Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

i cynk.... to wszystko co mogę podpowiedzieć :) picie alkocholu ograniczyć do 150 g - troche to meczące ale da się wytrzymać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
hej Mam taką nadzieje że ten @ nie przyjdzie. Dziś mam 14 dzień cyklu ale jajeczkowanie miałam wcześniej ok 11. mam nadzieje, że sie udał ale coś bobolewa mnie podbrzusze po obu stronach, tak jakby 2 jajniki naraz. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc tak ze masz jajeczka w obydwu jajnikach - moze któres się ladnie uwolnie..ja tez tak mialam w tym cyklu w lewym 2 jajeczka w prawym jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Trinity to wszystko jest tak skomplikowane, ze już nie wiem co mam mysleć, dzięki za rady kupię mu ten Androvit, ale dopiero za miesiac jak skończy Salfazin, zobaczymy do lutego jak nic się nie poprawi to podejmiemy jakieś dalsze kroki. Ale cały czas się łudzę, ze może nowy rok zrobi nam jakąś niespodzianke i nie będziemy musiały się już martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w tym miesiącu też boli podbrzusze, szczególnie po lewej stronie, ale czasem też po prawej, wydaje mi się jednak ze to nie jest owulacja bo ten ból trwa już jakieś 10 dni. Miałam w tym miesiącu robić testy owulacyjne ale zrobiłam pare i przez te ciągłe wyjazdy w tym miesiacu przerwałam, więc nie wiem nawet czy miałam już owulacje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ginekolog chyba nie jest skory do pomocy, myslę, ze w lutym po badaniu meża poszukam jakiegoś innego, bo u tego zostawiam tyle pieniędzy a jak narazie to nic mi nie pomógł, nawet stwierdził, ze monitoring jest niepotrzebny, bo staram się za krótko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez nie jest skory ... nawet nie chcial mi zrobic badania hormonow - choc gotowa bylam za wszystko zaplacic - bo ja chodze zo gina na NFZ - ale w styczniu do W-wy - moze tam bedzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokupuj mezowi te wszystkie witaminki i niech je bierze : rano Androvit + 2 wit E..w poludnie aspargin i wit, c..po południu witamina E cynk i selen ... tak bierze mój maz ... moze to pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez po owulce bola troszke jajniki ... tylko ze u mnie była bo widzialam na monitorze jajeczka ... do tego plodny sluz ... także ...?? wiesz czasem myslę ze moze mam niedrożne jajowody i dlatego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mój gin mi powiedział, że jeśli przez rok sie nie uda to mi zrobi badanie drożności jajowodów, ale trochę mi się to wydaje bez sensu, bo moze najpierw zrobiłby mi monitoring, zeby się przekonać czy wszytsko w porzadku, przecież i tak za wszytsko mu płacę, ale jakoś stwierdził, że to narazie nie potrzebne. Ach ciężko teraz znaleźć dobrego lekarza z powołania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bardzo cięzko ... mój pierwsze co obejzał do czy wszystko w srodku w porzadku ... swierdził ze tak ale domagalam się usg i mi je zrobil 22 grudnia - jajniki sa oki... jajeczkuję ... bo to byl 12 dc ... do tego przydatki w porzadku ... bez zmian mam przodozgiecie ... macica mala- bo nie rodziłam ... troche cienkie endo - ale w normie ... pytalam się o jajowody ale mi powiedzial ze to tylko juz tam gdzie się leczy bezpołodnosc ... takze ruszam na W-wę ... nie mam żadnych stanow zapalnych co potwierdziła moje wzrowowa cytologia I ... ciesze się ale zaczynam sobie wymyslac juz bo tak długo się staramy ze juz nie to wkurza - bo zaczyna mi brakowac cierpliwosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG też mi raz zrobił, ale to był koniec cyklu, ach szkoda sie rozpisywać, uciekam Trinity na chwilke bo własnie wszedł mój mężulek, do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu mój Miniu bierze Androvit..lekarz mu je pzrepisał, są specjanie dla męzczyzn:) Martyniu, ja zrobiłam test wczoraj...wyszedł ujemny:( ale może za wcześnie go robiłam? a poza tym nie robiłam rano tylko wieczorem....bo tak mnie korciło!!dobra ja uciekam mam jutro zaliczenie i musze się uczyc:( ble...mam już dośc tych studiów!a i dobra wiadomość ...mój mąż nadal nie pali:)hurra! tak się cieszę...Martniu, może z czasem Twój tez przestanie...mój do tego sam dojrzał! całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Dianko z powodu testu:( moze jeszcze nic nie jest przesądzone, powodzenia na zaliczeniu, trzymam kciuki, całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka14
cześć! temat rozmowy zaczął zmierzać w złym jak dla mnie kierunku, bo skoro nie chcę o tym myśleć, to po co te szczegółowe opowieści, sorki ale męczą mnie właśnie takie gadaniny i w życiu w necie, nie ułatwi nam to zajścia w upragnioną ciążę, a gdzie nie zerknę, to wszędzie te leki, kolejny dzień cyklu i takie tam, poradźcie co robić żeby faktycznie nie dać się zwariować w tym czekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj dziewuszko,czy kobieto ...nikt nie prosił Cię abyś tu wchodziła i czytała, temat jest dla chetnych-nie masz ochoty nie czytaj! nasz problem o czym piszemy, jak piszemy i w którym kierunku temat zmierza! Widocznie nie rozumiesz problemu...i dobrze z żadną z nas byś sie tu nie zrozumiala. Wniosek- nie wchodź tu więcej..to nie będziesz musiała się denerwowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nerwowa ze mnie kobieta...ale widzisz...na tym topiku..mozna porozmawiac z kims kto rozumie...i my nie wariujemy...po prostu się wspaieramy, nie trzeba nawet pisać aby kogoś pocieszac..po prostu po to aby sie wygadać!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..popieram Cie Diano ... nie wiem po co komu wchodzic na top który go nie interesuje ... złośliwosc ludzka nie ma granic ... a kysz .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć Dianeczko aleś się zdenerwowała niepotrzebnie chce niech pisze my wiemy swoje Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
dzięki za zdięcie Martyniu wreszcie jakaś czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczynki. Ja dopiero teraz odzywam się w nowym roku. Sylwester był udany ale nie moge go zaliczyć do najlepszych. Martyn-iu ja ziółka pije (chyba nawet te same co ty zamówiłaś) już 3 cykl i nie wiem czy pomagają czy nie ale napewno nie szkodzą więc zawsze można spróbować. Dianko jestem ciekawa jak tam twoja sprawa się rozwiąże z tym dziwnym @ ale nic więcej nie pisze bo już chyba paru dziewczyną przyniosłam pecha więc już nic na te tematy nie będe pisała będę gratulowała jak któraś będzie wiedziała na 100 że jest w ciąży. Justynko przykro mi że się tym razem nie udało. Wiecie co ja już w te testy chyba przestaje wierzyć, mi też 2 cykle temu wychodziły II krechy ale wiem że wtedy w ciąży nie byłam bo zaraz zrobiłam innej firmy i du..a. Aha Sysiu dziękuje za kartke jest ślicznaaa :-). Muszę sobie zapisać te leki dla mężusia które Trintki napisałaś i chyba mu je kupie napewno androwit a z resztą to się jeszcze zastanowie bo niewiem czy dopilnuje tego mojego żeby 3 razy brał proszki. U mnie chyba 14 dc. i jeszcze Owu raczej nie było ale śluz pojawił się jakieś 2 dni temu taki rozciągliwy ale chyba jeszcze za mało a temp. nadal niska więc czekam albo nie czekam ;-) na owu . Papa dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - strasznie lubię Was czytać (na szczęście wasz problem już mnie nie dotyczy:), ale skoro nicka14 napisała: \"nie ułatwi nam to zajścia w upragnioną ciążę, a gdzie nie zerknę, to wszędzie te leki, kolejny dzień cyklu i takie tam, poradźcie co robić żeby faktycznie nie dać się zwariować w tym czekaniu\" to chyba jednak w swoim zacietrzewieniu za bardzo o niej pojechałyście! A ona niestety ma rację! Przecież u was w waszych staraniach aż za bardzo widoczna jest blokada psychiczna. Wy po prostu wariujecie na temat ciąży, a to napewno nie pomaga! Jak już któraś wam radziła - zdecydowanie WIĘCEJ LUZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, dzieki za cieple slowa, szczegolnie dla ciebie trynity 🌻 masz racje w 100% ja to nic, tez znam dziewczyny co stracily zaawansowana ciaze to dopiero koszmar:( i z ta natura tez racja! mam nadal dola ale tez zamiar sie pozbierac..... w tym cyklu jednak nie wariuje, dam sobie na luz! nie mierze nawet tempki, moze odczekam z dwa cykle i zobaczymy. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie dziwczynki !!! Wielu sukcesow,odwaznych marzen ,madrych decyzji,satysfakcji,spokoju i pomyslnosci w calym 2007 roku !!! dopiero teraz sie odzywam,bo niestety mialam awarię internetu (bagatela -od 22 do wczoraj!!). jestem obecnie w 21 cyklu staran,gdyby ktos wpisywal do tebeli.W koncu dostalam @ po tych drugich lekach-2.01.i od dzisiaj biore clostilbegyt; po krotce:wigilia u nas-duuzo nerwowo ale udana:-) spisalam sie na 5 :-) w Tatry wyjechalismy 28-sylwester wspanialy na balu - bylo cudownie,mimo pogody smigalismy na nartach codziennie!kocham narty! :-) teraz czeka mnie duuzo nauki...pozdrawiam wszystkie panie buzialki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
własnie wracałam z miasta i dostalam mandat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jechali za mną z 5 minut,a pozniej puscili sygnal do zatrzymania-ale wstyd w srodku miasta przy najwiekszym natezeniu ruchu ;-( wyobrazcie sobie,ze dostalam 100zl za nie zapiete pasy!!!po raz pierwszy od 5 lat.......dupki ...i to taki prezent na poczatek roku :-( ale mi jest przykro !!! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, właśnie weszłam do domu i zajadam się suszonymi bananami:)mniam, uwilebiam je:)Fajnie że jutro już piątek i weekend, bo dziś byłam drugi dzień w pracy po takiej długiej przerwie i jakoś nie mogłam skupić się, nic mi się nie chciało:( zaczynam martwić się pomału co się stało z naszą Lenką, już dosć długo się nie odzywa, mam nadzieję, ze nie zapomniała o nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............16.....................06-0 9.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............25.............18.............. .......31.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 3.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 zminiałam ci akasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
hej Czy któraś z was słyszała o Wyciągu z wiesiołka, podobno reguluje cykl i poprawia śluż co w konsekfencji pomaga poruszać sie plemnikom. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewczyneczki ...właśnie wrócilam do domku ... uff ja juz od dziś mam wekend - bo jutro mam urlop ;) strasznie się ciesze bo atomsfera w pracy \" napieta jak baranie jaja\" :) myslę ze nasza Lenka teraz ma cięzki okres w pracy bo to koniec roku - bilans i te sprawy - mam nadzieje ze jest zapracowana - dlatego sie nie odzywa - a nie dlatego ze ma jakies problemy ! Martyniaczku ja tez uwielbiam chipsy bananowe :) A-kasiu ... faktycznie ten mandat to przegięcie na początek roku - próbowalaś trzepotac rzęsami ? :) właśnie robię obiadek ... rybka ..kaspustka kiszona i ziemniacki ...moj minius niedługo bedzie w domku ... potem jedziemy na zakupki ... w wekend mam imieniny taty ... jurto pieke cisto rafaello i robie zawijaski z pieczarkami ... może jakas sałatkę - bo nie wiem czy mamuska się wyrobi z czasem ? a co tam u was kochane ?... z tym wiesiolkiem to pisałysmy - na którejs stronie - Paziaczek bierze go i ja ... ja mam ładny sluzik - co z pewnoscia ulatwia poruszanie się plemniczkow - ale jak na razie do celu nie dotarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×