Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziqowa

Nadkwasota - pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Nadkwasota to poważny problem (piję ogromne ilości kawy i generalnie nie odżywiam się specjalnie zdrowo), sam długo z nią walczyłem i mnie pomogły tabletki Eliminacid- suplement diety na odkwaszenie organizmu (trochę przydatnych informacji http://eliminacid.pl/ ). Według mnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, ja z nadwkasoty wyleczyłam sie...suszonymi warzywami:) To dziala, bo maja tak silne pH zasadowe, że juz po tygodniu regularnego stosowania i picia suszonych warzyw, naprawdę czynią cuda. Tu link do sprawdzonego zrodla warzyw w proszku: warzywkubek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już doszło do tego że mnie zalewał w nocy kwas żołądkowy ,ledwo to przeżyłem ..I któregoś dnia kupiłem maslankę jak ją schłodziłem naprawdę dobrze smakuje tak że piłem codziennie .A wieczorem trzy drinki i nic nawet po dobrej imprezie stawiałem maslankę przy łóżku ,ale po dwóch tygodniach nic już się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecior
Miałem nadkwasote i bakterie helicobacter ,nieraz zalewało mnie w nocy ,ale to nieważne brałem wszystko od antybiotyków po leki na nadkwasotę i wtedy zaczołem pić Maslankę rano,w obiad,na kolację i brałem do łużka kiedy zaczynało piec robiłem łyka .Oczywiscie na pocztku razem z ranigastem po jakimś czsie 2-3 tygodnie piłem tylko maslankę .Lubie wypić drinka i zapalic to czasami mnie zapiiecze to znów popije maslanką jest super.Najlepsza dobrze schłodzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Z takim problemem najlepiej iść do lekarza. To jedyne sensowne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę miesięcy temu miałam również problem nadkwasoty :) udało mi się ją wyeliminować dzięki....wodzie mineralnej :) Zaczęłam pić regularnie zieloną Piwniczankę :) jest ona na tyle odpowiednia, gdyż doskonale wspomaga trawienie oraz radzi sobie z tego typu dolegliwościami :) to wszystko za sprawą dużej zawartości wodorowęglanów w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×