Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość trampkowa
hey szukam koleżanki/przyjaciółki mam 20 lat jestem z okolic Puław moje gg 22224156 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula70
Witam . Mam 16 lat i poszukuje koleżanki . Jestem z Wrocławia . Można pisać na e-mail : xpauli.nkax@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. również szukam koleżanki koleżanka/ przyjaciółki z Rybnika lub okolic, Wodzisławia śląskiego do pogadania czy wspólnego wyjścia,moj mail monis.m86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam zuzka
Hej, mam 18 lat i jestem z Gdyni, szukam koleżanki :) zuzanka.wiewiura@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przyjaciółka potrzebna od zaraz:) Mam 28 lat, mieszkam 40 km od Gdańska, w Stegnie, ale dojazd do Trójmiasta to dla mnie żaden problem;) Dwa lata temu ukończyłam studia, niestety zawarte w ich trakcie znajomości nie przetrwały próby czasu. Jestem optymistką ze zdrową dozą realizmu;) Uważam, że trzeba iść do przodu, najlepiej z uśmiechem na twarzy i brać życie takim, jakie jest. Jeśli jednak coś nam przeszkadza, a można to zmienić, to należy tak zrobić. Mi przeszkadza brak bratniej duszy, przyjaciółki, z którą można by przysłowiowe konie kraść;) Moje hobby to: kino, seriale, muzyka, przyroda, zdrowy styl życia, jedzenie, gotowanie, języki obce, wycieczki, poznawanie świata i siebie, uczenie się nowych rzeczy, a także różniaste zakupy. Piszcie na karolina84@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki.wiki
Hej. Szukam dziewczyn z całej Polski do korespondencji tradycyjnej lub mailowej, z którymi można popisać o wszystkim. Mam 21 lat. Mój adres email: wiki.wiki1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki.wiki
Hej. Szukam dziewczyn z całej Polski do korespondencji tradycyjnej lub mailowej, z którymi można popisać o wszystkim. Mam 21 lat. Mój adres email: wiki.wiki1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiiii
Szukam koleżanek z Częstochowy, mam 27 lat, interesują się kinem, dobrą książką, psychologią, lubię się uczyć języków i spędzać czas w babskim gronie. Niestety ostatnio tego grona brak. Zapraszam dziewczyny z Częstochowy i okolic wiek bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evanka
hej :) szukam ludzi do popisania o wszystkim i o niczym. w zasadzie wiek i plec nie maja wiekszego znaczenia. jak ktos jest chetny to zapraszam evanka25@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a ja też z Częstochowy , podaje na siebie namiar reneds@wp.pl i czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asila22.11
Cześć mam 29 lat i chetnie z kims pogadam o poważnych sprawach i głupotach mam według mnie zajebiste problemy z mężem i nikogo komu bym mogła się wygadać. jak ktoś jest gotowy mi choc troche pomóc moj mail askag2.gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Do osoby wyzej chętnie bym z tobą popisała o tych sprawach ale nie moge wysłać wiadomości do Ciebie spróawdż prosze mail albo daj gg do siebie jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha90
Hej, od niedawna przeprowadziłam się w okolice Rybnika.. Nie mam tu znajomych.. Chciałabym z kims popisac, pogadać a nawet się spotkać.. Wyjść do kina, na lody na spacer.. Szukam osoby otwartej.. Słuchającej.. Wyrozumiałej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu666
JA RÓWNIEŻ SZUKAM KOLEŻANKI/PRZYJACIÓŁKI JESTEM Z GLIWIC GG: 34008372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samka29
Hej;) Szukam kumpeli. Jestem z Gdańska. bursztynka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukammmmm
ja tez szukam kolezanki do pogadania .okolice pleszewa , ostrowa wlkp mam 26 lat marika198710@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 22
Witam jest ktoś może z Bielska Białej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trylka
Witam.Czujesz sie samotny,samotna ,nie masz przyjaciol zapraszam na nowe forum www.kobieceimeskienetrozmowy.fora.pl Zajrzyjcie i przekonajcie sie sami.Pozdrawiam.Trylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! A jest może ktoś z Opola? Chętnie poznałabym babke w wieku od 35-45 do pogadania przy kawusi gg 46469491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia27811
możesz poszukać na wizażu w forum spotkana wizażystek. tam jet wiele takich tematów :)i wiele osób szukających znajomych w rożnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunny8989
hej! jak w temacie szukam swojej bratniej duszy z okolic Gliwic, od pewnego czasu czję się strasznie samotna, brak mi takiego abskiego towarzystwa, gdzie można razem pośmiać się, popłakać, wyżalilć, pójść na zakupy, spacer, piwko, zabawe i wszystko inne co mogą robić bliskie koleżanki czy nawet przyjaciółki :) mam 23 lata i jeśli któraś z was ma podobne zmartwienie to zapraszam na maila image000@vp.pl fajnie by było znaleść tu taką osóbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonne37
Witam:) to i ja sie dopisze. Mam 37 lat i dwojke dzieci, synka 5 lat i corke 14 miesiecy. Szukam kolezanki / przyjaciolki z ktora moglabym pogadac, wyjsc na spacer z dziecmi, umowic sie na babskie pogaduchy:) Mieszkam w Gdyni. Piszcie: ivonnebest@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animowana
Blondi 22 ja jestem z okolicy;) Pisałam do Ciebie na maila ale wyskakuje mi jakiś błąd ciągle. Jak masz ochotę odezwij się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 22
Hey :* Ja do Ciebie niestety też nie mogę napisać,wiec może gg??(45595368) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animowana
Nie mam gg;( Mam kompa w naprawie i używam cudzych, gdzie gorwę;) Podam Ci mój nr tel a później najwyżej fb bo wolała bym nie podawać fb na forum;) a nr to 663650128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animowana
Blondi22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna_000
Też szukam kogoś do rozmów przy kawie. Najlepiej kobietę, aby mój nie był zazdrosny. Przeprowadziłam się dla niego do Wałbrzycha i jestem sama jak palec. Mam 26 lat. Interesuje się prawem i malarstwem. Jestem spokojną i sympatyczną osobom. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiiii
Poszukuję koleżanki z Częstochowy, kogos do tańca i do różańca, do pogaduch, wspólnych zakupów, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam 26 lat i przeprowadziłam się 2 lata temu do Katowic. Poszukuję koleżanki do tańca i różańca :D Jestem otwartą osobą i chętnie się umówię na kawę, zakupy, zumbę czy cokolwiek :) moje gg 4901883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×