Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej. Melduje się jeszcze 2w1:-) jestem w końcu po małym remoncie,było malowanie tylko ale trzeba było wszystko wynosić,wnosić.przestawiać i takie tam ale juz jest ok. Karolcia - dziekuje za śliczne zdjęcia:-) Trynitko-a tobie za zdjątka od Kukusi:-) Musze nadrobić co pisałyście przez ten tydzień..... Trzymam cały czas mocno kciuki za powodzenia w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i jeszcze tabeleczka:-) Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trynia i paziu ❤️--- wszystkiego najlepszego!!! 👄 zycze wam abyscie w kolejne wasze swieta tulily do siebie dzieciaczki 🌻 no a ja sie wlasnie dowiedzialam ze moja szwagierka w listopadzie bedzie miala drugiego dzidziusia . i ciesze sie bardzo bo ma 35 lat a synek jej ma juz 10 wiec ostatni dzwonek . mowie mezusiowi zeby brac sie ostro do roboty to miedzy naszymi dzieciaczkami nie bylaby duza roznica wieku . a tak wogole moge sie pochwalic ze kupilam sobie bilet do polski na 2 czerwca!! wracam wkoncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret - czytałam tamten topik, jak również i kilka innych - szkoda słów, bo cóż można powiedzieć...:O Dziewczyny co z Wami? Tryni i pazia pewnie świętują, a reszta towarzystwa? Olawd - nie ma jak w domu! Pewnie już nie możesz się doczekać:) A może wrócicie już we trójkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare---jak narazie wracam sama (a raczej z fasolka) bo mezus posiedzi jeszcze do konca czerwca , no ale to tylko 4 tyg wiecej wiec zleci szybciutko . ja zjezdzam szybciej bo jest troche spraw do zalatwienia , musze kupic wieksze autko zeby przyjechac po mezusia i te klamoty co nam sie nazbieraly przez te kilka lat - a jest ich ....!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, @ nadal nie mam, dzisiaj cos mnie podkusiło, pzred chwila zrobilam test i 2 grube krechy JESTEM W CIążY!!!!!!!!!!!! Niewiem co mam zrobić czy brać duphaston w razie co jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) dziękuję wszytkim za zyczonka - to bardzo miłe z Waszej strony ... ze wzgledu na remont nie świętuję dzisiaj z rodzinką - odłożyliśy to na póżniej bliżej moich urodzin - które beda za równe 2 tygodnie - kurcze jak ten czas leci ... Olawd - super ze niedługo bedziesz już w domku - życzę CI powrotu z fasoklą w brzuszku ... jak tam nie czytam takich forów związanych z aborcją - bo krew mnie zalewa ... fakt jest faktem ze trochę niesprawiedliwie zostało to wszystko urządzone - te które pragną zajść nie moga a które zachodzą z łatwością wiatropylną od razu chca sie pozbyć - bo są albo niedojrzałe albo przeszkadza im to w ich zycowych planach - tylko ze jak już podejmujemy decyzje o współżyciu bez zabezpiecznia się to efekty tego moga miec swoje następstwa ... ale koniec tego typu przemysleć ... bo kazdy ma swoje sumienie ! anno jezeli bierzesz antybiotyki to niestety staranka trzeba przełożyc ... Ksenu miło ze zagladasz do nas :) remoncik przed przyjsciem wskazany ale Ty tylko mam nadzieję byłas od wyierania kolorów ? Paziu cudownie - wreszcie się doczekałaś kobietko - ja bym od razu umówiła sie do lekarza - wiadomo ze dzidzi na razie nie zobaczysz ale może lekarz CI podpowie co z tym duphastonem - ja chyba bym jednak wzieła - podtrzyma CI ewentulanie ciaze a wiadomo na poczatku progesteron jest bardzo ważny ... ale dzień - marzenie się spełniło i to w dzień Twoich imienin ... ❤️ dla każdej po słodkim buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ten test sie pomylil juz sama niewiem ale sa bardzo grube krechy, nie moge uwierzyc, na wtorek zapisze sie do gina a duphaston chyba wezme tylko zebym @ nie dostala przez niego i niewiem czy juz dzisiaj czy od jutra. A jednak cuda sie zdarzaja mimo ze i tak do konca w to niewierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku ... skoro dwie krechy to jesteś i ciesz się dziewczyno :) ja cieszę się bardzo bardzo mocno bo tak długo na to czekałaś ... umawiaj się na wizytę i chyba duphaston CI pomoże - wszystkie dziewczynki brały go na początku ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mama mnie zapisze do gina bo ide na rano do pracy, duphastonu narazie nie bede brala zobacze co gin powie. A najsmieszniejsze ejst to ze bratowa w ciazy i beda 2 ciezarowy w domu:-)))) Ach jak sie ciesze i zarazem boje czy wogole to prawda czy jest ok i wogole i wogóle ale nigdy mi takie grube krechy od razu nie wyszły i to byl mocz popoludniowy. Teraz juz wiem że kazdej sie uda na 100% :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Trini za tak ciepłe słowa, jesteś wyjątkowa osobą, mądrą, kochaną i bardzo przyjazną i uczuciową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz:P i mam dla ciebie tylko jedno słowo: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pamietam cię omego:-) wybacz ale póki co nie bede dziękowała żeby nie zapeszyć buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, to może jutro przed pracą do labo na betę idź??? To będzie w sumie jak najbardzej wiarygodny wynik i oczywiście powtórka po dwóch-trzech dniach czy i jaki jest przyrost:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku - więc nie dziękuj, aby nie zapeszyć - ale i tak G 🌻 R 🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 U 🌻 J 🌻 ę Ci i nawet nie wiesz jak się cieszę! Grube krechy i to popołudniowe to zdecydowanie dobry znak:D Jutro może z rana na betę - wówczas sama siebie utwierdzisz w tym przekonani, że będziesz mamusią:D Ale prezencik imieninowy - SUPER!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro nie dam rady bo na 7 mam do pracy tak wiec najpierw zalicze lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wszystko jedno :D - i tak wszystkie wierzymy w to, że test się nie mógł aż tak pomylić - nie w tą stronę:D To teraz mam nadzieję, że skoro już nie będziesz się chciała ani musiała odcinać od tematu staranek - będziesz tutaj do nas częściej zaglądała i dzieliła się kolejnymi ciążowymi wrażeniami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak voltare jezlei jednak jestem to bede tu u was czesto bo juz nie musze nie myslec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - MOJE GRATULACJE :) naprawde szczerze się cieszę :) Dużo zdrówka życzę i odwiedzaj nas częściej teraz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia - GRATULUJE !!!!!!!! Bardzo sie ciesze :D:D:D:D:D Sa dwie krechy i na bank jest ciaza :D To jest wiadomosc na ktora sie czeka :) Dbaj o was o teraz. Wszystkiego najlepszego rowniez z okazji imienin, chyba lepszego prezentu nie mozna dostac :) Tryni, mam nadzieje, ze i ty wkrotce zobaczysz to samo co Pazia. Tego ci zycze w dniu twojego szczescia. Duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAŁ !!!!!!!!!!!! Ale wiadomość:):) Paziu-nic tu już nikt nie zapeszy❤️ GRATULUJE❤️!!!!!!!!!!!-z głębi serca,życzenia sie spełniły,masz najcudowniejszy prezent jaki można dostać w życiu drugie życie. Dbaj o siebie,a to ,ze jesteś w ciąży to pewne,choć wiem ,ze trudno Ci w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje !!!Paziu Założyłaś ten topik i po półtora roku doczekałaś sie .Nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze ze w końcu Tobie sie udało :) To bardzo dobra wiadomosc -super . a nasz wyjzad do Częstochowy był w deszczu i w zimnie :/ Ps Wszystkiego najlepszego do solenizantek i jubilatek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana, powtórzylam test i jest to samo 2 krechy:-) wiecie co tak sie zastanawialam czy moze to ciaza urojona? kurcze juz sama niewiem, jak dzisiaj nie dostane sie do gina to jutro rano lece na bete Milego dnia wszystkim życze, ja zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie rowniez kochane spoznione zyczenia, ale Trini ja myslałam ze ty masz 17 czerwca imieniny przeciez obchodzi sie po urodzinach którae masz 4 maja?ćzy nie tak? chyba ze ty obchodzisz inaczej:) paziu ale szok!!!!!!!!!!!!!!!!hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!teraz mam nadzieje bedziesz juz z nami pisac regularnie, to nie jest ciaża urojona uwierz mi ze ja myslałam tak samo jak ty, robiłam chyba z 10 testów i za kazdym razem myslałam \"moze sobie uroiłam\", ale to jest nie mozliwe bo na tescie nie wyszły by krechy, ja sama bez wiedzy lekarza zaczełam brac duphaston od razu i lekarz powiedzał ze dobrze zorobiłam, no ale rób jak uwazasz kochana❤️ Mam nadzieje ze teraz z wiosną coś się ruszy i druga tabelka sie szybko posunie tak wogóle to hcyba najwyzszy czas zmienic tabelkę nie bede nic wpisywac niech dziewczyny same sobie wpiszą, zeby nie miały mi za złe Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 akasia/ZielonaGóra........... kukusia ......................... paziu \\ciebie tez nie zapisze zeby nie zapeszyc, zrób to sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj martyniu :)))) Buziaczki dla Ciebie 👄 Jak Lenka się czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co martyniu ? To ja tu do Ciebie pisze, a Ciebie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu_____GRATUACJE:D:D:D:D:D:Dto cudowna wiadomosc, dbaj o was i zdawaj relacje na biezaco, ale sie ciesze:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×