Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzień dobry moje drogie :) Tryniu to gratuluje ze widac koniec remontu -chyba bedziesz tak miła i podeslesz kilka fotek jak wygląda efekt końcowy? a co do fryzurek to super , bardzo mi sie podobają .A mam z fryzurą mały problem bo moje włosy przy niewielkiej wilgoci w powietrzu lekko sie kręcą:( Akasia i jak babcia zakochała sie juz w swojej wnuczce ? a co do przeprowadzek to współczuje -ale ty juz zapewne jestes specjalistka w pakowaniu .JA to przerabiałam na studiach ale od 3 lat siedze juz w jednym miejscu i dopiero chyba jak domek wybudujemy to bedzie kolejna przeprowadzka . Oj a zdjęcia Hani cudowne :) Kkarolinka -jestes dzielna kobietą,musi wszystko dobrze sie skończyc.Ja byłam 1,5roku temu na cytologi , bezpłatna cytologia jest co 3 lata (tak ostatnio dowiedziałam sie w szpitalu ) szok i ak tu zapobiegac ? Ale nie wiem w jaki sposób bada sie nowymi sposobami ? A gdzie podziewa sie Jadira? Oj późno spadam do pracy :/ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ciepło się robi i na forum nikogo nie ma :-( Babcia pewnie,ze sie zakochała ;-) poza tym u nas jest pięknie !! i też zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie topikowe koleżanki,całuski dla maluszków👄. Martyn-iu-z okazji Twoich urodzin przyjmij ode mnie życzenia; 🌻❤️Z okazji Twego święta życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafiła się cieszyć z życia w każdym jego momencie.❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Karolinko - dzielna jesteś, dobrze, że tak to się skończyło. Hmmm też muszę się wybrac na cytologię, niewiem kiedy byłam ostatnio, mi zawsze wychodzi II. Martyniu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, by wszystkie złe rzeczy juz was omijały szerokim łukiem, spełnienia marzeń :) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Trini pewnie sprząta po remoncie :) Pozdrawiam, życzę miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko, karolciu bardzo dziękuje za zyczenia karolibna duzo zdrówka wszytsko bedzie dobrze odezwe sie pozniej bo mam goscie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki:) u nas też słonko świeci dziś nawet bylo 29stopni:) i z malym siedzimy na ogródku, byłam dziś porobić badania (pobraniu krwi) ale wyniki będa gdzieś za tydzień do dwóch tyg. i teraz się tylko denerwuje ciekawe co wyjdzie? bede teraz pewnie siedziała na szpilkach!:( ajjj. ale nic wzieąłam się za ćwiczenia bo idzie lato i trzeba jakoś wylądać na plaży:) a może jak zapomne chwile o staraniach o 2 dziecko,to samo mnie zaskoczy?? :-) było by super,mój synek co dziennie pyta kiedy to rodzenstwo bedzie miał?dlaczegop to tak długo on już by chciał miec dzidzie w domku:) a ja biedna bezradna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dzielna jesteś i bardzo dobrze że się nie dałaś,teraz to już napewno wszystko Ci sie ułoży i będziesz szęśliwą mamusia:)!!!!! a ja też robie raz do roku cytologie i od 16roku zycia mam 2 stopnia. nie ktore kobiety ponoc tak maja??! Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam was po cichu i kibicuje każdej z was:) Ale nie obraźcie się, lecz to napisała dzisiaj Eliza mnie ruszyło! Ile kosztuje cytologia? - odpowiadam 40-50 zł! A teraz pytam: - ile zł miesięcznie wydajecie na fryzjera? - ile zł miesięcznie wydajecie na kosmtyczkę? - ile zł miesięcznie wydajecie na ciuchy? - ile zł miesięcznie wydajecie na kolorową prasę? - ile zł miesięcznie wydajecie basen, siłownię, roletiki, aerobiki itp.? - ile zł miesięcznie wydajecie na GŁUPOTKI? I jak mozna mówic, że nie stać mnie na cytologię??? To podstawa. Naprawdę wydatek roczny rzedu 100 zł na zdrowie to nic w porównaniu z późniejszym leczeniem, a nie daj Boże - niewyleczeniem. Pewnie mi się oberwie, ale co tam... pozdrawiam i zachęcam do robienia cytologii co pół roku, wiem co mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .I co w tym dziwnego ze mówie o kosztach. Jak zlicze ile wydaje na badanie miesięcznie , które powinna miec za darmo i ile na leki to suma nie stety nie zamyka sie w 100zł. Ciało kobiety potrzebuje wielu badan nie tylko cytologi, a ja moja droga od kilku lat płace skłaski do ZUS -ok 800zł miesięcznie -wiec powinnas moja złosc na ten system zrozumiec.Jak bym mogła te pieniadze wykorzystac na badanie to ani bym nie pisła:) A lekarze lubia mówic jakie nalezy zrobic badania ale zeby dac skierowanie to juz nie tak chętnie najlepiej prywatnie i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza - co ty masz za gina, który nie pilnuje, abyc miała co 6 m-cy robioną cytologie??? Ja bym takiego lekarza nie chciała....:( Przecież to podstawa zdrowia kobiety. Ja też co m-c oddaję niemałe składki i też mnie drażni, że większośc badań robię prywatnie, ale wolę to niż później płakac i żałować, że nie wydałam 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonka:) miałam małe problemy z neostradą - jakaś awaria była i nie mogłam wejść w ogóle na neta. Mam nadzieję, że już będzie dobrze. martyniu - życzę Ci dużo zdrówka i jak najwięcej radości z córeczki. I życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia:) ......... ) ` - . . \' `( ....... ........ / . . . .`\\ . . \\ ........ ........ |. . . . . |. . .| ........ ......... \\ . . . ./ . ./ ......... ........... `=(\\ /.=` .......... ............. `-;`.-\' ............ ............... `)| ... , ......... ................ || _.-\'| ........ ............. ,_|| \\_,/ ......... ....... , ..... \\|| .\' ............ ....... |\\ |\\ ,. ||/ .............. .... ,..\\` | /|.,|!\\, ........... ..... \'-...\'-._..\\||/ ............ ............ _.-`!| ............ .............. ,_|| .............. ................ \\|| ............. ................. || ............. ................. || ............. ................. |/ ............. ................:*................ kasia47 - coś Ci powiem - nie tylko Elizka ma takiego gina - takich niestety lekarzy jest masa - mój też mi zrobił cytologię tylko na pierwszej wizycie, a potem przez 3 lata nawet nie wspomniał, że może by wypadało ją powtórzyć. Jakby nie to, że robiłam ją w międzyczasie w szpitalu to nie udało by mi się na nim tego wymusić. Podobnie przed laparo - potrzebowałam zrobić podstawowe badania - krwi, moczu itp - poszłam do lekarza w przychodni po skierowanie (zaznaczam, że po raz ostatni byłam u niego na NFZ jakieś 5 lat wcześniej) - wiesz jakie były problemy? A ile się nasłuchałam dlaczego mi tego skierowania dawać nie powinien:O Fakt - ja też wolę wydać 100zł i wiedzieć że jest ok. Ale do cholery dlaczego mam je wydawać skoro przecież właśnie na ten cel idą moje składki! Dlaczego do dentysty muszę chodzić prywatnie? Dlaczego do okulisty muszę w razie potrzeby iść prywatnie? Pewnie, życie nasze jest warte dużo więcej niż te nawet kilkaset zł/rocznie. Ale może gdyby ktoś mnie zapytał o zdanie w jaki sposób chciałabym rozparcelować tą wcale nie małą składkę, którą przez tyle lat regularnie płacę - było by inaczej. A tak na samo leczenie od początku staranek poszło już chyba dobrych kilka tysięcy, a końca póki co nadal nie widać:O Okazuje się, że niedługo będę pracować tylko na kolejnych lekarzy...:O A ostatnio znajoma, która choruje na tarczycę dowiedziała się od lekarza w przychodni, że sama wynajduje sobie choroby. To ode mnie dziewczyna dowiedziała się jak nazywają się hormony, które powinna zbadać, gdzie i ile to kosztuje... A to chyba nie tędy droga...:O karolinka - super, że tak się wszystko potoczyło - mam nadzieję, że taka Twoja determinacja bardzo szybko doprowadzi Cię do upragnionego celu:) cytrynka - bez nerwów:) Cokolwiek by Ci na tych wynikach nie wyszło- dawaj nam znać i wspólnie coś może zaradzimy. Tryni - oj Ty niecierpliwa:P Mam nadzieję, że męska koalicja w osobach majstra i męża nie zjechała Cię za przedwczesne wymalowanie ściany:P Fryzurka super, ale co do mnie to ja muszę mieć włoski albo całkiem krótkie, albo na tyle długie, żeby coś się dało z nich na głowie stworzyć - jak mam rozpuszczone - natychmiast jest mi gorąco:D jadirka - co tak skrótowo?;) karolcia, Elizka - 🌻 akasia - a mówiłyśmy tutaj, że jak babcia wnusię zobaczy to od razu stanie się ona jej oczkiem w głowie?:) Takich dzieciaczków nie da się nie kochać:) pazia - niektóre osoby bardziej wypoczywają w ruchu:D Tylko w pracy nie przeginaj za bardzo - o ile wszystko będzie w porządku - w pracy i w towarzystwie na pewno czas do końca ciąży zleci Ci znacznie szybciej;) buziaki 😘😘😘 i pozdrowionka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:-D Martyniu życze ci wszystkiego najlepszego, spelnienia najskrytszych marzeń i dużo zdrówka i wszystkiego co sobie tylko życzysz ❤️ Ja z tego co slyszalam to cytoolgie jesli dobrze wychodzi powinno robić sie raz do roku a najlepiej raz na 2 lata bo podobno częsta cytologia też nie jest dobra ale jak to jest naprawde to niewiem. Ja mam robioną raz na półtora roku i zawsze wychodzi gr.I więc jest dobrze nawet bardzo. Dzisiaj przeleżalam i przesiedzialam w domku, dobrze się czuje nawet caly dzien mnie nie mdlilo ale teraz chyba znowu zaczyna więc zmykam się kąpac i spać Dobranoc papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki i w końcu piąteczek ale fajnie .A ja dzis wstałam i tak dziwnie i sie mówiło patrze do lustra a moja buzia spuchnieta? Kurcze dopiero 10dni temu stomatolog skończył mi leczenie kanałowe zęba i miało byc ok ? a moze to od innego juz sama nie wiem. Ostatnio rozsypuje się :/ A na dodatek tak a propo lekarzy dostała jakiejs wysypki i pobiegłam do przychodni zeby to ktos zobaczył i co termin za 3 tyg -a moje plamy wyglądaja mało sympatycznie -w rejestracji pani mówi zebym poszła do lekarki i poprosiła o wizyte dzis .Tak więc zrobiłam i Pani doktor nie wstajac z za biurka stwierdziła ze to nic powaznego , smarowac płynnym pudrem i zarejestrowac się za 3 tyg.:) Nic dodac nic ując.Prywatnie tez mozna i tez czeka się 2tyg. I to jest przykład na to ze nie tylko musimy wydawac 50zł na cytologie i sprawa załatwiona A teraz do pracy rodacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze ? Zaniedbałam Was bardzo, wiem. Chciałam się odezwać żebyście wiedziały, że o Was nie zapomniałam. Dalej za wszystkie trzymam kciuki. Ja ciągle łapię dystans do całej sytuacji i coraz lepiej mi chyba idzie :) Ale przede mną jeszcze długa droga :) Kochane moje, trzymacie się dzielne. Jesteście silne babeczki i na pewno każda niedługo będzie miała tą przyjemność ogłoszenia na topiku cudnej wieści o ciąży. Tego Wam bardzo serdecznie życzę i będę się za wszystkie modlić. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia masz cytologie jak zakonnica ;-) u nas dziś 22st. :-D zmykam i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) u mnie też sliczna pogoda i dzisiaj chociaz wyjde sobie do sklepu zeby się przewietrzyć:-) Haha tak Akasiu prawie jak zakonnica tylko mimo tej pięknej cytologii to i tak raz na rok lub pół roku przyplącze się zapalenie:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - spóźnione ale szczera życzonka z okazji urodzin : ❤️ Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzionek!!!! Odebrałam badanka z tarczycy; Tsh 0,734 uIU/ml 0,400 4,000 ft3 3,91 pmol/l 4,0 8,3 ft4 14,2 pmol/l 9,0 20 troszkę mi ulżyło,ale za to wrócił mój ból głowy i oczu Elizko ja też się rozsypuje.Może dawka euthyroxu jest za duża i tak się czuje już sama nie wiem.Ehhh... Wogóle ostatnio się zastanawiam czy nadal sie starać,bije się z myślami i sama nie wiem co robić.Jestem w zawieszenia. Już przestaje smucić,sorki. Całuski dla Was babolki i maluszków👄-wszystkich bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollenka256
mam cykle trwajace 38 dni ale chyba nie mam owulacji (sprwadzalam na testach owulacyjnych) robilam to w dniach tzw szczytu sluzu ale w tym czasie temperatura mi sie nie podniosla (nie bylo tzw. skoku temp) nie wiem jak jeszcze moglabym sprawdzic czy ma owulacje. Co Wy na to dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas też cieplutko, ja zaraz sie zbieram na zakupy, nie mam jeszcze sukienki na wesele, a miesiąc został :P Jadiro - musisz kontrolować TSH, żebyś znów w nadczynność nie popadła, i to fT3 poniżej normy, ale nie znam się za co to odpowiada. I nie poddawaj się 👄 Moja koleżanka też zawsze miała I gr i gin jej mówiła, że jak u noworodka :D Olenka idź na monitoring (usg) to się dowiesz co z tą owulką. Pozdrawiam i uciekam na busa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu masz racje-niby wyniki dobre,ale czuje się okropnie przez zbyt niskie FT3-to duża niedoczynność,Ft4 powinno być trochę większe-nic tylko siąść i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy orientujecie się czy te badania morfologie, mocz, toxo itd. to koniecznie mam robic na czczo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, niestety tak - szczególnie morfo pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Omego tak też myślałam :-( ale damy rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w kolejny piękny, sloneczy dzień:-) a gdzie wy się wszystkie podziewacie??? pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki piekny dzień..słońce,ciepełko i do tego weekend pewnie wszystkie na dworu siedzą ;-) JADIRO głowa do góry !! wyniki nie są złe,ja przy takich zaszłam w ciąże :p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajace sie o bobo
Jesli macie ochote zajrzyjcie do nas... my też staramy sie zajsć w ciąże http://twoja-ciaza.com.pl/ wysylam wam stronke, sa tu równiez ciezarne, które potrzymuja nas na duchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............38................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Skarbeńki wybaczcie mi ,ze wypisałam się z tabelki.Mam cicha nadzieję,że pozwolicie zaglądać do Was z tym tylko,że nie jako staraczka.Bardzo sie z Wami zżyłam i ciężko ,by mi było bez Was.Mam też nadzieje,że przyjaźnie ,które tu nawiązałam zostaną.Trzymam za Was kciuki i modle sie gorąco by wszystkie dziewczyny z 1-ej tabelki zostały niebawem mamusiami i by nasze maluszki które są w brzusiach przyszły zdrowe na świat,a nasze maluszki z 3-ej tabelki rosły zdrowe i dawały swoim rodzicom wiele radosnych chwil i mnóstwo uśmiechu na co dzień.Całuje Was wszystkie 👄 i na razie nie pytajcie z kąt ta decyzja,bo to dla mnie bolesny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniy27
witajcie kochane ... przepraszam ze nie zagladam do Was ostatnio zbyt czesto ale jakoś tak nie mam na to siły ... postanwiłam się trochę zdystansowac do tematu - nie wiem chyba mnie to wszystko zaczeło przerastać - w koło widzię tylko brzuszki i słyszę o kolenych ciążac a ja ??? sama nie wiem - nie chcę tracić nadzieji ale musze trocę odpoczą od tego wszystkiego - tak chyba bedzie lepiej ! sama czuję ze jak nie myslę to jest lepiej i przynajmniej nie płacze po kątach ... widze ze ostatnio na forum pustki i jakoś to wszytsko wymiera ... tracimy jakoś zapała do pisania i smutno mi ale co zrobic - sama przecież nie sprawię by było tak fajnie jak kiedyś ... także na razie zostawiam to wszystko niech się jakoś toczy ... może wróci dawna atmosfera ???? tymczasem pozdrawiam Was wszystkie i przesłyam buziaki dla kazdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×