Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość akasia
foxy nie miala racji,niestety..swojego czasu z mezem bylismy tak pochlonieci praca - i ja dodatkowo szkola,ze przestalismy myslec o milosci fizycznej tylko prokreacyjnie,kochalismy sie namietnie(!) i nic..teraz mam nowy lek,wiec nowa szansa....chociaz i tak wydaje mi sie,ze ciaza bedzie CUDEM.i chce wierzyc w te cuda/ p.s.jakos w tym roku na wiosne bylam na mszy uzdrawiajacej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zeby miec jakieś zajęcie zapisałma się na siłownie. do tego jestem na siebie wściekła bo 3 lata temu rzuciłam palenie a od wczoraj zaczełam trochę popalać papierosy. Wiem wiem że to okropne, ale jak tylko bedę w ciąży to przestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jak mi się udaje
chodzę na msze uzdrawiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo chcę miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
oj...martyn--ia z tym paleniem to przesadzilas...tyle juz wytrwalas bez papierosa,trzeba sie trzymac;-) nie poddawac nalogowi,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
martyn--ia przestac palic juz!!pomysl sobie ze to byla Twoja chwila slabosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia całe szczęście że @ już przylazła. Dziewczyny poczekajcie na mnie ja już nie bawem też dostane @. Też mam ochote rzucić te wszystkie leki, badania ale szkoda mi żeby nie zmarnować tego co leczyłam. I tak źle i tak niedobrze. Muszę sobie kupić książkę pt \'sąsiadka\" to jest chyba książka dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem akasiu ze to okropne co robie , sama nie wiem dlaczego, chyba tak sie zdenerwowałam tymi badaniami i tym wszystkim musze przestac i wziąść się w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co paziu ja kupiłam sobie książkę pt. \"małe trzęsienie ziemi\" Jennifer Weiner. opowiada ona o 3 kobietach które zaszły w ciąże i poznały się w szkole rodzenia, aż do porodu i troskach młodych mam; zaczęłam ją czytać- pierwszy rozdział i myślałam ze jak ją będę czytać to sama będę w ciązy. Ale jak czas pokazał nie jest to takie łatwe i teraz nie mogę się za nią zabrać bo robi mi się smutno więc stwierdziłam że poczekam aż i ja bedę w ciązy i wtedy ją przeczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
m,artyn-ia-tak masz racje szybciutko bierz sie w garsc!jestem z Toba;-) jak przeczytalam mieszkasz blisko Legnicy,milo mi ja jestem z zielonej gory.(rzut beretem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sąsiadka jest o parze która ma problemy z poczęciem, oddala się od siebie itd. Więc to coś dla mnie, może coś zrozumiem jak przeczytam. Podobno dużo ludzi ją poleca że jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linki ale poszukam w sklepie nie lubie kupować na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaa
witam wszystkie Panie. Pisałam do was niedawno, ale jakoś moja wypowiedź nie została zauważona...chciałam się was poradzić i zapytać czy słyszłyście o takich kroplach Hormeel Sn. One są na uregulowanie cyklu i w leczeniu niepłodności. Ja cykle mam regularne ,choć trochę krótkie bo 26-dniowe. Chodzi mi o to że staramy się o dziidzię już 5 cykl i nic. Nie robiłam jeszcze badań ae się do nich przymierzam. poradżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem paziu bo przeczytałam opis przed chwilą tej ksiażki na allegro i moze też sobie ją zamówię, tylko jak siebie znam to jak będę czytać ksiazki o dzieciach to bedę za dużo o nich myśleć, ach i jak tu nie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja nie słyszałam o tym leku więc nic nie potrafie ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaa
Moze byście umieściły mnie w swojej tabelce. mam 24 lata, 5 cykl starać ,a miesiączka najbliższa to 25 listopada (oby nie przyszła). Będę wdzięczna. Codziennie tu zaglądam a dziś mam takiego doła że szkoda gadać. Myśle zę znowu się nie udało. Wszyscy dookoła pytają się kiedy będziemy mieć dziecko a ja jestem zbyt skryta żeby opowidadać o tym że narazie nic nie wychodzi...smutne to życie jest czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaaa wpisałam w google nazwe tych kropli i pojawia się duzo informacji na ich temat, spróbuj moze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już cie umieszczczamNICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............2.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............18.........................03-12.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 akasia................25.............20.........................ok. ??? nieudana 13........ 35..............15 ........................01.12.06 myszkaaaa..........24...............5.........................25.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo sie przekrzywiło NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............2.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............18.........................03-12.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 akasia................25.............20.........................ok. ??? nieudana 13........ 35..............15 ........................01.12.06 myszkaaaa..........24...............5.........................25.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że cię wpiszemy. Wiesz co myszkaaa mnie też to dobija jak pytają się nas a wy kiedy...? A mi normalnie aż niedobrze od tych pytań i odpowiadamy na razie nie, jeszcze mamy czas. Boże czy nikt się nie zastanowi że takimi pytaniami krzywdzi? martyn--ia ja mam dużo gazet o ciąży i też ich nie czytam leżą głęboko w szafie i czekają ale na tą książkę mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez sobie ją zamówię, wcześniej czytałam duzo ksiażek ale od paru lat jak mam internet trochę zaniedbałam to czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
w kosciele organizuja takie msze-modlisz sie 40 minut a pozniej ksiadz naciera czolo,.o kroplach tez nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a ja slyszalam o cudownym medaliku. www.cudownymedalik.pl poczytajcie jak macie ochote:):):) buziole, objawow okresowych jeszcze brak, ale ciazowych tez nie ma:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna w te medaliki zabardzo nie wierze jak dla mnie to takie trochę naciąganie ale może rzeczywiście pomagają. Ja chyba zacznę się modlić do św. Antoniego bo on jest od płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
u mnie rodzina tez dopytywala sie o dzidziusia(tym bardziej ze maz jest duzo starszy ode mnie ma 36lat).Mamie powiedzialam o problemach z ustabilizowaniem miesiaczki i bylo wszystko jasne,wie o zdrowiu i bardzo mnie wspiera(TZN.widujemy sie raz na rok)ale wiem,ze bardzo chce miec wnuka i trzyma za nas kciuki-absolutnie nas nie popedza.pod tym wzgledem czuje wielki komfort psychiczny.Reszta blizszej rodziny tez sie dowiedziala,raczej od meza:-) jest bardziej wylewny,i powiem wam ze jest duzo lepiej.Mam poczucie bezpieczenstwa.Jak sie okazalo, wykazali wiele zrozumienia i troski.polecam nie dusic problemu w sobie,.Chociaz wszystkie zale,zlosci,obawy,mam- przelewajac podczas @na mego biednego meza-placzac w poduche.Musze przyznac ze jest cierpliwy i konsekwentny,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×