Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WESELNNA BABA

ZA MIESIAC WESELE.MUSZE 10KG ZGUBIC.KTO W TO WCHODZI?MYŚLICIE ZE SIE DA??

Polecane posty

witam:) barwy jesieni- ja ez nie wiem czemu jest u ciebie na wadz ewiecej, moze rzeczywscie za duzo kalorii albo woda sie zatrzymuje, moze jestes przed okresem? gratuluje wam wszystkim samozaparcia, u mnie -2kg, zostalo 6 a poterm zobaczymy. musze przestac wazyc sie codziennie:)pozdrawiam i do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okres powinnam dostać za 1,5 tyg więc chyba nie. Zaraz napiszę, co jem: śniadanko: 2 kromeczki razowca z białym serem i cieniutkim plasterkim wędlinki, pomidor lub 2 kromeczki i wędlinka sama jeśli ciut tłuściejsza i warzywa, na obiad: gotowane mięsko lub duszone bez tłuszczu, do tego surówka na kolację sok z marchwki i jabła aha, w pracy 1 jabłko i herbatki odchudki. Może to herbatki zatrzymują mi wodę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
barwy...hmm w sumie nie duzo jesz powinnas za tydzien gdzies 1-1,5kg gubic na takiej diecie. Ja wesele mam 18 listopada a nawiosne nastepne 3 wesela :) Ja narazid nie waze sie codziennie zwaze sie za tydzien po zakonczeniu kopenhaskiej :) potem podejme decyzje co dalej ... monisiap--kurcze ja tez mam nadzieje ze w drugim tygodniu też sie chudnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
ale myśle że też się na drugim chudnie, dlaczego nie????????tak na chłopski rozum to powinno się i myślę że tak będzie, ja schudne te swoje reszte 3 kg a ty też tak jak chciałaś, bądźmy dobrej mysli! a co do mojej poprzedniczki która mało chudnie ( przepraszam ale zapomniałam jaki ma nick) to może spróbowała by odstawić węglowodany, bo wiem że wiele osób tak zrobiło i efekt wystąpił po tygodniu, może zamiast tylu jabłuszek to warzywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a i Weselna Babo jak skończymy kopenhaska trzeba bedzie coś innego wymodzić, mi dziewczyny na innym topiku poradziły dietę lutza, to jest do 72 węgli dziennie i poleciły zakopić książkę tego dr ponoć niedroga a dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
moniap no bedzie trzeba pomyślec.Drugi tydzien kopenhaskiej jest taki sam jak 1 tydzien .Sądze ze napewno koło 3kg tez zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
a jak nie schudniemy w drugim tygodniu to sie naprawde wkurwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
schudniemy nie kracz, nigdzie nie pisze, że tylko się chudnie na 1 tygodniu bo jakby tak było to po cholere drugi tydzień, będzie dobrze. Idę teraz do pracy i odezwe się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pisał ale nie wiem gdzie, ze mimo ze kg nie leca czasem toleca centymetry (oczywiscie na odpowiedniej diecie) bo tłuszcz jest lzejszy i moze nie byc widac tego na wadze ale bedzie widac w obwodach:) barwy jesieni- kurde nie wiem co jest z twoja dieta nie tak, niby wszystko w porzadku, moze za mało wody pijesz albo jesz cos niepotrzebnie na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, wody piję mało, bo strasznie nie lubię, ale piję herbatki-odchudki... Nie jem po 19.00, wogóle nie jest tak na prawde po 16.00 ale czasem koło 19.00 wypijam sok z marchwi...ale to chyba nie tak źle???? Kurde, tak się zastanawiam, może jestem w tym 0,1% co zachodzą pomimo tabletek...????? Ale kurde, chyba nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy jesieni- a herbatki przeczyszczajce nie odwadniaja czasem? ja nei wiem nie jestem ekspertem ale wiem ze bardzo duzo pomaga woda i picie conajmniej 2 litrow dziennie. a moze cwiczysz intensywnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
kurde inne kobitki piszą a ty co Weselna Babo nie gadaj ze zrezygnowałaś z dietki, nie wolno ci!!!!!!!i wam też!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
JESTEM JEST! oczywiście trzymam kopenhaska ale mysle i wymysliłam ze codziennie bede wstawac o godz 7.10 i przez godzine biegac na biezni potem dieta a wieczoram ćwiczenia na ramiona!!Jak wyszczuplic ramiona bede tak cwiczyc codzien od 26 pażdziernika do 17 listipada .jestem zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
boze ale jestem zdesperowana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zegarek nastawiony na rano bo o 8 .10 wstaje cora do przedszkola i juz musze byc po cwiczeniach..dobrze było by to robić wieczor ale niestety z przy moim dziecku sie nie da bo mi przeszkadza. Teraz postanowione dieta kopenhaska jutro 9 dzien i bardzo intensywne cwiczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
wiec nastepuje odliczanie dni ...jutro 9 dzien kopenhaskiej ..........................pozostało 23 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w czwartek. dzis humor troszkę lepszy, bo waga jednak w dół, 64,5, wczoraj poprotu moja mamuśka chyba cosik z nią robiła i mi ja rozregulowała, więc mam nadzieję, że już będzie tylko w dół. Trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
jestem jestem robiłam aukcje na allegro :( rano pocwiczyłam dzis 9 dzien boze a ja nadal gruba zwaze sie jak zakoncze diete :) pozdrawiam odezwe sie wieczorkiem bo dzis mam bardzo duzo pracy pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj zjadłam mało a waga pokazała wiecej:( a zjadłam gora 700 kcal nie wiem cholera co sie dzieje, no i ostatni posilek mialam prze 17, eh:( weselna babo mam pytanie- ja tez mam problem z ramionami, jakie cwiczenia polecasz zeby nie nabrac miesni, ale zeby spalic tłuszcz i wysmutlic rece?pozdrawiam! a gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej dziewczyny za mną cięęęęęęęężki dzień, jestem na 8 dniu kopenhaskiej, wymiary w dół ostro ale waga nie wiem ile. dziewczyny nie ważcie się codziennie to nic nie da, wystarczy raz na tydzień i tyle, waga się waha i nie jest miarodajne liczenie codzienne. Ja się trzymam na dietce jest w porządku, wy też dacie radę. WESELNA Babo wytrzymałaś tyle to i więcej możesz nie szalej tylko trzymaj się dietki i po dietce jedz podobnie i efekty będą. Dobrze jest ponoć ( wyczytałam to z innego topiku) zastpsować po kopenhaskiej dietke trzydniową. Jest fajna ja ją stosowałam. Inna jej nazwa to chemiczna dieta i żeby znaleźć to co się je wystarczy tak wpisac w googlach i wyskoczy i efekty są ! Sprawdziłam sama. pa kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
witam .kolejny dzien kopenhaskiej mija jestem padnieta .....duzo pracy jutro wam wiecej cos napisze .dziękuje za słowa otuchy .Jutro wiecej napisza tak rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
Witam pani serdecznie jestescie moje drogie? Jak wam idzie ? jakie problemu??hihihi u mnie dziś 10 dzień kopenhaskiej jestem dumna ze tyle wytrwałam i stwierdzam ze ta dieta wcale nie jes ciężka....jest lekka i przyjemna i daj świetne efekty Za 3 dni koncze i musze podjąc decyzje co dalej robie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej ja jestem na 9 dniu, jest w porządku, ciuchy luzik poszło mi - 4 sm w talii, w biodrach - 2 cm, czuje się trochę zmęczona ale to dlatego że miałam wczoraj ciężki dzień i byłam od 5 na nogach. Ale dla mnie ta dietka też nie jest ciężka, wytrwam do końca a potem albo south beach alebo dieta lutza. Muszę zakupić książkę o Lutzu i poczytać, bo o SB mam już od dawna. Odezwę się później, tak trzymać dziewczątki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
no widze ze jesteście to świetnie !!Jeju fajnie ze sie wpisuje cie i stosujecie dietke. na mnie wszystko luzne ,kurcze musze wyciągnąc maszyne do szycia i zaczac zwężac spodnie he he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselna witam :-) ...wróciłam wczesniej. Ale ten topik sie rozkręcił :-) Jestem 4 dzień na głodówce...dałam radę !!!! i teraz już się nie poddam ! Wfekty są (ale po 3 dniach to pewnie sama woda) ale są: -3 kg, -2 cm w biodrach, -4cm w talii. najgorsze są te 2-3 dni ... mówię Wam...było bardzo ciężko...ale to ja tu rządze a nie żarcie mną! wiec dałam radę. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
mi się zdaje dziewczynki że waga nie jest ważna ale wygląd, ponieważ wagi są zawodne i nie podają tego jak wyglądamy. Lepiej się mierzyć niż ważyć. Ja dzisiaj stanęłam na wadze jak pisałam jestem na 8 dniu, czyli można powiedzieć że przez tydzień schudłam 2,5 kg, dla mnie to wsam raz i mam nadzieje że schudne te 5 kg, które zakładałam. Macie dziewczynki jakieś rady na brzuszek, tzn. na dolne partie brzucha? od wtorku zamierzam ćwiczyć chyba 6 Weidera ( daje rezultaty) i kupiłam dzisiaj gąbkę do masażu i ujędrniania brzucha i nie tylko. Kosztowała 3,5 zł ale 1 jej strona jest szorstka i do poprawienia ukrwnienia a 2 strona do masażu antycelluitowego, mam nadzieję że poprawią one wygląd brzuszka, a znacie inne sposoby? podkreślam że interesuje mnie najbardziej dół brzuszka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja Ci nie pomogę, bo z brzuchem nigdy nie miałam problemów, ale wydaje mi się że najlepsze rezultaty przynoszą ćwiczenia ABS i weidera. Tylko z tego co wiem, lepiej robic je coddziennie np. 10-15 min niż 2-3 razy w tygodniu po godzinie. Tylko w niedzielę sie nie ćwiczy bo trzeba dać mięśnią odpocząć. Troche uporu i samozaparcia i dasz radę - 2-3 tygodnie i masz efekty...a co to są te 2-3 tygodnie w porównaniu do całego życia... DASZ RADĘ. JA GDZIEŚ MAM NAWET TAKA DIETKE \"PIEKNY BRZUCH\" W 3 TYGODNIE - znajde i ci tu napisze co i jak, ale dopiero pod wieczór. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×