Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadirko--ja juz innej mozliwosci nie dopuszczam do siebie ! po prostu jak by znowu mi sie nie udalo to ... stryczek chyba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno Ci tak pisać ,a co dopiero myśleć. Uda Ci się ,i innym dziewczynom też-tabelka nr.2 pomału się kurczy i musimy ja zapełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale wolalabym nigdy juz w ciaze nie zajsc niz znowu cieszyc sie i poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Niedziela ze spacerkiem, a raczej wycieczką zaliczona;) Olawd - nie pisz w ten sposób! Nie zakładaj że kolejna ciąża może zakończyć się jak dwie poprzednie. Wbrew pozorom nasze nastawienie odgrywa tutaj dużą rolę - postaraj się myśleć pozytywnie - wiem, że to trudne, ale wkrótce będziesz w Polsce, a tutaj kobiety w ciąży traktuje się nieco inaczej niż w UK - na pewno trafisz do jakiegoś lekarza, który się Wami zaopiekuje od pierwszych dni ciąży - trzymam kciuki! A Duphaston jak najbardziej łykaj! jadira - oj Ty pracusiu - dopiero pucowałaś całą chatę przed świętami a wczoraj znów cały dzień sprzątania? Oj musisz tych swoich chłopów (tych dwóch młodszych;) ) trochę do pomocy zagonić;) beatka - więc dopisuj się do tabelki - zapraszamy:) A może zamiast tak w ciemno eksperymentować z tabletkami - raz takimi, a zaraz potem innymi - warto najpierw na początek zrobić sobie badanie hormonów? Będziesz wiedziała przynajmniej na co w pierwszej kolejności zwrócić szczególną uwagę i które hormonki są u Ciebie przyczyną nieregularnych cykli. Warto też przynajmniej jeden cykl poświęcić na monitoring - dowiesz się czy nie masz problemów z owulacją... A potem zobaczymy... Zawsze jakiś pomysł na dalsze leczenie się znajdzie;) Tryni - a Ty nie mów, że jeszcze dzisiaj coś tam remontujecie, albo sprzątacie, że jeszcze do tej pory nie zdążyłaś do nas zajrzeć;) Mam nadzieję, że ta nieobecność wynika z błogiego lenistwa i odpoczynku na łonie przyrody;) A gdzie się podziewa reszta topikowych leniuszków?:P Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... oczywiście ze dzisiaj tylko leniuchuje ... dziś niedziela więc nie robię nic zwiazanego z remontem - wczoraj się bardzo napracowaliśmy także dziś odpoczynek ... miniek wziął lapotopa do pracy a stacjonarny jest upchnięty do pudła i lezy w piwnicy także nie mialam możliwosci by do Was zajrzeć ... od jutra zaczynamy juz bajzel na całego ... nie wiem czy bede miec możliwośc by do Was zagladać - bo mój maz korzysta z laptopa w drodze do i z pracy - zobaczymy troszkę mi smutno bez neciku - człowiek tak sie przyzwyczaja ... olawd - jak dostaniesz klasa w dupalka to bedzie trzeszczało :P ... nie możesz tak mysleć ... musisz byc pozytywnie nastawiona na dalsze staranka ... zobacz nasza martika jest po takich samych przejściach jak Ty i tez stara się iść do przodu pomimo towarzyszącego jej strachu ... zmyamy na spacerek miłego wieczorku :) całuję Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare---podchodze do tego z duza wiara ze sie uda , ale czasami nachodza mnie takie wlasnie mysli bo jak bylam w drugiej ciazy po kilka razy dziennie prosilam boga zeby tym razem mi sie udalo i co? wiec tym razem juz nie prosze o nic z wyjatkiem tego ze nie chce zachodzic jesli ma mi byc dane znow stracic . staram sie wogole nie myslec o tym no ale jednak ciezko tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity--- ten klapsik moglby byc calkiem przyjemny :-P a tak na powaznie to ciesze sie ze to forum istnieje bo wiem ze nie tylko ja przez cos takiego przechodze , a przeciez w gronie zawsze razniej i zawsze sie mozna pocieszyc nawzajem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie ma nikogo wiec uciekam lac wode do wanny bo mam ochote na kapiel z mezusiem ❤️ slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich snów 😴 ... ja jutro bede na forum dopiero po południu tak ok. 17-stej ... całuski myszki moje ... dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. nie odzywałam sie cały weekend bo odpoczywałam, poza tym bardzo źle się czułam. Miałam straszne bóle głowy. Nie do wytrzymania. Chyba po lekach. Wiecie co odkąd zaczęłam je brać to nie mam żadnych objawów PSM. Ani mnie nie bolą piersi, ani aż tak strasznie nerwowa nie jestem. Do miesiączki mam 4 dni i normalnie zawsze wtedy byłam bardzo drażliwa i obolała, napuchnięta, plamiłam. Teraz nic. Tylko mi gorąco, tradycyjnie :) Ale to chyba dobrze prawda ? Ola - ja tak jak trini Ci poradzę. Chyba też bym się wspomogła w tym cyklu. Skoro już masz te leki ? :) Dziewczynki polecam wam książkę do przeczytania \"Emma pragnie dziecka\". To perypetie kobiety z podobnym prolbemem do nas. Powiem Wam, że mi ta książka pomogła bardzo spojrzeć z pewnej perspektywy na to wszytsko co się wydarzyło w przeciągu tego okresu kiedy się staramy z A. o dziecko. A skoro mi pomogła, to może niektórym z was też pomoże :) Pozdrawiam was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie świeci pięknie słoneczko ,a mnie męczy alergia. Martt-ciesze się ,że dolegliwości przeszły,a będę się cieszyć jeszcze bardziej ja ta @ nie przyjdzie do Ciebie. Książka-poszukam,mam nadzieje,ze mnie tez uspokoi. Tryni-udanego remontu,dużo cierpliwości,i mało bałaganu:) Zmykam teraz do sklepu,będę później...całuski dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
Hej. Czy luteina jest tez na wywołanie @??? Moze powinnam zaczać ją wziąść??? Wizyte u ginka mam w środę..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
Jeśli mi test wyszedl negatywnie, mogę wykluczyc ciaze?? odp. czekam Bo @ dalej mie mam, od ostatniej tabletki luteiny czekam na niego 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ... narobiłam się dziś ze ho ho ... chyba troszke przesadziłam - bo łapki mnie bolą i to bardzo - nie wiem czy Wy też czasem tak macie ze myslicie ze możecie przenosić góry i działacie dopóki macie siły a potem łapiecie się na tym ze tej pracy jest dla dwojga a nie dla jednej osoby i do tego kobiety ,,, ufff ale sufit mam cały zdarty z farby aż do tynku ... na razie dopoki się nie staramy to pewnie mogę się trochę pomęczyć bardziej niż zwykle ? :P byłam dziś po odbiór wyników i moje Tsh spadło z 9,17 do 3,60 także jestem zadowolona .. jutro wizyta zobaczymy co powie endo i przy jakich dawkach euthyroxu powinnam pozostać ... po @ robię sobie badania hormonków, potem usg i badania nasionek męza i umawiam się na wizytę do kliniki - z majem kiedy rodzi sie przyroda będziemy pewnie mogli rozpocząć staranka ... mam nadzieję ze niebawem nastąpi przełom w moim leczeniu - dziewczynki tak bardzo bym chciała spaść do drugiej tabelki zmykam poleżeć sobie ... byłam dziś w parku - na słoneczku jest tak przyjemnie - ummm - chyba wraca mi dobre samopoczucie i wiara w to ze może niebawem się uda ... całuję Was wszysciutkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity---na pewno ci sie uda i to szybciej niz myslisz , wyniki sa dobre , samopoczucie tez , wiec juz nie dlugo rodzinka sie wam powiekszy!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilkę; PAZIU:) dziś Twoje urodzinki-jeśli nas czytasz przyjmij moje życzenia; 🌻🌻Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń zwłaszcza tego jednego!, pogody ducha do następnych urodzin - za rok przedłużę swoje życzenia, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Tryni-strasznie się ciesze z Twoich wyników,myślę,że na przyszły miesiąc Tsh spadnie do właściwych parametrów i będzie dzidzia. Całuje Was kochane wszystkie👄 na dobranoc i spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu i odemnie przyjmij serdeczne zyczenia zdrowia,szczescia , spelnienia wszystkich marzen tych duzych jak i malutkich szczegolnie tego jednego czyli dzidziusia,oraz duzo sloneczka na niebie i w serduszku....wszystkiego naj naj .....usciski i buziaki🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️ U mnie wszystko po staremu ......@ ma przyjsc (nie przyjsc) ok.19 kwietnia.....pije sobie ziolka i czekam co sie bedzie dzialo....;);););););) Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie......staraczki, zaciazone, mamuski i ich pociechy i przesylam 10000000000👄👄👄👄👄.... Karolciu dziekuje za zdjecia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za pamięć, naprawde jest mi bardzo miło i jestem mile zaskoczona, naprawde i aż mi głupio że ja nie pamiętam o was tzn. o waszych urodzinkach bo ogólnie o was caly czas pamietam i codziennie tu zaglądam więc jestem na bierząco a to że nie pisze to dlatego żeby właśnie nie wczuwać sie w ten stan. Dzisiaj pół dnia przepłakałam, wysypało mnie w bolących krostach( takie co sie robia przed @) wiec to zwiastuje że jednak nadchodzi @ i leciutkie pobolewanie brzucha też na @. Wiem ze jestem silna i dam rade ale mąż mi oznajmił że on już sie pogodzil z tym że nie bedziemy mieli dziecka i to mnie zalamalo, powiedzial że ma dosyć naszego głównego juz od paru lat tematu-ciąża. Ja go rozumiem też mam dosyć ale ja tak bardzo tego pragne i na końcu powiedział że zaadoptujemy bo pełno dzieci czeka na miłość:-) kochany jest i cale szczescie że mam jego tylko że ja nie dopuszczam mysli ze nie bedziemy mieli naszego dziecka. Ech musialam sie wygadac, czasami mam takie przelomy buziaczki, dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane wczoraJ WRÓCILAM DO DOMU DOPIERO PO 19 I JUZ NIE MIAŁAM SIŁY WEJSC NA KAFFE , bylismy nad jeziorkiem było tak gorąco:) PAZIU PRZYJMIJ WIĘC MOJE spoznione zyczenia🌻 🌻 🌻 u nas wszystko ok, córunia juz nie ulewa wcale wystraczyło tylko zmienic mleko, no cóz a wogóle to co to za smutki tu nastały, wszystko bedzie dobrze i wszytskie doczekacie sie swojego maleństwa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie Panie -wiosna pwełna parą. A jak tam samopoczucie? Paziu Wszystkiego naj naj naj spełnienia tego jednego malutkiego -a zarazem najwazniejszego zyczenia :) U nas po staremu jeszcze dwa tygodnie i będa wyniki-ale po wstępnej diagnozie i obejrzeniu badan pani doktor nie była zachwycona i juz zapraszała nas na interpretacje wyników i porade. Nie wiem co się stalo ale ostatnio coraz mniej mysle o dziecku juz nie płacze na widok dzieci, zrzuciałam ten temat na dalszy plan.chyba byłam juz zmęczona .A teraz moje drogie do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - ode mnie przyjmij również najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Spełnienie marzeń i przede wszystkim dużo dużo wiary 👄 Wspaniale, że masz takiego męża. I ja się z nim zgadzam, że wwiele dzieci potrzebuje miłości. Mam cojanmniej 2 pary znajomych którzy adoptowali cudne dzieciaczki i są bardzo szczęśliwi. Ale bardzo długo czekali na dzidziusia aż wszytskie papierkowe procesy miną. Ja na razie o adopcji nie myślę, jak do końca roku nam się nie uda, to wtedy zacznę się nad tym zastanawiać. Póki co dzisiaj już widać u mnie ciemniejszy śluz, więc @ na pewno się pojawi planowo. Ale i tak jestem zadowolona, bo nic mnie nie bolało. I ten cykl był spokojniejszy. Więc i tak sukces. Karolciu - dziękuję Ci za zdjęcia, świetne :) Miłęgo dnia kochane, później jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarby!!!! Jak to miło włączyć komputer i zobaczyć ,ze jesteście i piszecie. Ja jadę dzis z Miśkiem do Instytutu-ciekawe co powiedzą na kontroli,zawsze sie tego boje. Karolcia26-bardzo dziękuje za zdjęcia ,są śliczne.Mnie osobiście podoba się na łące pełnej kwiatów.Ładnie tam wyglądacie:) Paziu-może nie myśl na razie o adopcii,bo coś mi sie widzi,że na pewno zostaniesz mamusią.Może jeszcze trochę cierpliwości i wiary.Choć dobrze Cię rozumie,gratuluje ,że masz takiego wyrozumiałego i wspierającego męża.Ważne by duet był zgrany,była miłość i zrozumienie ,a i reszta sie uda.Jeszcze raz wszystkiego Naj🌻 Marta24-ja tez Cię pozdrawiam duża buzia i oby @ nie przyszła👄 Pisz częściej:) Martyn-iu--to super,ze malutka już ma sie dobrze:)-teraz korzystajcie z pogody i odpoczywajcie. Eliza333-trzymam kciuki ,by wyniki nie były takie złe jak mi się wydaje myślisz.Trzymaj się skarbie-🌻 Martt-❤️ Voltare gdzie znowu przepadłaś?????HHHallllooooo!!!!! Pozdrowionka dla Wszystkich-później sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was właśnie wczoraj miałam to badanie hsg i jest wszystko ok więc można iść dalej co teraz poradzcie prosze co mnie czeka jakie jeszcze badania i jak one wyglądają dziś mnie wszystko boli ale jest ok wczoraj się tyle nasłuchałam że głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sliczny cieplutki dzionek :-D chyba ze mna cos nie tak bo w tym tygodniu @ przylezie a ja sie jeszcze nigdy tak nie cieszylam ze dostane....hmmmm duza buzka dla was slonka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia22-super,że jesteś już po badaniu i wynik jest dobry. Co prawda nie miałam hsg,ale to jedyne z nieprzyjemnych badan z tego co wiem i masz je już za sobą. Teraz odpoczywaj.Co do innych badań-nie wiem jakie już masz zrobione???/na pewno mąż musi zbadać nasienie,ty sprawdzić czy masz owulacje,zbadać poziom Tsh. Resztę badań może doradzi Ci inna z topikowych koleżanek. Głowa do góry,wszystko będzie dobrze:):) Tryni-jak tam rozgardiasz????? Olwad-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc mój mąż badał się już 2 razy wyniki b.dobre mówi lekaż i pielęgniarki tsh mam też dobre dzięki za porade pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniy27
Witajcie kochane ... wlasnie przed chwilką wróciłam od endo ... Tsh cały czas za wysokie na ubieganie się o ciąze ... muszę je wyrównać do 1 ; mam zmodyfikowaną dawkę euthyroxu na 75 ale lekarz mowi ze raczej będę barać większe dawki na razie jednak spokojnie przechodze na 75 potem zobaczymy ... Paziulku ❤️ wierzę w to ze bedziemy miały swoje dzieciaczki ... wiem ze to czekanie i kolejne @ są bardzo bolesne ale co zrobić takie jest zycie niekiedy bardzo podłe ... ale kiedyś dla nas zaswieci słoneczko i doczekamy się upragnionej ciazy :) wiem to i chce w to wierzyć ! voltare a co tam u Ciebie ostatnio zadziej do nas zagladasz ! martyniu 🌻 bardzo ię ciesze ze z Leneczką juz lepiej i nie ulewa juz tak często - ucałuj malutka odemnie :) pozdrawaiam Was wszysciutkie 👄 : mamusie, dzieciaczki , nasze cięzaróweczki i starajace się ... zmykam coś chapsnąć bo głodna jestem jak wilk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×