Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

a wichrowe wzgórza chyba tylko film oglądałam...a jeżeli nawet to niecały ale bardzo bym chciała obejrzeć no i na wschód od edenu też bym chciała obejżeć... ogólnie wolę oglądać niż czytać:) ja czytam romanse historyczne,bo powiem ci że często gęsto trafia się tam właśnie jakiś watek kryminalny lub jakieś tajemnice zagdaki do rozwiązania...też czytałam kiedyś harlequiny desire czy tym podobne- fajne ale tego tam raczej nie znalazłam no i krótkie były potem przeszłam na romans historyczny tego wydawnictwa a następnie na romanse sprzed lat pol-nordica(dość grube,jest co czytać) i z tych dwóch mogłabym ci polecić parę tytułów które pewnie by cię zaintresowały. uwielbiam też sagę o ludzich lodu nie wiem czy czytałaś? a teraz przeszłam na świat książki i romanse johanny lindsey-zdarzają sie fajne:) od jej książki zaczeła się moja przygoda z romansem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja się nim tylko opiekuję:) oj,przykro mi:( no tak,to już się trochę nazbierało:) a powiedz mi jaki jest twój znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja mam bardzo barwny życiorys pod każdym względem i wiesz co moja mama pochodziła znad morza ze słupska i mam tam rodzinę w lipcu byłam na wczasach w ustce tam też mam kuzyna i do piątego roku życia mieszkałam nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek to syn mojego brata,ale on nie jest z jego matką,także wyświadczam przysługę bratu,mama karola jest za granicą,a karol w dzień u mnie a resztę czasu u brata siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe fajnie to zabrzmiało'' barwny życiorys'' no ładnie ja cale życie mieszkam nad morzem:) znałaś swoją mamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zmykam do swoich zadań domowych:) jak będziesz możemy pogadać wieczorem coś ok.20-21ej? papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie niezmykaj o ile jesteś,poprostu nikt się długo nie odzywał i jakoś tak zajełam się czymś innym przepraszam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny się tu jakieś ikonki wyświetlać jak w gg tyle żeby mogło gadać kilka osób naraz i każdy był w temacie a tak to trzeba co chwila zerkać odświerzać strone itp.a to się trochę ciągnie jak nikogo niema na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak julka miała być ale pewnie niemogła:)pewnie mała jej dała się we znaki i padała razem z nią:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna4
Hej jestem naprawdę bardzo samotna mam 42 lata, jestem ze śląska może tutaj znajdę przyjaźń....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna40-stka
Hej jestem naprawdę bardzo samotna mam 42 lata, jestem ze śląska może tutaj znajdę przyjaźń....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero teraz dotarłam niestety tak mała mi tak dopaliła dzisiaj że szok jak nigdy 2 godz ją usypiałam pipka mała przez cały dzień spała niecałą godzinę a padła dopiero po 20 a co do forum to zgadzam się ciężko pisać post za postem po sto razy hasła podawać i wogóle.Ale cóż poradzić:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki julio za powitanie :-D jestem mężatką, mieszkam z nim czyli czasem z wrogiem, mam 1 dziecko, które już jest samodzielne i mieszka poza domem, nie mam koleżanek bo kążdą chciał wymacać... mieszkam w dużym mieście, ale jestem bardzo samotna... jestem dość ładna i zgrabna, rzuciłam pracę bo już nie mogłam żyć w środowisku dziewczyn, które są adorowane(spotkania poza moimi plecami, flirty...) przez mojego męża, swoją drogą jakie są przyjaciółki... niedawno dziecko wyszło z domu więc noszę się z zamiarem znalezienia nowej pracy i porzucenia go, ale wiecie wspólny dom.... nawet nie mam z kim pogadać...to ja zerwałam kontakty z koleżankami, ale nie dziwcie się... nawet szwagierkę przy całej rodzinie ciągnie do kibla, a ta głupia jest happy bo myśli, że on w niej zakochany...on kocha każdą ....oczywiście mnie też....tylko mnie to bardzo nie odpowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę rzeczywiście przykra sprawa a tą szwagierkę to bym udusiła jak to tak można ale wiesz co moim zdaniem to ten twój mąż nic nie jest wart niestety słyszałam już takie przypadki a nawet jeszcze gorsze.Ale właśnie przeważnie jest ten problem wspólny dom majątek i cieżko zostawić to co człowiek się przez całe życie dorobił.Niestety coś o tym wiem ale już nie będę tego pisać na forum.Samotna trzymam za ciebie kciuki mam nadzieje że jakoś wyjdziesz z tego obronną ręką i pokonasz swego niewdzięcznego męża.A póki chcesz i masz ochotę to pisz śmiało a jakoś pomożemy ci duchowo i wogóle ja mam 22 lata ale swoje w życiu przeszłam ale tutaj o tym się nie będę rozpisywać.Jestem z tobą:) jeśli tylko chcesz pogadać to pisz śmiało.Dzisiaj moja mała spała tylko 6godz w nocy zrobiła pobudkę o 3 w nocy i nie spała do 5.30 ręce mi opadają skąd to dziecko ma tyle siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna sytuacja
do Samotnej 40-stki. Biedactwo, mimo iz jestem 8 lat mlodsza, mialam dosyc podobnie, bardzo Ci wspolczuje, wiec jednak wielu z nich jest takich samych, tylko inne im w glowach, zwlaszcza wkurzajace jest to, ze najpierw ci zawroca w glowie, a potem szukaja nowych wrazen gdzie indziej...to troche jakby ich wrodzony debilizm. Ja tez nie mam kolezanek, z tych samych powodow, co Ty... A my glupie ich kochamy i czekamy, az sie zmienia... Moze Ty juz w duchu dalas sobie z nim spokoj? Po Twoim wpisie wnioskuje, ze zaczal wydawac Ci sie zalosny. Tak trzymaj, nie mozna przejmowac sie idiotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale tutaj dzisiaj cicho u mnie urwanie głowy córcia niegrzeczna na całego płacze o byle co już sama nie wie czego chce i niewiadomo dlaczego tak jest może od zębów:( trochę spokojniejsza była jak byliśmy w auchanie.Teraz też nie jest najgorzej.Życzę miłego wekenndu i zaglądajcie tutaj dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×