Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc Anna tak jak slyszalam ze podobno wtedy jedno dziecko sie nie chowa, teraz mialam byc chrzesna ale moja mama mi nie dala bo mowi ze co wtedy jak bym zaszla w ciaze, to bylaby lipa wiec uwierzylam i nie bede chrzesna tylko moj kuzynka, zrteszta ja juz mam 2 chrzesnikow narazie mi starczy Voltare mnie tezsie takie mebelki podobaja daj ajkies namiary jak masz... Trini nie smutkuj sie :) Kochanie ja tez jetsem przed w sumie to wczoraj powinam dostac wiec dzis wyczekuje z nieciuerpliwoscia ale jakos sie nie zapowiada, chyba sie cykl przedluzy :( Martt Tobie tez zabraniam dopuszczac jakies niepozytywne mysli, a kysz.... Jadirka jakie przeprowadzki?? a co katia 100?? Akasiu imie najlepiej faktycznie wybrac jak juz zobaczysz malenstwo wtedy samo przychodzi... a my faktycznie plotek amowiony po niedzieli maja przywiesc piach w sobote drut ja juz kupuje drzewka i sadze zeby było duzo zieleni, az sie chce robic. Tez mialam ostatnio doła ze jeszcze dzidzi nie ma, coraz bardziej mnie to dobija ale coz mam teraz duzo roboty wiec staram sie odganiac zle mysli, teraz mam duzo sił i zapału na budowe i tego sie rzymam a o starankach nie mysle... zreszta ta stymulacja teraz itd... ok zmykam do drzewka czekaja zeby je wsadzic :) zajrze poznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............7...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............7...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 U mnie dzis piekna pogoda ....az chce sie zyc....zaraz zabieram sie za jakies wiosenne porzadki a Wam zycze kochane milutkiego dzionka 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie szaro buro i ponuro ... bylam na spacerku 2,5 godziny laziłyśmy po miescie ... trochę sie dotleniłam ... kupiłam sobie bajaderkę i zjadłam ze smakiem - na smutki najlepsze sa słodycze - i jak tu ma pupa nie rosnąć ? :P ale co mi tam ... dół brzucha nadal boli chociaż czuję jakieś dziwne skurcze - staram się nie myslec co będzie i byle do przodu ... całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja dziewczyny chcialam was zapytac czy da sie jakos cos zrobic zeby @ przyszla, chodzi mi tu o jakies ziola czy moze wysilek fizyczny bo nawet brzch mnie nie chce bolec a ja juz chce kolejny cykl... wiem ze to troche głupie pytanie ale moze cos wiecie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja dzisiaj troszkę lepiej się czuję. Dopiero wróciłam do domku bo dzisiaj po pracy byłam na kursie przedmedycznym. W zasadzie cała nasza administracja była, bo mamy taką studentkę która co chwię ma atak padaczki i to szkolenie głównie było z jej powodu. Jeszcze jutro i koniec. U mnie dzisiaj nawet ciepło było. Teraz coś zimniutko się robi. Dlatego zaraz się z mężulkiem kładziemy pod ciepłą kołderkę i będziemy odpoczywać. Aż się doczekać nie mogę :) martika - wiesz lepiej może nic na siłę nie przyspieszać. Wiem, że jak się spóźnia a chcesz ją dostać, to trzeba robić brzuszki i gorące kąpiele. A o ziołach nic nie wiem. buziolki i dobranoc trini, dianka, jadirka, justynka26, marta, voltare 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez z minkiem lezymy pod kocykiem ...wieczorek zimny takze raczymy się grzanym winkiem ... martiko ja słyszalam o goracych kapielach i sexie podobno dziala ... o ziołach nic nie wiem - moze poczekaj pare dni chyba nie zrobi CI różnicy ... ja oddalabym wszystko za 3-4 dni spóźnienia wtedy moglabm cieszyć się ze moje cykle wracaja do normalnej długosci ... dziś 26 dc i tak sukces bo jak na razie nie mam zadnego plamienia ... voltare a Ty gdzie się podziewasz ? ostatnio pożno u nas gościsz ... jadirko , martt ❤️ całuje wszystkie kochane dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. u mnie niestety doły chociaż sama nie wiem dlaczego. weekend minął super albo prawie super byliśmy na spacerku w lesie i spędziliśmy cały czas razem bez żadnych \"przyczepek\" (tzn. ludzi którym akurat sie nudzi i nas nachodzą i się przyczepiają) ale mój chłopek był jakiś smutny i sam stwierdził, że nie ma humoru chociaż nie wie dlaczego... już mu przeszło na szczęście i znów zaplanowaliśmy weekend tylko we dwoje może będzie milej, może ten uda się bardziej... trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
hejak laski po jakim czasie ginekolog moze wykryc ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!:) Tryni - Bo ja ostatnio się wygrzebać po południu nie mogę:P Dzisiaj np. wróciłam z pracy i zakupów - bach i już prawie 16 godzina. Rzut oka na kafe - musiałam przeczytać co od rana popisałyście;) zwłaszcza, że miałam ogromną nadzieję, że Jagoda z drugiego topiku w końcu wygrała batalię o dzidzię... Potem K. zwlekł się na podwórze i próbował doprowadzić do porządku wycieraczki w aucie, bo coś nie działają (dobrze, że póki co w godzinach dojazdu i powrotu do pracy nie pada deszcz:P) więc na mnie spadł obowiązek wymęczenia naszego potwora na spacerze;) Potem zachciało nam się placków ziemniacznych - mniaaam, no i obiadek na jutro - i w ten sposób jest już godzina 20:30 :O Wiesz - tak się od jakiegoś czasu zastanawiam i widzę, że całe to nasze życie mija nam tak szybko jak te moje kolejne dni... Teraz wieczorem mogę nareszcie spokojnie usiąść przed kompem:) Ale dość melancholijnych przemyśleń! ;) martika - nie mam pojęcia jak @ przyspieszyć - wolę nie kombinować bo po ostatnim jej \"wybryku\" już z dwojga złego wolę jak przychodzi w terminie (choć termin 11 marca kolejnej @ jest mi w zaistniałej sytuacji absolutnie nie na rękę - chętnie sama bym z nim coś zamieszała, bo jak @ będzie w terminie, to owulka wypada w wielkanoc i nici z IUI). Co do namiarów na gościa od tych drewnianych kompletów ogrodowych, to niestety nie mam - wracaliśmy z zakupów z takiego troszkę dalszego miasteczka i wypatrzyliśmy je po prostu po drodze u niego w warsztacie - aż się trzeba było zatrzymać i pooglądać. Będę miała kasę, to wtedy wyciągnę K. jeszcze raz;) martt - dziękuję za przepis - wygląda apetycznie i pewnie takie jest:) Ja tam nawet po takim szkoleniu, nie wiem czy nie straciłabym zimniej krwi i wiedziałabym jak się zachować i jak takiej osobie pomóc. Czasem tak się zastanawiam - wiem, że były w szkole jakieś tam zajęcia z pierwszej pomocy, ale mimo to bałabym się chyba, że bardziej takiej osobie zaszkodzę niż pomogę... ANNA - ja też słyszałam o takim przesądzie - ponoć jedno dziecko odbiera szczęście drugiemu - ile w tym prawdy - nie wiem - ale ja tam mimo iż jestem realistką wolę nigdy nie kusić losu. jadirka - a Ty co się dzisiaj do nas nie odzywasz? Jak mnie wzrok nie myli z tabelki wynika, że już jesteś po terminie @ - co tam u Ciebie? Dianka - Ty pojechałaś na troszkę do teściowej, no to teraz rewizyta;) W końcu ona też się chce trochę wnusiem nacieszyć - no i pewnie troszkę chociaż odciąży Cię w obowiązkach:) justynka24 - a może coś tak więcej niż tylko zmiana tabelki?:) Wpatrywałam się na fotki na naszej klasie - mimo najszczerszych chęci nie mogłam Cię wypatrzeć w klasowym towarzystwie;) Dla całej reszty po wielkim 😘 - zaraz zmykam na filmik;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmieniam tabelkę :( Niestety i ten cykl na nic :( I nawet gorzej bo dostałam @ 5 dni wcześniej :( Ja nie wiem jak nie myślałam o dzidzi to miałam wszytsko jak w szwajcarskim zegarku, nawet co do godziny. A teraz jak się staramy, to nagle zaczęły się jakieś dziwne rzeczy dziać. Już 2gi miesiąc mam ostępstwo od normy :( Ryczeć mi się chce ;( Eh ... zmieniam tabelkę Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki .Chyba nasze wstrętne @ się umówiły bo ja dostałam wczoraj :) Ale byłam zła, ale misiek zabrał mnie na Lejdis i wszystko przeszło. Kochany jest :) A teraz muszę zmienic tabelkę Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18................. .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Przepraszam , że tak mało ostatnio piszę ale jakoś nie miałam czasu, pozatym wiecie , ze internet mam tylko w pracy więc nie zawsze mam możliwości pisania.... :-) Sorki , że nie pisze do każdej z osobna ale pomimo tego , że staram si Was czytać codziennie , to nie wszystko zostaje w głowie , a ie chciałabym czegos pokrecić :-) Nadal trzymam za was wszystkie kciuki i codziennie sprawdzam , czy w tabelce nr 2 nie pojawiła sie jakaś nowa osóbka. Mam nadzieje , ze to szybko nastapi. U nas postaremu - dziecka \"ani widu ani słychu\". Voltare - jestem , jestem na zdjeciach - dodam , ze wydaje mi się , że prawie sie nie zmienilam - no chyba , ze patrzysz na te z podstawówki , to jakaś różnica napewno jest :-) :-) :-) Ja też jak mam troszke chwilki , to przegladam naszą klasę - lubie ten portal i powiem , ze dzieki niemu ostatnio spotkałam sie z kumpelka z liceum którje nie widziałam 5 lat - fajnie było !!!! ( acha , ona oczywiście ma juz dziecko :-( , przeciwieństwie do mnie , no ale cóż takie zycie ) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo , bardzo goraco i całuje ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarbulki ... słoneczko pieknie świeci ... a tu takie smutki ... pamietajcie nowy cykl nowa nadzieja ... ja tez czekam na @ i mam nadzieje ze zapomni o mnie na całe 9 miesięcy - ale to takie marzenie ... :D jadirko odzywaj sie bo sie o Ciebie martwię ... całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babolki a u mnie wieje i sloneczka brak :( o i @ tez brak :( zrobie sobie dzis goraca kąpiel i Minka w nocy wykorzystam ;) zawsze jak na ta małpe czekam @ to sie spoznia. Martt chcialabym sie z Toba zamieniac a tak musze czekac... Jadirka a gdzie zTy sie podziewasz?? Voltare no coz najwyzej jak ja bede jzdzila do kliniki bede wypatrywała takie mebvelki moze cos sie znajdzie. Trini masz spoznienie, o a moze.... ? Elizka pozdrowienia dla Ciebie :) aha a pytałyscie o zdjecia moje no niestetynie mam zadnych swierzych poniewaz nie mam cyfrowki bo mioj maz powiedział ze nigdy cyfrowki nie kupi bo zdjecia powiny byc na papoierze i miec dusze wiec jakos ciezko nam sie zwlec zey zrobic jakies nowe foteczki. Ide w maju na wesele to bede ich troche miala to podesle. no coz to ide na kawke i biore sie za sprzatanie i obiadek bo jutro wojuje na zakupach od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
witam wszystkie babecki🌼 widze miedzy wami nawet jedna znajoma:) moge do was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa - zapraszamy :) Im więcej nas tym lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
dzieki martt supcio a do tabelki tez moge sie podpiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz :) Tylko jeden warunek :) Musisz nas odwiedzać i odwiedzać :) Opowiedz coś więcej o sobie. Cieszymy, że przybyła nam kolejna koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
no wiec przycodzic to napewno bede bo czesto siedze na necie:) jestem z grudziadza i tak jak wiekszoc kibietek z tego kaffe staram sie o fasolinke (2,5 roku)mam juz 2 dzieci obecnie jestem na etapie brania clo i duphastonu robir tez rozne badania za poltorej miesiaca jesli clo nie pomoze bede miala robione badanie laporoskopowe na droznosc jajnkow czasami nie mam na to wszystko juz sily :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
tak wiec dołacze do waszego grona i rzycze powodzenia wszystkim statrajacym sie a tym co juz sie postarały duzo zdrowka no i mamusio duzo pociechy ze szkrabow:) NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26....................09.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam też czasem sił brak. Ale staramy się nadziei nie tracić. Jednak wiadomo jak to jest. Nie zawsze się da tak ciągle wierzyć. Na naszym topiku w większości staramy się o pierwszą dzidzię. Jadirka stara się o drugą, ma już wspaniałego syna :) Ja właśnie dzisiaj dostałąm @ przedwczesną, chcę iść na badania hormonów, ale teraz nie wiem jak liczyć. Bo rano miałam lekkie krwawienie, które teraz się zmieniło raczej w brudzenie. Więc to nie jest 1 dc. Poczekam do wieczora i zobacze jak się rozwinie. Pogubiłąm się w tym wszystkim. Człowiek chciałby się przebadać, a nawet nie ma pewności czy w dobre dni pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
tak z tym jest problem bo aby cokolwiek zbadac trzeba isc w odpowiednim dniu ja wczoraj bylam zrobic badanie prolaktyny wynik jest dobry dzis odebralam kurcze czemu jest tak strasznie ciezko:( boli mnie to jeszcze bardziej kiedy patrze na mojego jak spoglada z utesknieniem za maluszkami on sam jeszcze nie ma swoich dzieci moje sa z 1 małuzenstwa wiec czasem czuje sie jak niepelna kobieta i łapie doly chociaz wiem ze tak nie powinno sie robic kurcze wlasnie przegladalam gazete i znalazlam artykul o malutkiej dziewczynce chorej na bialaczke ktora potrzebuje krwi:( jest podane gg zaraz sie skontaktuje z ta osoba jak moge oddac krew dla tego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nas przybywa ... witaj pokemonku ... wiem ze piszesz u Justynki M. mam nadzieję ze dziewczynki z tamtego topiku nie beda mialay nic przeciwko - ale na pewno nie bo i nasza Voltare tam pisze także chyba powinno byc wszystko w porzadku ... jak napisala Martt prawie wszystkie czekamy na pierwsze dzidzi ... nasza Jadirka i Ty jestescie naszymi doświadczonymi mamusiami ... martiko - na razie m się nic nie spoźnia - raczej nie wierzę w cud - chociaz dla mnie 27 dc to i tak radocha bo moje cylke nie są za długie ... od niedzieli boli mnie brzuch jak na @ a od dwóch dni jakby boli mnie macica ale to pewnie ta zmora tam juz szaleje i niebawem mnie nawiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
trinity ____a to nie mozna pisac na kilku? z tego co wiem to dziewczyny pisza jeszcze na innych topikach ja jestem bardzo towazyska:) i wszedzie mnie pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miałam urlop i niemiałam dostepu do internetu:/ co do wloskow to narazie drugie farbowanie a zeby z czarnego wyjsc jak tyle lat farbowałam to wiecie teraz to mam rude zamaist blad hehehe:) al ejuz duzo jasniej na glowce i mnie si ebardziej podoba czarne tak przytlaczaja cera sie wydaje starsza i bledsza:) moj maz tylko tak zaglada na mnie bo poznal mnie jako brunetke heheh juz sie pzryzwyczaja smieje sie ze bedzie sie czul jak by zmienil zone heheh:) co do naszych staranek to maz sam zworcil uwage ze po tych witaminach i tabletkach lepiejs ie czuje i \" tak na oko\" mowi ze ma lepsza sperme jet jej wiecej i taka gesta:) sorkii ze wam tak szczegulowo pisze:P:P Ale za to u mnie cos znowu nie tak we wtroek mialam 10dc dzien wczesniej bolalay mnie jajniczki jak na @ myslalm ze to owula na drugi dzien spokoj, i mielismy maly spontan w prztytulankach hehe kochalismy sie i nagle poczulam jakby cos peklo...:/ potem zobaczylam pare plamek takiej czerwonej krwi jak z rany troszke jej bylo i klulo mnie bardzo w podbrzuszu:/ niewiem co to moglo byc:/?? narazi ennieide do lekarza bo niem akasy niebylam przygotowana a u mojego 100zl wizyta ide dopiero po wyoplacie.... zmartwilo mnie to:( gorące buziaczki dla wszytskich :*:*:*:*:* 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu czasem owulka może byc krwawa - zdaza sie tak chociaz bardzo zadko ... jak juz bedziesz u lekarza podpytaj się o to ... wlasnie zrobiłam mezusiowi obiadek - nalesniczki z serem - uwielbia takie jedzonko a ja na ser białay mam tzw. \" długie zęby \" bo nie lubię ani naleśnikow z serem ani pierogow, leniwych jedynie twarozek i musi byc na słono ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×