Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość mycha123456789
ja też szukam bratniej duszy. Mam 22 lata, mieszkam na Dolnym Śląsku. Może być korespondencja mailowa. Ważne żeby była to kobieta, bo sama jestem kobietą...:-) Pozdrawiam...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha123456789
Ktoś jeszcze chętny do popisania i przyjaźni...?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakra
to niesamowite jak wiele z Was dziewczyny szuka oparcia w innych kobietach,sama mam ukochaną przyjaciółkę od 32 lat jest przy mnie na dobre i na złe .Mąż jej nie cierpi a ona to odwzajemnia ale to jej ufam nie jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakra
Mam bardzo dużo znajomych ale ukochaną przyjaciółkę tylko jedną ,jestem ekstrowertyczką i uwielbiam otaczać się kobietami. są dla mnie przykładem siły i piękna.Sama mam duże doświadczenie życiowe i nic nie stoi na przeszkodzie,żebym się z Wami nim podzieliła, a może mi coś doradzicie, Piszcie Kochane anna.kupczynska@pramerica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwień
witam mam 25 lat szukam kolezanek a z czasem może i przyjaciółek do wspólnego pogadania niezależnie od pory dnia, do wspólnych zakupów, do wyjść do kina-pubu-clubu. Mieszkam w Tychach i poszukuje kobitek z tej okolicy jak również może być z Krakowa w którym czasami przebywam. Może będzie wiecej okazji żeby przyjeżdzać .... :) Jestem osobą wesołą i otwartą, kocham słuchać muzykę, taniec i cenię sobie lojalność. Zapraszam to moj mail chanell_11@o2.pl p.s niech ktoś stworzy portal "szukam parzyjaźni" wiele osób w tym "szybkim" świecie jest samotnym i często nawet nie ma sie komu wypłakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 38 lat,chociaż mam rodzinę i koleżanki to nie mam przyjaciółki z którą można pogadać o wszystkim, czasem dokucza mi samotność monotonia życia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi30
mam podobnie ,mam koleżanki,ale szukam przyjaciólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam sie do poszukiwań. Mam 22 lata i jestem z okolić Katowic, a najlepiej Bytom, Chorzów, Piekary. moje gg 6333758.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Nenka-
coś się tutaj cicho zrobiło. .:( też bym chętnie poznała jakąś koleżankę, ale to już dłuższa kwestia . jest tu ktoś z 3miasta może . ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona}}}}}}}}}
Neka ja tez szukam kolezanki ile masz layt i z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy los
jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp-
hey ja chetnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki03
hello jestem z trojmiasta mam psiapsiolki 2, wiec w sumie jest nas 3 ale za duzo czasu ze soba spedzamy, przydalyby sie nam jakies swiezynki, ktore wniosly by cos nowego do naszej paki :) lubimy podrozowac, imprezowac,tancowac, plotkowac, ogladac filmy, jesc,pic ;) (z umiarem hehe),jezdzic na rolkach, chodzic na fitness - planujemy zapisac sie na joge, cos nowego :) jak cooos piszcie na maila cekma :) kmj19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam przyjaciolki tez :)
A ja jestem z Wawy, i też szukam przyjaciółki. Mam znajomych, ale szukam jakiejś bliższej mi koleżanki, taką, z którą znajdę wspólny język :P Bo te co mam koleżanki - spoko, ale wiele spraw nas poróżnia. A ja potrzebuję "trochę podobnej do mnie" koleżanki - szczupłej, ładnej, inteligentnej, z którą mogłabym pójść na zakupy, imprezkę, popodrywać facetów, razem zapisać się na jakiś kurs tańca czy siłownię, zrobić sobie babski wieczór, pójść do kina razem, popłakać sobie, wygadać się, itp. Śmieszne, ale jeszcze nikogo takiego nie spotkałam ;) Na maila proszę pisać. Ja - 21 lat, pracująca studentka. Warszawa :D vorissa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonawrocławianka
Witajcie! Wrocław się kłania, lat 25. Koleżanek z pracy, z uczelni pełno, kontakty z liceum się urwały po wyprowadzce z mojej mieściny... A chciałabym mieć przy sobie kogoś, z kim można pogadać o dupie marynie i nie tylko. Jestem w szczęśliwym związku, ale same pewnie wiecie, że męskie towarzystwo to za mało. ;P pistacjow_a@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella121212
a z Rybnika ktos tu zaglada moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete880
kiedyś też pisałam na podobnym topiku, ale niestety umarł śmiercią naturalną:( Ja również chętnie poznałabym osobę, z którą chętnie by mi się rozmawiało, nie koniecznie o sprawach ważnych i problemach, ale o sytuacjach z życia codziennego. Jestem 21 letnią studentką, otwartą na świat i ludzi, wszyystkie zainteresowane kobietki zapraszam, jestem z okolic Torunia, Bydgoszcz również mile widziana, albo Włocławek...poprostu Kujawy:) nefretete880@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też tak jak wy szukam przyjaciółki od serca :) Takiej z którą mogę szczerze pogadać, wybrać się na spacer, na zakupy! Mam chłopaka, z którym spędzam dużo czasu, ale brakuje mi tej duszyczki, której można się wypłakać i pośmiać.. jak z prawdziwą przyjaciółką. Jestem z okolic Gliwic i mam 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulina12
Witam . Szukam przyjaciółki . Jestem bardzo miła i nergiczna osoba. Lubie czasem dużo pogadać i śmiać sie z głupich żartów . Mam 18 lat i szukam przyjaciółki z okolic Elbląga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lat jestem z okolic Pszczyny, studiuje w katowicach, jakby ktos chcial sie spotkac albo porozmawiac to podaje moje gg:10194696. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lat jestem z okolic Pszczyny, studiuje w katowicach, jakby ktos chcial sie spotkac albo porozmawiac to podaje moje gg:10194696. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gie
Hejka mieszkam w Warszawie i poszukuję kumpeli która lubi imprezy zabawy wyjazdy jest spontaniczna i zabawna. Ja mam 25 lat i mam samych kolegów z którymi nie do końca mogę o wszystkim pogadać czy poimprezować :( mój mail gie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×