości. I dlatego musicie eliminowac spośród siebie osoby , które nie wiedzą po co tu właściwie przyszły. Życzę powodzenia - ja swoje zrobiłam. Samotna też nie jestem , dlatego pozostawiam Evitę waszej opiece - czuwajcie nad nią, bo ona wie co to samotność. Evito - powodzenia , moje życie nabiera właściwych barw , mam nadzieje , że Twoje wkrótce będzie piękniejsze niż kiedykolwiek. Są na świecie mężczyźni , którzy się nie bawią kobietami i życzę Ci , żeby taki właśnie i Ciebie znalazł! Powodzenia! Twój Anioł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz to już porządek
Kobietko - i tego trzeba pilnować! Życzę dobrej nocy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tez powinnam się położyć, niestety jutro pracuję... ale zajrzałam zobaczyć co się dzieje... miło Cię widzieć kobietko :) z Evitą tez chyba ok... wierzę że się nie pogubi w tym bałaganie (ciekawym) , zauważyłam też kilka nowych osób interesujących i zyczliwych Tobie Evito, to budujące :) i kilka fajnych pomarańczek :) przynajmniej coś się dzieje.. Też wierzę że poznasz kogoś odpowiedniego, niekoniecznie tutaj , choć wszystko możliwe... nigdy nie mów nigdy i napewno...tego mnie życie nauczyło... a jak poznasz to mam nadzieję że nam to radośnie obwieścisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a Cichutko...? nie rozumiem dlaczego zniknąłeś...? chyba że Evita Cię o to poprosiła...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikito zrozum
dla Evity i dla wszystkich samotnych kobiet obecnosc Cichutko byla niedobra. Cichutko napisal: "No i cóż z tego ? Czy muszę wogóle kimkolwiek dla niej być? Czy muszę być kimkolwiek dla kogokolwiek ? Czy muszę wogóle być, żyć? Czy muszę cokolwiek chcieć? Czy napisanie paru zdań na tym topiku rodzi dla mnie jakąś odpowiedzialność ?, Czy mam wobec kogokolwiek tu jakąś odpowiedzialność?" Dlatego nie pytajcie gdzie jest Cichutko czy Poeta , bo to ta sama osoba , on nie ma ochoty na odpowiedzialność. Panowie - wasza kolej , może jednak jest ktoś taki , komu nie jest obojętne życie Evity czy innych pań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywy aniele
Evity daj wreszcie spokój. Evita, między diabłem a aniołem pomoże ci tylko HEPATIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywy aniele
Nie rozumiesz że każdy może się pomylić / w realu też ludzie sie poznają i rozstaja. Byłas nieodpowiednia kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikito zrozum
Nie jestem fałszywym Aniołem - jestem osobą , która w tym wszystkim potrafiła zachować zdrowy rozsądek i dystans do wszystkiego . Teraz tylko próbuję pomóc kobiecie , która tej pomocy potrzebuje , bo jest zbyt ufna , bo daje się wziąć na lep pięknych słów . I zrobię wszystko , żeby taką pomoc otrzymała -nie tylko ode mnie. Cokolwiek byście o mnie nie powiedzieli - nic nie jest w stanie mnie ubrudzić i dotknąć - nie jestem człowiekiem netu . Mam swoje zycie i jestem w nim szczęśliwa, więc zastanówcie się czy warto się wysilać i rzucać we mnie głupimi słowami Bo wychodzi na to , że wszyscy chcemy dobra Evity , a wzajem obrzucamy się błotem . To głupie i nic dobrego dla Evity z tego nie wyniknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×