Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

W takim razie, dla obu Pań - 🌻 🌻 🌻 i 🖐️ Coś mi się zdaje, że mój klonik i podwójne \"i\" mają dużo wspólnego ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyglada na podszyw
dziekuje.. :) mnie tez sie wydaje, ze to jedna osoba tak sie zabawia.. ale mozna zauwazyc po pisowni i stylu pisania.. co kto soba reprezentuje Mam nadzieje, ze Evicie humorek pownien sie teraz poprawic. Evito, Cichutko.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko z trzema kropkami to bylo swietnie zagrane z tym przefarbowaniem i odwroceniem kota ogonem, jezeli masz na nia ochote to pisz wprost, czegos sie przyczepil jak rzep,my tu bez ciebie mielismy maly sympatyczny dlugi cichutki flircik i dziewczyna stoi za mna murem,odejdz od nas cichutko i bedzie dobrze ale chwytu gratuluje,mimo to jestem mistrzem a ty marna papuga,nie dam skrzywdzic Evity, bo jestem tutaj jej Aniolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko...moze jeszcze nic nie daje ale kocha, jedną kroplę... rzecz stara jak świat...wypiescilbym twe ciało, pamietaj, tylko \"cichutko\" ma w sobie to coś czego inni nie maja, nieznam go ale to czuje . Pewnie zaraz \"podrobi\" mnie ktoś tak byle jaki i tak prostacko jak ten Nieznany czy nieznana, ale ja wiem czego Evita potrzebuje \"markowy\" Anioł Evity ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evito.. mam nadzieję, że się nie przejmujesz podszywaczami.. Cichutko może faktycznie napiszesz maila...? pozdrawiam wszystkich przychylnych Evicie - z jednym \"i\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze juz nikt nie ma problemu z tym kto jest pradziwy kto nie.. ja tez sie zaczernilam.." to wyglada na podszyw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole bez nicka
I tru ukazuje sie cały czar internetu mne też kiedyś robiono za blzna a ja nie wiedzialam ze tak dziala internet Wstyd panowie i to chamstwo powinni WAs wszystkich za to..............:P nie dokoncze wymyslcie sobie sami Juz chyba wystarczy że kobieta jest sama z dziecmi i musi dżwigac ciężar i co niektóremu idiocie wydaje sie ze to latwe i proste zapenwiam tylko im sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, To może zacznij od tego ? Cichutko szepnę... podszywacz na pewno napisał do ciebie bezposrednio liscik, ja nie. Daje ci to do myślenia? Ja lubie dyskretnie i cichutko to moja cecha nawet w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Cichutko... w sam raz dla nastolatków, a różnica jest kolosalna.. zdecydowanie wolę dojrzałych i mądrych życiowo Mężczyzn od tych młodzieńców... bardzo zdziwionych tym, że kobieta może chcieć starszego faceta zamiast takiego przystojnego młodzieńca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Nikito, z maillami to tak samo jak z postami tu. Każdy może je wysłać. Napisać co chce i podpisać się jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznacie go po tym ze pisze do was poczte do skrzynki domowej lub slini sie tu dalej swą żadza zniszczenia. Uważaj Evito, bo zostawilas twoj E-mail ...Uważaj cichutko prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Cichutko... ale musi być jakiś sposób... zresztą myślę że Evita by Cię rozpoznała po tym jak piszesz i CO piszesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko z czterema kropkami ...nie wysilaj sie juz!!! bo to jest malo smieszne wrecz zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaś pisanie tutaj poddane jest osądowi wielu czytelników. Nie wszystkich można oszukać. Gdyby jednak zaistniała konieczność nawiązania kontaktu maillowego - jest możliwe wyeliminowanie podszywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie , na poczatku o maly wlos udalo mu sie zmylic tym nikiem, bo ta jedna kropke mozna nie zauwazyc.. ale styl pisania jest zauwazalny, no ale malolat widocznie jest slepy albo bardzo naiwny.. Masz racje Cichutko.. nie wszystkich mozna oszukac.. pozdrawiam J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkontentka*
nie czytam calosci, bo nie mam czasu, ale, evito dlaczego, na Boga, szukasz meza (przyjaciela, kochanka itd) na forum dla kobiet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, dzieli nas, jak każdego klona od \"oryginału\", różnica co najmniej pokolenia. To jedyna jego przewaga, ale jako różnica jest ona niemożliwa do zniwelowania, natomiast przewagą może być iluzoryczną. ;) Wygląda na to, że biedak zdaje sobie z tego sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyższy czas żeby zdał sobie z tego sprawę :) a różnica jest Twoją przewagą nie jego Cieplutko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami brak mi slow....mam anioly stroze,moge im tylko podziekowac ....no i czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... :) to dlatego, że od Ciebie Cichutko... czuć cieplutko :) :) to chyba oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko... - tak się zastanawiam - pisałeś wcześniej , że Ty już swoją perłę w necie znalazłeś , więc powiedz Evicie szczerze , co jest powodem Twojej tutaj bytności. Popularność rzecz piękna i pożądana , szczególnie popularność u kobiet . Znów będziesz podziwiany za swą mądrość i wielkie serce , ale czy to zadowoli Evitę? Ona czeka na kogoś kto da jej oparcie w życiu, a nie pobawi się nią na topiku. Zamkniesz drogę właściwemu facetowi i kolejna samotna matka pozostanie samotną matką. Zastanów się Cichutko... czy masz prawo, dla dobrej zabawy, wchodzić w życie skrzywdzonej przez los kobiety? Chyba , że naprawdę jesteś \"kolekcjonerem\" i myślisz tylko o sobie. Evito - zachowaj dystans, dopóki faceci z tego topiku jasno nie określą swoich zamiarów wobec Ciebie. Jestem taką samą osobą jak Ty i tak jak Ty próbowałam tu znaleźć bliskiego człowieka - i wydawało mi się , że znalazłam , ale tak tylko mi się wydawało - prawda Cichutko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem pojawiła się sama Szefowa :D Z tymi aniołami to tez trzeba być czujną, Evito, wszak jeden z nich ma chęć na jedną tylko noc - \"Twoich uczuć potrzebuje cichutko i dlatego czekal cierpliwie, on cie moze zaspokoic twe pragnienia pieknej nocy zdaj sie na niego, jego talent, nie zapomnisz tej nocy z nim nawet kiedy bedzie za gorami i lasami, bedzie ci oswiecala droge cale zycie tak sadzi twoj Aniol\" Jedna noc, nawet Taka Noc, to chyba nie to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×