Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Pewnie,że tak -masz rację-a jest juz najbliższa,najkochańsza i pod ręką już ponad 20 lat-i niech tak zostanie jeszcze tyle,a potem jeszcze tyle, itd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate702 witaj. Saginata u Ciebie dopiero 20 a u mnie już 18 się kończy. Ale to już nie to. Za to kumpli coraz fajniejszych mam i to dzięki panu i władcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 21-ale swojej decyzji sprzed lat nie zmieniłabym:-) Każdemu układa się inaczej-takich jak mój dzisiaj już nie ma-jest najlepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny..Saginatko tylko pozazdrościć! oby moje jeszcze \"zielone\" małżeństwo takie było i zawsze było ! Ale rzeczywiście nie wiadomo co los przyniesie dlatego lepiej dbać o to co jest teraz a nie o to co może być...teraz pracuje na potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremifasolka święta prawda to że teraz jest super nie znaczy że zawsze tak będzie ale oczywiście życzę wszystkim żeby zawsze mogli mówić że jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabcia no i w drugą stronę...to że teraz jest źle nie znaczy że nie może być lepiej !! a nawet świetnie ! trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-ja też dzis mówie ,że jest super-ale co będzie kiedyś_Nie wiem-znam starsze małżenstwa stażem ,które sie rozpadły-ale dzis jest fajnie-i to jest fajne:-) Nie będę gdybać na zaś-trzeba sie cieszyć dniem dzisiejszym-i to z każdej malutkiej rzeczy,z kazdej przyjemności-bo życie jest piękne i nikt nam go nie da drugi raz -cieszmy sie wiec-zamiast tracić czas na jakieś fochy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez szukam przyjaciolki z Jeleniej Góry, lub Edynburga, najlepiej 20-paro letniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posnęłyście ? ja już też ide, wszystko mam zatkane i już nie wiem jak w klawisze trafiać..batrdzo się staram ;) Dobranoc Kobietki, spokojnych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremifasolka skąd jesteś,,,,widzę ,że /śląsk....ale dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycie w pechowa 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Padlam wczoraj przy tym grzańcu:D A dzisiaj też ledwo zipię -wlaśnie zakupiliśmy meble do salonu i pokoju obok-z telewizorem-niby niewiele-a cały dom zrujnowany-jedno wynieść ,drugie przestawic-trzecie wnieść-a ile sprzątania.Uffff-ale juz-jutro śpię -i zadna siła nie zwlecze mnie z łóżka przed południem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saginatko Mam nadzieje że szybko zregenerujesz siły ( nawet po tym wczorajszym pijaństwie ;) ;P ) My też się zbieray do tego żeby w końcu umeblować nasze gniazdko..jak na razie mebelki z odzysku, które na palcach jednej dłoni można policzyć, także większoc rzeczy w kartonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiFasolko-My juz stare małżeństwo jesteśmy i wszystko się zużywa-mieszkaliśmy kiedyś w bloku w dwóch pokojach-mieliśmy jedną meblościanke pokojowa-która po przeprowadzce do nowego domu rozbiliśmy na 3 pokoje.Dom mamy duży -a więc studnia bez dna-najpierw meblowaliśmy góre-nasza sypialnia i pokoje dzieci-razem 4 pokoje:-).W salonie poczatkowo stały same kwiaty-dobrze,ze one chciały rosnąć.Potem stal stół i krzesła-teraz wreszcie jest solidny dębowy kredensik-tez nie nowy- bo kupiony z holenderskich mebli używanych,do tego obok salonu jest pokój z telewizorem i tam kupiliśmy identyczną witrynke i szafkę rtv-wszystko przede wszystkim niedrogie,solidne,dębowe-no i ma w sobie to coć-i jest niepowtarzalne. Nie martw sie meblami-jeszcze kupisz-zwłaszcza ,że pracujecie[ja całe zycie bylam bezrobotna]-i wybór jest duuużo wiekszy niz 20 lat temu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginatko, dzięki za pocieszenie..jakoś tak mi lepiej :) przecież faktycznie nie trzeba tak na łapu cpau :) A w ogóle to hejka 🖐️ wszystkim!! coś bardzo zajęte jesteście, albo niedajboże zaniemogłyście, bo taka cisza i pustka dookoła :( Pozdrawia Was Wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! przede wszystkim chcialam Wam podziekowac za zyczenia urodzinowe:):):):) poza tym taki kolowrot u mnie ze nie mam czasu nawet pisac tu :(,najmlodszy i najstarszy-czyli M ,pochorowali sie ,malemu lepiej tylko marudny,duzy lezy jak betka,a ja latam jak nienormalna,na dodatek mlody dostal skierowanie do neurologa dzieciecego,na 27 mamy wizyte,trzeba skombinowac kogos z autem ,bo do Poznania dojechac trzeba,niby tylko 35 km ale dziekuje z dzieciakiem autobusem lub pociagiem... paczkow u mnie nie bylo ,bo wiekszosc na zoladki narzeka :( wlasnie zadzwonila moja mama,ale sie uchachala sama z siebie,dzis w kosciele jak szla do komunii spadla jej spodnica,mamuska z niej wyszla ,schowala do torebki i dalej szla,dobrze ze plaszcz miala...jak opowiadala to tak sie usmialam ze brzuch mnie boli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie ciężko z dostępem do komputera-są ferie-cała rodzinka w domu-nawet mąż na zwolnieniu.Syniowi już sie kończą-nowy semestr się zaczyna-i już w niedzielę wyjeżdża. Pączków u mnie dostatek-zrobiłam ponad 60-jeśli która ma ochotę to zapraszam-jeszcze świezutkie-ok.30 szt.-proszę,proszę-a co do tego -rano -to chyba kawusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka hahaha ale się uśmiałam Twoja mama to aparatka jakich pewnie niewiele. Saginatka Ty to maszzdrowie tyle pączków napiec ja poszłam kupiłam 5 no i oczywiście dla mnie jeden dla pozostałych po dwa ale wystarczy niech się nie objadają bo zima się kończy i jak będą wyglądali?? Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) u mnie bez wielkich zmian,dzieci z katarem lataja,maz na zoladek narzeka,ja wlasnie przyszlam ze skarbowki,przynioslam sobie pit i w weekend sie pobawie:) trzeba zaniesc teraz bo im pozniej to wiekszy tlok w tych urzedach,na razie nie jest jeszcze zle... pozatym szaro,chlodno i deszczowo,bardziej jesien niz zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest kobiety-zaspałyście czy co -taka tu cisza aż strach.U nie wiercą,jazgoczą-nową antenę montują-więc komputer chwilkę wolny-i ja korzystam.Za oknem pięknie-zaraz podaję obiadek i ciągnę corcie na spacer.Pasowałoby coś dzisiaj wypić-toż to ostatnia sobota karnawalu-jak ją spędzacie??? Miłego dnia wam życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×