Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badu

czego nie je twój mężczyzna?

Polecane posty

Nie znosi marchewki w żadnej postaci (kiedyś zajadał sie ciastem marchewkowym - tylko dlatego że NIE WIEDZIAŁ że to z marchewki), zadnego mleka, śmietany, jogurtów, żadnych potraw typu pierogi, naleśniki, kluski, mimo ze makaron akurat lubi, nie tknie się ciast kruchych (szczególną nienawiścią darzy szarlotkę) i serników oraz innych "masiastych" wypieków. Nie musi mieć codziennie porcji padliny na talerzu, ale lubi mięsko jak każdy facet, ostatnio męczy mnie o golonkę w piwie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkababka
makaronu w żadnej postaci,nie tknie mrożonych ryb,pomidora świeżego do mięsa,kefiru,maślanki,jogurtu czy dżemu z owoców leśnych,do innych potraw juz go przyzwyczaiłam:D,kiuedys nie jadł szpinaku,teraz się upomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalakaaa
ogólnie to z moim większych problemów żywieniowych nie ma :p ale może to dla tego ze wybredną stroną to jestem ja a nie on ;) tak dla poglądu mogę wymienić rzeczy, których nie jadam: pierogi, ryż na słodko, biały ser na słodko, placki ziemniaczane na słodko, ser pleśniowy, naleśniki (zjem tylko z jabłkami), maślanka, kefir, jogurt (itp), kaszanka, golonka, flaki, wątróbka (ogólnie nie tknę żadnych podrobów), jakiekolwiek mięso z choćby odrobiną tłuszczu czy 'żył', mięso z kością (nawet udko kurczaka), mizeria, soki (lubię tylko pomarańczowy), por, sporo owoców, 99% ryb, wołowina, owoce morza, galaretki i galarty, szczaw, brukselka, kasza gryczana, kisiel, cokolwiek zawierające rodzynki jest dla mnie niejadalne, cebula, szczypior, gorzka czekolada oraz ogólnie czekolady nadziewane, chrzan, baranina, sery wędzone, kiełbasy, kapusta na ciepło, surówki z marchwi lub selera, zielone oliwki,... i wiele wiele innych produktów ale już mi się wymieniać nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegenaa
Moj nie zje zupy , watrobki, makaron to tylko swiderki i rurki, ryb nienawidzi, golabki i ... schabowy ale ja juz znalazlam na niego sposob... otoz kiedys zrobilam te schabowe co zrobil moj ukochany? zjadl 2 kotlety proszac o dokladke w ogole byl zachwycony bo myslal ze to piers z kurczaka ... lecz gdy sie dowiedzial ze to byly schabowe to stwierdzil ze moze byc... moj brat nienawidzi czosnku ale matka go dodaje do kazdego dania i gdy on nie wie to je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..... mój za żadne skarby nie zje grzybów z lasu:( je tylko pieczarki pod różnymi postaciami(przecież to grzyby...ale jego zdanie jest takie ze one nie rosna w lesie...)...do ryb juz sam zmienił zdanie i powiedział że są smaczne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj to watrobki zupy szczawiowej i bigosu...ja za to te 3 rzeczy baaardzo lubie.ostatnio mialam sloik bigosu od siostry i zrobilam z nim krokiety i o dziwo je juz wpierniczal.i zrozum faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj jest dzikus,i jak mozna sie opychac pomidorami,ogorkami,papryka,to on smaruje sobie kanapki keczapem,musztarda,chrzanem i innymi swinstwami. Jest anty-warzywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza27
kalafiora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mówił że nie tknie
żadnej zieleniny i dietetycznych sałatek teraz tylko prosi żeby mu zrobić i wcina aż uszy się trzęsą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opatrznosc boza
Moj na szczescie je wszystko, nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej :) Swoja droga dziewczyny, Ci nasi faceci to niezle niejadki.Troche mi sie gryzie to wszytsko.Smiesznie wyglada facet ,ktory wybrzydza :)-,, ale ja nie lubie masla,, hehe :) Zabawny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój Patryk
Nie wypije "czystego" mleka , tzn kakao np wypije;) ...i ma ogromny wstręt do jajek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie je miesa
i ja tez nie, tak ze cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie je tylko zupy kalafiorowej i brokułowej jarzynowej po za tym wszystko:) myslaam ze tylko on taki wybredny, ale widze ze naszczęście nie a no i dodam że kalafior i brukuły to uwielbia pieczone i inne warzywa tak, ale nie w zupie, ale zato mój mały facet wcina wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaw9
cebuli pod zadna postacia,szczególnie surowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryb (czasami morskie) i rosolu (chyba ze z wlasnej roboty makaronem ;)) a tak poza tym to wszystko wciagnie.i nawet mnie nauczyl pichcic rozne rzeczy o ktoryh nie mialam pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauwazylam ze fasoli i grochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój , to zwykły odkurzacz, jamochłon i obżarciuch hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupy o nie
i wiele innych rzeczy chyba prościej byłoby napisać co zje wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój "tknie" już pierogi ruskie i sałatkę jarzynową.Ale za to odpadła większość potraw,które wcześniej jadł.Ponoć zgaga go pali.Dobrze,że ma inne zalety,bo czyjaś głowa by spadła! zaznaczę,że nie moja ;) Radzę sobie w ten sposób,że potrawy które lubimy z dziećmi(a raczej ze starszą córką,bo młodsza jak tatuś) robię jak mam resztę z poprzedniego dnia lub jakiegoś zamrożonego kotlecika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie nasmialam, fajny temat, widze ze panowie ni tacy rozni.... Moj nie zje zdnej zupy, za chiny ludowe! Ale na swoim weselu i swojej szwagierki rosol zjadl bez gadania , wiec zrozum faceta.... Bigos......kiedys zjadl i az pochwalil, teraz az mu smierdzi.... Buraczki ..fuj..........barszcz tez nie do przyjecia, ale kiedy jak mial kaca, to chwalil.... :-D Kalafior, kapusta..smierdza.... Zielona fasolka..jak mu kapelusz na glowie lezy, raz chwali, raz nie lubi... Ciemne pieczywo jest nie do przyjecia... Tatar po polsku tez nie, bo to swieze zoltko go obrzydza.... Chrzan- dla niego diabel :-) Musztarde tez omija i wszelkie pikantne sprawy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie! Do listy dodaję owoce morza i ciemne pieczywo. Niezłe wykazy! Okazuje się, że to faceci są bardziej wybredni niż kobiety, wbrew stereotypom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredny gad
a moj to by tylko mieso codziennie jadl a dokladnie schaboszczaki.a gruby wieprz juz taki ze ho ho.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiasiapsiu
mój nie lubi wymyslnych salatek , tylko jarzynową zje:O w sumie nie je nic co orientalne etc...ciagle jadłby rosol i piers z kurczaka:O :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj stary zre wszystko co
podam na talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY!!!!!! mój chłopak nie chce nic jeść oprócz swoich ulubionych frytek, ciastek,kiełbasy z grilla tylko ,pyz ,makaronów,lubi ziemniaki nie lubi mięsa- , warzyw, owoców, ryb,ciast oprócz babki ja natomiast lubię wszystko oprócz szparagów chciałabym żeby jadł w koncu jest męzczyza!!!!(pracuje fizycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma 5 lat
że nie chce jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz nie je niczego co jest polaczona ze smietana lub majonezem (nawet gdyby to byly jego ulubione kotlety) , nie je rowniez zadnych warzyw oprocz kalafiora i marchewki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×