Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patiko

Jak usunąć plamy z jabłek na ciuszkach niemowlęcia ???

Polecane posty

u mnie na plamy z soczków jabłkowych i marczewkowych pomógł vanisch oxi action (czy jak to sie tam pisze) :D ten w proszku dodawany do prania drogi ale skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, ten Vanish jest rewelacyjny ale ja stosuję przed praniem bezpośrednio na plamę, jak córka była mniejsza to spłukiwałam a teraz od razu wrzucam do pralki, po plamach nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfh
ale ja prubowałam wszystkim i mi nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie proszek Oxy z Biedronki za 4,99 zł , zamocz na noc i ci zejdzie wszystko! a jak to są białe ubranka to można wybielaczem Agent Max też z Biedronki a Vanish to do dupci jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvbhj
Vanish dodawany do prania !!!! I dobry proszek typu Ariel, Vizir... Nakjlepiej by było gdybys po karmieniu od razu namaczała wtedy nie ma problemu z usuwaniem plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram biedronkowe środki najlepsze tanie i naprdwę pomagaja ja sama uzywam OXY i jestem zadowolona po co płacic 30 zł za Vanish jak mozna miec dobr za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaki nick
ten oxy zielony w wiadereczku z biedronki jest straszny, zniszczyl mi wiele ubran poprostu odbarwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryna, kwasek cytrynowy, a z odplamiaczy chyba nazywa się OXY- z Biedronki za 5zł w zielonym opakowaniu, jak dla mnie rewelka na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning sun
kiedys znalazłam w poradach Babci Zuzi: Plamy z owoców schodzą nieraz bardzo trudno. Dlatego warto je usuwać od razu. Gorzej z tym, że plam po jabłkach i gruszkach początkowo nie widać. Póżniej gdy są bardziej widoczne, stają się trudniejsze do usunięcia. Można je próbować wywabić kwaśnym mlekiem lub sokiem z cytryny albo kwaskiem cytrynowym. Następnie wypłukać wodą z alkoholem. Gdyby zostały ślady - spłukać wodą utlenioną a na koniec pod bieżącą wodą. oby pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry proszek. Polecam Perły Perlux i dodatkowo dodać listek piorący np Dizolve. Takie listki widziałam w supermarketach. ja kupowałam w sklepie internetowych e-chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACE, ale potem dobrze wyprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten sam problem, bo moja córcia uwielbiała owoce i przeciery. Bardzo długo zmagałam się z takimi plamami co było uciążliwe bo trzeba było ciuszki namoczyć, potem ręcznie szorować, znowu namoczyć w odplamiaczu i dobrze wyprać, by ubranko było bezpieczne dla córeczki. żałuję , że tak pózno trafiłam na isokor https://efektlotosu.pl/isokor-cleaner-500ml-p-6.html . Dziewczyny, żadne środki tak łatwo nie usuwały nawet tłustych plam- wystrczy popsikać i po kilku min zmyć wodą. i najważniejsze, że srodek jest bezpieczny dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×