Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martiko-no to trzymam kochana kciukaski za Ciebie.Najwyższy czas by ,któraś z nas spadła do drugiej tabelki. Dobrze,że smutaski Ci przeszły,szkoda czasu na takie nastroje zwłaszcza jak słoneczko tak świeci i dobrze,ze twoja druga połowa jest dla Ciebie wsparciem.Tak trzymajcie. Jeśli chodzi o filmy to jak nie widziałaś (Lejdis)-gorąco Ci polecam!!! Napisz relacje z filmu (Mgła)-ponoć też jest niezły. Co do forsowania,może i przesadzam,ale muszę wykorzystać ,że lepiej się czuje i pogoda tez sprzyja sprzątaniu. Miłego wieczorku życzę i mam nadzieję ,że częściej będziesz do nas zaglądać jak mężuś wyjeżdża.A z duszkami na Discovery ostrożnie,ja też lubię to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle Jadiro,bardzo smutna piosenka,pamietasz my juz znamy sie tez z foteczki,wyslalysmy sobie jak pisalas tez na innym topiku.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Madziarku-my foteczki już mamy ,ale możesz mi odświeżyć pamięć i podesłać bardziej aktualne zdjęcie. A piosenka fakt smutna ,ale bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Przepraszam ze nie odzywalam sie pare dni ale brakuje mi poprostu czasu....pracuje calymi dniami a po pracy chce zawsze cos ugotowac ..pozniej prysznic i spanko:P:P:P:P A tak pozatym u mnie bez zmian ...staranka w toku bo u mnie dzis 14 dc.....wiec trzeba sie starac..hehehe lece nadrobic zaleglosci w czytaniu....bo jest tego troche....zycze milej i spokojnej nocki.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz powoli uciekam nynki,bo cos mi sie oczka juz kleja.Wyslalam do paru sloneczek fotke swoja i mam nadzieje ze dojda. Pozdrawiam Was wszystkie i dobranoc 🌻 👄 PS.Wszystkiego Naj Naj Najlepszego na to jutrzejsze nasze swieto,dla wszystkich sloneczek 🌻 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku-z góry dziękuje za fotkę. Martuś-zaglądaj skarbie do nas jak tylko dasz rady . Tobie też życzę by się udało ,trzymam i za ciebie kciukaski i do drugiej tabelki zapraszam. Martt-🌻 odezwij się jak będziesz już w domciu❤️ Voltare-🌻 Tryni-a ty gdzie ,smutno tu bez Ciebie:( Dobranoc Kochane Psiapsiółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2187
DOBRYWIECÓR!OD DWÓCH I PÓŁ ROKU BIORĘ TABLETKI ANTY A TERAZ CHCIAŁABYM MIEĆ DZIDZIĘ.Z MĘŻEM NIE MOGĘ POGADAĆ.SIEDZI I PATRZY NA JAKIŚ DURNY FILM.MOŻE KTOŚ WIE KIEDY PO ODSTAWIENIU MOŻNA SIĘ STARAĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki ❤️ wszytkiego najlepszego z okazji naszego swięta by nasze zycie nabrało troszke kolorów ... wczoraj spedziliśmy z miniem cudowny wieczór ...zero telefonów, telewizji i komputera ... po obiadku poszlismy sobie na długaśny spacer ... potem kapiel i przytulanie :D madziraku ja tez chcę Twoje zdjęcia bo mi się gdzieś zapodziały i wczoraj ich szukalam ale nie wiem gdzie są :( martiko - kupiłam na allegro taki pas gumowy z rzepem - niby ładnie obciska ale czy odchudza ? wiem ze brzuch mam wciagnięty i moze mięśnie troszkę zaczna wreszcie pracować ... mam tez takie specjalne gatki obciskające na pośladki i brzuch - też są niezłe ale mordega to wszytko nosić - my kobiety to mamy bzika ... a wystarczy wekend trochę słodyczy, piwka i znowu wszystko zaczyna sie od poczatku ... caluje Was wszystkie .... przesyłam wielkie buziaki 👄 akasiu, kukusiu, kasenieczko a co u Was ? dianeczko, paulisiu, martyniu zagladajce do nas czesciej ... myszka2187 po anty podobno lepiej odczekać min. 3 mieś . ale zalecają lekarze pół roku żeby hormony wróciły do normy ... dziewczyny w większości nie przestrzegaja tych zasad i od razu sie staraja ... nie ma na to reguły ale wtedy to o bliźnięta latwo ... jak palnujesz ciaze to wybierz sie do lekarza na kontrolę i wtedy porozmawiasz sobie o wszystkich za i przeciw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Trynitko widze ze wszystko idzie w dobrym kierunku:-)Bardzo sie ciesze. A u mnie nic ciekawego.Większośc dnia spędzam w łóżeczku stosując sie do zaleceń lekarza.Wiosna sie zbliza pełna parą a ja nawet za bardzo nie moge sie nią nacieszyć - tylko przez okno poobserwować.Ale pocieszam sie ze jeszcze 6,7 tygodni i moge rodzić:-) Równo rok temu dowiedziałam sie o mojej pierszej ciąży:-( Strazsnie szybko ten czas mija. Ach - mamy imiona dla synka - niestety nie mozemy dojsc do kompromisu bo ja chce Mikołaja a mąż Tymka,hmmm..... Dzisiaj mamy z moim kochanym mała rocznicę - 11 lat bycia razem - kupa czasu. Nie wiem co Wam tu jeszcze napisać - powoli zaczynam robic zakupy dla synka - niestety przez internet bo inaczej nie mam jak ale moze chociaż na dzien wyrwiemy sie gdzieś do miasta i pokupujemy co potrzebne. No i życze Wam mile spędzonego dzisiejszego dnia kochane - wszystkiego najlepszego. Tabeleczke poprawiam: Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27...................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ......... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........30................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........26............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008 mychasku, Sysiu , olawd - prosze poprawic tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.🌻🌻🌻🌻🌻 Kseniu, mama nadzieje, ze Maluszek doczeka spokojnie w brzuszku tych kilka tygodni..a ja gdybym miala chlopca to bylby Mikolaj :) I tez poprawie tabeleczke, bo czas leci.... Tabeleczke poprawiam: Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27...................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ......... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........30................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........27............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ... piękna pogoda dzisiaj aż się chce zyc - tak cieplutko i słonecznie ... szaleję w domku i robię porządki ... własnie wstawiłam zapiekanki ... odkurzyłam i wysprzątałam męzusiowi samochód ... planujemy remonty w domu ... chcemy powyrównywać sciany i sufity oraz zrobić wreszcie łazienkę ... bedzie przypływ kaski - bo rodzice sprzedali działkę i chcą coś nam odpalić ... duży pokój zostawiamy na przyszłą wiosnę ale wszystkie pozostałe pomieszczenia chcemy zrobić w tym roku ... minio troszke kręci nosem bo nie lubi tego typu prac ale już znalazłam ekipę wiec chyba zostanie nam tylko doglądanie no i płacenie za wykonana robotę :P Ksenieczko - Mikołaj śliczne imię naprawde - też mi się bardzo ale to bardzo podoba ale u nas w rodzinie własnie urodził sie mały Mikołajek i chyba nie bedziemy potarzac się ... także Adaśko na razie jest numer jeden :) Tymek też ladnie ... ale troszke mniej ;) zależy czy Tymon czy Tymoteusz ... bo ja chyba bym obstawiała bardziej Tymoteusza :) wracam do zmywania łazienki - na razie kochane moje ... Surfitko miło ze sie odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie macie z nią wesoło - pewnie potem jak nabroi udaje niewiniatko i patrzy na Was swoimi pięknymi oczkami jak ten Kot w butach w Shreku ... i jak się złościć na takiego zwierzaka ... mój chomiś tez ostatnio mnie ugryzł miałam go pacnąć ale jak to zrobic skoro jest malutki jak \"okruszek\" i upiekło się draniowi :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Przepraszam za tak długą nieobecność i obiecuję się poprawić;) Imprezka z okazji Dnia Kobiet jak najbardziej udana;) szkoda tylko, że w takim składzie i w takiej formie odbywa się ona jedynie raz do roku;) Miałam mieć dzisiaj już wolny wieczór, a tymczasem właśnie okazuje się, że mam jeszcze drobną robotę do dokończenia:( Uff - zmykam - muszę to zrobić niestety od ręki 😠 Jak zdążę to jeszcze dzisiaj tutaj wpadnę, jeżeli nie, to miłego i owocnego wieczoru!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... widze ze coś się pochrzaniło na kafe z postami .... bo ten wczorajszy mój wpis o 19.19 to jakas powtórka sprzed ilus tam dni ... wczoraj nie było mnie wieczorem w domku ... voltare dobrze ze jesteś - bo juz zastanawiaalm sie co się dzieje ze tak nas nagle opuscilas ... dzisiaj znowu piekny dzionek ... własnie siedze i pije kawusię ... zycze wszystkim milej niedzieli ... zagladajcie czesciej kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U mnie dziś świeci słonko i pogoda piękna,balkonik mam otwarty i wiosna zagląda do pokoju. Voltare-ciesze sie ,ze jesteś z powrotem myślałam ,że imprezka Cię wciągła na dobre.A ty piszesz ,ze musisz popracować.Dziś skarbie odpocznij i idź na długi spacerek🌻 tryni-❤️ Kseniu-no już niedługo i będziesz synka pieścić i całować,musisz jeszcze troszkę poleżeć,a jak piszesz czas szybko leci .Co do imienia podoba mi sie Mikołaj,Tymek -nie bardzo. Gratuluje!!!-pięknej rocznicy 11 lat,to już dużo czasu.Życzę Wam by następne lata upłynęły wam w zdrowiu i miłości.🌻❤️ A co do ubranek to pochwal sie nam co już kupiłaś. Całuski-👄 Surfitko-dziękujemy za życzenia.Napisz jak tam się macie Ty i mała Michalinka??? Życze Wszystkim topikowym koleżankom słonecznej i mile spędzonej niedzieli,Mamusom-przyjemnych spacerków ze swoimi pociechami-i jak Tryni wspomniała piszcie co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szykuje obiadek : kurczak pieczony w maselku i ziolach ... ziemniaczki i suróweczka z pora ... minio bedzie w domku ok.16-stej - zjemy obiadek ... potem spacerek i kosciolek - bo zaczynaja sie rekolekcje a ja postanowiłam ze troszke sie poprawię i to ma byc moja droga ku temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni -ty jak zwykle pyszności gotujesz,Smacznego!!! A kościółek to dobra droga ,Bozia wysłucha, wszystkich twych próźb i niebawem spełni się wszystko czego pragniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś z rana coś mnie podkusiło żeby zrobi test. Przestaly mnie bolec jajniki a zawsze bolały do @.. Zrobiłam i 2 krechy póxniej o 15 nastepny i też dwie krechy. Miałam stwierdzone PCO i nie zdążyłam nawet tego wyleczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto-moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Wspaniała wiadomość🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Martusia gratulacje nareszcie ktos wskoczył do drugiej tabelki :) fajnie moze zaczełas lawine ciąż, moze ta wiosna bedzie szczesliwa :) Strasznie sie ciesze i trzymam kciuki zeby było wszystko ok. a wlasnie spakowalam meza i ie sie zaraz pod prysznic zeby sie jeszcze nim nacieszyc w nocy i pomeczyc go troche :) jejku to nasze pierwsze rozstanie, od dwuch lat naszego malzenstwa nie zdazylo sie zeby moj A nie wrocił na noc wiec jak ja teraz zasne, ewnie bede siedziala dfo rana przy lampce i telewizji :( Kupił mi takiego duzego misia zebym miala do kogo sie przytulac :) A mam juz tyle planow jak go nie bedzie najpierw zakupy potem solarium kosmetyczka ehhh i spotkania z kolezankami na piwku :) super :) przypomne sobie panienskie czasy :) Ok zmykam dziewczyny a W do roboty bo pasowałoby zeby po kolei kazda w ciaze zachodziła wiec dzialajcie ;) a ja czekam z pregnylem az misior wroci ;) miłej nocki i odezwe sie jutro Surfitka gratuluje zdrowej ciazy i coreczki, ja zawsze chcialam miec coreczke mialaby na imie Hania i moze sie doczekam :) Ciesze sie ze dobrze sie czujesz i niedlugo bedziesz szczesliwa mama a opowiem wam jeszcze mam kolezanke tez nie mgla zajsc w ciaze a jak zaszla okazalo sie ze sa blizniaki. w 18 tygodniu juednoi z nich umarlo ale musiala nosic razem bo były w osobnych workach a wczoraj w 28 tyg ciazy urodzila przez ceserke, straszne malensto i lekarze nie dawali mu szansy, chcieli nawet usunac ta ciaze ale ona nie pozwoliła i wiecie co, ta mala kruszynka o imieniu Karolinka zyje i ma sie coraz lepiej :) jednak zawsze trzeba aierzyc i miec nadzieje :) ok juz nie zanudzam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×