Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Oki zaraz sprawdze. No ja to tak blisko do Was nie mam....Ale mysle jak kiedys przylecimy do Polski to napewno bedziemy musialy sie spotkac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. ale z innymi dziewczynkami też miałyśmy sie już dawno spotkać ale jakoś ciężko sie zorganizować właśnie przyszła mi do głowy myśl że fajna byłaby taka tabelka posegregowana województwami albo jakos tak żebyśmy np wiedziały ile nas jest z którego regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Justyno Ale najbliżej to mam chyba z Elizą no i z tobą i z Martą też jak wróci no i z Surfitką jak wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niechce Ci się spać ???? Pozazdrościc - ja to bym tylko spała. Jak pomyslę , że muszę wstać jutro o 5.00 rano to jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna 24 odebralam maila....❤️ Ale dalej nic nie mam od kukusi ...buuuuuNiewiem co sie dzieje. Przeprzaszam kukusiu. Wyslij jeszcze raz juz ostatni jezeli nie dojdzie to trudno...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , nienawidze ale cóż poradzic - tak praca !!!! Za to w przyszłym tygodniu cały tydzień na 14 - super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że nic nieporadzimy jak trzeba to trzeba praca też jest ważna ale dzidziuś ważniejszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili dorywczo, ale to nic stałego ani wielkiego. po prostu pomagam mężowi kręcić jego prackę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - dziewczynki , ja muszę kończyć. Jak by wam się jutro nudziło to napiszcie maila. Do 14 jestem to odpisze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok doszło zbieram sie już chyba pierwszy raz dzisiaj pogadałam z nowymi dziewczynkami. Fajne jesteście Zresztą jak każda z nas tu pisząca szkoda tylko że przez taką przykra sprawę sie poznałyśmy, a nie np. na topiku rodzimy w 2007 roku!!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×