Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Surfitko cudna dzidzia Twoja, piękniusia :-) Chyba tam dobrze mi rośnie jak sprawdzałam:-D już więcej nie robie czekam na wizyte do gina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, pięknie beta wzrosła. Napewno wszystko będzie ok :) ale super. Surfitko, śliczna dzidzia, fajnie że przed porodem można takie rzeczy pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)pisalam wczesnie na innym forum ale tam jakos tak cicho:( wiec zaczne moze od poczatku. mam 24lata i mam juz 4 letniego synka:)i od 8 miesiecy staramy sie z mezem o 2 dzidzie!!ale niestety nie udaje sie!:( a na dodatek mieszkam w angli a tu nie jestem jescze tak obeznana z lekarzami!ale bywalam co 1,5miesiaca w polsce u swojego lekarza,i na poczatku bylo prosze sie wyluzowac i napewno sie uda,pozniej mialam brak @ wiec juz myslalam ze sie udalo!ale niestety:( dostalam duphaston od 16-25 to byl listopad na wywolanie i na (pomoc w zajsciu w ciaze), @ pojawila sie ale ciazy nadal brak,w marcu bylam ponownie u lekrza i mowilam ze musi byc cos nie tak moze jakies badania zrobie(dodam ze przez ostatni rok zaczelam strasznie tyc i przytylam przez caly rok ok 20kg i to nie na wlasne zyczenie)bardzo mnie to martwilo!!dostalam skierowanie na progesteron w 21 dniu cyklu,zrobilam i wynik :0,43ng/ml konsultacja z lekarzem :niema szans na ciaze BRAK OWULACJI!! wiec moje pytanie co teraz?lekarz zapytal czy chce tabletki bo moze mi jakies przepisac no ale co mi po tabletkach jak moja nastepna wizyta w polsce bedzie dopiero w lipcu,a niedxam rady pojawiac sie na wizytach zeby kontrolowac czy cos sie poprawia?wiec zaproponowal mi zeby zgubila troche kilo i jak przyjade w lipcu to pomyslimy co dalej!(dodam ze to lekarz ktory prowadzil mi pierwsza ciaze z bardzo dobra opinia a teraz nawet profesor)jak bralam duphaston przez 3miesiace to @mialam regularnie co do dnia,kazal mi je odstawic i @ znowu mi sie spoznila prawie meisiac i byla bardzo obfita ze skrzepami:( dziewczyny nei wiem co robic i co myslec?!pomozcie mi!moze ktos zna podobna sytuacje?z tak niskim progesteronem?a moze to duphaston mi tak zablokowal owulacje? Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz i pzrecxzyatnie mojej histori!? buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko pzreczytałam twoją wypowiedz i powiem ci sama niewiem co mam ci napisac. Po jednym razie ginek stwierdzil brak owulacji? Na owulacje przyjmuje sie clo ale przytym trzeba miec monitoring, naszej Martyni sie udalo zajść po clo. Nieweim co mam ci napisac bo od roku juz sie niezbyt interesowalam tymi badaniami itp wiec z glowy wylatuje sporo wiadomości ale sa tutaj dziewczyny ktore bardzo dobrze orientują się w tych sprawach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie : moja babcia we wrzesniu konczy 80 lat , co mozna kupic jej na urodziny? wiem ze jeszcze mam czas ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... przepraszam ze wczoraj do Was nie zajrzałam ale nie miałam za bardzo czasu - ten remont mnie wykoczy - ale grunt ze od poniedziałku wchodzimy do kuchni ... wszystko bardzo ładnie wyszło - kolor na ścianie jest troche inny niz chciałam - ale tak to jest jak sie szuka nie wiadomo czego ... Paziu beta ladnie przyrasta - oby tak dalej ... ❤️ Surfitko - Twoja Ninka jest śliczna :) super ze teraz mozna juz zobaczyc dzidziusia przed narodzinami ... Omego dzięki za e-maila - na pewno w swoim czasie skorzystam ... Jadirko, Martt , Voltare chyba Was wiosna porwała bo jakoś na topiku słabo się ostatnio udzielacie :P karolciu masz racje maj to najpiękniejszy miesiac ... uwielbiam też czerwiec i wrzesień ... kkarolino - jezeli masz problem z określeniem dnia owu - to faktycznie najłatwiejszym sposobem są testy owulacyjne ... ale najlepeszy byłyby monitoring cyklu .... progesteron bada się tak ok. 22 dc wtedy można sprawdzić po poziomie czy była owulka czy nie ... Olawd - wiesz kazda babcia jest inna - jedna jest elegantkę -mozna wtedy podarować jej piękną apaszkę lub perfumy oalbo korale , drugiej nic nie potrzeba i wtedy mamy problem ... piękne kawiaty i tort też moga byc miłym upominkiem :) cytrynko20 - niesty ja Ci nie pomogę ... ale jak już wcześniej dziewczynki wspominałay na brak owu stymuluje się cykl clo - lecz nie mogę ci nic podpowiedziec ze swojej strony ponieważ nie znam się na tym .... Martiko, elizo, kkarolino, betako21, pokemonku, madziarku , marto 24, sysiu , lenko odzywajcie się do nas cześciej - jakoś pusto bez Was ... Katiu a co z Tobą - napisz do nas ! Dianko - proszę zajrzeć do starych psiapisułek - jak tam powrót do pracy i nasz krolewicz Dawiś ? Paula to samo - kurcze dziewczynki - prosze o proprawę ... i relację z zycia naszych topikowych maluszków .... Akasiu - jak tak imię dla córecczki wybrane ? zmykam kochane - bo mamy dzisiaj ful pracy ... miniek własnie sprząta mały pokój ... a ja się biorę za sniadanie .... całuję Was wszystkie 👄 ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Trini - Mnie nigdzie nie wywiało, ale ostatnio znowu mam czas wypełniony do granic możliwości:) Ostatnio siedzę w pracy po godzinach i jestem w domu dopiero o 19:00, musiałam też zaliczyć nauki dla rodziców chrzestnych - kolejne 3 godziny - i tak leci. Przychodzę do domu i padam jak kawka! Ostatnie 2 noce śpię po 4 godziny na dobę - wiem, że to niezdrowe i w ogóle, ale jutro zamierzam to sobie odbić i lulam chyba do południa!;) Bałagan bałaganem, ale Wasz remoncik niedługo zacznie się zbliżać ku końcowi - przynajmniej nie będziecie już mieli aż tyle pracy przy odnawianiu mieszkanka kiedy już uda Ci się zajść w ciążę:) naszym topikowym świeżym mamusiom dziękuję za maile - wyglądacie super - Wy i Wasze maleństwa!:) Olawd - ja również nie wiem jaka jest Twoja babcia, więc ciężko coś doradzić - moja lubi kwiaty - takie doniczkowe, więc dla niej to akurat był by trafiony prezent. Lubi też robić na drutach i wyszywać, więc czasem podrzucamy jej jakąś włóczkę albo jakieś kolorowe nici i jej akurat sprawia takie coś radość, ale Ty sama musisz wybadać co Twojej babci sprawiłoby przyjemność. Chociaż myślę, że sama pamięć wnuków jest już dla każdej babci ważna, a do tego coś słodkiego i to zawsze się sprawdzi:) pazia - beta super! Trzymam za Was oboje - Ciebie i dzidzię - kciuki!:) cytrynka - mi po duphastonie też szybko kilogramy leciały - i już wiem, że mój organizm tak na ten lek reaguje - odstawiam - waga idzie w dół, zaczynam brać - po jednej tylko paczce potrafi mi skoczyć o 3 kg w górę - masakra! Owulację można wywołać, tylko musisz nzaleźć takiego gina, który miał by Cię na bieżąco "na oku":) Buziaczki dla wszystkich! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dziekuje Wam bardzo za poswiecenie czasu na przeczytanie mojej histori!tak mi sie zadawalo ze to nie mozliwe? no ale zobaczymy co bedzie dalej,teraz musze poszukac dobrego lekarza na miejscu:)Pozdrawiam Was goraco milego dnia:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka - znajdziesz gina, zrobisz podstawowe badanka i przystąpisz do działania. U Ciebie jest o tyle jasna sprawa, że przynajmniej wiesz, że możesz zajść w ciążę i ją donosić - przy odrobinie pomocy ze strony medycyny na pewno się uda:) Wpadaj tutaj częściej i pisz jak idą postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!!!! u nas pogoda nawet w miare wiec jak nie zacznie padac w ciagu najblizszych 3godzin to pojedziemy nad morze do muzeum helikopterow.. co do babci to ciezko powiedziec , kasa nie gra roli , babcia troche bardziej religijna ale czy cos lubi konkretnego to nie mam pojecia . chcialabym jej cos kupic zeby miala to na dluzej np . kocyk elektryczny.. . naprawde nie wiem....ona nigdy nic ni potrzebuje... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - cytrynka - a propos wagi - pewnie, że lepiej być szczupłym i pięknym, ale ostatnio jak byłam w klinice pytałam gina czy dodatkowe kilogramy mają jakiś wpływ na zajście w ciążę - pytałam przez wzgląd na ten nieszczęsny duphaston - po IUI kazał mi brać po 2 tabletki, a to jak dla mnie już "końska dawka" - zastanawiałam się jak moja waga na to zaraguje... Ale gin powiedział, że nie. Że na wagę zwala się winę wówczas, jak już się nie wie na co tę winę zwalić, ale tak nie jest... Zresztą obok mnie mieszka dziewczyna która waży chyba ze 2 razy tyle co ja i na dodatek choruje na cukrzycę i bez problemu rodzi jedno dziecko po drugim - już ma troje! Ola - może być ten kocyk, może być ciepła kamizelka - moja babcia też kiedyś takie wdzianko pseudogóralskie;) dostała i się cieszyła, bo najchętniej biegała porozbierana w cienkim fartuszku po podwórku, a to już niestety nie ten wiek, kiedy sobie można na takie wyczyny pozwolić - zwłaszcza podczas złudnej wiosennej albo jesiennej pogody. Może być kalendarz - taki na zamówienie ze zdjęciem rodzinnym, albo ładny album - moja mogłaby się bez przerwy przekładać ze zdjęciami;) Jeszcze masz trochę czasu - na pewno coś Ci wpadnie do głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem babolki,nie mam o czym pisać. Karolciu 26-z okazji imienin;Spełnienia wszystkich marzeń🌻,zdrowia,szczęścia,dużo miłości i uśmiechu na co dzień. Niech spotyka Cię to co najlepsze,a to złe omija .Całuje Cię mocno 👄 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️!!! Dla całej reszty koleżanek udanego odpoczynku w słoneczny weekend🌻. I dużo całusków dla naszych topikowych maluszków👄👄👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko-zastanowił mnie ten twój przyrost wagi-może zrób sobie badania tarczycy TSH,Ft3,Ft4 przeciwciała a-tpo.Trochę to kosztuje ,ale może warto zrobić.Trzymam za ciebie kciuki i życzę powodzenia. Surfitko-malutka jest prze słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........???.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............5............. ............ ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka............... …..20.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka…….._______................07.04.2008 KOCHANA PAZIU moje gratulacje !!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻❤️ dziewczyny normalnie,az sie wstydze,ze z tym imieniem dla córeczki tak mieszam...i nie moglam sie zdecydowac....jak ją zobaczyłam to prawie wszystkie odpadły :p zeby rozwiazac problem wczoraj napisalam karteczki i kazalam męzowi losowac---wyciągnął imię: HAnia.......więc ma takie zostac,ale poki nie zarejestruje w poniedzialek rano w USC do tabelki nie wpisuje ;) POZDRAWIAM WSZYSTKIE dzieczynki,buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kochane :) a co tu taka cisza ? podejrzewam ze ta piekna pogoda wszystkich wypedziła z domu ... jest tak cieplutko i slicznie ze naprawdę chce się zyć ... my wczoraj połowę dnia spędzilismy na zakupach - zamowiliśmy rolety do pokoju ... wybierlismy wykładzinę i listwy przypodłogowe oraz musieliśmy dokupić farby na drugie malowanie - bo zabrakło ... a po montaży parapetu nasz pokój będzie już na cacy skończony ... chciałam namówic męza na zakup dywaniku takiego gestego czekoladowego włochacza ale nie dało rady - podobno nie praktyczny ... na razie odpuściłam ale bedę atakować w wolnej chwili kiedy wyczuję ze będę mieć szanse na wygraną :P do tego od samego rana sprzataliśmy - nie wiem ale przy remoncie to chyba się człowiek bardziej napracuje niż przy świątecznych porządkach ... przenosilismy też kuchnię do małego pokoju ... na dzisiaj nam zostało przeniesienie lodowki, kuchenki i szafki ze zlewem ... mamusia dziś nas zaprosiła na obiadek więc gotowanie mam z głowy ... akasiu - miło ze się odezwalaś ... faktycznie macie zagłowie z tym imieniem dla malutkiej ... Hania , Hanusia ... mama chrzesnicy mojego męza ma tak na imię - bardzo fajna dziewczyna z niej :) ciekawe czy tak zostanie nazwana Wasza córeczka bo do poniedziałaku zostało troszkę czasu i zawsze możecie coś zmienic ;) chociaż miło by było by mała juz miała swoje imię w sumie już ma 20 dni :) ... u mnie dla dziewczynki nadal zostaje : Amelka, Zosia, Lenka, Natalka , Ada, Michalina i z tych będę w przyszłości wybierac bo podobają mi się najbardziej ! zmykam szykować sniadanko ... bo męzuś chory i musze go pielęgnować a wiecie jak to jest z chorymi facetami ... ciągle marudzą - chociaż mój jest nader dzielny , łyka lekarstwa , je kanapki z czosnkiem , pije cherbatę z miodem i cytryną , noc była cięzka abo miał wysoka temperature ale już jest nieco lepiej - plus z tego ze mam go dziś w domu bo tak pewnie by już był w pracy ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam się przywitać, tak pogoda piękna aż się chce życ:-D A ja wczoraj wieczorem myślalam że to już koniec, zauważyłam ze 2 razy śluż taki kawa z mlekiem na szczescie już go nie widac ale nadal jestem bardzo zdenerwowana:-( Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, pogoda cudna ale mi sie zyc odechciewa:(Od 3 dni nie wstaje z łózka nie wiedziałam ze w zyciu moze byc az tak silny ból, poród skurcze i cesarka razem wziete to było nic, tomograf wykazał ze mam ucisk kręgosłupa na rdzeń i początkujacą przepuchline kręgosłupa, straszą mnie ze to tylko operacyjnie się leczy ale po majówce wybieram sie do specjalisty więc zobcze co powie o ile dożyje z bólu, chyba tylko morfina by mi pomogła bo ketonal w zastrzykach i jakies inne nic nie działają. Jakby tego było mało mam chyba grype kaszel a z nosa mi sie leje katar i gorączka 38:(:(: akasiu Hania to sliczne imie moja druga córeczka tak sie bedzie nazwyala, swoją drogą pisałas ze miała byc LEnka?:) Trini pokoik na pewno piękny duzo zdrówka dla mezulka paziu mam nadzieje ze taki sluz to nic złego, na pewno nie !!! i nie denerwuj się bo teraz to nie wskazane buziaki moje kochane Dianko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--iu współczuję Ci - biedulko ❤️ podobno bóle kręgosłupa są najokrutniejsze.Obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia...a pyralginę w zastrzykach próbowałas?? Co do imienia to bezdie napewno Lenka albo HAnia :-) Paziu ja takie upławy również miałam w ciązy na poczatku ,zresztą pozniej tez sie zdarzały....a duphaston bierzesz?? bedzie dobrze,zobaczysz BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie i każdą z osobna. Nie odzywam się na forum, bo najnormalniej świecie odkąd wróciłam do pracy to dobadla mnie za krótka. Z niczym sie nie wyrabiam. A najgorsze, że już z tydzień jak nie lepiej przy wiecornym karmieniu, po kapieli po prostu zasypiam na siedząco. A jak się zbudzę to mała śpi przy cycu. Ale najważniejszą wiadomość z topiku dostałam dzięki Jadirze, za co jej ogromny buziak przesyłam. Paziulku w końcu doczekałaś się upragnionego fasolinka, cierpliwośc została wynagrodzona. I jestem w 100 a nawet w 1000% pewna, że doczeka sie każda z Was. A co u mnie? w pracy obroty na 200%, wpadam do domu i zwalniam do 150 ;) Jeszcze w międzyczasie co sobotę śmigamy z Natalką na basen. Polecam wszystkim maluszkom, rewelacja. Mój grubasek skończył już pół roczku, rośnie jak na drożdzach, wcina wszystko co jej się da z czego sie bardzo cieszę. Waży juz pewnie z 9 kilo, dokładnie będę wiedziała, na początku maja, bo idziemy na szczepienie. Jak bede miała wolniejsza chwilę to wysle na maila zdjęcia, a teraz lecę chałupę ograną, bo kurzu tyle że pisać mozna. Pozdrawiam i całuję Was wszystkie, do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, zapomniałam napisać dziewczynkom o wózkach, bo widziałam dyskusję. Ja mam bartatina z jedo coloro clasic 114 (bordo z wanilią), po prostu rewelka. Jest na paskach więc na nierównościach buja maluszka. Koleżanka kupiła na amortyzatorach i jest niezadowolona bo łapie wszystkie nierówności i jest sztywny. http://www.allegro.pl/item351368797_bartatina_2008_na_pasach_od_reki_gratis_w_wa.html wklejam linka do poogladania Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak akasiu biore duphaston i chyba sobie zwiększe do 2 tabletek dziennie, dzisiaj rownież jest dziwny sluz żólto-pomaranczowy (sorki za doslowność) niewiem co mam sądzić:-( Ide się polozyć buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula miło ze sie odezwałas:) akasiu pyralgine miałam jest o wiele słabsza od ketonalu i nie pomagała wcale jutro ide do lekarzaale do jutra chyba umre, uciekam kochane odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) kochane jesteście naprwde!!dziekuje Wam bardzo za to że wspieracie mnie,chociaż tutaj czuje że nie jestem taka obojętna że ktoś ma czas żeby mnie wysłuchać!!Dzieki!! voltare- mam nadzieje że twój lekarz się nie myli!!bo mój lekarz powiedział mi że to też jest dużą przyczyną,że niemoge zajść w ciąże!ale własnie zaczełam sobie spokojnie ćwiczyć i małą dietke robię,zobaczymy?!:) mam nadzije że sie uda!! jadira- robiłam badanie na tarczyce i usg okazało się że niemam lewego płata tarczycy,ale to nie jest nic złego ponieważ ta druga nadrabia i wyniki z krwi są ok. mieszczą się w normie! nie wiem jakie badania jeszcze zrobić? u mnie cały czas twierdzą lekarze,że mam się niedenerwować,żyć spokojnie ale przecież ja żyje jak normalni ludzie denerwuje sie jakimiś codziennymi sprawami!fakt miałam rok temu dość ciężkie chwile i troche nerwów przeszłam ale już jest spokojniej.,może to się troche odbiło też na moim zdrowiu (wadze),bo ponoć można tez tyc gdy sie denerwujemy ale jakoś specjalnie żaden lekarz nic mi nie pomógł w tej sprawie,jedynie to zalecili mi barć tabletki ziołowe na uspokojenie:)ajjj ci lekarze??! buziaki Wszystkim wspaniałym kobietką na tym forum:)które potrafią tak wspierać!!i gartulacje dla Wszytkich tych kobietek którym sie już udało!!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Pazia/Warszawa.............27...........3............... ...... ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 akasia/ZielonaGóra........... kukusia .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrekola17
witam jestem zaniepokojona ze wpdałam , uprawialam z chlopakiem petting , nasienie bylo w okolicy pochwy , od tamtego czasu niemialam zadnych kontaktów seksualnych , to było jakies 7 tyg temu, zrobiłam 5 testów ciążowych pierwszy 7 dni po petingu drugi 12 dni po petingu -(dzien spodziewanej miesiaczki) nastepny 28 dni po pettingu nastepny tydzien po terminie nastepnej miesiaczki i natepny 2 tyg po terminie nastepnej miesiaczki robiłam PRE-TESTY i QUIK VUE2 TESTY WYSZŁY NEGATYWNE wszystkie! robilam z porannego moczu , a po terminie miesiaczki z moczu w środku dnia jednak boje sie ze jestem w ciazy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku wkleiłaś złą tabelke - poprawiam ... trzeba szukać najbardziej aktualnej ... :P Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............5............. ............ ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka............... …..20.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka…….._______... .............07.04.2008 Paula super ze do nas zajrzalaś - jak dla mnie to czas urlopu macierzyńskiego jest stanowczo za krótki - szkoda maleństwa zostawiać w domu ... ja nie wiem jak to sdię potoczy w moim przypadku ale tak do roku na pewno bym chciała byc z dzieckiem ... martyniu kochanie - strasznie CI współczuję z tymi bólami - nie mogę sobie nawet tego wyobrazić - w sumie niejedno przeszłam ale na razie wszystkie bardzo bolesne dolegliwosci mnie omijają ... czy na te Twoje bóle nie da się nic poradzić tylko faszeruję Ci tak silnymi zastrzykami ? przecież to też zle wpływa na organizm a do tego nie leczy przyczyny ... cytrynko20 trudno doradzić jakie ma sie wykonac badania - na pewno oprócz sprawdzenia rownowagi hormonalnej trzeba strawić jajowody - poprzez hsg lub laparoskopię , zrobić test na wrogosć sluzu lub sprawdzić czy nie ma we krwi przeciewciał antyplemnikowych ... nie wiem czy waga ma duże znaczenie w naszej płodności moze niewielkie i pewnie dietka nie zaszkodzi ale przyłaczam się do teorii voltare ze lekarze jak nie wiedzą na co zwalić winę to wlaśnie to staje się dla nich punktem zaczepienia ... no i dochodzi kwestia psychiki - ktora jest ważna w staraniach i odgrywa duzą rolę - bo jak czegoś bardzo prgniemy a nie mozemy tego osiągnać to wpadamy w jakąś pułapkę - także może trzeba nabrać trochę dystansu do staranek ... Paziulku - mam nadzieję ze u Ciebie wszystko w porządku - niczym sie nie stresuj a jak cos się będzie działoto od razu do lekarza po leki na podtrzymanie ... zmykam robic kolacykję mojemu zdechlaczkowi - jest troszke lepiej ale powinien jutro leżeć w łożku jednak idzie do pracy - nie wiem czy mu to wyjdzie na dobre ... całuję Was wszystciutkie nasze mamusie i ich dzieciaczki , nasze zabrzusiowane i wszystkie staraczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrekola17 - prosze nie panikuj - tyle testów i wszystkie negatywne - nie mysl o tym z zaraz dostaniesz miesiączkę ... na naszym topiku wszystkie czekamy z utęsknieniem by @ się nie pojawiła z wiadomych powodów - my pragniemy dzidziusia :) ... następnym razem zanim puścicie razem z chłopakiem wodze fantazji pomyslcie nad konsekwencjami Waszych poczynań a nie będzie powodu do niepokoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×