Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość Ala 80
brałam tabletki przez trzy lata z przerwami dwumiesięcznymi co pół roku(6 mis. z tabl.+ 2 bez)testy hormonalne i watrob. co pół roku i wszystko pozytywnie. Staram sie od kwietnia-maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mierzycie temperature, robicie wykresy? po tym można poznać czy jest owulacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde prawie wszystkie dziewczyny które brały tablety mają jakieś problemy z poczęciem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
chyba do tej pory starałam się nie popadac w paranoje i obserwowałam tylko śluz. Teraz zacznę mierzyć temperaturę, no i oczywiście wstrzemiężliwość. Z tym gorzej ale cóż jak trzeba to trzeba. Lekarz powiedział (zanim jeszcze zaczęłam się martwić) że facet powinien dwa tyg. przed zachować wstrzemiężliwość-to takie śmieszne mi się wtedy wydawało. eh a chcieliśmy tak spontanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
nie wiem, czy to od tabsów.moja siosstra brała 7 lat i jak tylko odstawiła to zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala u mnie w tym cyklu mieliśmy post 2 tygodnie -zobaczymy czy się sprawdzi Asiu znalazłam lekarza podobno dory Bierżyński i tu wklejam opinie przyjmuje w Orłowie niedaleko CH Klif, ma gabinet w swoim domku. Zawsze jest tam tłok, spotkalam się z opiniami, że idzie na ilość (pacjentek), ale sama nie mogę się uskarżać - zawsze odpowie na wszystkie pytania, odbiera komórkę o najdziwniejszych porach, potrafi wytłumaczyć o co chodzi... Jest z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
czyli powinnam pójść do lekarza i poprosić...no właśnie..mam powiedzieć żeby sprawdził czy mam owulację? od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiedz że prawdopodobnie nie masz owulacji ja tak powiedziałam zbadał mnie, zrobił usg i przepisał leki. Bo ja ci powiem że 3 m-ce bez okresu to niewiem czy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
w następnym cyklu u mnie też będzie embargo bo mój miły stwierdził że badania powinniśmy zacząć od niego-będzie prościej.no a do analizy musi być wyposzczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
hej, to asia nie ma miesiączki. Ja mam regularną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tego co czytałam to jej się tak opóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
a czy po badaniu stwierdzi czy mam czy nie, tzn. czy może wykryć czy mam owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-82
Paziu dzieki napewno sie z nim umówie na wizyte może on mi pomoze . Dziewczyny trzymajcie sie i powodzenia ja musze już zmykać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko monitoring cyklu może zaobserwować czy masz owulacje czy nie. Miej więcej co 2,3 dni chodzisz na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jeszcze poszukaj o nim opinii czy warto? To pa odezwij się jeszcze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
cześś Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Witam nowe dziewczyny;)Alu-czy ty może jesteś z Olsztyna? Bo ja tak...moze ty znasz jakiegoś dobrego lekarza?! Albo któraś z was? Paziu moze ty?...ja tak jak pisałam, mam dołka po wizycie małej G...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli cykle masz regularne tsty owulacjne wychodzą to raczej masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Nie wiem, ale wydaje mi się że ten mój lekarz nic nie robi..każe czekać i czekac..ale na co?! wy brałyście tebl.anty..ja nigdy i też mamy problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie to jak lekarze każą czekać. Mi to pewnie kazali by do 50 czekać. Niewiem dlaczego tak mówią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Halo , halo jest tam kto?! zawsze mam pecha, jak ja przychodze to wy uciekacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
ja jestem z Ełku.niestety w Olsztynie żadnego gina nie znam.Cóż, spróbuj pójść do innego.ja osobiście wole mężczyzne bo, po moich doświadczeniach, wydaje mi się że kobiety są mniej...empatyczne. Paniginekolog mi powiedziała, że najpierw trzeba się z rok postarać i dopiero przyjść sprawdzać czy wszystko jest okay. Dla mnie bomba-empatii zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Paziu, a może znasz jakiegoś dobrego lekarza z Olsztyna? może coś słyszałaś..już nie wiem gdzie szukać jakiegoś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Dzięki Ala..no właśnie ja chodzę do pani doktor..i ta powiedziała, że jestem jeszcze młoda, kazała brać folik i to wszystko..powiedziała, że jeśli przez rok nie wyjdzie to mam przyjśc....ale nie mogę tak siedzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Paziu, jesli ty wiesz znasz moze jakąś dobra stronkę na necie...prosze was pomóżcie...pisałam nawet na forum, w nowym temacie,że moze ktoś wie słyszał, moze poradzić...nikt się nie odezwał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
miałam super lekarza.Wyjechałam na 2 m-ce do stanów, wróciła i się okazało że jest zawieszony-jakaś babka doniosła że jej ciążę usunął. Nie popieram, ale dla mnie to był super lekarz. Przyjmował na fundusz w Wojskowym szpitalu i zawsze dzwonił jak już długo nie przychodziłam. naprawdę o mnie dbał. Teraz to tylko wypróbowuję innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest ja też chodziłam do babek to kazały czekać teraz chodzę do faceta i się lecze. Diana jutro poszukam jakiegoś gina dla ciebie z olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 80
ja też nie zamierzam czekać-nie dlatego że jestem niecierpliwa- ale boje się że może być coś nie tak a wtedy im człowiek młodszy tym są większe szanse na wyleczenie. Gdyby mi lekarz zagwarantował że za rok zajdę w ciążę to przestałabym latać jak kot z pęcherzem. rok mnie nie zbawi, ale chce wiedzieć czy jestem zdrowa i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Paziu...DZIĘKI...ja jestem juz tak sfrustowana, ze chyba w jakąs depresję popadnę...nic mnie nie cieszy, popadam z jednej skrajności w drugą...nie umiem się cieszyć zyciem jak dawniej..ale wiecie co, od zawsze miałam takie przeczucie, że będę miała problem - ja zawsze kochałam dzieci, a one do mnie ptzychodziły..i kiedyś ktoś tak powiedził,że jak tak bardzo się pragnie i kocha to przeważnie się swojego nie ma...i zobaczcie...od tamtego czasu minęło ok7lat...ja jestem 2 lata mężatka..a dziecka nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×