Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzien dobry 🌻 u mnie też upał niesamowity ! piję kawusię i zmykam........ miłego dzionka wszystkim kobietkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, nie odzywałam się pare dni, ale miałam bardzo ważny powód. Przyzyłam coś strasznego, napisze Wam wszystkim zaraz maila, jeli kogoś pominę to dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam maila, ale napisałam sie pol godziny i nie zapisałam wiec jesli komus nie wysłałam to prosze dziewczynki przekazcie sobie wtedy mojego maila bo nie chce mi sie pisac od nowa. Acha i nie wspominajcie nic na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja nie dostałam maila od ciebie. Dziewczynki wyślijcie mi któraś. Jestem ostatnio tak zawalona pracą i nauką że nawet nie mam czasu pisać. Marto zaraz ci wyślę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_B
Cześć dziewczyny, Weszłam tu w sumie przez przypadek, ale nie mogłam wyjść obojętnie. Jestem mamą jednego małego cwaniaka, myślimy z mężem o drugim dziecku... ale nie o tym chciałam pisać. Nie wiem czy to jakiś przypadek czy co, ale jak spotykam na swej drodze ludzi którzy starają się mieć dziecko, to PO JAKIMŚ CZASIE pojawia się DZIDZIA (!!!) Moje przypadki mają w sumie 4 dzieci... wszystkie zdrowie, ciąże bez komplikacji - wcześniej wiele poronień i lata starań. Także , przesyłam wszystkim dobre fluidy, dobre myśli. MOŻE TO CO PISZĘ NIE MA SENSU... ALE ... PRZESYŁAM W KAŻDYM RAZIE TO CO MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu do ciebie tez wysłałam maila, mialam na mysli tylko nowe dziewczyny bo ich nie miałam w ksiazce adresów. wprawdzie podczas wysyłania coś mi sie zawiesiło, wiec jeśli ty nie dostałaś to inni może tez, nawet nie chce o tym myslec bo napisałam się pół godziny, ale poczkam czy do innych dziewczynek doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - ja też nie dostałam maila. Marta - dzieki za fotki - wyśle coś swojego potem. Surfitko - jak juz dostaniesz @ to prześlij ją do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Marta _B :-D mi i Sufitce szczegolnie sie przydadzą bo jestesmy wyjatkowo oparne przypadki !! więc mysl o nas pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_B
akasia, Surfitka - myślę o Was tak intensywnie, że hej i daję czas do końca sierpnia :) potem czekam tylko na dobre nowiny :) wszystkiego naj dla młodych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu sprawdzam poczte drugi raz i dalej nic więc obawiam sie że nieposzło. kurcze a jestem ciekawa co tam było napisane. Dziewczynki jak któraś ma to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia i ja poprosze, jak nie zapisalas to wejdz w wyslane i przeslij dalej, moj e-mail pod nikiem, mam nadzieje ze wszsytko jest ok! denerwuje sie tak bardzo! juz jutro idziemy zobaczyc jak tam maly, jego zoladeczek i moje lozysko...nie moge usiedziec na 4 literach! pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i sorki, Marta (dzieki za przypomnienie) juz leci zdwojona porcja! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ czekam na dobre wiesci i mnostwo zarazonych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam dziewczynki. Surfitka to moze chociaz lipcowka.Trzeba miec nadzieje i wierzyc w to ze uda nam sie . akasia, Martynia, kukusia , Ksenka wreszcie sie odezwaly . Justynko dziekujemy oczywiscie za przeslanie ciazowych wiruskow....juz lapie.....a reszte zostawiam dla dziewczyn....lapmy dziewczyny i zarazajmy sie............ Dziekujemy Marto_B za dobre fluidy Cos nasze ciezaroweczki sie nie odzywaja i reszta dziewczyn tez....Gdzie jestescie dziewczyny? teraz zmykam na kawusie ale pozniej zajrze ....milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto_24 zdjecie przeslę Ci jutro ...:-) dziś mam straszne urwanie głowy i obawiam się,ze bedzie jeszcze tak przez dwa tygodnie. W sobote weselicho,a ja nawet nie mam czasu spojrzec na garderobę!! :-( martyn--iu czekamy na wieści !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy akasiu nie musisz sie spieszyc.....To sie wybawisz w sobote skoro idziesz na wesele.......fajnie Ci....... Martyniu ja nie mam meila od Ciebie jezeli bys mogla to prosze Cie napisz.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ....Ktora nie ma mojego zdjecia to krzyczcie ...Podajcie maila to odesle..Paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to pewnie dlatego ze coś się zawiesilo podczas wysyłania,:( ale pojawiło się że wysłane wiec już nic nie rozumiem. Ok kochane pisze wiec jeszcze raz ale troche czasu mi to zajmie więc za kilkanaście minut możecie sprawdzac maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto ja nie mam zdjecia podaje maila, oczywiscie odeśle swoje justynko wszytsko będzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... nie moglam napisac do was bo od rana nie było prądu ... Martyniu do mnie nic nie doszło przeslij mi kochana e-maila troche sie zdenerwowałm ! kochane w sumie to co pisala do nas martynia to do wszystkich - także jeżeli nie ona to może ktoras z Was mi przesle ta wiadomosc ? w sumie martynia pisała by tak zrobić - czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc ! marto postaram sie może przesłac pojedyńczo zdjecia - moze tak przejdą ? zapisane sa w jpg ... inaczej się nie da! Surficiu - pisalam ze na razie nie mam kabelka do przegrania zdjec znad morza - moze dziś pomolestuje męza bysmy poszli do tesciow - to moze Wam cos jurto prześlę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam wszytskim jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, mam nadzieję ze teraz dojdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19............... .....ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27.............31..................ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327................23..............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24...............1................02. 07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2008 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Można się do Was jeszcze przyłączyć? Ja też chcę dzidziusia... Właśnie minęła 5 rocznica naszego ślubu :O i właśnie dzisiaj stwierdziłam, że nadal stoimy w miejscu:( Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedniego doboru lekarza (trochę Was podczytywałam od jakigoś czasu i widzę, że mój gin - mimo 5 lat staranek - nie zlecił nam jeszcze niektórych badań, które właściwie należą do tych \"podstawowych\"), czy może kwestia psychiki... A jeszcze czara mojej goryczy się przepełniła gdy dowiedziałam się, że moja młodsza o 5 lat bratowa właśnie dowiedziała się o tym, że powiększy się im rodzinka. Nie zrozumcie mnie źle - cieszę się z tego, ale ja też chcę takiego małego słodkiego bobaska. Przyjmiecie mnie do siebie? Widzę, że tutaj aż gęsto w powietrzu od ciążowych fluidków, może i ja podłapię chociaż jeden z nich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu kochana odpisalam Ci i wyslalam fotki Oczywiscie ze Cie przyjmiemy voltare. Pisz do nas a bedziemy Cie wszystkie wspieraly i lap ciazowe fluidki ktore nam Justynka podeslala. Justynko trzymam kciuki i wierze ze z dzidzia bedzie jest wszystko dobrze. Napisz nam jak bedziesz po wizycie. Ufff ....u mnie tak goraco i parno jak niewiem. Ide na kawusie i ciasteczko .....ale bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×