Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badu

czego nie je twój mężczyzna?

Polecane posty

Gość khkhktrhekhtjrehtjrhtjrehjthjt
a mój nie zje mojej ulubionej zupy pomidorowej bo przypomina mu krew ( nawet jak zabielam smietana) a barszcz to ze smakiem zje choc wydaje mi sie ze bardziej wygląda jak krew niz ta pomidorówka hehe , nie zje jeszcze fasoli ani nie przepada za grochem :( a tak pozatym to jest wszystkozerny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet nie lubi wyrobów mącznych, jedyne co zje z takich rzeczy to pierogi ruskie, które mu naprawdę smakują, ale poza tym jakieś pierogi leniwe, kluski śląskie - tego nie. Uwielbia za to wszelkiego rodzaju wyroby mięsne, wędliny, kotlety. Ostatnio powiedział, że nie będzie jadł wędlin ze sklepu, bo są nieświeże i tu mogę się z nim zgodzić. Znalazłam bardzo fajna ofertę na lap-pol.pl i zamówiłam kilka wędlin. Nie powiedziałam mu, ze są ze sklepu. Zjadł wszystko w dwa dni i powiedział, że lepszych nie jadł w życiu. Był bardzo zaskoczony, jak powiedziałam gdzie zamówiłam. Jak widać można jeszcze kupić dobre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede czarna
lindzik - ile Ci płacą za reklamę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
mój nie przepada za schabowym bo mówi że wtedy w całym domu świnią śmierdzi a mięsko zawsze świeże ze sklepu, w ogóle nie przepada za obiadami mięsnymi no ale nie powiem zjada i zazwyczaj mu smakuje , ale z całą pewnością nienawidzi cebuli i już nawet nie próbuję go oszukać jeszcze w pierogach przysmażaną w małej ilości toleruje ale jak kiedyś do pasty z makreli dałam świeżej cebulki to rzygną i wtedy dopiero uwierzyłam że "nie lubi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetkaG ja tez tak raz zrobilam z cebula... tylko ze moj maż dostal takiej sraczki ... 3 dniowej ... (nie mial pojecia ze to przez moja cebulke :P ) i juz mu nie podaje cebuli, sama tez juz nie jem i nie tesknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj to wszystko lubi
oprocz surowej cebuli i jajka na miękko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też w zasadzie zje wszystko, co znajdzie się na stole nie lubi flaków i golonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna je prawie wszystko;) Bardzo lubi zarówno wędliny jak i pierogi. Bardzo lubi ostrą kuchnię i orientalną. Ja bardzo lubię gotować i ciągle próbować nowych przepisów.... staram się także urozmaicać menu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×