Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ala żaden lekarz ci nie zagwarantuje że zajdziesz. Mi lekarz na odchodne powiedział że czeka na pozytywny telefon-też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
Diana trzymaj się.nie denerwuj się bo psycha to 80% powodzenia. Ja ciągle wierzę że się uda i ty też musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana nie możesz tak myśleć zobaczysz że niedługo doczekasz się dzieciątka. Obiecuje że jutro poszukam ci gina. Zobaczysz że się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
I najgorsze jest to że jestem wierząca, mówią, że wiara przenosi góry...ale czemu nie chce mi pomóc...nie umiem żyć nadzieja, że może, jak długo tak można...nawet myśleliśmy o adopcji, ale to tez nie takie proste, ja studiuję, pracuję, maż to samo, co prawda, ostatni rok..no ale...trzeba mieć staż stała pracę...czemu nikt nie patrzy, że chce dać serce..ze nie kasa najważniejsza tylko..MIŁOŚĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
właśnie przez tą psyche stwierdziliśmy że sobie na miesiąc odpuścimy kalendarzyki, i inne ceregiele. Będziemy się relaksować i za miesiąc pełni energii zaczniemy powoli bez pęta przymusu badać "naszą "spermę i nasz brzuch.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Dzięki dziewczyny...dobrze ze wy jesteście, które rozumiecie,co to ból niespełnianego macierzyństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala my to już przerabialiśmy i nic nie wyszło ale spróbuj może wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
damy rade-wszystkie damy rade-a jak nie to też damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana oj wiem nawet niewiesz jak mi ciężko bez dziecka ale jakbyś mnie poznała w realu to nigdy byś nie powiedziała że takie mam problemy wszystko siedzi we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
no własnie...o moich wewnetrznych rozterkach nawet mąz nie wie...wie, ze pragnę, ze sie staram on także ale nie móię mu tego co wam pisze..tylko kobieta zrozumie w takich sprawach kobiete:) P.s PAziu..to ty pisałaś o marcepanach?Ja je też uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
...cóż może dlatego tak długo musze na Gawła czekać, bo to piłkarz wszechczasów ma być, a tacy nie rodzą się ot tak sobie...ale Zosia mogłaby być pierwsza.Młodszego brata wrażliwości by nauczyła... Gdybym w to wszystko nie wierzyła to dawno bym odpuściła, bo cierpliwość to u mnie rzecz niebywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaaa78
Macie jakies sposoby? jakies witaminy zwiekszajace plodnosc?? Ja tez sie staram ale nic z tego nie wychodzi :( czy palenie ma jakis wplyw na zajscie w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
a Jola jak filip z konopii...cześć Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to trinity pisała o marcepanach ja też je lubie :-) Mój mąż wie o mioch rozterkach ale on też się martwi i niechce go dodatkowo stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Jolu, ma palenie wpływ-BAAARDZO DUŻY!! mój mąż pali i są tego skutki-zmniejszona liczba plemników!!!RAdze rzucić, mój mąz się stra pali o wiele mniej..bo to dla wspólnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć palenie??? czy ja wiem niby tak ale ja w to nie wierze że przez to mogą być problemy chodź sama nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaaa78
Czesc Ala!! Czyli trzeba rzucic w takim razie. A co jeszcze ma wplyw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Acha jescze jedno Jolu..witaminy mogą pomóc, ale jeśli problem tkwi w jakiś zaburzeniach lepiej zacząc od wizyta u lekarza...on sam doradzi co najlepiej brać! Acha-dodam, że u dobrego lekarza!!sprawdzonego...być moze twój partner też powinien byc leczony albo wzmocniny, napisz troszke więcej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlina
Witam ! Mam 25 lat. W czerwcu podjęliśmy z mężem decyzję, że chcemy mieć dzidzię. Od tego czasu staraliśmy się. Spóźniała mi się miesiączka więc poszłam do ginekologa z nadzieją, że jestem w ciąży. Okazało się, że mam torbiel na jajniku:-( Lekarka przypisala mi tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące aby to rozbić. Mówiła, że jak skończę brać to możemy dalej starać się o dzidziusia. Jeszcze jedno opakowanie gravistatu muszę wziąść. Było mi smutno, płakałam. Jak tylko skończę brać tabletki to się znów będziemy starać. I jeszcze jedno. Moja siostra po ślubie z mężem przez rok się starali o dzidzię. Ona myślała już , że nie może. Wtedy już dali sobie na luz. Przestała myśleć o tym i zaszła w ciąże. Teraz ma już dwoje dzieci. Córeczke i synka. Są bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
U mnie to ja muszę podtrzymywać go na duchu, bo on bardzo się martwi i nie chcę żeby zdołował się doszczętnie więc jestem taka jego wesolutka pocieszycielka.Co zmieni jak oboje usiądziemy i będziemy wyć.Nic, tylko jeszcze gorzej będzie.On zawsze jest dla mnie oparciem więc tym razem ja będę dla niego oparciem-silnym meskim ramieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlina
Ja też pragnę już być w ciąży, ale wiem, że nie można o tym przesadnie myśleć dlatego podejdę do tego spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaaa78
Cóż mam napisac. Jestem wesola lubie sie smiac. Jak kazdy mam stresy od czasu do czasu. Pale, moj partner tez pali. Mam 27 lat on 28. Odzywiam sie raczej nie regularnie bo czesto jestem zabiegana i nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jeżeli wszystko jest z nami w porządku to można odpuścić nie myślećitd ale jeżeli mamy jakieś problemy to odpuszczanie sobie nic nie wskóra. Jeszcze nie słyszałam żeby ktoś zaszedł w ciąże bez owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
moja koleżanka miała problem z zajściem w drugą ciąże i taż dostała tabletki anty na dwa m-ce. Skończyła opakowania No i zaszła.od drugiego m-ca ciąży plamiła i leżała na patologii ale urodziła zdrową dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Wiesz Jolu, moim zdaniem powiniście zrobić badania, im szybciej tym lepeij, mozna jakoś się leczyć gdy jest problem, dacie radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaaa78
Ja z owulacia nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaaa78
Mam nadzieje ze sie wkrotce uda... moze trzeba wrzucic na luz tak jak radza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlina
A czy po tabletkach anty....jest niebezpiecznie odrazu zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×