Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WESELNNA BABA

ZA MIESIAC WESELE.MUSZE 10KG ZGUBIC.KTO W TO WCHODZI?MYŚLICIE ZE SIE DA??

Polecane posty

Gość monisiap
a na którym dniu jesteś Weselna Babo na piątym sądząc po rybce???czy dalej? no i ile do tego czasu schudłaś bo ważysz 65 kg a ile ważyłaś???? no mój chłopak wyjechał na miesiąc, więc mam nadzieje na te 4- 5 kg, wspierajmy się bedzie nam raźniej, do usłyszenia jutro papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
startowałam z 68kg dzis mija 5 dzień. odezwe sie jutro bo jestem bardzo zabiegana.Dieteke trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
monisiap przezywam załamanie ze nie zdąze az tak duzo schudnac przypominam startuje z 68kg i musze do 58kg zejsc został mi nie spełna miesiac a ja waze 65kg .Boze jutro z ranca wyciagam biezenie i zasówam codzien po 1h dzis cwiczyłam cos 20 minut . cholera a co po kopenhaskiej moze znowu kopenhaska jezu jestem zdesperowana ze nie zdąze!!ja jestem w tanie jesc tylko 3 owoce dziennie po tej kopenhaskiej ..boze boze co tu poczac. Koło południa sie odezwe bo rano godzine pocwicze potem na solarium ...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselna DASZ RADĘ trzymaj się bo WARTO. udowodnij sobie, że jedzenie NIE BEDZIE toba rzadzić. Odchudzanie bardzo zależy od głowy. Jak bedziesz sie trzymać na diecie to schudniesz przez ten miesiąc więcej niż do 58 kg. TRZYMAJ SIĘ ja od dziś próbuję dietę \"do 13\" czy jakoś tam, mówią, że działa więc spróbuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNA BABA
SUPER MOZE ZOSTANIESZ NA NASZYM TOPIKU :) KURCZE TA MOJA NOWA WAGA DODAJE 5KG DO PRZODU . DZIS NA NIEJ STANEŁAM A TAM 69KG CZYZ BYM WAZYŁA N64KG??MÓJ OJCIEC MÓWI ZE NAWET 6KG DODAJE ,TO MOZE 63KG WAZE? KURCZE .... NIC MUSZE WYTRWAC CHOLERA MUSZE JAK BYM NA TEJ KOPENHASKIEJ 7-8KG SCHUDŁA TO BY BYŁO SUPER MAJUNIA FAJNIE ZE SIE WPISAŁAS TAK NJAK JUZ WCZESNIEJ PISAŁAM MOZE ZOSTANIE TUTAJ. NAPISZ Z JAKIEJ WAGI STRTUJESZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNA BABA
A DZIS 6 DZIEN KOPENHASKIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia_
Ja w zasadzie to nie wiem ile waże bo na jednej wadze wychodzi, że 66 kg, a na drugiej 60 kg przy 1,70 cm. Ale ja juz przestałam się ważyć - teraz moim niemal codziennym rytuałem stało sie mierzenie: talia, biodra, udo :) zostanę na topiku :-)) zaraz mam zamiar zacząć ćwiczyć 8 abs na posladki i nogi. A Ty sie trzymaj. DAsz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
kopenhaska dietka - tylko 13 dni - a działa cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy jesieni - ja stosowałam całe 13 dni - jak dieta to dieta - jak chcesz tylko 7 dni to stosuj jakąś inna dietę. Zmotywuj się i wytrzymaj... z głodu nie umrzesz...a potem z jaka satysfakcja patrzy sie na swoje ciałko... Ci mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
holera jasna !!jestem w szoku ta dieta czyni cuda łwśnie załozyłam białą kurteczka w która sie ostatnio nie miściłam ..szok szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
mysle ze ta dieta mnie bardzo mobilizuje .Po 13 dniowej napewno bede dalej sie odchudzac i schudnąc do wagi sprzed ciązy 52kg !! mysle ze po 13 dniach jest efekt niezły .ja dzis mam 6 dzien i napewno jest 4kg mniej :) Więc jak ktos chce wytrwac 7 dni to moze liczyc na podobny spadek wagi no ale potem trzeba naprawde uwazac majunia pozdrawiam :) MUSIMY BYC SILNE!!!BO NIEDLEKO SYLEWSTER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
POWIDZCIE MI CZY 8 abs JEST TEŻ NA RAMIONA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselna ... :-) ja bym chciała mieić 94 cm w biodrach. To jest mój obecny cel. Mam tzw. \"kobiece kształty\" więc 94 to bedzie super osiągnięcie. Przed chwilą ćwiczyłam 8 abs na pośladki...oj ciężko było ..no tak jak się człowiek prawie nie rusza to potem sa skutki. Ale powiedziałam sobie: dziewczyno trzeba coś z tym zrobić i to szybko. Za 2 tygodnie jadę za granice do mojego chłopaka i chce mu zrobic niespodziankę tzn. ok. 8 kg w dół i ładniejsza (mniejsza) dupcia... i uda mi się...tym razem wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
gzdie to ściagasz?? Ja jestem szczupła w biordach mam duzy brzych ,obrosniete tłuszczem ramiona i duze piersi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam emula - wpisałam \"8 minutes arms\" i zciągam, ale strasznie długo to idzie... Ja mam brzuszek jak ta lala...ale te biodrzyska... nie cierpię ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
raz na forum ktos umiescił na serwerze te ciczenia nawet je sciagłam akle nie wiem gdzie sa... to sie sciagało expresowo poszukam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
niestety już ich tam nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz legs, buns, stretch .. a ramiona mi się zciągają... za godzine dwie powinnam mieć... ale do ćwiczeń to ja się zmuszam... może zaczne biegać...już nie wiem... jedno wiem na pewno tym razem się nie dam i schudnę :-) ale my dziewczyny jesteśmy... folgujemy sobie z jedzeniem... a potem jakis wypada jakiś ślub, fajna imprezka, randka czy coś... i zaczyna sie tragedia.... i katowanie. No ale co zrobić... takie jesteśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidalan kochaniutka
daj przepisy mi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
majunia masz racje !!Ile masz lat? Do jakiego kraju jedziesz?? Odezwe sie potem musze obiad rodzince zrobic ,odbębnic spacer z córka bo juz z przedszkola wróciła p.s ja mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także mam 25 lat. a jadę do szwecji... tzn. przenoszę sie tam na dobre i wiesz.... trzeba sie jakoś zaprezentować w nowym otoczeniue :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesli macie to 8 minutes arms i takie cosik tylko, że na nogi to proszę, prześlijcie mi na pocztę!!!!!! mój mail: markry2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
ale dziewczynki żeście się rozpisały to bardzo dobrze, a co do tych ćwiczeń jak też bym chciała zapoznać się z nimi, czekam na nie! -- do Weselnej Baby, nie licza się kg bo wagi są zawodne liczą się natomiast wymiary!1raz możesz ważyć wiecej, a raz mniej a zalezy to od wielu czynników a wymiary sa niezmienne. Ja też mam kryzys bo mi jest zimnooooo, jestem na 5 dniu dobrze że jest u mnie kuzynka to razem łatwiej przeżyć dzień. Wagowo ja też niestety się czasem waże to spadałm po 4 dniach jakieś 2- 1,5 kg, a więc ty więcej. Jedank dla mnie tempo 1,5 kg na 4 dni jest okey, gdyż w takim tempie to schudnę około 5 kg a to akurat tyle ile bym chciała, trzymajcie sie odezwę się potem papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×