Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

WSZYSTKIM PRZYJACIÓŁKOM-TYM Z BLISKA I Z DALEKA,TYM MŁODSZYM I STARSZYM,TYM ZAPRACOWANYM I BEZROBOTNYM-WSZYSTKIM-Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ZYCZĘ DUŻO ZDROWIA,POGODY DUCHA,UŚMIECHU NA CO DZIEŃ ,RADOŚCI,ZADOWOLENIA-I TEGO O CZYM KAŻDA Z NAS W SKRYTOSCI MARZY-NIECH KAŻDE MARZENIE-NAWET TO NAJMNIEJSZE SPEŁNI SIE,NIECH STANIE SIE CUD I KAŻDA OTRZYMA TO CO CHCE. zYCZENIA ŚLĘ DO WSZYSTKICH-NIEZALEŻNIE OD WYZNANIA-NIECH MARZENIA SPEŁNIĄ SIE KAŻDEMU. kOCHANIUTKIE-WESOŁYCH ŚWIĄT. saginata 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka! jestem,zyje,pisze do Was z dworca w Poznaniu,dopadlam na moment do kafe ,poczytam Was jutro w domu,od 30 godz,jestem w podrozy,wlasnie wracam z Ukrainy,na jakis czas mam dosc pociagow-przejechalam pol Polski od Przemysla przez caly Slask,Krakow,z przesiadka we Wroclawiu,teraz zostal mi tylko ostatni etap do domku,jeszcze niecala godzinka w pociagu i wyspie sie we wlasnym lozeczku:) ale wrazenia z wyjazdu mam super! do jutra,na pewno sie pokaze,chociaz nie wiem jak sie wyrobie z przygotowaniami swiatecznymi,brak mi w tym miejscu wyobrazni,mialam wrocic wczesniej,ale za dobrze mi tam bylo:D pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka hej Ale z ciebie obieżyświat-a my tu przy garach nie mamy nawet za wiele czasu pisać. Napisz o swoich podróżach i przygodach. A mnie jeszcze chrzciny wyskoczyły na święta i muszę dodatkowe ciacho upiec,no i rodzinka się zjedzie-ale ja i tak baaardzo lubię te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA. BECZKĘ PIWA, WIADRA WÓDKI BY ODGONIĆ WSZYSTKIE SMUTKI. 100 CAŁUSÓW NA DODATEK BY SMACZNIEJSZY BYŁ OPŁATEK! Ewka wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Zołza jesteś przejeżdżałaś koło mnie to trzeba było mnie odwiedzić odpoczęłabyś od pociągów i ruszyła dalej pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bardzo zajęte jesteście a ja akurat mam chwilkę ale zaraz idę sałatkę robić a tak nie znoszę kroić tych warzyw. Muszę się Wam pochwalić że dostałam nowy przepis na sałatkę z kapusty pekińskiej jak sprawdzę czy dobra to Wam powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi-tego zycze Wam wszystkim z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momencik tu wpadam,tak w przelocie....to juz nalog,musze chociaz na moment zerknac a moja suczka zrobila mi prezent od rana,oszczenila sie i mam dodatkowo 6 malych jamnikow.... tez sobie pore wybrala............ najbardziej to sie dzieciaki ciesza,maly stwierdzil ze to Gwiazdor pieski przyniosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny-jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Ja też mam nową sałatkę z pekińskiej i druga z ryżu,kurczaka i curry-powinny być dobre-a jak wypróbuje to podam dalej. Ewka ty szczęściaro-tyle maleńkich psiaczków-ale u was wesoło. Teraz suszę paznokcie i za chwilę siadamy do stołu-jak małżonek usmaży rybkę.Maleństwo już jęczy bo chce otwierać prezenty.No to na razie,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu-wszystkiego najlepszego z okazji imienin-duuużo zdrówka,uśmiechu,radosci,i spełnienia wszystkich marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam wszystkich bardzo serdecznie i goraco... Przepraszam że nie odzywałam sie dość długo ale pewne sprawy zajeły mi tyle czasu, a tu jeszcze święta na dodatek i te wszystkie przygotowania , tak że szkoda gadać. A tu widzę Ewka solenizantka obieżyświat...pewno dużo wspaniałych rzeczy zobaczyła i ma wiele wspomnień... Saginata pozdrawiam i życzę udanych rodzinnych świąt, tak jak i pozostałym ...🌼 Mam nadzieję że znajde teraz trochę więcej czasu i zajrzę niekiedy...papapa jeszcze raz wesołych i radosnych świąt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba Tobie też życzymy wszystkiego najlepszego-dużo radości i uśmiechu na twarzy :-) dużo zdrówka i powodzenia w pracy i życiu osobistym ,spełnienia marzeń 🌻🌻🌻 Bardzo się cieszę,że się odezwałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******** Wesołych Świąt ********** WSZYSTKIM Przyjaciółkom: Zdrowia po stokroć, Szczęścia jeszcze więcej, Miłości wielkiej, spełnienia marzeń tych maleńkich i tych wielkich, Serdecznych lojalnych przyjaciół, Słonecznych dni i zadowolenia z życia .... i dużo dużo więcej ....niech Wam się uśmiecha i raduje serce i buźka , a żadne smutki i przykrości niech do Was dostępu nie mają - tego życzę ja z całego serca !!! **** Wesołych Świąt **** Wszystkim Ewciom - choć spóźnione ale szczere życzenia imieninowe..a czego Wam życzę...tego wszystkiego najlepszego czego same dla sobie życzycie !! Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten świąteczny poranek. Witaj DoReMiFasolko Do ciebie też ślemy najlepsze życzenia-tak jak pisałam już wyżej-wszystkiego naj..naj...naj...-lepszego Ty pogodna ,radosna i bardzo optymistyczna Duszko :-) Zajrzałam na chwileczkę,bo zaraz zaczną zjeżdżać się goście-będzie wesoło.Na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata ta sałatka z kurczakiem ryżem i curry jest super miałam ją 3 lata w tył na komuni córki, wyśmienita polecam. Mam nadzieję że nie objadłyście się tak jak ja?? Już nie mam sił się ruszać a tu jeszcze jeden dzień. Pozdrawiam i życzę miłego drugiego dnia świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Rzeczywiście ta sałatka z kurczakiem schodzi jak ciepłe bułeczki.W tym roku staram się nie objadać przesadnie-ale różnie jest z tymi staraniami.Dzisiaj mieliśmy chrzciny u mojego brata-moja starsza córa była chrzestna.Trochę pomagałam podawać więc się nie objadłam zbytnio-ale do wieczora jeszcze trochę-a mam gości więc nie wiem czy się powstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! uffff.....i po swietach..........teraz czas na chwycenie oddechu przed Nowym Rokiem na wage tez nie wchodze przez jakis czas,bo strach swieta jakos przezylam bezstresowo,najpierw u mnie ,potem u mamy,zlot sie taki zrobil,jakby kto patrzyl to moze i smiesznie by mu bylo,bo bylam ja z M,wszystkie moje dzieci oraz moj pierwszy M ze swoja obecna zona,to sie nazywaja rodzinne swieta no ,ale my juz dawno urazy pochowalismy i teraz zyjemy na przyjaznej stopie,a z jego zona tez znam sie kupe lat,kiedys dawno temu,jeszcze jako malzenstwo bywalismy u niej na kawie nawetteraz mlodzi do sylwestra zostali u babci,a ja ze swoim M sami w domku,jak swiezo po slubie wlasnie M z miasta wrocil,ide robic kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka tylko pozazdrościć takiego układu bo ile znam par to żadna nie akceptujetakich sytuacji a o jakichś spotkaniach przy kawie to nawet mowy być nie może. Fajnie że tak się dogadujecie. A mnie dziś tak boli głowa że szok ale tochyba przez to żespałam troszkę za długo bo do 9. Siedzę sama z córcią bo pan mąż poszedł do nowej pracy. No niestety jak się ma takie wykształcenie i tak dobrze zna się na wszystkim to wszędzie przyjmąz otwartymi rękami. Zastanawiam się czy sama nie powinnam się wybrać na dalszą część nie skończonych studiów może wtedy byłoby lepiej?? Jak na razie baluje bo mój podopieczny pojechał z rodzicami na wczasy i do nowego roku totalny luz. Życzę miłego popołudnia papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak to dodrze,że już po świętach-a tak na nie czekałam-a teraz ledwo zipię.Miałam u siebie brata z rodzinką[5 osób]-trójka rozwydrzonych dzieciaków i rodzice olewający wszystko.Roboty dzisiaj miałam więcej ze sprzątaniem niż przed swiętami-chyba tylko sciany zostały na swoim miejscu-a i one były pomazane długopisem-no ale juz-ufff... Ewka podziwiam waszą rodzinną sytuacje-dzisiaj tak trudno ludziom się dogadac,każdy prawie z rodziny drze z kimś koty-a u was sielanka. Gabcia co to za jakieś niedowartościowanie siebie samej? Ja też kiedyś dawno temu przerwalam studia-i żałowałam całe życie-a gdy chciałam wrócić zawsze coś mi stawało na drodze-a dziś już za późno-teraz dzieci studiują i na nich kasa idzie. Jeśli masz poczuć się lepiej to próbuj skończyć studia-jeżeli masz możliwość-lata za szybko uciekają,czasu nie da się cofnąć-a potem na niektóre sprawy jest za późno. Na wagę też nie staję-booooję się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta święta i po świętach..a gdzie ten wymarzony odpoczynek...schował się głęboko i czeka na urlop :/ och. Normalnie jak parę razy usiadłam to dobrze. a plecy błagają o jakiegoś porządnego masażystę! Ewcia, podziwiam Wasz układ i chylę czoła naprawdę ! Och żeby tak wszyscy potrafili ... Gabciu, wprawdzie to nie jest regułą że ludziom z dyplomem jest lżej, jednak jak czujesz ochotę i masz możliwości ja Ci z całego serca namawiam - Ty się nie zastanawiaj tylko kończ co zaczęłaś albo zacznij coś nowego studiować! Chociażby dla samej siebie dla satysfakcji, dla odmiany. Widzę po moim Panu, że go kłuje gdzieś w środku że nie skończył studiów, a teraz ma taką pracę, że pracuje po 12h i brakuje mu czasu i sił na studia. A jak są możliwość to trzeba się pozbyć choć jednego zmartwienia, prawda? Saginatko, szczerze współczuje, a moja siostra ze szwagrem tak samo..dzieciarnia wchodzi na głowy, szafy, wrzeszczy ryczy...wszystcy się denerwują, próbują uspokoić , wytłumaczyć..a oni ..\"spokój wodza\"...nic ich nie wzrusza...jak to się teraz mówi bezstresowe wychowanie ;)...ło je mam nadzieje że przejdzie do lamusa !!!! ...a ja na wagę weszłam...zobaczyłam...przyjęłam do wiadomości i czym prędzej zapisuję się na basen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DoReMiFaSolko! Buba-a co z Tobą-nadal świętujesz? Gabcia-daj ten przepis na pekińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, dziś wstałam troszkę wcześniej, więc mam chwilkę czasu zanim wybiorę się do pracy i z te okazji ;) życzę Wam cudnego, udanego dnia !! Pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaczynamy piękny dzień-nie wiem czy u wszystkich.U mnie wszyscy jeszcze śpią a ja cichaczem dorwałam się do komputera-później mam małe szanse na dopchanie się.Dzisiaj mam w sumie dzień wolny-wstawię pranie,na obiad podgrzeję coś z lodówki i chyba wreszcie wybiorę się na spacer-muszę się rozruszać bo to siedzenie w święta wcale mi nie służy :-) Jak spędzacie sylwestra????Ja siedzę w domu-już,już mieliśmy się wybrać ale niunia ciągle chora i na inhalacji-strach z kims zostawiać.Teraz jest lepiej ale na zapisy już za późno-wiec telewizorek,kilka drinków-i też będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata jutro napiszę ten przepis podobno bardzo dobra ale to nie moja opinia bo ja na święta robiłam inne. Macie wszystkie rację zaczynam się powaznie zastanawiać jeśli nie nad studiami to może jakieś kursy chociaż tzn. marzy mi się angielski i chciałabym opanować komp do perfekcji. Ja i haker komputerowy hahaha. Co o tym myślicie? Może poszłabym na jakieś dwuletnie puki jeszcze mogę. Kolorowych snów życzę papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabcia bardzo się cieszę,że poważnie myślisz o doksztalcaniu.Nie odwlekaj,podejmij \"Męską\"decyzję :-) zobaczysz,że poczujesz się lepiej. Ja kurs komputerowy zrobilam-taki skrócony[2 miesiące].Marzy mi się angielski-ale z tego jestem noga-w szkole i na studiach miałam niemiecki :-( Myślę że jeszcze się na coś niedługiego wybiorę[pieczenie chleba,ciast czy coś z kulinariów]:D A może całkiem coś innego-też teraz wiele przemyślam odkąd sama zostaję w domu-muszę zrobić coś dla siebie. Jak podejmiesz już decyzję-pochwal się na co się zdecydowałaś-no i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam myslalam,ze wczoraj popisze,podziele sie wrazeniami z podrozy,a tu d**a,wczoraj przyjechal znajomy co mieszka w Irlandii,przyjezdza rzadko to sie zasiedzial,a dzis mojemu M wyskoczyly znow dyski,przywiezli go z roboty,lezy i kweka,chory chlop to gorzej jak dziecko... powtorka z rozrywki,w ubiegly Nowy Rok to pogotowie go z pracy zabieralo...wtedy chociaz pracowal na legalu,to chociaz chorobowe bylo,a teraz na czarno ,i jest nieciekawie,normalnie pechozol w tym roku mi panuje... moze od nowego bedzie lepiej...oby,oby.... pozatym,nie lubie pisac jak mi ktos za plecami stoi i zerka,czyli przez te pare dni jak M nie pracowal to za duzo tez nie pisalam,bo lazi i patrzy co ja tu sobie klikam,niby zadne tajemnice ale i tak nie lubie ale na pewno nadrobie i zaczne pisac przy odrobinie luzu i spokoju,dzis jeszcze moje dzieciecia dotarly,tylko najmlodszy u babci zostal,najstarszy szykowal sie dzis na wesele,czasem na tych moich 27 m kw.naprawde idzie sie podeptac nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jak humorki w sobotnie południe? U mnie może być,za oknem świeci słoneczko-więc i samopoczucie od razu lepsze. Ewka-ja nie umiałabym życ w takim pośpiechu i ruchu jak Ty-u ciebie ciągle coś sie dzieje,ktoś przychodzi,wychodzi-a kiedy ty wypoczywasz? Wszystkim chcę życzyć szczęścia ,zdrowia,no i roku lepszego niż ten-dziewczyny-SPEŁNIENIA MARZEŃ 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki,ja znow na momencik,synusia po make wyslalam i w ten podstepny sposob na moment mam kompa:) u mnie dzis znow pieczenie ciast bo pare ludzi na jutro sie zapowiedzialo,niby nieduzo bo 4 ale cos wcinac trzeba,nie samym szampanem czlowiek zyje:D i jeszcze wpadl taki znajomy,Ukrainiec ale od 5 lat w Czechach mieszka,w Pradze,chcial nas porwac do siebie na sylwestra,ale z tyym moim inwalida to mozemy poje chac...palcem po mapie:) no coz ,Prage zostawimy na inny raz,teraz trzeba cieszyyyyyyc sie domowymi pieleszami:) uciekam do garow,pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym nadchodzacym Nowym Roku zycze Wam wszystkim aby przyszly byl rokiem spelniania marzen,nawet tych najskrytszych,aby kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego,duuuuzo zdrowka,i aby ten noworoczny nastroj trwal przez kolejne 365 dni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewka- A co ty tu nad ranem robisz???? Ty to masz zdrowie.... A wszystkim życzę w tym roczku samych przyjemnych rzeczy :-) Samych spełnionych marzeń,samych uśmiechów na twarzy :-) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×