Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie kochane ... martiko - jak u Ciebie szybko z tym hsg u mnie po prosu szlag mnie trafia ... do W-wy mam 50km a w swoim miejście zadnych specjalistów ... do tego jak dzwoniłam do szpitala w którym mialam miec robione hsg - aparat popsuty ... aż mnie coś skreca - po prostu wszystko idzie jak po grudzie ... Paziulek dała mi namiar na miejsce w ktorym miala to robione - dzisiaj dzwonię! nie chce dluzej czekac - po prosu brak mi juz cierpliwosci ... Witajcie nowe dziewczynki - voltare przesle Ci za chwilke swoje zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tak byly problemy z serwerem takze chyba wszystkim nie chciala wejsc ostatnia stronka ... Elizo - nie chce Cie zalamywac i naprawde zycze ci by wyniki meza byly lepsze - na to jednak bedziecie pewnie musieli dluzej poczekac ... niestety ... takie sprawy jak leczenie plemniczkow ich ruchlwosci, budowy, żywotnosci i zwiekszenie liczby - nie trwa tylko 70 dni - mozliwe ze bedzie poprawa - ale nieznaczna ... u nas dopiero po 8 miesiacach wyniki sa zadowalajace - choc jeszcze nie rewelacyjne ... musicie sie nastwaic na to ze nie bedzie super dobrze - wtedy jak psychika sie wam do tego przyzwyczai - to może i wyniki was zaskocza - zycze Wam tego z calego serca ... mój miniek teraz straszliwie dba o siebie - chodzi w cieniutkich spodenkach - do tego bokserki i naprawde nie musze go do niczego zmuszac sam wie ze jak nie bedzie sie staral - to nic z tego nie bedzie ... tak bardzo chcemy tego dzidziulka ... lekarz zalecił nam na urlopie nie brac zadnych lekarstw - tylko chodzic bardzo lekko ubranym ... do tego codziennie winko i piwko - ale w dozwolonych ilosciach - zaznaczyl ze to nawet pomaga :) niestety teraz gdy jest lato widac wszystkie mamuski z brzuchalkami i wożeczkami - i tez czasem jest strasznie przykro - ale zastanawiam sie czy CI ludzie nie walczyli o dziecko tak dlugo jak ja i dlatego sa tak szczesliwi ? dlatego chowam zazdrośc do kieszeni i mysle sobie może niedlugo ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2007 Poprawiam swoją:) Nowym dziewczynom wysłałam zdjęcia i dzięki od razu za śliczne fotki. U mnie upał nie do zniesienia:( a jutro egzamin..buuu...ostatni w końcu. Jednak dziś 13..i wszystko od rana sie wali, kłótnia z mężem, problemy w pracy..a dzień się nie skończył. Oby u Was było chociaż lepiej. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie normalnie ... ale jestem sama w domku i sprzatam, na razie jednak dzień się nie skończył ... jest duszno i goraco - ale sie chmurzy - pewnie deszczyk czy burza z tego bedzie bo naprawdę strasznie cieplo ... moje mieszkanko i tak jest chlodne - to w lato taki luksus - szkoda ze zima odczuwamy gorzej takie temperaturki - zamierzamy jednak wymienic kaloryfery na inne - na pewno bedzie cieplej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............7..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity powiem ci ze odkad dowiedzialam sie ze mam drozne jajowody jest milzej i wiem ze wszystko bedzie oki. Dobrze ze sie decydujesz bo to duzo daje, w kazdymrazie dosyc wanz aodpowiedz. Ja mam wyjatkowego pecha, 2 dni przed HSG dosalam anginy ale nie wzielam zadnych leków, w szpital gardlo przeszlo ale poszlo na katar a dzis mialam juz wracac do pracy ale jakos nie moglam sie z lozka podniesc i dostalam strasznie bolesnego kaszlu, Misiek zabrał mnie rano do lekarza i mam zapalenie oskrzeli, lekarz powiedzial ze jak nie wygrzeje pod kołderka to bede miala zapalenie płuc. Dostalam doła bo jak dzwonilam rano do szefa to mowil ze mamyduzo ruch i bardzo mnie brakuje. mam troche wyrzuty ze jestem na zwolnieniu do konca tygodnia ale zasze chodze niedoleczona wiec tym razem o siebie zadbam, i tak mnie nie zwolnia bo nie ma nikogo na mlje miejsce wiec lajcik :) Jednego dołatylko mam bo dostalam antybiotyki a zblizaja mi sie płodne dni wiec ten miesiac musimy sobie odpuscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulko martiko!!! ja przez zapalenie oskrzeli też w tym roku przechodziłam- makabra-bardzo Ci wspolczuje - kuruj się i wypoczywaj ;-) a co do antybiotyku to jak masz ten słabszy Duomox - to mozna sie starac o bejbka :-D powodzenia. gdyby w moim miescie była klinika nieplodnosci to napewno od dawna byłabym juz jej klientką ! ale niestety-najbliższa-150km......:-( na 10lipca umowilam sie do renomowanego specjalisty w sprawach nieplodnosci ( podobno ten moj Gin. i ten - sa najlepsi w wojewodztwie).Zobaczymy co on powie :-) dzis pyszny chłodnik....uwielbiam aaa....wczoraj moj m.przywiozł malinki z działki ...pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa....jeszcze jedno..Dianko dobrze,ze to juz ostatni egzamin bo przede mna jeszcze dwa :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam dziewczynki 🌼 A mnie dzis strasznie boli glowa...to pewnie przez te glupia pogode....wczoraj goraco jak niewiem a dzis zachmurzone i pewnie bedzie padac.... Powiem Wam moje drogie ze jak slysze o tym co piszecie - o niedroznych jajowodach o tych klinikach leczenia bezplodnosci - to mnie az ciarki przechodza i mysli ze ze mna tez jest cos nie tak i tez bede musiala sie leczyc latami....oby nie! Ja nie mialam robionych zadnych badan oprocz cytologii....Fakt zaczynamy sie dopiero starac ale juz sie boje....Praktycznie poltora roku kochania sie bez zabezpieczania ,tylko stosunek przerywany to powinnismy miec juz gromadke dzieci.Ale wierze ze bedzie dobrze i nie zalamuje sie . I wy tez dziewczynki glowa do gory . Bedzie dobrze. Zmykam na kawusie i bede podgladac co piszecie. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam ze tabelka wkleiłam dwa razy ale stronka sie zawieszała i jak widze nie tylko u mnie:P bardzo bardzo dziekuje za słowa pociesznie będe musiała porozmawiac z moim minkiem ze musimy byc bardziej cierpliwi . Choc 8mies to straszie długo.Jednego nie rozumiem Bo jak robił pierwszy raz te badania to wyniki były znośne ale jak robiła po dwóch miesiącach to strasznie sie pogorszyły :( A jak teraz będzie , Musi byc dobrze A teraz uciekam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana MARTYN__IU pomału myśle o wakacjach,i przypomnialam sobie o Twojej wycieczce do Chorwacji :-) moglabys mi napisac czy jechaliscie samochodem?i podac ewentualne namiary na noclegi i ciekawe miejsca?! na maila jesli nie chcesz pisac na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje wam :) moje newsy:) bylismy na usg o 9:30, wylezlismy ok 13:00! szok jak dlugo, no ale na wszystko trzeba czekac... zaczelo sie od usg (na szczescie) tam przyjela nas babeczka ktora robila je nam za pierwszym razem, bardzo mila kobieta, zanim dalam jej dojsc do slowa wyrzucilam z siebie o tym cholernym lekarzu z 25.05.07 ktory nie uwidzial zoladeczka i byl nie mily i ogolnie nas olal i zostawil z zmartwieniami i wielkim strachem, pozniej o badaniu prywatnym na ktorym powiedziano nam ze zoladeczek jest (ufff) no ale za maly, i w koncu ze juz nie mam sily..ta spokojnie poglaskala mnie po rece i zaczela usg, od razu pokazala nam zoladek i powiedziala ze jest ok!!!! pozniej jeszcze raz zmierzyla malemu obwod glowki, brzuszka, nozki, i zauwazyla ze ma ciutke wody w jednej nerce, czego byc nie powinno ale sie czesto zdarza u chlopcow i zanika jak dzidzius podrasta a jak nie to po porodzie zostaje podany antybiotyk, zeby sprawdzic i mnie uspokoic mamy usg w 32tc pomierzyla maluszka, poszla do komputera i zaczela wpisywac to w jakas tabelke, nastepnie zadowolona powiedziala ze maly to kawal chlopa! wazy juz 800g!!! ostatnio - nie cale 3tyg temu wazyl 527g, przyznalam sie ze ja praktycznie nonstop jem i leze..teraz ostatnio duzo slodkiego zeby wody plodowe mu smakowaly smiala sie ja tez przywalilam 2kg od ostatniej wizyty mam juz 12kg + ale czego sie nie robi dla dzidziunki , pozniej czekalam na badanie siuskow i pomiar cisnienia, nastepnie na wizyte i lekarza prowadzacego moja ciaze - pierwszy raz go zobaczylam na oczy! tez ponarzekalam i opowiedzialam mu jak bardzo sie balam, pozniej zapytalam raz jeszcze o zoladek - powiedzial ze wszystko ok, i o ta nereczke i kazal mi sie nie martwic bo tak sie zdarza i na ogol zanika przed porodem a jak nie to po, takze kamien z serca..mialam sladowe ilosci cukru w moczu wiec wyslal mnie na badanie krwi..na ktore znow sie naczekalam, no ale najwazniejsze ze z malym wszystko wporzadeczku! , adrianek na usg pomachal do nas lapka ma taki smieszny zadarty nosek dziekuje Matce Boskiej, bo tak sie balam... wam dziewczyny za wsparcie i modliwe za synusia ten 13 jest dla mnie bardzo szczesliwy oby tak dalej! z tej radosci zakupilismy pierwsze ubranka 5kaftanikow, 2koszulki, sweterek i butki - cudo! ide robic zupke szczawiowa i polezakowac, jeszcze raz dzieki i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............7..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............24............ .........03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2007 i dla was : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponowanie , Jak tak was wszystkie czytam , to widze , że wy juz jesteście konkretnie do przodu - wszystkie te badania , wyniki - a my nadal nic. Kiedyś jak rozmawiałam z moim ginekologiem , że chyba to jakiś problem - to pani doktor stwierdziła że jeszcze jestem młoda i mam czas na dzieci to nie powinnam się przejmować. I tak po tym się zraziłam i jakoś cięzko mi się zmobilizowac. Pozatym , zyję nadzieją , że to nic poważnego - pójdę do lekarz , przepisze mi najwyżej jakiś lekarstwo \" pobudzające płodność \" i do strzału bedzie dziecko. ( Moja bratowa tak miała - lekarz powiedział jej , że ciężko będzie miała zajść w ciąże , ponieważ długo brała tabletki - dał jej jakis zastrzyk pobudzający owulacje i dostrzału zaszła ). Kurcze ale się rozpisałam!!!! Dziękuję wszystkim dziewczyną, za miłe przywitanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Witam kochane ❤️ Justynko M tak sie ciesze ze wszystko z Adriankiem w porzadku.... Matka Boska wysluchala nasze modlitwy....Wiedzialam ze bedzie dobrze i masz sie nie denerwowac dobrze Eliza333 odemnie chyba masz zdjecia ,a jezeli nieto napisz to Ci wysle.... Justynko24 nie martw sie tak ....ja tez nie mam porobionych jeszcze zadnych badan , ani moj maz..... Dajemy sobie czas do konca tego roku . Jezeli nie zajde w ciaze do konca roku to odwiedze mojego ginekologa.... Nie martw sie bedzie dobrze , wszystkim nam sie uda.... Zobacz ile nam dziewczynki wiruskow ciazowych przesylaja , ze nie ma mocnych napewno sie zarazimy wszystkie pokolei......Tylko je lapcie zby nie pouciekaly Justynko M dziekujemy za porcje wiruskow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 wpisz sie do naszej tabelki 🌼 I podaj maila to wymienimy sie fotkami . Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............7..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Justyna24....................24.............24...............ok.06.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............24............ .........03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.200 Dzięki wszyskim za miłe słowa. My z mężem ciągle przesuwamy tą granice , kidy pójdziemy się z badać - miało być do lata , do końca roku , ostatni mój mąż stwierdził , ze jak do jego 30 nie bedzie dziecka to wtedy pójdzie. Zostało mu jeszcze 1,5 roku - ale muszą go zmobilizowac żeby iść wcześniej. Przesyłam maila : justynac.24@gmail.com i czekam na fotki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi kochana - wiedziałam ze bedzie dobrze .... ❤️ faktycznie kawala niego chłopa całe 80 dkg :) Elizo wyniki sa bardzo zmienne i zależą od tego w jakim czasie się kształtuja - tzn. trzeba troszke się zdystansować nie stresowac - łykac proszeczki i na pewno bedzie dobrze ... niekiedy jak mezczyzna się nieustannie przegrzewa wyniki sa koszmarne ... a za chwilę gdy stosuje się do zaleceń lekarza - wyszystko sie poprawia ... nie ma jednak lekarstwa na to by popawa byla natychmiastowa - dojrzały plemniczek ma przeszlo 70 dni :) mój mniek po 8 miesiącach leczenia podwoił liczbe swoich facecikow :) z ponad 20 na 50 mil ... do tego ponad 50 % ma o prawidlowej budowie zywotnosc tez juz lepsza bo po 24 h 15 % żywych i ruchliwośc bardzo dobra - tylko jakies zapalenie nam się przyplątało i cały czas to leczymy ... cały czas jednak mam wrazenie ze mam problem z jajowodami ... bo owu jest i śluzik - ostatnio rewelacyjny! musze pognebic mojego gina o zbadanie hormonow - wtedy wszystko bedzie jasne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi 24 a ty z jakiego miasta jestes ? zmobilizuj męz - to waze - bo leczenie bywa długie ... moj kitek juz 8 miesiecy się leczy - jest poprawa - ale dla facetów to ciezka sprawa - dochodzi do tego kwestia dojrzałosci ... bo jezeli dziecko staje się bardzo wazne to meska duma idzie do kieszeni ! Justi 24 czekam na fotki - odeslę CI swoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam, wiam - będe go męczyć - dam mu jeszcze czas do końca lata a potem nie ma zmiłuj sie :-). W sumie , to on ma gorzej , bo koledzy się z niego śmieją i oferuja swoją pomoc :-)))) Juz Ci przesyłam swoje zdjęcie !!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja 🌼 Co sie dzieje z naszymi innymi kolezankami ze sie nie odzywaja sysia111🌼, karolcia_26 ,Monia80, lidka kidka Co z Wami dziewczynki odezwijcie sie , dajcie znac ze wszystko ok. A nasze ciezaroweczki tez sie opuscily z pisaniem....Ale im wybaczymy prawda? .....Ale czasem sie odezwijcie i dajcie znac jak tam wasze dzidzie . Pozdrawiam wszystkie bardzo goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam wam moje zdjecie - jak nie bedziecie mogły otworzyc , dajcie znać - prześłę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny serdecznie 🌻 jak zeskanujemy zdjatka to wysle wam malego adrianka❤️ taka ulga.. i ja witam serdecznie moja imienniczke:) i uszy do gory! wszystkim sie uda! na 100% trini teraz ja bede sie za was modlic 🌻 marta;) nie ma sprawy aby zadzialaly;) no i jeszcze raz: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Właśnie wróciłam z pracki (ale tam gorąco!), zjadłam obiadek i mogę już do Was zajrzeć:) Trynitko i Dianko - dziękuję za fotki - ale z Was \"gwiazdy\" (Dianko ale fajniuchny ten Twój Dawidek na tym zdjęciu;) ) Inne dziewczynki też chętnie bym poznała wizualnie ;) - wczoraj puściłam maila i fotki prawie wszystkim - jak któraś nie dostała (były małe problemy z pocztą) to proszę dać znak:) Mój email - pod nickiem:) JustynkoM- jestem tutaj u Was nowa, ale cały dzionek trzymałam kciuki za Ciebie i Twojego Adrianka - widzisz te nasze pozytywne myśli i fluidki wpłynęły pozytywnie na Twojego Maluszka. Jak będzie takim tempem przybierać na wadze to aż strach pomyśleć jak on się się tam w Tobie zmieści za te kilka miesięcy;) Żartuję - oczywiście niech rośnie zdrowo jak największy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×