Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej dziewczynki. Marta - miło że do nas dołączyłaś:-) Akasiu - romantyczny twój mężuś - to bardzo miłe jak tak bez okazji dostanie sie kwiatki 🌼 Surfitko - mogę sobie chociaż w części wyobrazić co przeżywasz czekając na @.Mnie juz szlag trafia - a @ ani widu ni słychu,zaczynam z każdym dniem coraz bardziej sie denerwować i oczywiście głupie myśli przychodzą do głowy:-( Ciekawe jak tam nasze urlopowiczki?Trini pogoda pewnie dopisuje nad morzem no a Karolcia to na pewno prazy sie w słoneczku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieweczki. Ja teraz mam wolny czas ale stwierdziłam że idę sie poopalać. Mam dużo zaległości w czytaniu i pisaniu, ale może wieczorem coś nadrobie. teraz uciekam na słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19............... .....ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27.............31..................ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327................23..............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24...............1................02.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............7.............. .koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki. Ja wlasnie wstalam zaraz ide do kosciolka a pozniej na grila do mojego brata. U nas dzis pogoda taka byle jaka nie ma sloneczka tylko zachmurzone.Mam nadzieje ze nie bedzie padal deszcz, a mnie troszke glowa pobolewa. Ale mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej.Trzymajcie sie i zycze Wam udanej resztki niedzieli. Akasia wysylam Ci zdjecie.Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kobietki ! Zaprosiła mnie tutaj Trinity bo ja załozyłam topik \"Jestem załamana nie mogę zajść w ciążę \" jestem zaskoczona niektorymi wypowiedziami poprostu szkoda gadać (oczywiscie na moim topiku) Tak samo jak w tytule topiku - Pragne dzidziusia nie chce o tym myslec .......nic dodac nic ując Widze ze jest tutaj moja znajoma z topiku o PCOS - Surfitka - witaj ❤️ Ach w poniedxzialek opdbieramy wyniki badan mojego mezusia mam nadzieje ze będą dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj A-psik :-D zdjęcia Marto doszły- bardzo pięknie wyglądacie !!! my własnie wrocilismy z jeziora - nawet popływałam a za nami pies-ona jest niemożliwa a wode wprost kocha! i była rybka z grilla a do tego chłodnik ...mniam . całuski dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa...teraz muszę zabrac się za prasowanie bo juz cała sterta mi sie uzbierała....:-( a tutaj taki upał ...bbuu lecę do roboty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cchcę zdjęcia Paziu, Marto i Martiko- to wy chyba wysyłacie więc poproszę kukusia@vp.pl też jestem ciekawa jak tam u Trini i Karolci ale z pewnością super, bo na wakacjach zawsze jest super. byłam ostatnio u gina i dostałam skierowanie na 2 hormony : progesteron i jakiś na "e" ale nieumiem odczytać co tam pisze ale podobno musze je zrobić dopiero w 20 dc- tak gin powiedział,więc muszę długo poczekać, bo u mnie początek cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie progesteron i estradiol. poprasowałam juz prawie wszystko-reszta na jutro :-D tak..tak..na wakacjach zwsze jset super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i juz po wolnym znowu do pracy :P Fajna była niedziela na motorkach :) A teraz do spania A i ja też proszę o zdjęcia aderes podaje eliza3333@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja tez juz w domku . Niedziela szybko zleciala i jutro juz poniedzialek. Kukusiu wyslalam Ci zdjecia ......i ja tez poprosze............... Eliza333 tobie tez wyslalam . A dziewczynki na urlopach pewnie fajnie sie bawia i wypoczywaja. Nalezy sie im. Ja zmykam do lozeczka . Caluje dziewczynki. I do jutraa paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Wszystko co dobre szybko sie kończy i tak tym sposobem jestem już w domu ... przyjechaliśmy wczoraj poźnym wieczorem i bylismy tak padnieci ze tylko sie rozpakowalismy ... wykapalismy i zaraz wyrko ... nad morzem było świetnie ... super pogoda - nawet jednej chmurki przez 4 dni ... kwatera wygodna i bardzo sympatyczna ... morze wilgotne ;) i chlodne ale kąpalismy się ... do tego zwiedzilismy cała zatokę Gdańska wzdłuż i wszerz ... na dłuzsze leżenie na plazy nie było czasu - chyba ze wieczorkiem spacerek w drodze do tawerny ;) pyszne rybki i szanty ummm - taki klimacik mi odpowiada ! pływalismy na skuterach i motorowkach wodnych ... do tego rejs na Hel i pływanie juz w prawdziwym morzu ... jestem opalona jak nigdy - szkoda ze tylko ze czas szybko mija i trzeba bylo wrocic do rzeczywistosci ... Widzę ze przybyła nam nowa kolezanka - więc witam ją serdecznie i prosze o przeslanie zdjec - ja tez się odwdzięczę ... :) W wolnym czasie spróbuje zgrać zdjęcia z aparatu i Wam przeslać - na razie jednak musicie uzbroic się w cierpliwośc ponieważ kabelek laczący kompka z aparatem przerywa i musimy iśc do tesciow by zgrać zdjęcia ... kończe kochane - bo robie pranie i zaraz pedze do Banku po zasilek ... potem jeszcze Skarbowy i Zus - także mam dzis troszke biegania ... a teraz robie sobie kawusię na przebudzenie ... buziaki myszki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Trinci !! ale fajowo spędziliscie tan wolny czas :D skuterki i motorowki !!! super - takie ekstremalne sporty uwielbiam ! odebrałam wyniki estradiolu i tak jak podejrzewałam mam bardzo mało!!!! nawet przy 12mm jednym pęcherzyku i dwoch na drugim jajniku to tylko 22.3 więc napewno nie zgodzę sie na żadne inseminacje.Zastrzyk zreszta i tak nie pomoże skoro jajeczko sie nie wykształciło z braku tego hormonu,ale puszcze wiazanke mojemu lekarzowi dzisiaj. buziokle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam - zziajana i spocona - ale upal ... pranko calkiem mi wyschło - teraz tylko prasowanie - ale mi się nie chce :( szukałam prezentu dla mojej mami - bo 17 czerwca ma urodzinki a 18 imieninki ... kupilam jej całą chmare kosmetykow - krem na noc i na dzień, pod oczy ... do tego szamponik regenerujacy i zel pod prysznic ... piekna filizanke i super herbatę ...do tego torebke recznie malowaną / do spakowania prezentów / - wydałam malą fortune ale dla mamci wszystko ... Akasiu - wiesz jak ja się balam jezdzic na motorowce - kierowca szalal jak rajdowiec ... ledwo sie dalam mezowi przekonac - ale warto było - bo adrenalinka sie podnosi - do tego cudowne uczucie wolnosci ... na skuterze jeździłam z meżem - takze było juz spokojniej ... ale tak troszeczkę :D ja tez bede musiala porobic sobie badania hormonów ... do tego dzwonilam dziś umowic się na hsg i tam gdzie mam mieć robione - nieczynny jest od miesiaca aparat ... także - sama nie wiem co robic moze inny szpital - ale jaki ? muszę zadzwonic do swojego gina może mi cos podpowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u gina.pęcherzyk sobie po prostu zniknął !!! (mimo ,ze brałam Clo--jeszcze mi sie to nie przytrafiło) nie wiadomo czy się wchłonął czy pękł ale raczej to pierwsze-chociaż bardzo bym chciała CUDU !! eeehh.///juz mi sie nic nie chce.pap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Trinity. Ciesze sie ze do Was dolaczylam, Milo mi Cie jest poznac. Trzymam oczywiscie kciuki zeby nie musiala robic hsg.......Zeby w twoim brzuszku pojawila sie fasoleczka......Zreszta za wszystkie trzymam kciuki i za siebie tez. Wczoraj bylam w kosciolku i pomodlilam sie za wszystkie Was do Matki Bozej o dzidzie....Mysle ze nasza najlepsza matka mnie wyslucha i pokolei bedziemy zachodzic w ciaze............. A jak tam nasze ciezaroweczki?.......Wysylam Ci zdjecia trinitko. Ide teraz zrobic sobie kawusiei ale bede zagladac. Milego dnia kochane.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia.. Mam nadzieje ze pecherzyk pekl czego bym Ci z calego serca zyczyla...A w cuda trzeba wierzyc ....Bo cuda sie zdarzaja........Glowa do gory dziewczyny ..........Wszystkie i tak bedziemy mamusiami.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pustki. Witam dziewczynki.Zagladam zagladam a tu cisza....pewnie wszystkie zapracowane jestescie......u mnie strasznie goraco...bylam troszke sie opalic i zaraz biore sie za obiadek.paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję :-) po prostu ręce opadają .... nie dośc,ze chora tarczyca,,jeden jajowod tylko drozny - to do tego pecherzole nie chca rosnąc ....dobrze ze chociaz nasienie mamy super :-D chyba czeka mnie in-vitro.Coraz bardziej oswajam się z tą myslą..i męza też ....chociaz on jednak wolalby naturalnie :-) ale to dopiero za 1,5 roku jak się juz obronię :-) a jak Sufitko Twoja @ ?! ja caly czas robię projekciki na kompku /...muszę podgonic rysunki dlatego tak mało piszę .... całuski robaczki p.s./martyniu a jak Twoj brzusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja też czekam na foteczki nowych dziewczynek - ksenka2@o2.pl Faktycznie puściutko tu dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti27
jeste w podobnej sytuacji też bardzo chciałabym być już mamą chciałabym zrobić test ale się boję rozczarowania dziwnie urusł mi brzuch tak mi coś jeżdzi niewiem jakie sś objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... faktycznie cisza na forum - Kukusiu slonko gdzie jesteś ? Paziulek i Surficia tez przycichły ... a jak tam Dianeczka, Paulusia i Martynia znosza te upały ? a własnie saczę netea - brzoskwiniową ... ummm pyszna ale ta z zielona herbata i cytrynka tez wspaniala - bo mniej slodka na te upały ... Martusiu wysłałam Ci wlasnie zdjecia napisz czy doszły bo wysłałam az 4 w jednym e- mailu ... nie te z nad morza bo jeszcze nie przekopiowałam ich do kompka ... co do hsg - nie mogłam się dodzwonic do gina - zrobie to jutro - może mi poleci jakis inny szpital ? cały czas myslę ze tak się uklada ze moze nie bede miec tego hsg i zamiast tego fasoleczka w brzuniu ... podczas tego wyjazdu tak fantazjowaliśmy ze dzidzia juz jest w brzuszku i trzeba na nia uważać ... zamiast tego szaleliśmy na motorach wodnych - mówiac sobie ze od pierwszych chwil bedzie miala mnóstwo wrazeń :) fajnie tak pomarzyć ... o Adasiu i Amelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motto tak ale suwaczek - cos sie pomerdało ... poprawiam :) ciekawe czy teraz wyjdzie - na razie się uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kseniu wyslalam Ci zdjecia tylko sprawdz czy doszly. U mnie dzis taki upal ze niema czym oddychac.Musialam pozamykac okna i wlaczyc klimatyzacje.........ufffffffff nie nawidze takich upalow.A ja pije kawusie bo tak mnie spanie wzielo ze pospalam chyba z 45 minut. Trinitko27 zdjecia doszly tylko nie moga sie otworzyc.....Jezeli bedziesz miec kiedys czas to wyslij jeszcze raz....z gory dziekuje... A do ksiezniczki to mi jeszcze daleko.hihihihhhi A jak tam nasze ciezaroweczki...Dianka , Justynka ,Paula, anisik i Martynia ...mysle ze nikogo nie minelam...przesylajcie nam ciazowe wiruski to moze szybciej sie zarazimy no nie dziewczyny...A reszta dziewczyn odzywajcie sie ..Kukusiu tez prosze o zdjecie, akasia ksenka. A nasza Surfitka pewnie jeszcze pracuje ...wspolczuje w taki upal.... Odezwij sie pozniej Surfitko... Ide do kuchni bo gotuje obiadek, ale bede was podgladac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martusiu, owszem pracuje do 4 -tej, ale mi to raczej w pracy zimno. Ja ma wygodną, powiedziałabym az za wygodna pracę w cichutkim biurze klepie na klawiaturze. I zimno ojak ch..ra. Tak ostro klimatyzuja. Ja mam koszulkę w razie czego na krzesełku bo czasem trzeba się dogrzać. W sobotę kupilismy sobie rowerki. I w niedziele szalelismy brzegiem oceanu :D Po szaleństwach jeszcze bardziej się ucieszyłam bo dostałam plamień. Paziu to na pewno od ciebie przyszło...;) Niestety moja radość trwała do dzis do ok. 12 kiedy wszystko ucichło. Tzn rano jeszcze troszke moj śluz był różowy, teraz już nie :( Więc dalej czekam cierpliwie. A zmyliło mnie to plamienie, nie dzwoniłam do kliniki. Poczekam do jutra. A i tempka znów niziutko, i brzusio znowu czuć. Dziś tez idę pojeżdzić, może rozruszam te swoje zwłoki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko to moze ty bedziesz nasza czerwcowka. Bardzo Ci tego zycze i niestey musisz czekac cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, czerwcówka na pewno nie. Moze lipcowka chociaz tez watpie. Ja to juz wogole watpie czy jakikolwiek misiac bedzie nalezal do mnnie. Trynitko nie mam zdjec od ciebie, pewnie opalona jak mulatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×