Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dokłądnie

Kazdy facet z bogatej rodziny to pusty gbur

Polecane posty

Gość Dokłądnie

Nie ma twardych facetwo , jedzie sobie taki bogaty cwaniak mercem , ktory kupil mu tatus z papciami nike i dresem uwaza sie za bogatego a tak naprawde nigdy na nic nie zarobił.Zapierdziela 130 km/h z głośna muzą widzi fajna lache podjezdza muyzy nie sciszy po co woli sie pochwalic nowym sprzetem krzyczy "te lacha wsiadaj na małego lodzika"laska wiadomo odp.spadaj ale on i tak uwaza ze jest cool , jeździ po miescie ze swoimi kumplami fałszywimi oczywoscie (gdyby byl biedny nie mial auta itd to by miał 2 kumpoli) teraz ma 210... Widzi poloicje to zwalnia do 50km/h zeby nie dostac mandatu bo tatus mu dupe zbije i mu kasy nie da.. Kazdy taki mysli ze moze wszytsko a tak naprawde nic nie moze.Gdyby nie miał kasy tatusia to by siedzial w chacie jak taka szara myszka i by sie bał odezwac... Nienawidze takich facetow wrrrrrrr burżuje j*****ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie szlag trafia
on nie zwalnie jak policje widzi bo nawet jesli go zatrzymaja to tatus ma znajomosci w policji, najgorsze jest to ze taki niby cwaniaczek to mysli ze moze gory przenosic i ze kazda laska poleci na jego osrane auto a tak wcale nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
większość na takiego poleci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokłądnie
tylko blachy ....ktore sa rownie puste jak i oni a pozniej becza bo biedna została wykorzystana i pozucona żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
nie mam pieniedzy, nie mam samochodu, nie mam dziewczyny:O:D, a koleżanek sporo i tylko słysze od nich że to niemożliwe że nie mam dziewczyny:O To chyba wiem dlaczego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokłądnie
nie masz pienidzy masz koleżanki i kolegow bo jestes normalny a gdzies tam czeka na ciebie ta jedyna... Samochod i kasa tylko ci zrujnuja zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna byc bogatym
a i tak niesmialym i przegranym wiem bo taki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
30 lat coraz bliżej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doklądnie
moze nie masz wyglądu zazwyczaj ci bogaci sa bardzo przystojni ale za to w ogole w sobie ciep la a ni uczucia. Precz z takimi gburami, No dobra cofam swoja wypowiedz nie kazdy bogaty to gbur bogaty i przystojny to gbur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
jeśli wierzyć choć troche tym ocenom z fotka.pl to chyba nie jest jeszcze tak tragicznie jeśli chodzi o wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
Cos t w tym jest.Moze rzeczywiscie facefci bogaci mają pusto w głowie. Ale przekonałam sie tez ze nie wszyscy ,bo niektórzy z nich cięzko pracują na to co maja ,własnymi rekami ,nikt im w zyciu nic nie dał ,sami musieli kombinowac ,czeoiac sie robót fizycznych, dostawac 10 na dupe jak sie podpitym wróciło , nie ma ze lekko.Za granice wyjezdzac,zostawiac chora matke zeby na leki zarobic na zmywaku...Sa zawsze 2 strony medalu.Ale my tego nie wiemy ,bo widzimy tylk oto co zewnętrzne ,ale w głebi tylko ta osoba wie ,co przeszła.Nie oceniajmy po pozorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie szlag trafia
hmm oceny na fotka.pl sa ludzące bo nie kazdy szczerze cie oceni a jak ja widze jakiegos biedaczka z niska srednia to mu jak podwyzszam chociaz nie jest w moim typie. hmm co do postu wyzej to ciekawe jak np laska czy chlopak w wieku 20 lat moze jezdzic fura warta ze 100 tysiecy? chyba zloty interes w liceum musieliby otworzyć i niezle na nim zarobić. Większości to albo maja rodziców bogatych (dr czy prawników) albo z nielegalnych interesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowy
facet co ma duzo forsy to mam baby na zawolanie, ile i jakie i gdzie chce!!!! ha hah ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzanka z maslem
nietylko ci z bogatych rodzin sa gburami ale rowniez ci z przecietnych - jesli sa jedynakami. takich egoistow i malkontentow radze omijac szerokim lukiem bo zawsze beda uwazac ze swiat kreci sie wylacznie kolo ich d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×