Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość to wyglada na podszyw
zabawa przeradza sie w jakas chorobe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie,no co wyscie wszyscy powariowali????????????juz nie wiem co myslec i nie wiem kto jest kto........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ten idiota Lotila L. sie nie melduje.Ale mam wrazenie,ze cichutko tego nie napisal,to podszyw,prawie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita to nie jest idiota,czemu tak myslisz...kazdy z nas ma swoj sposob na zycie...on MIAL taki jak pisal,poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita to nie jest idiota,czemu tak myslisz...kazdy z nas ma swoj sposob na zycie...on MIAL taki jak pisal,poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
Evita widze, ze ktos pewnie jakis 'dzieciak' bawi sie ta sytuacja.. wiec za bardzo sie nie denerwuj.. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac...on MIAL taki charakter jak pisal,poprostu...kretyn poprostu,pewnie oblesny stary niewyzyty typ,ktory w zyciu nie znalazl zadnej,bo zadna by go nie chciala,ale to jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak naprawde to przez chwile mialam nadzieje ze ten prawdziwy C.przemalowal sie na czarno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Langer
lolita to do ciebie,jestem ciekawa takich mezczyzn jak ty, podaj twoj adres, gdzie moge dyskretnie napisac, czy ten von to twoj adres czy tylko wyglup,sama nie mam ochoty sie osmieszac.Bylam 2 lata z kims tak szalonym jak ty,brakuje mi tego.Odpisz bo nie chcialabym w tym portalu sie publicznie produkowac,to nie moj charakter,wole intymniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz po prostu i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Langer
postscriptum,nie zrozum mnie zle,nie jestem zainteresowana sposorowaniem czy czyms takim sama moglabym ´sponsorowac gdybym potrzebowala,jestem30 letnia bardzo atrakcyjna blondynka z Warszawy, mam duza firme i lubie wolnosc i wiele innych rzeczy,chwilowo w Paryzu do 29.11. ale to nie urlop tylko sluzbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
Evita... teraz masz jasnosc sytuacji..:) pozdrawiam J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko Ci powiem...ze wszedlbym z toba do lozeczka, cichutko i kochalbym cie cichutko...napisz tylko jak i gdzie...osmielilas mnie we mgle czekalem na to zaproszenie, wiedzialem ze kiedys do tego dojdzie, ze mnie zrozumiesz,wiem ze ci tego brakuje jak i mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pokochał od pierwszego wejrzenia mój mąz, kiedy byłam własnie ze swoim synkiem z pierwszego związku na spacerze...:-) Wychowuje go teraz jak własne dziecko i jesteśmy bardzo szczęśliwi, chociaz mój synek jest dzieckiem niepełnosprawnym:-) Zdaję sobie sprawę, ze mój mąz jest cudownym i wyjatkowym męzczyzną, miałam ogromne sczeście, że spotkałam go na swojej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
Hmmmm czy prawdziwy Cichutko tak by napisal..?? cos mi nie pasuje... niby delikatnie, ale tak bezposrednio... J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
no wlasnie Evita...dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evito - uważaj , będą z Ciebie drwić i wprowadzać zamęt w Twoje myśli,bawić się Twoim kosztem i kosztem Twoich uczuć. Więcej tu popaprańców niż Ci się wydaje, więc nie ufaj, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoich uczuć potrzebuje cichutko i dlatego czekal cierpliwie, on cie moze zaspokoic twe pragnienia pieknej nocy zdaj sie na niego, jego talent, nie zapomnisz tej nocy z nim nawet kiedy bedzie za gorami i lasami, bedzie ci oswiecala droge cale zycie tak sadzi twoj Aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak widzę przemalowanie się na czarno nic nie daje 😡 Wystarczy dodać jedną kropkę i ...jest się \"sobowtórem\". Daje to pewną satysfakcję - ktoś docenia moją osobowość :D W końcu byle kiczu się nie podrabia. Szkoda jednak, że \"docenia\" mnie ktoś tak byle jaki i tak prostacko, ktoś, kto nie potrafi być sobą w sposób interesujacy dla innych. Plagiat - rzecz stara jak świat, podróba również. Widać, że jestem \"markowy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
Cichutko... teraz widac prawdopodobnie, ze to Ty. najprosciej by bylo napisac na maila do zainteresowanej.. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
ale w sumie nie powinnam sie wtracac :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
Ja tylko chce podkreslic Cichutko jedna rzecz. ze Evita jak i ja.. zauwazylysmy, ze te slowa podszywacza nie pasuja do Ciebie, wiec jednak zostales doceniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×