Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

oki troszkę się zapultałam - nieprzespane noce spędzone w książkach i...wzorach i wykresach w końcu...masz rację Fałszywy aniele daję sobie radę...jakoś :) pozdrawiam dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie to nie wiem z kim rozmawiam. Jesli chodzi o spotkanie, mowa była o wiośnie, Ty obiecywałaś że coś wymyślisz, mowiłaś coś o neutralnym gruncie, miały być konkrety z Twojej strony, a były tylko obawy, przecież nie mogę tu napisać jakie. Odpowiedz jasno na pytanie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywy aniele
Dobranoc, Wika, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie rozumieszNaprawdę
Doskonale wiesz z kim rozmawiasz ....... Jeśli mogę Ci przypomnieć , to choćby kilka dni temu padła propozycja - odnośnie grudnia......... Pamiętasz co odpowiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była propozycja ? W taki sposób, ? Wolne żarty teraz ze mnie robisz? Zażartowałaś sobie ze mnie, liczyłaś, że sie przestraszę, ale sie nie przestraszyłem przecież. Wobec Twoich wcześniejszych powaznych stwierdzeń nie mogłem tego potraktować poważnie, a Ty sama od razu powiedziałaś, że to żart. Pytanie, to jest dla mnie ważne, odpowiedz na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie odpowie
Twoim celem nie jest niewiedza a jedynie chęć manipulacji.... więc........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzynka Edyta
Polska to kraj małych cwaniaczków i niezaspokojonych niewiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie rozumieszNaprawdę
oczywiście , że odpowiem........ ta propozycja spotkania padła w dniu , gdy otrzymałam maila od osoby , która chciała mnie bliżej poznać ... Ty też rozmawiasz z innymi ludźmi....... prawda? Twoja odpowiedź zdecydowała o tym , że rozpoczęłam tę znajomość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim celem nie jest chęć manipulacji lecz wiedza. Gdyby odpowiedź byłaby łatwa, dawno by padła, zresztą pośrednio już została udzielona. Zastanawiam się czemu to wszystko ma służyć, ta cała nocna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyszczeniu atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzynka Edyta
Puszczamy bąki poglądów z nadzieją,że ktoś je powącha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie rozumieszNaprawdę
I myślę , że wystarczy tych publicznych wynurzeń ..... Ja niczego nie żałuję , nic nie straciłam, jestem bogatsza o kolejne doświadczenie życiowe........ Nikt i nic nie jest w stanie zakłócić mojego życia......... mam nadzieję , że i Ty poradzisz sobie ze swoim ....... a im szybciej uporasz się ze swoimi problemami tym większe są szanse na to , że będziesz umiał innej kobiecie coś z siebie dać...... Na dzień dzisiejszy nie jesteś gotów do rozpoczęcia związku z kimkolwiek........ więc nie mąć w głowach osób szukających partnerów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałem, czy jesteś Aniołem Evity, czy nie. Ciekawe jak długo by trwała ta gra na dwa fronty, gdyby nie ta nocna pogawędka, kiedy bym się o tym realu dowiedział. Przypomina mi sie powiedzenie o wróblach, gołąbkach, dachu :( Sens dzisiejszej pisaniny widze w jednym, tzn. w prowokowaniu mnie do pisania tu - ma to ktoś przeczytać - i to jest manipulacja. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osz cholera
jak najdalej od nawiedzonych kobitek. Co wszystko lepiej wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie rozumieszNaprawdę
Ty śmiesz mówić o grze na dwa fronty??????? Właśnie Ty????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derek Trotter
Zaplątane we własne zwoje mózgowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie odpowie
Misiu nie użalaj się nad sobą to boli, ja wiem, kiedy ..uczeń, przerasta...Mistrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienerał
Hitler przegrał,bo wojował na 2 fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Dorn
Niektóre kobiety są stosukowo cnotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osz cholera
Nie ma czego żałować. Nie było róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie odpowie
bez kolców???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak...nie wiesz co boli naprawdę. Tu kto inny był mistrzem, kto inny uczniem... Nie będzie odpowiedzi na to pytanie...bo odpowiedź jest rozstrzygająca, ale nie wiecie dlaczego, a ja nie mogę powiedzieć. Może moje milczenie w tej kwestii zostanie docenione. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak tak
jutro wstanie nowy dzień i pojawi się słońce i zakwitną sady i...owocki przeróżne na drzewkach ...mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ująć nic dodać ale
internet odbiera ludziom jasnośc myslenia i odczuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy słoneczny dzień
..... Ja niczego nie żałuję , nic nie straciłam, jestem bogatsza o kolejne doświadczenie życiowe........ A jeśli ktoś inny coś stracił ?...pewnie to dla Ciebie nic nie znaczy...Ty jesteś bogarsza... ...wierzę w potęgę wielokropka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłem się :) Bo czytając wasze nocne wpisy, chyba wreszcie atmosfera na tym topiku dojdzie do jakiejś normy. Przynajmniej mam taką nadzieję :) Nie śledzę uważnie poczynań ludzi na Kafe, więc mam proste pytanie laika - co to znaczy \"topik Luny\".. Przewija się to określenie wielokrotnie.. Byłbym wdzięczny za udzielenie mi odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterole
topik Lany, jeśli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekundantka
Był taki topik "Szukam męzczyzny...". Ona szukała, pojawił się On... Pojawiły się też inne osoby jak to w necie bywa. Jedni sekundowali temu co wydawało się zaczyna rodzić między dwojgiem...inni próbowali tak jak i tutaj, zepsuć topik. Jednak dość długo udawało się utrzymać topik na odpowiednim poziomie. Była na nim i poezja i sporo zabawy. Lubiłam tam pisać, polubiłam piszące tam osoby, bez wzgledu na różne zawirowania jakie tam się wydarzyły. Myślałam, że może tym dwojgu się uda... :( Przeczytałam przed chwila nocne wpisy i mam mieszane uczucia. Nasuwa mi się wniosek, że net należy traktować tylko i wyłącznie jako miejsce do rozmów, miejsce do dobrej zabawy, bez robienia sobie nadziei na coś, co chyba w tym świecie jest faktycznie nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×