Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

no tak - człowiek na chwilę odchodzi od kompa, a tu się rozpusta zaczyna przy pierożkach:P Ja nie mam pierożków, ale mam za to barszczyk:P karolciu - zdjęcia super - tyyyle wody dokoła i ognisko i rybki - super! (Właśnie sobie uzmysłowiłam, że już wieki nie jadłam pieczonych na ogniski jabłek, ani ziemniaków:( Nie wiem po co człowiek poszedł tak na łatwiznę i wymyślił sobie grilla:P ) Surfitka - wyjątek potwierdza regułę:P bo Tobie się chyba przypadkiem trafił taki właśnie \"wyjątkowy\" Tomuś;) martynia - przyznaj się kochana - ile Ty zakładów puściłaś, że taką pewniarę zgrywasz?:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka dojechalismy juz . wyjechalam o 4rano a na 13.30 bylam juz u mamy - masakra tak goraco bylo w aucie ze .... jak na razie troche odespalam ale z checia bym do lozeczka juz wrocila z powrotem :-P paziu i marzenko dziekuje za zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczynki, dziekuję za miłe słowa :) ja tam nie czułam się \"piękna\" - to były jedyne 2 tygodnie w roku bez makijażu :P a błyszczenie oczu to chyba od wody :D zaraz muszę poobliczać i zaktualizować tabelkę bo oczywiście @ na mazurach też musiała byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ale tu dzisiaj tłok, super:):):) Karolcia dzieki za zdjęcia, super wyglądasz:)Wakacje widac udane. My wyruszamy w piatek w nocy, i kurcze podobno pogoda ma się zchrzanic. Ale moze to dobrze, bo w takie upały z małym dzieckiem ciężko. Zrobiłam dzisiaj pranko i padam na pysk. Do tego w moje dziecko chyba wstapił diabeł:(Jest nieznośna, nie wiem czy przez upały, czy moze kolejne zęby idą:( Po całym dniu z Nią jestem wykonczona. Az sie boje tego morza:( Voltare trzymam kciuki:):):) Paziu ja tez bym chciała zobaczyc Twoj brzuszek:) Trini, Jadira, Olaw, Karolcia, Pazia, Akasia buzka dla Was:)I dla wszystkich pozostałych też:):):) Uciekam spac, bo wykończona jestem. Po powrocie znad morza sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ale tu dzisiaj tłok, super:):):) Karolcia dzieki za zdjęcia, super wyglądasz:)Wakacje widac udane. My wyruszamy w piatek w nocy, i kurcze podobno pogoda ma się zchrzanic. Ale moze to dobrze, bo w takie upały z małym dzieckiem ciężko. Zrobiłam dzisiaj pranko i padam na pysk. Do tego w moje dziecko chyba wstapił diabeł:(Jest nieznośna, nie wiem czy przez upały, czy moze kolejne zęby idą:( Po całym dniu z Nią jestem wykonczona. Az sie boje tego morza:( Voltare trzymam kciuki:):):) Paziu ja tez bym chciała zobaczyc Twoj brzuszek:) Trini, Jadira, Olaw, Karolcia, Pazia, Akasia buzka dla Was:)I dla wszystkich pozostałych też:):):) Uciekam spac, bo wykończona jestem. Po powrocie znad morza sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Znalazłam chwilkę czasu by napisać do Was,przepraszam,ze mało się udzielam ,ale ten tydzień jest zwariowany. Pokrótce- taty ślub jest w tą sobotę,w poniedziałek ściągnęli mu gips i ciężko ruszać mu ręką więc znów większość na mojej głowie.Czuje się jak bym miała powtórkę z rozrywki.W domu bajzel ,sterta niepoprasowanych ciuchów i druga do prania,ale mnie to drażni -jeszcze mam okres i w ogóle jestem zła jak osa. Karolciu26-ale super fotki,a co do twoich oczek dziewczyny dobrze zauważyły,może to kołysanie na łódce pomoże i żołnierzyki wpadną gdzie należy🌻.Ślicznie wyglądasz,niby dwa tygodnie ,a dużo daje taki odpoczynek. Paziu-nic więcej nie napiszę jak tylko[Ciąża Ci Służy],brzusiu piękny,pierś jak się patrzy,wcale nie jesteś gruba.Wyglądasz kobieco. Głaskanko po brzusiu Voltare-ja życzę Ci bliźniaczków,po co męczyć się dwa razy i parki oczywiście.Mocno trzymam kciuki skarbie za Ciebie❤️ Akasiu-no to po tym co opisałaś weselisko jak się patrzy z pełną pompą,super ,że Hania była grzeczna i dała mamie poszaleć:) Teraz czekam z niecierpliwością na zdjęcia. Surfitko-całusy dla Was dziewczyny👄 Dianko-wyściskaj Dawidka❤️ Martynia-dla Was też duża buzia👄 Olwad-odpocznij po tej podróży,dobrze,ze jesteś już na miejscu:) Anisik-super,ze piszesz,to ,ze malutka marudzi to może upały ja męczą ,a i zabki swoją drogą.Buuuzzziollle👄 Justynka,Martt,Tryni,Marta24,Katia100,i cała reszta-:) Przepraszam,że tylko tyle ,ale padam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nie wygrałam:) pusciałam 3 zakłady miałam dwójkę i jedynkę brrr wgyrały 4 osoby prawie po 10 milionów na głowę a moze któras z was jest w tej czwórce;)przyznawać się i to już:) jadirka o to faktyvcznie ze masz znowu troche roboty, ale dobrze ze tacie ściągneli gips przed slubem bo wtedy byłoby gorzej:) anisik miło ze się odezwałas, miłego pobytu nad morzem:) olawd odpoczywaj i pisz wiecej:) a wogóle to dzis nie moglam zasnac do 1 w nocy nie wiem co sie działo, a potem snił mi się dziadek z babcią(św pamięci)we snie dziadek był dobry a babcia nie za bardzo-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też nie wygrałam, miałam w każdym zakładzie 1 :P jakby pomieszać te liczby w 1 zakład to byłaby 3 :) Martyniu, szkoda że tobie się nie udało bo już myślałam o wspólnej imprezce :D Anisik, życze udanego wypoczynku, co do pogody to ja nie wierzę w prognozy, u nas przez tydzień mówili że od jutra poprawa a było tak samo, byleby nie lało w dzień i jest ok. Jadirko - no to masz znów urwanie głowy, podziwiam cie :) ja bym z miejsca poszła do jakiejś restauracji, nie lubię się przemęczac jak nie muszę. Ola - witaj znów w pl :) Paziu wyglądasz super 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry to i ja się melduje. Anisik ja chyba nie mam do ciebie maila więc dlatego niewyslalam zdjęcia. Daj znać jak wrócisz z wakacji. Jadirko dziękuje za miłe słowa:-) i spokojnie kochana ze wszystkim zdąrzysz, znowu sie napracujesz ale pewnie warto. Martyniu ja zaraz sprawdze lotka bo wczoraj poszłam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............15..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie będzie Hawaii i nie bedzie imprez:-( może innym razem Miałam jak Karolcia i matynia po 1. OK lece się kąpać po za 3 godz. mam wizyte u gina i już mam nerwówke aż mi jest niedobrze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu widze że termn@ niedługo więc mogą się oczka błyszczeć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o paziu czekamy na nowiny,ja czuje synka:)wszystko bedzie dobrze karolciu ja tez nie lubie sie przemeczac zawsze wszystkie imprezy robimy w restauracji no a jesli juz w domu to robi moj maż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, to dziś się dowiesz czy chłopak czy dziewczynka??? Martyniu - jakieś tam imprezki dla kilku znajomych to oczywiście w domku, z tym sobie radzę; ale jakbym miała jakąś większą imprezę zrobić to po pierwsze nie mam tyle miejsca a po drugie nie chciałoby mi się kilka dni stać przy garach i ze ścierką sprzątać :P taki leń ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! martyniu - No i u mnie też ani rezydencji, ani wakacji - moje \"pewniaki\" zdały się na tyle, że na 3 zakłady ani 1 nie trafiłam:P:P:P jadirka - właśnie przypomniałaś mi o praniu - i już mi się humor popsuł - muszę zdążyć zaraz, żeby mi do wieczora poschło, bo na wieczór burze zapowiadają u nas. (karolcia 🖐️ - ja tam wierzę w prognozę, bo mam taką jedną stronkę w necie, wg której zawsze się sprawdza;) ) Ty się stresujesz, o masz jeszcze dużo pracy, a pomyśl jak musi to przeżywać Twój tata;) Dla niego to pewnie stres podwójny, a na dodatek będzie przecież w centrum zainteresowania;) paziu - ja obstawiam córcię - taką małą blondwłosą jak mama królewnę:) Ale powszechnie wiadomo jakiego ja mam nosa, jeżeli chodzi o typowanie, więc pewnie będzie synuś;) Dawaj znać zaraz po powrocie:) anisik - udanej podróży! Morski klimat na pewno dobrze zrobi córci:) Chociaż sama podróż z pewnością da się odczuć. justynka - czyżbyś rzeczywiście dostała szlaban na neta w pracy?;) pozdrowionka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, jest wszystko wporządku, wymiary są super, dziecko się dużo kreci i będzie SYNEK-Adrianek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze wazy 270gr lece do smyka bo mam zniżke kupie coś malemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke wpadam sie przywitać !!!!!!!!! Buziaki dla Wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!👄 Paziu gratuluje synka !!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki a ja jestem bardzo szczęśliwa jak chcialam mieć kobietke tak jestem szczęśliwa na chlopca:-) Młody się wzbogacił o śpiworek, rożek, kocyk i kombinezon:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia, wiem co czujesz..ja wolalam chlopca i jakos intuicja mi mowila, ze to chlopak :P A jak uslyszlaalm, ze to dziewczynka bylam przeszczesliwa :D I teraz bym sie nie zamienila :P Najwazniejsze, ze zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo - wkońcu moge zajrzec do was na duzej ...... Karolciu - dzięki za fotki , faktycznie slicznie wyszłaś i super , ze wyjazd sie udał. A te oczka - to moze faktycznie coś znaczą - wiesz zmiana klimatu, otoczenia - moze ździałać cuda !!!! Voltare - z netem nie ma tak źle , moge korzystac - ale głupio jest mi psac na forum jak ktos widzi mój ekran :-( , ale nie ma tak źle jakas chwilke zawsze znajde , zeby zajrzeć co tu się ciekawego dzieje :-) Jadirko - ale fajnie , jedno wesele po drugim :-) , mogliście nawet zrobic dwa za jednym zamachem :-) :-) . A nawet nie wiedziałam, ze twój tato planuje slub - nie wiem , czy nic sie nie chwaliłaś czy ja przgapiłam ??? Ty nasz pracusiu - wspólczuje, jeszce na taka pogodę .... A Wy - młode małżeństwo wybieracie sie gdzieś na podróż poślubną ????? Martyniu - ja tez nie wygrałam 9 baniek :-( no cóz moze innym razem . Kurde , ja wogóle nie kojarze jakie ty miałas problemy w ciązy i z porodem - a w sumie jestem tu od czerwca 2007 - nie wiem , czy ty tak mało sie wtedy udzielałaś , czy ja nie pamietam ???? Ale tak czy tak teraz pewnie Lenka wynagradza wszystkie te niedogodności - prawda !!!!????? Ansik – udanego wypoczynku życze i aby pogoda się udała !!!!!!!!!!!! Ola – witamy z powrotem w PL i pisz jak najcześciej !!! A Ty Cytrynko – gdzie jesteś – już tak dawno się nie odzywałaąs ???!!!! Paziu – moim zdaniem tez bardzo ładnie wygladasz , wczesniej byłaś szczuplutka więc te pare kilogramow dodaja Ci tylko uroku !!!! Jeszcze raz gratuluje synka !!! , ja bym właśnie chciała mieć syna pierwszego . A właśnie , bo ktos pisał jeszcze o biuście Pazi  , powiedzcie dziewczyny – jak to jest po ciązy – zostaja piersi większ – czy raczej nie ??????? ( osobiście w moim przypadku nie miała bym nic przeciwko jakby jednka zostawały wieksze ;-) ). Surfitka – super , ze się odezwałaś. Tak ja w pracy – także teraz mam kłopot z pisaniem cały dzień . A ty dostaniesz po dupie  , co to za pisanie „ u nas po staremu „ – tak żadko piszesz, ze nie wiemy jak jest po staremu !!!! – proszę się tu poprawić – buziaki 👄 Katia – musisz nam zdac relacje z wyjazdu jak wrócisz !!!! To by było chyba na tyle – mam nadzieje , ze nikogo z obecnie piszących nie pominałeam – jak tak to bardzo przepraszam !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Wszystkie bez wyjatku – piszace i te co o Nas na chwile zapomniały – byźka !!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz juz mogę iść spokojnie do domu !!!!!!!!!!!!!!....... Jutro mam nadzieję , że też uda mi sie zagladnąc - no i muszę oczywiście tabeleczke zmienic - bo ja juz dawno po @. Papaty :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod wpisem Justynki nie piszcie że u was po staremu bo zawsze jest coś nowego, zwłaszcza u waszych maluchów:-) Surfitko dokladnie masz racje, ja mówilam od poczatku ze mi jest wszystko jedno, aby bylo zdrowe to się liczylo najbardziej. Wiesz co Justynko ja i tak się bardziej wolalam jak byłam taka szczupla, nie miałam bioder i wogóle może to głupie ale lubiłam siebie. Teraz jedynie co bardzo mi się podoba to właśnie że biust mi się powiekszył i taki mógłby zostać. A najbardziej mi się nie podoba że na buzi przytyłam i wyglądam jak świnka;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu gratuluję- WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) A U NAS JEST ZĄB!!! TZN KAWAŁEK DOPIERO WYSTAJE NA DOLE, HMM FAJNIE ZE NIE WIEM KIEDY WYRÓSŁ, OBYŁO SIĘ ODPUKAĆ NARAZIE BEZ MARUDZENIA ITP.KURDE WŁACZYŁY MI SIE DUZE LITERY, A NIECH TAK ZOSTANIE justynka NIE BEDE POWTARZAła znow o moich problemach bo ilez mozna tego słuchac, ale pisałam duzo bo komputer był moja jedyna rozrywka:( lece karmic mała jak kogos pominełam to sorki,ale to pospiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu tak miałaś racje:-) widzialam zdjęcie malutkiej na nk jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jesc nie chciała tylkospac,własnieja usypiam jedna reka tzn bujam wózek:) paziu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×