Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ewka-u nas też napadało-i ciągle wieje:-( brzydko okropnie. A co do przemeblowań-to ja raczej nie lubie-ale tak jakoś same wychodzą.Chodzę po domy,coś sobie namyslę-potem przedstawiam męzowi-ze to co teraz wymysliłam to najlepsze rozwiązani-i tacha z syniem te szafy czy wersalki-z dołu na góre i odwrotnie.Mija tydzień-a mi znowu zaświtało w głowie coś nowego-i trzeba znosić z powrotem tę wersalke-tylko jak powiedzieć męzowi-jakoś się udaje-znoszą.A ja przemyślam dalej-i trzeba ją wynieść do piwnicy-niosą już z nerwami-i stwierdzają,że jak zechcę ją na górze to sama zaniosę.Mają poobijane pale,mi chce się śmiać-ale nie wypada bo są wkurzeni.Ja im dziękuję i mówię,że to ostateczna wersja[na razie]:D:D:D ,mija pół roku,albo rok i zaczyna się od nowa:D Ale ja nie lubię przeprowadzek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,co do przeprowadzek to od 6 lat siedze w jednym miejscu,ale przed tym w ciagu niecalych 7 lat 5 razy sie przeprowadzalam:D a teraz marzyloby mi sie wieksze mieszkanko,czyli jestem za kolejna przeprowadzka...ale znajac mozliwosci naszego budownictwa komunalnego to raczej tak szybko sie nie zanosi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na dzis sie zegnam,ide do kolezanki przypilnowac dzieci bo jej tato dostal zawal,ona jedzie do matki i nie wiem czy dzis jeszcze wroce, tak co pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety 🖐️ Jak weekend? udany? spokojny? Ja jak zwykle odwaliłam kawał totalnego lenistwa ;) W spbotę byliśmy z M na sushi - pierwszy raz...ciekawe doświadczenie - ja na pewno powtórzę, M powiedział że OK ale nie z nim :D dziś odfajkowaliśmy wizytę u jego rodziców, więc i dzis obiadek miałam z głowy. Teraz M siedzi u swojego brata a ja...a ja rozkoszuje się ciszą i spokojem samotnego wieczoru....jest mi dobrze :) I Wam tego życzę! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! cos ostatnio nie moge dopchac sie do kompa,a jak jest wolny to tak pozno ze mi sie nie chce juz nic:O weekend minal tez na leniwieniu sie,ja wogole zima to funkcjonuje na pol gwizdka,jestem stwor cieplolubny i nie cierpie zimy....a jutro wczesnie trzeba wstac bo na 9.30 musze z mlodym byc w Poznaniu u lekarza,mam nadzieje ze pogoda sie zlituje i nie bedzie za bardzo zimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechałam wcześniej z pracy. Wychodząc miałam jakieś palny. Wróciłam, siadłam i siedzę...co się dzieje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też jestem jakaś przymulona-do tego znowu jakieś przeziębienie mnie dopadło.DoReMiFasolko-leniuchujemy razem??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klub Leniuchow-hehe a mnie tu calkiem energicznie M od kompa probuije przegnac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja juz od 6 pokutuje,co na mnie to prawdziwa rzadkosc:D zycze Wam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Uśmiechnąć się-bo wiosnę czuc-słoneczko świeci.DoReMiFasolko-nie miej wyrzutów-zaczynamy nowy dzień pełne energii:D Wyruszam dzisiaj na spacer,daleko-jest tak fajnie.Zupkę jarzynową ugotowałam,dom wysprzątany-potem posieję pomidorki i papryke-i już mi lepiej.Ewka-a co ty tak rano????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! bylam wczoraj tak rano,bo jechalam do Poznania z malym do neurologa,moje podejrzenia sie potwiewrdzily,stwierdzil mu migrene:O a ja dzis mam jakies problemy zoladkowe,pol nocy we wc,a teraz slaba jestem jak niemowlak,przegryzam sucha skibe chleba i patrze co tu slychac....dzis wczesnie ide spac,moze mi sie do jutra nadda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie tu obecne i czasowo nieobecne przepraszam za nieobecność ale normalnie nie miałam kiedy tu zajrzeć praca zakupy ostatnie porządki goście ostatnie dni u mnie jak na urwanej ulicy ale obiecuję poprawę od niedzieli mam tydzień urlopu to będę wolna teraz stanę do żelazka bo mam stertę prasowania miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dory wieczór :) Cześć Alexandrio widzę ze nie tylko ja mam pracowity dzionek :) właśnie skończyłam moją część porządków w domku, jeszcze tylko M domyje podłogę i będzie lśnić :D no i można zaczynać weekend. Ha tak na moment zapomniałam że jeszcze rano do pracy..ale to szczegół ;) szybko minie. Wszyskim życzę słodkiego wieczorku i spokojnej nocki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! coś ostatnio koleżanki rzadko zaglądają :( szkoda...a zresztą ja sama taka zakręcona i zarobiona, że ostatnio nie ma jak, albo nie mam ochoty. A jaka u Was pogoda...u nas dziś typowy marzec..wszystkiego po trochu, a najwięcej słońca i to strasznie cieszy :D Ja właśnie wróciłam z pracy i muszę trochę przy kuchni postać bo mamusie dziś przychodzą :) więc miłe koleżanki..spędźcie przyjemnie ten wieczór !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam trochę tu nie zaglądałam ale miałam zakręcony tydzień jeszcze wczoraj trochę rodzinnych wizyt i w końcu cały tydzień wolny taki krótki urlop za oknami prawie wiosna to trzeba pomyśleć o myciu okien bo jak słonko zaświeci to fuj miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki strasznie długo nie byłam ale mam troszkę spraw do załatwiania. Ewka prosiła żeby Wam powiedzieć że nie ma neta i dlatego nie wchodzi ale w miarę możliwości będzie tutaj zaglądać. Pozdrawiam wszystkie i uciekam bo taka ładna pogoda że nie mam ochoty siedzieć przed kompem papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania6-89
witam wszystkich!!! Szukam przyjaciół najlepiej z Pomorza. Błagam niech ktos do mnie napisze bede czekac. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia74
Cześć dziewczyny, Widzę,że przyjaciółka pilnie poszukiwana:) mam ten sam problem moje przyjaciółki czy tez bliższe koleżanki się porozjeżdzały i zostałam samiutka jak palec .Poszukuję kogoś z kim można porozmawiać tak po babsku czy spotkać się na kawie. Mam 33 lata mieszkam w Zagłębiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tak nieraz myslę o Was-jak się potoczyło dalej zycie bohaterek tego topiku.Gabcia,Buba,Ewka,DoReMiFasolka-co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwej przyjaciółki takiej do pogadania,wyjsć na spacer,jak mieszkasz w Krakowie i czujesz sie samotna,masz duzo wolnego czasu to sie odezwij droga przyjaciółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam przyjaciółki,wesołej i szczerej osoby która lubi chodzić na dyskoteki i gadać o pierdołach:} Mam 21 lat jestem ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×