Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WESELNNA BABA

ZA MIESIAC WESELE.MUSZE 10KG ZGUBIC.KTO W TO WCHODZI?MYŚLICIE ZE SIE DA??

Polecane posty

Gość WESELNNA BABA

HOLERA WYPADŁOMI WAZNE WESELE W RODZINIE DOKŁADNIE ZA MIESIAC .MAM CUDNA SUKIENKE ALE WEJDE W NIA JAK 10KG SCHUDNE .CHOLERA MYSLICIE ZE DA SIE TO ZROBIĆ?? DZIS MAM 1 DZIEN KOPENHASKIEJ TERAZ WAZE 68KG A MUSZE ZEJSC DO 58KG I BEDE ZNOWU CUDOWNIE WYGLADAC. KURCZE MOZE KTOS SIE DOŁACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
ALE JESTEM DURNA WPIERDALAŁAM A TERAZ MAM ZA SWOJE KURCZE DA SIE TYLE CHUDNAC??CHODZ 8KG??MOZE KTOS SIE DOŁĄCZY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
ODEZWE SIE JUTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej kupic nowa sukienke? w miesiac tyle nie schudniesz chyba ze bedziesz sie glodzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNA BABA
mysle ze musi sie udac .za sukienke dałam 800zł rok temu wiec teraz musze w nia wejsc !! mam nadzieje ze na kopenhaskiej zejde tak do 62kg :) własnie dzis mam drugi dzien Jednak sprawde moze sie uda a jak nie to pobiegne do sklepu pojakas kiecke i bluzeczke ,puki co teraz musze 10kg zejsc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNA BABA
barwy jesieni=====masz ten sam problem??napisz cos wiecej hihihi kurcze trzymam sie dobrze :) wieczór wskakuje na bierznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jestes
normalna ja nigdy w zyciu nie dałabym tyle kasy za sukienke a w miesiac nie zgubisz 10 kilosów no chyba ze bedziesz jadła jak mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek26
co to za dieta kopenhaska powiedz cos wiecej to moze sie dolacze tez by sie przydalo troche zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidalan
Elo Wierze że się da schudnąć w miesiąc ok 10kg ponieważ ja w ciągu miesiąca schudłam 8 kg bez większych wyrzeczeń ale oczywiście ćwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę
ja też uważam, że w miesiąc da się schudnąć 10 kg - tylko potrzebna jest samodyscyplina i konsekwencja. Może i potem bedzie efekt jojo, ale przypuszczam, że guzik Cie to obchodzi, ważne żeby do wesela wbic sie w sukienke :-) Ja na kopenhadzkiej schudłam 7 kg (z 65 na 58), podczas tej diety nic nie ćwiczyłam. Teraz nie moge patrzeć na jajka i pomidory ale to nic :-) Waga mi po roku wróciła, ale dlatego, że kocham jeśc a szczególnie słodycze ;-) Życze powodzenia. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidalan
Ale czy to na dłuższy czas się opłaca robić jakieś dziwne diety które mają na celu schudnąć i tyle? Bo schudnięcie to pikuś w porównaniu z utrzymaniem tej odchudzonej sylwetki. To dopiero sztuka. A diety tego typu jak kwaśniewski czy kopenhadzka itp. nie dają gwarancji że non stop będziesz szczupła. Moim zdaniem najlepsza dieta to MNIEJ JESC. Ale to nie oznacz żeby zrezygnować z słodyczy (mniam). Najważnieszy to jest umiar. Droga WESELNA BABOpowinaś robić tak : 1. Jeść 5 posiłków dziennie -mało ale często 2. jeść do godziny 19.00 3.nie jeść chleba, ziemniaków i żeczy smazonych 4 Cwiczyć 1 raz dziennie 5. Obiad niech się skłąda z jednego dania ( zupa lub drugie danie) to wystarczy jak jesteś zainteresowana to dam ci przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na wesele w grudniu. Stosuję dietę typu mż, chodzę na aerobik, dziś lecę na siłownię. Na diecie tak konkretnie to jestem od wtorku. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam South Beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNA BABA
no tyle dałam za kiecke i cudownie w niej wygladałam takiek kiecek to nie ma w polsce. Kurcze dzis drugi dzien kopenhaskiej wieczorkiem wskakuje na steper. kiedys dawno dawno temu po ciazy schudłam 8kg w miesiac efekt trzymałam rok wiec tym razem tez sie musi udac. MUSI BO INACZEJ ZWARIUJĘ. chelera jak ja nie lubię takich imprez za rak mam 4 wesela i tak miłam powoli chudnąć do przyszłego roku a ty w tym roku jeszcze 1 no cózmoże mnie jeszcze bardziej zmobilizuje do schudniecia ... pozdrawiam jutro rano sie z ciekawosci zwaze było 68 jak zaczynałam diete kopenhaska a tak naprawde to z 72kg startowałam ...ale byłam głupia ze tak zarłam. rok temu wazyłam 61kg jak kupiłam ta kiecke a teraz pragne mieć 58 a potem 55 i bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNA BABA
Witam serdecznie dzis mój 3 dzień na kopenhaskiej . czuje sie świetnie nawet chyba uwazam ze to zaduzo jedzenia w tej diecie :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak najbardziej trzymam kciuki a żeby się Tobie udało Ja niestety nie wytrzymałam na tej diecie 13 dni tylko 5 przy czym schudłam 5 kg(i byłam z tego osiągnięcia zadowolona) Przy wzroście 170 i wadze 75kg spadłam na 60 stosując jedynie tylko ta dietę bez żadnych dodatkowych ćwiczeń. Na początku chudnie się wolniej potem waga szybciej znika. Minusami w tej diecie jest to ze dostarcza mało składników odżywczych które są potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania organizmu. W czasie trwania diety nie mogłam się skupić widać było zmieszaną koncentracje i gorsze samopoczucie. Waga po pół roczku wróciła. Teraz tez planuje schudnąć ale już tak z 10 kg ;) Nie koniecznie w takim krótkim czasie jak Ty byś chciała. Teraz bardziej stawiam na aktywny tryb życia czyli aerobik, rowerek, skakanka i oczywiście zmiana mojego żywienia Bo na razie wcinam dużo słodyczy które KOCHAM. I częste podjadanie miedzy posiłkami. Zaczynam od dzisiaj :) Na początek głodóweczka 3 dniowa czyli dużo wody i herbatki owocowe. 20.10.2006 75kg /170 cm CEL 1.01.2007 65kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
HEJ DZIĘKUJE CI ZA TWÓJ WPIS PODNIOSŁAŚ MNIE NA DUCHU dziś jestem jakas senna mam strasznie duzo pracy w domu i jakoś nie moge sie zebrac. ja sie boje głodówek kiedys nie jadłam 2 dni i prawie zemdlałam ,ale z całego serca życze Ci powodzenia :) Kurcze jak mi sie spać chce ech...miłam sie dzis zwazyc ale waga sie zepsuła tzn baterie padły a mi nawet nie chce sie wymienic.Nic mi sie nie chcde .Zaraz chyba wypije druga kawe z słodzikiem to może ona postawi mnie na nogi Jutro bedzie 4 dzin i napewno sie rano wzaże ciekawe ile bedzie . bede super szczesliwa jak waga pokaże 66,5kg .... Dobra odezwe sie potem dolce cita -serdecznie dziękuję za wpis .Mam nadzieję ze bedziesz sie odzywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna baba
No juz lepidj domek posprzatany zjadłam juz wszystko został mi jeszcze dzis mały kawałek kalafiora zjem go koło 19 bo zaraz biegne z mała na spacer i do marketu porobic jakies zakupy. \kurcze chyba wczesniej ciśnienie było skłabe ze byłam osłabiona. Burczy mi troszke w brzuszku ale to nic:) Musze wytrwac boze jutro 4 dzień rano sie zwaze och jak bedzie dalej 68kg to chyba sie załamie :( Kurcze szkoda ze niemma kompana no ale cóz duzo mi to daje ze sie tu wpisuję . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna baba
KURCZE TAK SIE ZASTANAWIAM CO JA ZROB8IE PO TEJ KOPENHASKIEJ CHYBA ZE STARACHU TO WOGÓLE PRZESTANE JESC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co przecież tu jesteśmy żeby się nawzajem wspierać i podtrzymywać na duchu. Ja już wypiłam 2 butelkę wody i chyba z 10 kubków herbatek :) I tylko latam sisiu. Ćwiczonka zaczynam od poniedziałku bo w czasie głodówki jestem osłabiona wiec padnie szybciej niż poćwiczę z godzinkę. Pozdrawiam i życzę udanego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę
weselna baba jak Ci idzie? dajesz radę? a może spróbujesz ćwiczeń 8ABS? podobno sa skuteczne - ja zaczynam od jutra, bo obecnie ściagam je (filmiki z nimi) z netu. trzymam kciuki za Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
jestem jestem trzyma sie dzielnie gdzies mam te cwiczenia ... kurcze zamiast 1 owoca zjDŁAM 2 JABŁKA I ZAMIAST PLASTRA SZYNKI 3 PLASTRY SZYNKI I TERAZ MAM WYRZUTY SUMIENI.WAGA MI SIE ZEPSUŁA..BOZE CO JA TERAZ ZROBIE...BOZE....BOZE.... HOLERA CHCIŁAM SIE JURO ZWAZYC A TU LIPA ..NIE MA NA CZYM ..BOZE.BOZE.BOZE... JA TEZ MAM ZAPAS WODY HIHI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
Witam serdecznie :) Dzis czwarty dzien kopenhaskiej. Własnie popijam kaweczke i zjad lam serdek KUrcze musze isc dzis gdzieś kupić ta wage !!!aaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę
Dolce Vitaa, ja mam emule i wpisałam np. "8 minutr legs" i zciągnełam sobie ćwiczenia na nogi itd. jak chcesz to Ci napisze co wpisywałam... mam ćwiczenia na nogi, pośladki, brzuch, ramiona no i streching

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę
ej, WESELNA nie przejmuj sie tą zepsutą wagą, a juz przestałam patrzec na wage a kieruje sie wymiarami ciała. tłuszcz jest bardzo lekki, i czasami może Ci sie wydawać że waga stoi prawie w miejscu ale natomiast centymetry leca w dół. Tak jest np podczas głodówki - ale leczniczej (bez kawy i coli itp - tylko woda i zdrowe herbatki) - pierwsze 5 dni waga leci w dół - potem się zatrzymuje, ale ubywaja centymetry - więc nie przejmuj się i bądź wytrwała i konsekwentna - nie pozwól żeby jedzenie Toba rządziło - TY TU JESTEŚ PANIĄ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisap
hej dziewczynki ja też jestem na kopenhaskiej dziś mój 3 dzień, stosowałam ja w zeszłym roku i schudłam 6 kg, mój chłopak teraz wyjechał i chce mu zrobić niespodziankę. Nie jestem gruba nie, tylko lepiej się czuję jak ważę jakieś 4 kg mniej i do tego dąże. On kocha mnie taka jaka jestem ale robię to dla siebie! mam nadzieje że damy radę, co Weselna Babo???i inne odchudzaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
Witam serdecznie Mma nowa wage i juz wiem ile waze Dzis 5 dzien kopenhaskiej i waga 65kg!!!!! No super ze wkoncu ktos cos tu napisała ..taka jestem samotna tutaj.... monisap jak mój mąz wyjechał na 3 tygodnie to 8kg schudła jak wrócił nie poznał mnie!!świetne takie niespodzianki sa!!! Odezwe sie potem dzis rybka bede jeść pange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×