Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc kochane u nas wczoraj było pieknie byłysmy w parku na spacerku. Trini w zwiakzu z tym ze juz chyba do poniedziałku do was nie zajrze bo juz zaraz zjada sie pierwsi goscie z daleka chciałabym ci zyczyC: W dniu Twego urodzenia takie Ci oto ofiaruje życzenia: wiele uśmiechów, a mało złości, Długich lat życia, w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, Niech ci towarzyszy zgoda, Wieczna, tak jak twa uroda, Moc słodyczy, nic goryczy, I DZIDZIUSIA- martynia zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie babolki i życzę udanego wypoczynku. Tryni -w dzień Twoich urodzin przyjmij życzenia; 🌻❤️Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci,spełnienia najpiękniejszego marzenia-by w Twoim brzuszku zakiełkowało nowe życie i, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.❤️🌻 Martyn-iu-trzymaj się skarbie i ślij nam zdjęcia z Tej pięknej uroczystości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko Trini ma jutro urodzinki ale ja pisze dzis bo jutro mnie nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Martyn-iu-ja też składam naszej Tryni dziś życzonka,bo po obiedzie jedziemy na wieś i wracamy jutro późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) a tak poza tym to gdzie wy wszystkie jestecie? co tu taka pusta dzis,Tsrini i ty nic nie piszesz? jadirko miłego pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzisiaj dostalam takich mocno brazowych plamien i chyba zaraz pojade do szpitala bo nie moge tego tak zostawic, bardzo sie boje ze to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu skarbie na pewno wzystko bedzie w porząkdu , takie plamienia są czasem normalne, daj znac szybko!!! ale tu pusto dziś, u mnie goście a ja i tak zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac wasze wypowiedzi Ciesze sie ze sa takie osoby na Swiecie jestescie takie jak ja Dziecko to najwiekszy dar Życze wam wszystkim Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Paziulku - nie ma na co czekać - może rzeczywiście wizyta w szpitalu by się przydała - najwyżej Cię uspokoją i odeślą do domu:) Trzymam mocno, mocno kciuki i dawaj znać, żebyśmy się tutaj o Ciebie nie martwiły ❤️ martyniu - jak przygotowania do chrztu? Lenka z pewnością będzie wyglądała jak mała księżniczka - liczymy na jakieś fotki;) Jadirka - miłego wypoczynku! 🌻 Tryni - a u Ciebie czyżby również już przygotowania do jutrzejszej imprezki? Wszystkim bez wyjątku życzę udanego odpoczynku! I mam nadzieję, że po weekendzie się tutaj frekwencja poprawi;) A wiecie że dzisiaj jest teoretycznie dzień bez komputera? Gdzieś to wczoraj na interii czytałam... Czyżbyście się postanowiły dostosować?:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem, a wiec tak, serducho juz bije malenstwu jest coraz wiekszy. dostalam 3x1 duphaston i mam lezec, ide w poniedzialek do gina po zwolnienie. to chyba tyle ale ja to mam pecha a moze i szczescie zmykam do lozka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - masz szczęście - i tylko tak masz myśleć o tym Twoim maleństwie, które w Tobie rośnie:) Jest maluch, jest serduszko - oby tak dalej! ❤️ Leż, wypoczywaj, leniuchuj! Musi być dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... przepraszam ze zagladam na forum tak poźnym wieczorem ale dziś był dzień grilowania ... rano wstaliśmy - zaczełam szykować salatki i mięsko - potem do mamy ufarbować jej włoski a póżniej pojechaliśmy ze znajomymi na ich działeczkę ... było super wybawiłam się z Kubaskiem \\tym co wcześniej sie opiekowalam \\ wycałowałam królewicza ... już pieknie drepcze i ma jednego zęba :D - w sumie wyszło na to ze jego rodzice i my nie dogadaliśmy się bo mogłam się nim opiekować ale oni mysleli ze szukam pracy i tak jakoś wyszło ... no trudno ... matyniu, jadirko - dziękuję za życzenia - jutro ten dzień - nie wiem czy sie cieszyć bo to już 31 latek stuka .... Paziulku dbaj o siebie słoneczko - z fasolinkiem pewnie wszystko w porzątku ale nie zaszkodzi troszkę poleżeć ... Jutro jedziemy do W-wy do kina a potem na urodzinki chrześnicy mojego męza także nie wiem czy znajdę czas na to by do Was zajrzeć ale sie potaram ... nie robię żadnej imprezki ze względu na remont - potem jakoś coś zorganizujemy ... taką imininowo-urodzinowo - rocznicową imprezkę .. Całuję was wszyściutkie i życzę miłego wieczorka ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarby ... za oknem deszcz - po prostu masakra - nie wiem dlaczego ta pogoda jest taka zmienna :( martyniu mam nadzieję ze lepiej sie czujesz, a chrzciny Leneczki bedą wyjątkowe i bardzo udane :) mnie dziś boli zołądek jak zwykle po piwku i jedzeniu różności bez umiaru - zaraz parzę sobie miętkę a później idziemy do kosciołka i dalej w drogę ... także udanego dnia wszyskim zyczę ...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini- Zamiast kwiatów pachnących,przesyłam Ci moc słów gorących,dużo zdrowia,pomyślności,słońca,plaży i radości.To o czym marzysz żeby się spełniło,a to co kochasz,żeby Twoje było... Wszystkiego najlepszego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko - wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta - spełnienia marzeń a przede wszystkim tego jednego,najbardziej upragnionego. Paziu - ja dwa razy w tej ciązy wylądowałam z krwawieniem w szpitalu i do dziś nie znam przyczyny - takze to nie musi oznaczać niczego złego ale lepiej przeleżeć ten okres. A u nas powoli robi się ciężko - nic nie wskazuje na zbliżający sie poród ale jestem zwarta i gotowa i czekam:-) Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............38................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula346
moja historia jest taka,o dziecko zaczełam sie starać w styczniu 2007 zaczełó sie od hormonów progesteron,prolaktyna,tsh,estradiol nic nie było w normie to lekarz przepisał mi tabletki bromocon,luteine,duphaston,to wszystko trwało z pół roku bez żadnego efektu,więc przyszła kolej na mojego partnera miał robione badanie nasienia wyniki były tragiczne dostał zastrzyki,i znowu badanie nasienia wyniki bez zmian.w końcu lekarz stwierdził ze nie ma sensu dalsze leczenie i dostaliśmy skierowanie na invitro na które nas nie stać dlatego prosze o jakiekolwiek wskazówki. 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini życzę wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim szybkiego doczekania się dzidziusia. pozdrawiam. u nas wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tryni - wszystkiego naj, naj, naj i spełnienia wszyściuteńkich marzeń:) ____§_§§§§__§_§§§§§§ _____§§___§§___§____§ ______§§§_§__§___§__§§ ______§§§§____§§__§§§§§§ ______§§§§§____§§_§__§_§_§ ______§§§§§_____§§___§§__§§ ______§§§§§_____§____§__§_§ ______§§§§§_____§___§____§ ______§§§§§§___§___§ _______§§§§§___§_§ _________§§§§§_§§ _$$$$$______§§§§ __$$$$$______### ___$$$$______## ____$$__#____# _________#___# _____$$$_#_#_# ____$$$$$__#_# ___$$$$$$___#________$$$ ____$$$$____#_____#__$$$$ To dla Ciebie:) _____$$____#___#____$$$$$$ ______$___#__#_______$$$$ _________#_#__________$$ _________##____________$ _________# _________# asiula346 - a skąd jesteś? Może zamiast do takiego zwykłego gina (tacy często gęsto idą na łatwiznę niestety) rozejrzycie się za jakąś dobrą kliniką w okolicy... Takich całkiem beznadziejnych przypadków ogólnie jest niewiele - na ogół coś się da złemu zaradzić:) Pozdrowionka dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula346
jestem z inowrocławia wojewodztwo kujawsko pomorskie,miałam skierowanie do poznania na in vitro ale nas nie stać i daliśmy sobie spokój miałam dosyć obwiniania sie na wzajem bo nie na tym polega związek,może za szybko sie poddaliśmy ale psychicznie nie dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula346
a co myślicie o tych wszystkich ziołach na owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Wam za życzenia kochane jesteście :) - bardzo mi miło - chociaż chyba niebawem zacznę sobie odejmowac latka - bo czuję się i wygladam na młodszą :P my mieliśmy dziś dzień na pełnych obrotach ... byliśmy w kinie - na \"Nie kłam kochanie\" - polecam bardzo przyjemny film - taki lekki i sympatyczny - chociaż główny bohater trochę drażniący - ale wszystko się kończy happy end-em potem urodziny chrześnicy meza - objedliśmy sie i opiliśmy jak bąki - dopiero przed chwilką ściagneliśmy do domu ... zaraz bedę sie relaksować - oglądająć \"Teraz albo nigdy \" - zmykam do łóżeczka - miłej nocki kochane moje :) jeszcze raz dziękuje wszystkim za pamieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada
asiula - jesli głownym problemem jest jakość nasienia męża - to Tobie żadne zioła i hormony nie są potrzebne. MUSISZ leczyc męża i na nim się skupić - lekarz androlog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko=====🌻 Wszystkiego najlepszego ,zdrowia , szczescia, pomyslnosci, spelnienia wszystkich marzen tych duzych jak i malutkich i wszystkiego czego sama sobie zyczysz, a szczegolnie szybkiego zafasolkowania!!!!!!!Buziaki🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Moje Drogie .I juz po swiętach, moze troszke mniej zal bo pogoda paskudna .Było miło ale sie skończyło.Wybyczyłam sie z miskiem na całego.:) Tryniu Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, duzo zdrowia i wiele radosnych chwil.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) ja bardzo przepraszam ze nie odwiedzalam Was w ostatnich dniach ale mialam gosci z Polski i troche musielismy pokazac Londyny i okolicy , a wieczorkiem grilowanie a teraz padam poprostu na .... a w dodatku przez ostanie 3 dni starsznie bolal mnie brzuch tzn czulam jak mnie bola jajniki raz z lewej strony a raz z prawej! nie wiem dlaczego nigdy wczsniej nie mialam takich boli? u nas tez pogoda sie popsula pada od samego rana:( trinity, anisik- spełnienia dla Was wszystkich Waszych marzeń!!! Wszystkiego Wszystkiego Naj......:-)przepraszam że spóznione ale szczere!!! paziu -dobrze ze dostałaś to zwolnienie i leż w łożeczku jak najwięcej ja też jak byłam w ciąży to w 6 tyg wyladowałam w szpitalu na 1,5tyg a pozniej dlugie lezenmie w lozku poniewaz łożysko mi sie odkleiło i mogłam stracić ciąże ale leżałąm i na szczęście łożysko samo sie przykleiło!! i mój synek urodził się śliczny i zdrowy:) i teraz sama sobie dziekuje ze w tedy podeszłam do tego odpowiedzialnie. bo moglam starcic takie szczescie!:) takze lez w lozeczku tak jak mowi lekarz a wszystko bedzie dobrze zobaczysz!!! i mysl o czyms przyjemnym poczytaj jakas fajna ksiazeczke:) ja uciekam sprzatac bo mam maly sajgon w domku po gosciach. Zycze milego dnia Wszytskim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w mojej przychodni u pani ginekolog i dala mi zwolnienie tylko na tydzien :-(, bo stwierdziła że wszystko jest wporządku więc moge chodzic do pracy. Kurcze już sama niewiem czy to ja schizuje czy ci lekarze podchodza obojętnie do ciąży. Martwi mnie jeszcze jedna rzecz na usg co mialam robione jest wszystko ok ale nie mam jeszcze powiekszonej macicy to chyba źle- zna się ktoraś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trini i Anisik - spóźnione życzonka :) wszystkiego najlepszego 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ My weekendzik spędzilismy w górach u znajomych, było super :) pogoda względna na grillka i małe wyprawy, ale w niedzielę już cały dzień padało, chociaż było ciepło. Oczywiście @ o mnie nie zapomniała. Kseniu, dobrze że jesteś gotowa, może się zacząć w każdej chwili :) Akasiu podeślij jakieś fotki Hani, napewno jest prześliczna. Martyniu, ty też z chrzcin :) Paziu nie martw się na zapas, za tydzień możesz znów iść do lekarza; poczatek jest najważniejszy, musisz leżeć i odpoczywać :) Narazie uciekam, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-D Karolciu_26 zdjęcia HAni już dawno wysłane ! nie dostałas??? w takim razie prosżę którąś z dziewczyn o podesłanie Tobie :-) Paziu,zauważyłam,że lekarze troszkę bagatelizują wczesne ciąże/najlepiej powiedziec,ze tak dlugo sie staralas o dziecko-wtedy diametralnie zmieniaja podejscie i skacza nad Toba jak trzeba.Lepiej polez w domku tak jak gin.zalecił i jak najwiecej wypoczywaj!!!!!! będzie dobrze - zobaczysz :-D Po 3 duphastonach napewno sie wszystko unormuje i juz pewnie widzisz roznice w sluzie.A macicą narazie sie nic nie przejumj !!!!!!!! Trinity ;-) własnie brat przyniosl mi wage elektroniczna - wpierw wchodze ja,a pozniej ja z hanią :p bałam sie ze nie przybiera / hehehhehhehh buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×