Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jakie to ciekawskie! tak to nie chce gadać o bobo, a jak jestem na forum to podgląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku i pewnie długo nie popisze bo mój kochany zajmie mi kompa, teraz go wygoniłam do zmywania ;-) Myślałam o ubraniach ciążowych napewno kupie sobie fajne spodnie a reszty narazie niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem ... ubranka ciażowe ?? czasem sa super ...i świetnie się w nich wygląda ..ale jakie sa drogie ..oglądałam ostatnio spodnie ..takie z gumką na pasie ok 200 zł ... /w firmowym sklepie mother care/ i wogóle inne rzeczy takie piekne ... ale uff to chyba nie na moja kieszeń ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po sklepach jeszcze co prawda nie chodzę, ale zaglądałam na allegro \"aby się rozejrzeć\". Fajniutkie są niektóre sweterki, zwłaszcza kopertowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojade na stadion to może znajde tańsze ale tym będę się martwiła jak zajde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Dobry wieczór dziewuszki:)jest tam jeszcze któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez...na razie czekam z niecierpliwoscią na brak @ Paziu ..znalazlam coś co moze cie zainteresować : Czy leki mogą powodować objawy ciążowe i jakie? Niestety tak przyjmowanie leków może dawać objawy ciąży mimo, że w niej nie jesteśmy. Najbardziej wpływa tu luteina, duphaston, Pregnyl. W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać. Kobiety biorące te leki zazwyczaj odczuwają nudności, powiększenie piersi, wzdęcia itd. mysle ze powinnas poczekac ..cierpliwie ... i nie wmawiac sobie objawów ... choc bardzo byłoby miłe zeby zwiastowały cos na co z niecierpliwościa czekasz ... ja tez na razie powstrzymuje sie od radości z zaczerwienionych i trochę zmienionych piersiątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Nie było mnie tyle bo czytałam..o porodach:)14 stron, ale jakże ciekawych!!Boże, ale się nakręciłam, jakbym w 9 m-acu była:)Strasznie fajne to forum o porodach, bardzo dokładne opisy. Nas w tym m-acu czekają ponowne badania-nasienia męża, no i jak będzie oki z moim R. to badanie mnie...ech tak strasznie się boję, ja jestem strasznie wrażliwa na ból, mdlęję na widok igły, czy zapachu w gabinetach dentystycznych..a co dopiero badania, poród..Boże, ale wiecie co jestem w stanie chyba to znieść..byle mieć dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Tak sobie myślę, że w styczniu będę już miała 25!!lat...matko i jak tu nie cierpieć z powodu braku dziecka?!!!!muszę wam powiedzieć, że ja nawet miałam taki okres że nie chciałam wogóle współżyć z mężem bo wiedziałam ze i tak to nic nie da, że nie zajdę w ciążę!!!Teraz jednak, z pomocą męża, zmieniłam sie i dalej będziemy próbować jak tylko@się skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Trinity...ja to Cię podziwiam, jesteś najstarsza z nas i ty to pewnie przeżywasz tortury psychiczne...że niie masz jeszcze dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
A najbardziej mnie przeraża to że mojego męża brata żona właśnie będzie rodziła 2 dziecko...a jest w moim wieku..buuuu...nie lubimy się ale ja jej tak zazdroszczę!!!tak bardzo, tym bardziej, że pierwsza córeczka to wpdka-ma już 2 latka, a teraz kolejna wpadka i na dniach poród!!!!I jaka tu sprawiedliwośc?!ona zero instynktu macierzyńskiego, nawet w ciąży na imprezy chodziła, a my tak pragniemy i nie możemy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
ech...szkoda tylko nerwów, łez i słów goryczy...czasami mam takiego dołka psychicznego, że zostawiłabym wszystko i uciekła daleko!!może powinnam zacząć od psychologa? może to bariera psychologiczna, ze ciagle chcę z kimś rywalizować, że pragnienia przerastają mnie?! nie wiem dziwczyny, ale chyba nie najlepiej ze mna dziś wieczorem...mam strasznego dołka psychicznego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Dobra idę...nie będę was zanudzać, popłaczę sobie w poduszkę i będzie lepiej...śpijcie dobrze moje przyjaciółki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity ja wiem że te moje leki mogą powodować takie niby objawy ciążowe ale ja się narazie nie nakręcam tylko martwie się że mnie boli jakbym zaraz miała @ dostać a przecież to jest dopiero pare dni po owu więc raczej nie możliwe żebym teraz dostała i jajniki też mnie kłują. Bardziej myślę to że coś jest ze mną nie tak niż na ciążę. Powiedzmy sobie szczerze że to prawie niemożliwe żeby mieć już objawy ciążowe. A w sumie szkoda bo natura mogła tak nas skonstruować żebyśmy już na drugi dzień po owulacji wiedziały czy jesteśmy w ciąży czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezywam faktycznie tortury ... bo do 30-stki brakuje mi siedem miesiecy ... kiedyś marzylam ze w tym wieku bede miec juz 1 dziecko i bede myslec o drugim ... marzenia ... planowałam zeby dziecko urodziło się na wiosne ... nic nie mozna zaplanowac ..teraz nie dbam o to kiedy sie urodzi.../miesiać/ ważne by się urodziło ... czasem płacze po nocach i tesknie ale nie poddam sie i mam nadzieje ze Wy mnie wesprzecie bym walczyła o ten maleńki cud krtóry odmieni moje zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziaczku ja nie chcialam ci na zlosci napisac tylko nie chce bys cierpiala tak jak ja ... bo wlasnie mnie boli ten jajniczek i kłuje dośc ostro takze martwie sie bardzo ..co się dzieje ...bo to chyba nie normalne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana pisz jak ci źle to pomaga ja też bardzo zazdroszcze kobietą w ciąży a kolejna wiadomość o ciążach moich koleżanek to dla mnie morze łez. Jakby mój brat oświadczył mi że jego narzeczona ( nie zabardzo się lubimy) jest w ciąży to bym chyba z zazdrości płakała przez 9 m-cy mimo wszystko że mają już ona 29 lat, mój brat 30 i to w sumie oni powinni być piersi ale z tego co wiem to się niestarają, zaczną w przyszłym roku w lipcu. Wiem że jestem strasznie wredna że tak myślę ale to jest silniejsze odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity kochana ja wiem że ty mi na złość nie pisałaś może ja to źle ujęłam ale martwie się że jakaś torbiel mi się robi czy co. A to dla ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity wszystko się u nas wyjaśni za niecałe 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:* Diana, nie martw sie!! kazda z nas niestety cos takiego przechodzi co jakis czas:( ja lubie sobie wtedy powyobrazac, pomarzyc, ze np jestem w ciazy, ze spaceruje sobie taka dumna z tym brzuszkiem...moze to chore, ale pomaga.bylam dzis kupic kurtke na zime a w koncu kupilam plaszczyk, bo pomyslalam sobie, ze jak w koncu sie uda, to dla brzuszka plaszczyk bedzie lepszy;) oby znalazl swoje zastosowanie....Trzymajcie sie, ja mykam spac bo padnieta jestem:/ dobra noc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...właśnie pomyslalam o tym samym i powiedzialam to swojemu mezowi ze bardzo mnie martwi ten moj bol jajnika ..zeby niebylo z tego jaiejs paskudnej torbieli twu..twu dziękuje za serduszko Paziaczku jak się robi takie piekne serce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dzewczyny 😴 A mnie w brzuchu kłuje... owu będzie. Ale próby tym razem jeszcze nie. Pa, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×