Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

zaraz Ci wysle kurierem :P ... naprawde pyszne z rodzynkami i rumem do tego polewa jogurtowa z z sosem czekoladowym ... jednak ser i tak mi rosne w ustach ... sobie robię z sosem sodko- kwasnym i kawalkami kiełabaski ... tez pyszne - właśnie sobie podsamażam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana nie obraze sie jak podeslesz mi troszke takich i troszke takich:) posmakuje i powiem ktore lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wciągnełam jednego i szykuje się na drugiego ... mój maz uwielbia te na sodko ja natomiast bardzo lubię nalesniki na ostro - czyli takie jak jem lub inne typu krokiety ... wlasnie poszla paczka ... z nalesniczkami - powinnaś je mieć na kolację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dzieki lubie jesc:)teraz po tych wszystkich tabletach przybylo mi pare kilogramow i tluszczyku tu i uwdzie ale powiem wam szczerze ze wole to niz moj wczesniejszy wyglad wygladalam jak miotla taka chuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tu takie pustki ... jadirka, mart, voltare ... gdzie sie podziewacie ... zrobilismy z miniem dziś juz zakupy bo lodówka świeciła pustkami ... potem odwiedziny u teściów : dostalam zapas mięska na następne 2 tyg. i kiełaske taka wiejską - pyszniutką i pachnacą ... do tego wprosiłam sie jutro do nich na obiadek bo tesciowa gotowała ogórkową a ja uwielbiam tą zupkę ... kochane cos sie opuszczacie ostatnio wpisaniu i chyba musze dać wam wirtualne lanko :P aha - jutro mezuś ma urlop także dostęp do komputera bedę mieć ograniczony - bo bedzie nadganiał zaległy projekt ... zmykam myszki pa pa do jutra ... całuski dla wszystkich forumowych kolezanek i maluszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki i juz piąteczek , a wy gdzie sie podziewacie ? co do mojej osoby to musze wam powiedziec ze w tym cyklu @ wredna przyszła ale o dziwo juz w drugim dniu rozkręciła sie na dobre , wiec jest szansa ze sie szybciej skonczy.bo czasami to i 4 dni sie rozkręcała. Dzis jeszcz brzusio boli ale moze popołudniu juz przejdzie. JA tera uciekam do pracy, ale jak wróce to mam nadzieje ze będe maiała co czytac.:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) ale pusto cos na forum ostatanio:( dlaczego tak?? dzisiaj piatczek eszcze pare godzin w pracy i weeeeeekend:D:D:D jakie dziewuszki plany??? bo my w sobote robimy imprezke:P a w niedziele meza ciotka z wujem maja wpasc zobaczyc nasze meiszkonko wkoncu:) i pewnie przeleci:) w ogole tydzien temu kupilismy sobie wkoncu tv 32\" i wkoncu mozna poogladac na \"duzym\" ekranie:P wiec moj mezus dzien w dzien wypozycza filmy i meczymy wieczorami po2-3:) polecam \"Przeczucie\" z Sandra Bullok i \"pachnidło\" naprawde super filmy:) buziazki:* milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszeczki ... z rana popedziłam na zbadanie Tsh - tym razem bez wziecia euthyroxu - poczytalam sobie forum Hashimoto na gazeta.pl i prawie wszystkie dziewczyny tak robią ...więc i ja dziś - w poniedziałek wynk i w środę do endo i kliniki ... wredna baba z zabiegowego wbiła mi sie tak w zylę ze chyba mi ja przebiła :( mam gulę i spuchla mi reka ... - mysle ze zrobiła to celowo bo nie miała mi wydać reszty z 20 zł a ja jej nie chciałm podarować tych 2 zł ... rano i tak rozmieniałam specjalnie w aptece 100 zł by miec drobne a tu jeszcze trzeba miec chyba co do złotowki - dobrze ze ludzie na poczekalni byli tak mili i mi pomogli ... potem jeszcze weszłam do dwóch sklepow - kupiłam pieczywko marmoladkę i drożdze oraz wędlinkę będe dziś lub jutro robić rogaliki drożdowe z marmoladą ... nie wiem jak bede mogła ruszac ta reką bo mnie boli strasznie - na razie wziełam proszka i czekam na wchłonięcie a potem kawusia i grachamka z dzemem morelowym :) miłego dzionka słoneczka - piszcie więcej ... ja na razie nie robię za bardzo palnów na wekend nadal czekam na @ i nie wiem jak się bede czuła - pewnie wpadniemy do moich rodziców i spotkamy się ze znajomymi na piwku ... całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, katia mi sie wydaje, że u nas właśnie się zrobiła ostatnio jakby rzwawiej, po ostaniej akcji. Ja dzisiaj z rana obudziłam się z potwornym bólem i podbrzusza i krzyża. O 6 rano szukałam czegoś rozkurczowego. @ mi się rozszalała na dobre. Dobrze, że miałam dzisiaj na 10 do pracy, bo w innym przypadku bym do pracy nie była w stanie pójść. dawno mnie tak nie bolało. Z drugiej strony sobie myślę, że skoro @ jest dość obfita, to chyba ta prolaktyna aż tak zła nie jest. No to się okaże po badaniach. Niestety przekładam je na następny miesiąc. Po nich miałam iść od razu na monitoring cyklu, a w tym miesiącu niestety nie dam rady, bo w tym czasie co powinnam go zacząć jestem we Wrocławiu i zdaję egzaminy. Jakbyc o to przyszły zjazd sobie odpuszczę. A wyników nie będę robić na miesiąc przed, bo za miesiąc mogą się zmienić przecież. Trinitko - a może @ się już nie pojawi ?? :) Jadira - jak się czujesz słońce ? 🌻 Buziaczki i pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!!:-) Obiecałam pisac cześciej to pisze :-) Katia - też oglądałam filme przeczucie i też mi się bardzo podobała. My z męzulkiem też strasznie dzo ogladamy filmów , ostatnio dokupilsmy sobie w cyfrowym polsacie pakiet HBO - jest super , tylko my wiekszość z tych filmow już oglądaliśmy na dvd....... :-( :-( . No ale jak ktoś mało ogladał dvd to fktycznie polecam HBO . Tryni - ty o jestes pracus , pobijasz na wszystkie chyba na łeb i szyje :-) . Ja to tylko kombinuje , co by tu najszybciej zrobic na obiad a tu widze u Ciebie same pyszności ....... , tylko , że ja niestety nie bardzo mam czas - jak wracam o 17.00 do domu to mysle tylko żeby jak najszybciej zrobic , żeby zjeśc ten obiad o rozsądnej porze... Pokemonowa - witaj na naszym topiku.... :-) :-) 🌻 Martt ,Eliza - 👄 i 🌻 A faktycznie cos ostatni nie widze naszej Jadirki tu ??? , Jadirko gdzie jesteś ????????????? I dla reszty dziewczynek nie wymienionych i naszych dzidziaczków topikowych po ❤️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki🌼 u mnie pracowity dzien od rana sprzatam juz nie mam siły normalnie ale juz jestem blisko celu zostala mi tylko łazienka nawet sie dzis jeszcze nie czesalam wygladam jak krolowa wiatru:) pozdrawiam justynka🌼dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to znowu ja widze ze tutejsze dziewczyny chyba sa tak bardzo zajete proba zdobycia fasolki ze nie maja czasu zagladac:) to zart oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniy27
justynko24 fakt staram sie i gotowac pysznie i sprzatać dokładnie ale tylko dlatego ze nie pracuję ... mam dużo czasu i stad moje fobie :P martt straszliwie bym chciała zeby @ nie przylazła - z dnia na dzień nadzieja rosnie ale nie nastawiam się za mocno - bo potem rycze po kątach ... zaraz nastawiam pranko i posprzątam troszkę bo nawet wyrka jeszcze nie pościelilismy - jak minio jest w domu to panuje totalne rozluźnienie ... ale nie jest tak źle bo wlasnie zmywa po śniadanku a ja biorę się za lazienkę ... a potem spacerek i na obiad do tesciów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko poprawiam tabelkę,bo na więcej nie mam póki co siły. Pozdrawiam Was kochane psiapsiółki i życzę mile spędzonego weekendu🌻 Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mam tak straszne zawroty głowy. Chodzę i mną zarzuca na boki. Aż boję się wstawać z krzesła. Jak chodzę to patrzę w jeden punkt żeby się na czymś skoncentrować, bo inaczej opadnę na podłogę coś czuję. Kurde nie wiem co mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Jadirko==>przykro mi ze @ przylazla....ale moze w nastepnym miesiacu sie uda:P:P:P👄 Trinitko ==>a moze @ nie przyjdzie przez najblizsze 9 m-cy??? Czego Ci z calego serduszka zycze....👄 U mnie @ sie wlasnie skonczyla wiec czas starankowy rozpoczety....nie nastawiam sie bo niby tyle cykli minelo i @ zawsze przychodzila...wiec czemu by w tym miesiacu miala nie przyjsc:P:P:P:PI jeszcze ma przyjesc w sama Wielkanoc...:(:(:( Zobaczymy jak to bedzie....U mnie dzis swieci piekne sloneczko ale jest zimno wiec siedze w domku....ide sobie zaraz kawke zrobic i kawalek ciasta ukroic.....Zycze Wam wszystkim duzo sloneczka i milego popoludnia i wieczorku....przesylam wszystkim 👄 i po bukiecie🌻 ,papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wlaśnie wrociliśmy z obiadku i spacerku ... przed chwilka zadzwonili do nas znajomi przyjadą do nas za poł godziny ... pogadamy sobie, pośmiejemy się , faceci wypiją piwko a ja wyściskam ich maluszki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Marto 24 dlaczego @ mialaby nie zapomnieć o Tobie - w sumie wiosna sprzyja nowemu zyciu a ja jestem za :D także za każdą z nas trzymam mocno kciuki by wreszcie spadło nas troche do drugiej a potem trzeciej tabelki :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt, czujesz się już lepiej? Moze to przesilenie wiosenne, ja też nie mieszczę się w futrynie. W tym tygodniu dwa razy w nią uderzyłam rameniem- okropność... Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknelam tak teraz w tabelke i widze ze w marcu ja i lenka jestesmy pierwsze w kolejce do@ mam nadzieje ze zapoczatkujemy pomyslnie nowy miesiac i @ nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Ja też wszystko zwalam na wiosenne przesilenie! Mam już serdecznie dosyć pluchy, wiatru, zimna itp. A na jutro jeszcze dopiero zapowiadają jakieś huragany! Ma to i dobre swoje strony - jutro z rana wyprawiam K. do pracy i od rana jestem z Wami;) Mam nadzieję, że nie pozrywa przewodów i przynajmniej prąd będzie - to nadrobię całotygodniowe lenistwo;) Lenka - miło, że zajrzałaś, ale zaglądaj do nas częściej, a nie tylko w celu wymiany tabelki;) Martt - mam nadzieję, że wszystko wróciło do normy:) Może to zmęczenie, może osłabienie wywołane @...:O Ja mam ostatnio tak, że w pierwszy dzień @ jestem tak zakręcona, jakbym nie była sobą. Pomijając doły wywołane tym, że w ogóle się pojawiła i upierdliwe bóle brzuchala - czuję się wówczas megaśpiąca i jakaś taka jakby umysł mówił swoje, a ciało swoje robiło... jadira - przykro mi, że @ się pojawiła. Odreaguj dzisiaj i od jutra z powrotem zbieraj siły do walki - w końcu Dianki kawaler nie może pozostać bez panny;) Eliza - a u Ciebie jak wyglądają dalsze plany? Robicie jeszcze jakieś dodatkowe badanka? Katia - wpadaj częściej, to nie będzie pusto:P A tak poważnie, to miło jest jak się ma co czytać po powrocie z pracy:) Wiem, że sama ostatnio nawalałam, ale obiecuję się poprawić;) Mi się też już marzy większy telewizorek - ostatnio nawet byliśmy w neonecie i media markt oglądać - ale te o konkretniejszych parametrach były akurat całkiem czarne i błyszczały jak polakierowane - i pomijając fakt, że taki do niczego nam nie będzie wizualnie pasować, to w ogóle mi się nie podobały. Tryni - no to widzę, że nie tylko ja mam przygody podczas pobierania krwi:P Piszesz że po wizycie u endo ruszasz do kliniki - którą klinikę wybraliście? Mi jak kiedyś babka w sklepie udawała, że nie ma wydać jakiejś reszty - któryś raz z kolei zresztą- poszłam w końcu kiedyś do tego sklepu extra \"przygotowana\" - miałam całe 10zł rozmienione po 10gr, 20gr - całą kieszeń - i robiąc zakupy celowo liczyłam tak, żeby końcówka wynosiła jakieś 8-9zł i do grubszej kaski dorzuciłam jeszcze te 8-9zł drobniaków. Liczyła chyba ze 3 razy, żeby się nie pomylić:P Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła:) justynka24 - dzięki za wiadomość na Naszej Klasie - ze szkołą średnią mniejszy problem, większy miałam z tymi z podstawówki;) Ale jakoś sobie chyba poradziłam;) pokemonowa - a żebyś wiedziała, że jestem zajęta \"próbą zdobycia fasolki\" - w końcu to sam środek mojego cyklu:P - muszę wykorzystać K. póki się da, bo w przyszłym tygodniu pracuje on na 2 zmianę, to mały będzie z niego pożytek:P Marta24 - nie nastawiaj się na wielkanocne spotkanie z @ tylko z dzidzią;) W końcu kiedyś nie przyjdzie:) Buziaczki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Weszłam tylko Was poczytać-zaległości oczywiście.Jeszcze całkiem nie wyzdrowiałam,ale już lepiej.Dziś byłam w przychodni zrobić ostatnie hormony,wszystkie będę mieć do odebrania dopiero w piątek następny.Od poniedziałku jechałam na antybiotykach,koszmar,czułam sie jakby tir po mnie jakiś przejechał i do tego gorączka 39,38,dopiero dziś sie polepszyło.Tak dużo piszecie ze nie mogłam nadążyć Was czytać,ale już przeczytałam. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i udanego weekendu,buziaczki,pa. 👄 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po wizycie ... znajomi nie mogle posiedzieć dłużej bo maluszek już marudzil ... ale moj Kubasek urósł nie widzieliśmy się dwa miesiące a niunio juz zapiernicza po podłodze jak mały \"meserszmit\" do tego waży chyba ze dwa kilo więcej - jest przepiękny i bardzo mądry ... jego siostrzyczka Oliwka jest troszke zazdrosna o uwagę która mu sie poswięca ale taki los starszego rodzeństwa szczególnie ze to łazikowanie sprawia ze trzeba mieć oczy naookoło głowy by gdzieś się nie uderzył ... zmykam na matrix ... miłego wieczorku - do jutra kochane moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też uciekam - oczy same mi się kleją 💤 Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45....................23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 1 MARCA :) bardzo lubię ten miesiąc, więc mam nadzieję, że zaczyna się dla nas dobry czas :D Całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki!:) Tryni tak już jest z małymi dziećmi, że to właśnie po nich widać jak szybko płynie czas - wystarczy na chwilę spuścić je z oczu, a natychmiast rosną o wiele szybciej;) niż w naszej obecności - od razu da się to zauważyć;) Ja już dzisiaj po śniadanku, po kawce i zabieram się zaraz za sprzątanie. Nawet niewiele zostało - wczoraj trochę podgoniłam - dzisiaj tylko zwierzyniec muszę oporządzić:P - tzn. ptaszydłom klatkę wyczyścić i sypialnię doprowadzić do stanu używalności. A potem rundka z odkurzaczem i laba:) Dzisiaj dzień poświęcony na sprawy związane z księgowością domową:p - PITy i wypełnianie książeczek z opłatami. W tym miesiącu postanowiłam poopłacać wszystko wcześniej - potem święta, więc nie będę jeszcze dodatkowo o tym myśleć. karolcia - 🖐️ mam nadzieję, że wraz z nowym miesiącem podjęłaś nowe postanowienie, że częściej będziesz tutaj do nas zaglądać;) Ja też lubię marzec, bo w tym miesiącu zaczyna się wiosna, a trochę mniej z tego powodu, że niedługo znowu zrobię się o rok starsza:P Dzionek zapowiada się strrrraszny - zimno, ciemno, mokro - w zasadzie jak już się uporam ze sprzątaniem i "bankowością" to zawijam się w kocyk - 2 kawka, ciacha, dodatkowo zaopatrzyłam się wczoraj w wór owoców (trafiłam na targu m.in. na pyszniaste pomarańcze - niby po obniżce, a już dawno tak dobrych nie jadłam) - i będzie wieczór filmowy;) Mam jeszcze kilka takich filmów, które kiedyś kupiliśmy z K. razem z jakimiś gazetami i tak się złożyło, że do tej pory nie było czasu ich obejrzeć - kostiumowe, historyczne itp. - takie jak lubię:) Może w końcu nadrobię:) Miłego i ciepłego przede wszystkim dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×