Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość Miliana23
kuwa czemu jestescie wszystkie tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
beti8bj coś nie moge znaleść twojego ogłoszenia skad jesteś i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti8bj
Miliana23 to mój email bassma0@interia.pl a to gg 43579446 :) napisz, to coś więcej o sobie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1755
Hej jestem mila sympatyczna osoba,razem z mezem wychowujemy 2,5letniego synka juz niebawem na swiecie pojawi sie moje drugie malenstwo bardzo sie cieszymy lecz mi brakuje bratniej duszy,kolezanki takiej od serca bo brakuje mi ploteczek itd jesli ty tez szukasz to na pisz nie szukam kolezanki do meilowania jestem z poznania joasia1755@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
buuuuuuuuu poznań daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni87
szkoda ze nie z Gliwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Witam jestem z głogowa mam 24 lata, szukam kolezanki z ktora mogła bym wyjsc na spacer\kawe pogadac :) dodam ze mam 8msc córeczkę moje zycie troche obrociło sie do góry nogami i nie mam z kim porozmawiac. jesli ktos ma ochote niech pisze krystian22248@wp.pl ale ja go obsługuje hihi :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaag
Hej dziewczyny, Szukam kolezanki z okolic stolicy :) Pruszkow mile widziany, gdyz niedawno sie tu sprowadzilam i nie znam ani okolic ani zywej duszy hehe :) A fajnie byloby z kims sie spotkac od czasu do czasu i pogadac o pierdolkach :) moze wyskoczyc na jakis fitness czy cos :D Mam 27 lat aczkolwiek wiem ze wiek ma najmniejsze znaczenie jesli sie spotka osobe z ktora moza o wszystkim pogadac, piszcie na raio@buziaczek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiiii
paulix87, nadal szukasz bratnieij duszy? liwka0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) jestem z Puław, szukam przyjaciółki z która moglabym sie spotkac pogadac pochodzic po sklepach, pojsc do kina, na basen ;) mam chlopaka jednak z nim nie moge pogadac na wszystkie tematy. moje gg 44123708.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiiii
zapraszam Częstochowianki do kontaktu liwka0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu
SZUKAM KOLEŻANKI Z GLIWIC MAM 21 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu
DODAM ŻE MAM 3-LETNIĄ CÓRECZKĘ I MIESZKAM W GLIWICACH OD NIEDAWNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
tylko nie podałas zadnych namiarów na siebie ani gg ani maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu
MÓJ E-MAIL ataner1991@wp.pl GG:34008372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beenz
Wiatam szukam przyjaciółki .jestem mężczyzną 26lat.. żeby wspólnie sie wspierać ,rozmawiać iść na spacer do kina teatru wyjechać nad morze czy góry ..Jestem z okolic Kalisz mój nr.tel 798-233-446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni87
Hej titu ja jestem z Gliwic. Odezwę się do Ciebie za tydzień bo teraz wyjezdżam. Bardzo się Cieszę że jest ktoś wreszcie z Gliwic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barrr85
witam, jestem z okolic Rybnika i chętnie poznałabym miłą i sympatyczną koleżankę na pogaduchy i inne "wyskoki".... mam 26 lat... więcej mogę powiedzieć na gg... 9884174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszetaksamo
Hej :) Z przyjemnością poznam osobę, z którą można porozmawiac o wszystkim i o niczym. Niestety nie mam tego szczescia zeby poznac kogos na kim mozna polegac... :( zawsze sie "przejeżdżam".. mam 21 lat, i jestetem przyszłą mamusią i świeżo upieczoną mężatką :) z chęcią poświęcę swój czas dziewczynie (kobiecie) która będzie go potrzebowała np. żeby się wyżalic :) jestem z Rybnika :) gg 9171772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
a ktos z Olsztynka lub okolic Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori1976
A może jakaś normalna kobitka do porozmawiania, do wypicia kawki w wolnym czasie z Ostrowa Wlkp? Mam 36 lat, mąż, dziecko, swoje radości i kłopoty, jak każda z nas, ot zwyczajna, optymistycznie nastawiona do świata i ludzi :) Znajdzie się ktoś ??? moje GG 41111128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Ja jestem z Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsmiechToMagia
jest ktos z Gorzowa Wlkp?lub okolic ? ; ) bardzo chetnie bym poznala jakas kolezanka z ktora moglabym poplotkwoac, gdzies wyjsc ; ) bo ile czasu mozna spedzac z chlopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RożaAksamitu
Witam Mam 18 lat i poszukuje przyjaciółki. Poszukuje osoby wesołej, pogodnej i takiej ,która jest otwarta. Straciłam w wyniku wydarzeń losowych swoje znajome. Można pisać na Emil autorka1984@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RożaAksamitu
Witam Mam 18 lat i poszukuje przyjaciółki. Poszukuje osoby wesołej, pogodnej i takiej ,która jest otwarta. Straciłam w wyniku wydarzeń losowych swoje znajome. Można pisać na Emil autorka1984@op.pl Dolnyśląsk ,okolice przygraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska40;;
jestem z wejherowa ...szukam w podobnym wieku kolezanki z ktora moglabym pogadac posmiacsie wypic winko pojsc na spacer itd ..zaiteresowanym podaje mejla mlynska1971@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likfa
Ja też szukam przyjaciółki. Mam 36 lat, 2 dzieci i męża. Nie pracuję, więc chętnie od czasu do czasu bym się wyrwała z domu. Mam już w sumie jedną dziewczynę z Warszawy, która chętnie się też wyrwie z domu. Poznałam ją na http://www.netkobiety.pl/ Chętnie też spotkamy się w większym gronie. Jak jesteście zainteresowane to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori1976
O rówieśniczka, jak miło! Bo jakoś starawo się tutaj czułam i nieswojo :) Lecz co z tego, skoro z Warszawy, a to niestety nie jest rzut beretem z mojego Ostrowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×