Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

u nas juz slonko swieci i swieci:) dzisiaj dostałam fajny przepis na zupe krem z brokuł.... juz mam smaka adzisiaj tylko do 15 w pracy i smigam doodmku do moego pieska i mezusia:) kkarolina - ja jak zaczełam sie zastanawiac ze chyba cos jest nie tak tez bylo to w 8 cyklu staran , maz byl na badankach i okazalo sie zejest problemja czekam na miesiaczke i chce zrobic wsyztskie badania chormonow ale to juz bardziej dla siebie juz ozrestałam mysle o tym ze teraz nawet sobie tlumacze ze chyba nie pora nie czas bo poza tym ze sa checi trzeba zapewnic tej malej istotce warunki a moj maz musi dorosnac jeszcze troszke tak wiec pzrestalam myslec i dolowac sie i ta ksiazka o ktorej wam pisalam pozwolila mi spojrzec na wsytzsko inaczej i postanowilam sobie zero zlych mysli i wyobrazen:) ale pamjietaj ze przedewxyztkim musicie sie przepadaci wtedy bedziesz wiedziec na czym stoisz bo niema recepty na zajscie w ciaze:/ bardzo sie ciesze ze dołączyłas do nas bo tu sa same bratnie duszyczki:) aczkolwiek coraz smutniej ze nas coraz wiecej, ze coraz wiecej kobiet musi przezywac takie smutki :( 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, postanowiłam idę na ten rolletic. Ja mam śluz brązowy cały czas, więc @ przyjdzie. U mnie tak przed @ jest zawsze. Więc postanowiłam nie czekać i się zastanawiać :) Przynajmniej się rozerwę troszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
We wszystkim dziewczyny macie racje.... jedno co wiem to nie popadać w schizy, a u mnie jest z tym cięzko. Mąż mi mówi, co by się nie nakręcać za mocno i chciałabym, żeby tak było. Na pocieszenie znajoma też się leczyła i wyleczyła, podwójnie- ma bliźniaki. Co raz więcej dziewczyn ma problemy - bo tym mówi, wydaje mi się że kiedyś poprostu było na ten temat ciszej. Dziś ludzie świadomie planują dzieci i jak im coś nie idzie to panikują tak jak ja. Z reguły w życiu idzie mi wszystko zgodnie z planem a tu nagle niespodzianka :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze Marrt - przecież to nie skok z spodochronu tylko masazyk ... ja tez tak chcę ... ile u was kosztuje taki sensik ? i ile się masuje ... muszę zobaczyć czy u nas w mieście też cos takiego jest bo własnie sobie troszkę o tym poczytałam i mi sie spodobało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kosztuje 20 zł/ godzinkę masażu. Fajne to jest :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkarolina - kiedyś nie było tyle zanieczyszczeń, Czarnobyla itd. Teraz wychodzą tego skutki i my na tym cierpimy. Ale nie ma się co poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak karolino - ja tez sobie w miarę wszystko zaplanowałam i wiesz w moim przypadku palny poszły w odstawkę już 2,5 roku się staramy także jezeli choci o ciaze to chyba nie ma na to gotowej recepty ... szczególnie ze tak się zdaża ze CI co pragną potomstwa najbardziej maja największe problemy a Ci którym nie zależy lub nie chcą od razu zachodzą - trochę to smutne i niesprawiedliwe ale takie jest włsanie zycie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 zł to niedrogo - super - popytam się na basenie jest masazysta może coś takiego bedzie miał w ofercie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
a jeżeli chodzi o dbanie o siebie, wspomnę że przez jakiś czas na poczatku starań zachowywałam się jak stara babcia, zero imprez itd. ale jednak do tego się w ciąże szybciej nie zachodzi. Wracam do starych przyzwyczajeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
aha i wracam do pracy, pozdrawiam Was wszystkie mocno, jak tylko bedę mogła będę wpadać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - bardziej popytaj w jakiś Farmach zdrowia, albo u kosmetyczek. Bo u masażystów raczej nie ma. kkarolina - zapraszamy do odwiedzania nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczka! Weszlam sie z Wami przywitac i zyczyc milego dnia 🌻 U mnie sliczna pogoda,sloneczko az chce sie zyc.Ja bylam dzis od rana na basenie i lepiej sie czuje,troszke potrzebuje gimnastyki,pozniej bylam u kosmetyczki. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkarolina-Witaj u nas i zostan z nami 🌻 Roletki sa super,chodzilam na nie,ale wykupilam sobie karnet,bo jest tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka!:) Oczywiście czytałam Was na bieżąco, ale z pisaniem na bieżąco wyrobić nie mogłam. Zgodnie z daną sobie obietnicą staram się myślami odciąć od dotychczasowych staranek. Teraz na tapecie planowanie remonciku. Znalazłam w necie darmową wersję programu do projektowania wnętrz i właśnie kończy mi się ściągać;) Wprawdzie jest to wersja nieco ograniczona - tzn. nie można z niej drukować ponoć ani zapisywać tego co się zaprojektowało, ale są inne sposoby na \"zapamiętanie\" więc jakoś sobie poradzę.Ponoć ma bogate biblioteki - sama jestem ciekawa co to i w ogóle to lubię się bawić takimi programikami:) A poza tym zabrałam się za porządkowanie domowego \"archiwum fotograficznego\". Ostatnio podsumowałam wszystkie fotki, które mam na dysku i płytkach i złapałam się za głowę - ponad 1000szt. Od tych jak byłam malutka do teraźniejszych. Leży to na płytach a wracać się do nich nie wraca, bo to trzeba extra kompa odpalać itp. Zdecydowanie jestem za albumami tradycyjnymi, w związku z tym pierwsza tura fotek w ilości sztuk 100;) powędrowała do fotografa - odbiór jutro:) To tak na pierwszy rzut:) kkarolina - witaj:) - oczywiście zaglądaj tutaj jak najczęściej, wspólnie jakoś poradzimy sobie z przebrnięciem przez Twoje kolejne badanka:) A może nie będzie to niedługo konieczne;) Martt - roleczki co najwyżej bardziej Cię zrelaksują:) Chociaż na Twoim miejscu jakby plamienia do jutra nie ustały, ani się nie nasiliły - pokusiłabym się może o teścik;) A tak serio - jeżeli rzeczywiście Twoje plamienia byłyby oznaką ciąży, a występowałyby na skutek obniżonego progesteronu - dobrze by było o tym wiedzieć zawczasu ❤️ Trzymam kciuki za @ - aby się nie pojawiła:) Tryni - racja - im bardziej się chce dzidzia, tym trudniej się go doczekać. Ale za to tym większa radość w końcu z jego pojawienia się i większa miłość przelana na tak długo wyczekiwane maleństwo:) Tak mi się w każdym razie wydaje:) A jeżeli o mnie chodzi, to staranki chwilowo przerwane pod względem IUI, ale żeby całkowitych przestojów nie było - póki co - jutro zamierzam kupić kolejną \"serię\" tabletek roślinnych castagnus - moje ostatnie dwa cykle trochę nie pasują dowcześniejszych - więc trzeba to nieco podregulować. No i oczywiście witaminki dla K - obowiązkowo - niech sobie nie myśli, że ma aż tak całkowitą \"labę\":P Z bólem pęcherza odpukać nie miałam nigdy do czynienia, ale współczuję:O katia - no ja czasem też \"muszę\" sobie wyjaśnić z K. małe conieco:P Z tym, że u nas jest tak, że w takich sytuacjach oboje reagujemy trochę impulsywnie, ale dzięki temu bardzo szybko następuje rozładowanie ciężkiej atmosfery jak również zgoda;) olawd - nie smuć się - pomyśl - więcej za Tobą niż przed Tobą - a miesiąc zleci baaardzo szybko:) akasia - a za Ciebie trzymam kciuki i nie mogę się doczekać dobrych wieści:) Życzę Ci szybciutkiego i najlepiej bezbolesnego porodu:) kukusiu - a Ty się do nas nie odzywasz - czyżby córcia się pospieszyła? Za Ciebie również kciuki zaciśnięte! ❤️ I oczywiście odezwij się kochana jak już będzie po wszystkim:) jadirka - super miałaś niespodziankę z oświadczynami:) A ja miałam swoje w Wigilię, ale przyznam się, że się ich troszkę wtedy spodziewałam. Mój K. nie potrafi dochować żadnej tajemnicy - od razu po minie i oczach wiem kiedy coś się święci:P Dianka - Dawiś rośnie w oczach - zdjęcie na Naszej Klasie urocze;) Dla wszystkich pozostałych koleżanek po wielkim buziaku! 😘 I poprawiam tabelkę, bo gdzieś po drodze umknęła moja ostatnia @:P ****************************************************************************************** Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............11........... ........ .19.04.08 Voltare ......................31..............71.................. .. 10.04.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17.......... . ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok 18.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ .......ok ??.03.08 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 jagoda/ Kielce................22............16.....................? ??????????? Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37........... ... .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............29........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........8.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ....20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*) puszczam raz jeszcze, bo widzę w spisie tematów że były jakieś wpisy, ale nie widzę jakie i nie wiem, czy puściło ten mój czy nie (na szczęście skopiowałam:P ) Cześć Słonka!:) Oczywiście czytałam Was na bieżąco, ale z pisaniem na bieżąco wyrobić nie mogłam. Zgodnie z daną sobie obietnicą staram się myślami odciąć od dotychczasowych staranek. Teraz na tapecie planowanie remonciku. Znalazłam w necie darmową wersję programu do projektowania wnętrz i właśnie kończy mi się ściągać;) Wprawdzie jest to wersja nieco ograniczona - tzn. nie można z niej drukować ponoć ani zapisywać tego co się zaprojektowało, ale są inne sposoby na \\\"zapamiętanie\\\" więc jakoś sobie poradzę.Ponoć ma bogate biblioteki - sama jestem ciekawa co to i w ogóle to lubię się bawić takimi programikami:) A poza tym zabrałam się za porządkowanie domowego \\\"archiwum fotograficznego\\\". Ostatnio podsumowałam wszystkie fotki, które mam na dysku i płytkach i złapałam się za głowę - ponad 1000szt. Od tych jak byłam malutka do teraźniejszych. Leży to na płytach a wracać się do nich nie wraca, bo to trzeba extra kompa odpalać itp. Zdecydowanie jestem za albumami tradycyjnymi, w związku z tym pierwsza tura fotek w ilości sztuk 100;) powędrowała do fotografa - odbiór jutro:) To tak na pierwszy rzut:) kkarolina - witaj:) - oczywiście zaglądaj tutaj jak najczęściej, wspólnie jakoś poradzimy sobie z przebrnięciem przez Twoje kolejne badanka:) A może nie będzie to niedługo konieczne;) Martt - roleczki co najwyżej bardziej Cię zrelaksują:) Chociaż na Twoim miejscu jakby plamienia do jutra nie ustały, ani się nie nasiliły - pokusiłabym się może o teścik;) A tak serio - jeżeli rzeczywiście Twoje plamienia byłyby oznaką ciąży, a występowałyby na skutek obniżonego progesteronu - dobrze by było o tym wiedzieć zawczasu ❤️ Trzymam kciuki za @ - aby się nie pojawiła:) Tryni - racja - im bardziej się chce dzidzia, tym trudniej się go doczekać. Ale za to tym większa radość w końcu z jego pojawienia się i większa miłość przelana na tak długo wyczekiwane maleństwo:) Tak mi się w każdym razie wydaje:) A jeżeli o mnie chodzi, to staranki chwilowo przerwane pod względem IUI, ale żeby całkowitych przestojów nie było - póki co - jutro zamierzam kupić kolejną \\\"serię\\\" tabletek roślinnych castagnus - moje ostatnie dwa cykle trochę nie pasują dowcześniejszych - więc trzeba to nieco podregulować. No i oczywiście witaminki dla K - obowiązkowo - niech sobie nie myśli, że ma aż tak całkowitą \\\"labę\\\":P Z bólem pęcherza odpukać nie miałam nigdy do czynienia, ale współczuję:O katia - no ja czasem też \\\"muszę\\\" sobie wyjaśnić z K. małe conieco:P Z tym, że u nas jest tak, że w takich sytuacjach oboje reagujemy trochę impulsywnie, ale dzięki temu bardzo szybko następuje rozładowanie ciężkiej atmosfery jak również zgoda;) olawd - nie smuć się - pomyśl - więcej za Tobą niż przed Tobą - a miesiąc zleci baaardzo szybko:) akasia - a za Ciebie trzymam kciuki i nie mogę się doczekać dobrych wieści:) Życzę Ci szybciutkiego i najlepiej bezbolesnego porodu:) kukusiu - a Ty się do nas nie odzywasz - czyżby córcia się pospieszyła? Za Ciebie również kciuki zaciśnięte! ❤️ I oczywiście odezwij się kochana jak już będzie po wszystkim:) jadirka - super miałaś niespodziankę z oświadczynami:) A ja miałam swoje w Wigilię, ale przyznam się, że się ich troszkę wtedy spodziewałam. Mój K. nie potrafi dochować żadnej tajemnicy - od razu po minie i oczach wiem kiedy coś się święci:P Dianka - Dawiś rośnie w oczach - zdjęcie na Naszej Klasie urocze;) Dla wszystkich pozostałych koleżanek po wielkim buziaku! 😘 I poprawiam tabelkę, bo gdzieś po drodze umknęła moja ostatnia @:P ****************************************************************************************** Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............11........... ........ .19.04.08 Voltare ......................31..............71.................. .. 10.04.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17.......... . ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok 18.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ .......ok ??.03.08 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 jagoda/ Kielce................22............16.....................? ??????????? Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37........... ... .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............29........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........8.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ....20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie - jak nie szło tak nie szło, a jak poszło to od razu seryjnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam z rolleticu. Moja mama z siostrzenicą posiedziały w Grocie Solnej, a ja z siostrą na roleczkach :) Póki co u mnie nie widać @ i jakoś się chyba nie zanosi. ALe noc może przynieść wszystko :) Jak jutro nie dostanę @ to zrobię test, choć wątpię by coś pokazał. Voltare - fajnie, że się do nas wreszcie rozpisałaś :) A powiedz mi nazwę tego programu ? Może ja też ściągnę, bo planujemy również remoncik :) Madziorku - 🌻 Martuś a Ty jak się czujesz ? Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grota Solna w ciąży jest jak najbardziej ok !! Lekarze polecają. To tak jakbyś nad morzem była :) Dziewczynki można kciuki puścić w moim przypadku. Dziś spadła mi temperatura. Więc już szykuję się na @. Tylko żeby wytrzymała do jutra chociaż, bo nie będę miała jak w nd zrobić badań. Zostanie mi pon, a to będzie 4 dc, więc trochę późno. A powiedzcie mi, progesteron w którym dc się bada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki sorka ze sie nie odzywałam ale dopadło mnie choróbsko i lezałam w łózeczku. co prawda chodziłam do pracy ale jak tylko wracałam to mazyłam zeby się połozyc.Dzis nie co lepiej ale ide do lekarza zeby mnie zbadał bo strasznie boli mnie w piersiach .Gorączka 38, więc nie ma na co czekac .spadam mojed gdrogie i sorka ze sie nie rozpisuje A zapomniała ze powoli jeszcze zaczeły sie plamienia wiec wredna powoli sie zbliza a tak na prawde to powinna sie kończyc .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... grota solna jest wskazana w ciazy i nie tylko ale tylko tym osobom co nie maja problemów z tarczyca ... czyli zapaleniu typu Hashimoto jak ja i nadczynnosci tarczycy oraz uczuleniu na jod ... inne osoby spokojnie moga korzystać z tego dobrodziejstwa bez wyjazdu nad morze \\chociaz to jest najmilsze\\ ... u mnie na basenie jest grota ale ja niestety nie mogę z niej korzystać :( martt - puki @ nie ma cały czas myslę ze może ni eprzyjdzie ? wzoraj wieczorkiem się napisalam i mnie wywaliło ... dlatego wkurzyłam sie i juz nie pisalam tylko dziś rano ... voltare - fajnie Cię czytać po dłuzszej przerwie zasze jest tyle czytania :) u mnie też mamy mnówstwo zdjęć na płytach ale nie 1000 tylko kilkanaście tysięcy także chyba by nam wypłaty wnie wystarczyło na wywołanie ... chociaż te najpiękniejsze z Egiptu wywołaliśmy sobie bo naprwdę pięknie wyglada to na papierze ... co do programikow do urządzania wnętrz to mój braciszek z racji swojego zawodu bawi się \"takowymi\" i całkiem nieźle mu to wychodzi, a teraz jak kupili sobie z przyszłą bratową mieszkanie to szaleją i maja super aranzacje w mieszkaniu - naprawde świetnie pomyslane ... wczoraj był u nas majster i przybliżył nam koszty remontu ... zaczynamy od połowy kwietnia , tylko szkoda ze prace będą wykonywane popołudniami ale co zrobić - jakoś postaramy sie to przetrwać ... to tyle kochane myszki ... zmykam na śniadanko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko - szybko wracaj do zdrowia 🌻 Trini - Ty moja nadziejo :) Jesteś kochana, ale ja i tak wiem że @ przyjdzie :) 👄 Jadirko - kochanie a Ty czemu znowu tak się nie odzywasz do nas ? Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc chyba pójdę sobie do groty :) Mam nadzieję że to też i na cerę pomaga bo strasznie w ciąży się pogorszyła.. Nad morzem zawsze jak bywałam takie krostki znikały.. Ale to może od słońca które wypalało skóre. Dziękuje za pomoc i całuje Wszystkie 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczeło się beżowe palmienie takze @ juz tuz tuz ... ale nie przejmuje sie tym wiem ze musze wyrównać Tsh a potem sdo taranek ... jadirko własnie gdzie sie podziewasz ? marto 1983 mikroklimat w grocie jest troche inny niz nad morzem ale na pewno ci pomoze ... chociaż poczytaj dokładnie regulamin - bo cos mi się wydaje ze czytaam ze trzeba zachowywać ostrażnisc w przypadu ciazy ... moze warto zapytac się lekarza prowadzącego ciąze czy nie ma przeciwskazań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............11........... ........ .19.04.08 Voltare ......................31..............71.................. .. 10.04.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17.......... . ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok 18.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ .......ok ??.03.08 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 jagoda/ Kielce................22............16.....................? ??????????? kkarolina/tęcza..............28...........8.......................28.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37........... ... .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............29........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........8.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ....20.01.2008 hej witam Wszystkie, dzięki za miłe słowa, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że Cię widzę pomarańczko. Zgodnie z obietnicą ... jak tylko się pojawisz zgłaszam Cię do moderatora :) Buziaczki 👄 Kkarolinko - zrób sobie czarnego nika. Wiesz jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po kłopocie, póbuj dalej :) Na bierząco będziesz usuwana :) Żeby uściślić, to mój wpis wyżej a konkretnie jego pierwsza część nie jest do karoliny. Nasza pomarańczka się pojawiła znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×