Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kukusia ...... Ja to mam dopiero opozniona ,bo niektore wiadomosci dopiero teraz dostalam ...szok normalnie z ta poczta............🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia - dostałam fotkę:) i wiesz co może na topik o 2007roku jest już za późno, ale na bank spotkamy się na topiku: Rodzimy w 2008roku :) Ten mój chłop jest niemożliwy - okupuje non stop kompik i nie dociera do niego, że ja mam tutaj \"ważne sprawy\" do poczytania i do napisania:) Mówi, że ma dużo pracy. Ale w przyszłym tygodniu będzie pracował na drugą zmianę, to cały sprzęt w domu będzie należał tylko i wyłącznie do mnie:P Znowu mnie wygania 😢 Dobrej nocki Wam wszystkim życzę i uciekam (qrcze, muszę jutro wstać na 6 do pracy - oj ciężko będzie, ciężko - już to wiem, że nie będzie mi się chciało...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...szkoda,że tak duzo nowych koleżanek przybyłoz tak smutnego powodu - oby te nasze problemy były chwilowe !! :-D :-D no i niech ta sesja się prędzej konczy,zebym mogla poznac kazda z was !! a propo\'s mailów wysyłajcie do mnie wszystko !! w moim nicku jest adres :-) :-) buziaczki dziewczynki !! aaa,...jeszcze jedno ostatnio sniło mi sie małe dziecko--taka 3-4 letnie dziewczynka ...była u nas w domu a ja sadzałam ją na toaletę ?! pierwszy raz w zyciu snilo mi sie dziecko...mam nadzieje,ze to nic złego. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj akasiu🌻 Bedziemy Cie informowac na maila. A tak wogule to skad jestes? Mozesz napisac mi w mailu, bo praktycznie rozmowa na kafee dotyczyla naszego miejsca zamieszkania. Ale pisalysmy w mailu. Takze pisz ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfitkas
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Tyle maili wysłanych a do mnie dosżły dwa. Dzieuję Justynko - brzuchalek jak się patrzy :) Chyba pod koniec to niezła "laska" z ciebie będzie ;) Martuniu, tobie też dziękuję za zdjęcia. Miło sie was czyta, tryskacie optymizmem. Moje dziecko miałoby juz 4 lata. Pewnie byłoby juz dwoje...A tak to pustki. Dom taki przeraźliwie pusty :( Dostałam dziś list z kliniki z wyceną usług. I wychodzi na to że oprócz leków ( ale tylko dopłata) mam wszystko pokryte. Oczywiście nie wliczając in-vitro. Ale na in-vitro będę dopiero składać papiery o dofinansowanie. Akasiu, jak dostanę @ musze zrobic resztę badań. Mój lekarz chce spróbować stymulacji letrozolem, skoro nie reaguję na clo. Jak to nie przyniesie skutku w postaci ciązy, zabieram się za gonadotropiny. Ale połączę je z inseminacją. Zawsze to większa szansa. A potem...albo będę się upierać przy laparoskopii z nawiercaniem pęcherzyków albo składam kasę na in-vitro. Oczywiście to przy założeniu że mam drożne jajowody. Jak są niedrożne to chyba od razu in-vitro. Ale to dopiero byłoby na jesien lub w zimie. Pozdrawiam was i miło że tu tak tłoczno...choć rzeczywiście to przykre że tyle z nas ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wami
🌻niech chmury nie przeszkadzają wam wierzyć w gwiazdy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kochane 🌻 Juz pewnie wszystkie spicie o tej porze....:D Ja tez zmykam pod prysznic jakas kolacyjke zjesc i poprzytulac sie do mezusia. Jutro przed praca tu zajrze to napeno bedzie Was wiecej na kafee. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-D 🌻🌻 dzisiaj znów bedzie urwanie głowy !! już się boję ;-) ;-) swoje miejsce zamieszkania marto wpisałam w tabelkę ! :-) :-) Sufito - dobre posunięcie,mysle , ze laparo nie potrzebna!!!jak się nie uda to lepiej od razu in-vitro.W Krakowie w kliniceivf u dr.Janeczko 4.200.podobno dobry lekarz,ale jaka jest prawda to nie wiem - posłucham z chęcia opinii.W Białym Stoku kwoty zaczynają się od 7.000 a wskaznik 10% większy. zmykam na kawę :-) całuje wszystkie psiapsióly !!! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nono ale rozpisałyście sie kobietki , fajnie bo jest co do czytania .Pozdrawiam stare i nowe koleżanki i prosze ozdjecia . Tryniu jak możesz to napisz jakie podajesz męzowi tablety bo moj dostał kilka i stosowac miał wszystie naraz tylko każde stopniowo mu sie miały kończyc teraz juz został mu Undeston (testosteron ) ale za 10dni mu sie skończy .Potem mamy jechac do kliniki i wolałabym mu cos jeszcze podawac jakies witaminy - może E,C i nie wiem co jeszcze. Bo pojedziemy dopiero gdzies za miesiąc więc 20dni będzie bez leków :/ Poradz moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Dziendobry:) Wczoraj padł mi internet...:/ dzisiaj brzuch mnie tak boli jak na @ .... az mis ie nic niechche:/ od tego wsyztskiego od 3 dni chodze jakas niewyspana...w czoraj to az mnie kolezanka wczesniej z pracy wygnala:) powiedziala ze zasypiam na stojace hihihi dzisiaj w pracy spokoj wiec jesli któras z was tu zajrzy chetnie porozmawiam:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Moj mezus remontuje calymidniami mieskzanko nam... i tak dla poprawienia humorku wczoraj odpadly plytki w kuchni ze sciany no masakra... mam juz wsyztskiego dosc stracilam nadzieje.... wsyztsko zawsze pod gorke!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadam sie przywitać. Akasiu witaj w klubie, ja też mam same egzaminy i zero zacięcia do nauki. niechce mi sie okropnie! a na dodatek muszę napisać 2 prace zaliczeniowe i nawet nietknęłam, a oddać mam za tydzień. co gorsza to nawet newiem jak sie za nie zabrać!!! koszmar. czuję że będzie kiepsko i wrzesień mi sie ukłoni przynajmniej 2 razy. ale postanowiłam sie niestresować. będzie co ma być, może mnie nie wyleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś miałam sen. ale jakiś dziwny i wogóle bez sensu. że poszłam zamawiać kucharkę na chrzciny a nawet jeszcze w ciąży nie byłam i jej tak powiedziałam , że jeszcze w ciąży nie jestem tylko tak na wszelki wypadek ją zamawiam do kucharzenia przyznajcie że zupełnie bez sensu. wiecie jak sie ucieszyłam jak sie obudziłam, że to nie było na prawde bo chyba bym sie ze wstydu spaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
wiecie co nawet jak niemyslimy o dzidzi to to jest juz w naszej psychice i potem na wsyztskim sie odbija ja tez nieraz mialam sny ze mam taka mala kruszynke..... tak chec posiadania jej dyktuje nam sny marzenia, nawet dzien:/ niewspomne juz o sexie..... to jet straszne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Katia. ja też tak mam . przez to nie jestem w stanie myśleć o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... ja na razie na chwilke by się z Wami przywitac i zaraz mykam z mami na ryneczek ... jak wrócę to nadrobie wszytskie zaległosci w wysłyłaniu zdjeć .. Elizo - nie martw sie bedzie dobrze - miniek jakłyka wszystkie prochy to poprawa bedzie ... do tego widze ze jest bardzo zdyscyplinowany ... a to duzo :) ja mam dostep do lekarstw bo moja siostra jest pielegniarką i jak potrzeba to zawsze recepte załatwi - nie trzeba jechac do lekarza ... podstawa to Androvit, wit E, C i cynk do tego aspargin - to wszystko bez recepty mozna kupic - choc mój kitek bierze taki cynk na recepte nazywa się Zincteral - nie jest drogi ale bez przepisania go chyba nie dostaniesz ... mykam bo mamcia przyjechala na razie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale sie rozpisałyście, miałam dużo do nadrobienia:) Akasiu wysłalam ci maila, voltare tobie też ze zdjeciami Justynko M to cudownie ze z maleństwem wszytsko w porzdku, wiedzialam ze tak będzie, zdjecia sa śliczne wyglądasz pięknie, ciekawe kiedy mój brzusio będzie taki duży:) Acha i nowe dziewczynki też prosze o zdjęcia, odeśle od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
pewnie sie bedziecie smiac ale czy jak tak brzuch boli jak na @ to moze to byc tez na ciąże?? robie sobie nadzieje ze moze dzieki tym podusiom pod pupa i nozkami w gorze cos sie wydazylo... pewnie niepotrzebnie:( ale tak pytam z ciekawosci:P:P a co do zdjec to jakie mam wyslac i komu heheh zamotałam sie jestem tu nowa:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 100 co do bólu brzucha to ja miałam straszne, o wiele gorsze niż przed @ i trwały one 3 tygodnie, teraz też czasem mi dokuczają ale już mniej, wiec jest to możliwe jak najabrdziej:) co do zdjeć to wszysytkie czekamy na zdjecie od ciebie na maila, potem odeślemy ci swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
MIALAS TZN.. ROZUMIEM JESTES W CIAZY:)?? MAM BOLE JAK NA CIOTE MAM JA DOSTAC ZA 10 DNI... TAK JAKBYM WIECEJ SIUSIALA I NIE TYLKO TO HIHI NIEBEDE WAM TU SZCZEGOLOW PISAC NO I JESTEM TAKA ZMECZONA NEIWEM CZY TO TEN UPAL PODKRAZONE OCZY I CALY CZAS JESTEM NIEWYSPANA TAK OD TYG A WCZESNIEJ TAK NIEMIALAM... BOJE SIE ZE SOBIE WKRECAM:( PRZEPRASZAM ZE PYTAM POPROSTU JESTEM TU OD WCZORAJ JESZCZE NIEJESTEM DO KONCA W TEMACIE:p TO DAJCIE MAILE DZIEWCZYNYW YSLE WAM ZDIECIE ZE SLUBU Z MEZUSIEM MOIM:p I CZEKAM NA WASZE A CO DO TEGO ZE NIKOGO TU NIEMA TO JA JESTEM TYLKO WPRACY MI BARDZO WOLNO KOMP CHODZI:/ W OGOLE MAM JESZCZE PYTANIA TAKIE TROCHE GLUPIE CZY ZSTANWIALYSCIE SIE NAD KWESTIA FINANSOWA JAK TO BEDZIE TERAZ Z MEZEM PRACUJEMY OBOJE ALE JESLI BEDZIE DZIDZIA JA CHCHE Z NIA BYC CALY CZAS I NIEMAM MOWY O PRACY JAK DAMY SOBIE RADE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×