Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolciu znalazłam mamie 3 hotele w Tunezji może sobie coś wybierze. Te biuro nie jest nawet takie drogie. Zastanawiam sie jak jest z dziećmi do lat 2 czy płacą czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini wiem ja też jak mój maż się spóźnia z pracy to chodze do okna co 2 min. poprostu się martwimy. Co do staranek wyleczycie wszystko, wszystko się unormuje i zaczniecie od nowa, myśle że wtedy już będzie to kwestia czasu. Buziaki i odzywaj się do nas jak najczęsciej 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, z tego co doczytałam to dzieci do 2 lat 100 zł, potem jest 2-6 lat, i 6-14 lat już płatne ale nie tak jak dorośli. Trini, częściej do nas zaglądaj i pisz, bo zawsze fajnie sie czyta :D a może własnie jak nie staracie sie to akurat sie uda? dobranoc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) resonans przezyłam ale wyniki dzis lub jutro, ale mało nie umarłam, chyba mam klaustrofobię bo jak wjechałam do tej tuby to musiałam wyjechac bo myslałam ze sie udusze to dali mi do ręki dzwoneczek zeby w razie czego dzwonić, to było okropne 20 minut leżenia w trumnie- dosłownie brrrr paziu i jak znalazłaś wycieczkę jadirko no ja też załuję ze juz tam nie pracuję ale tamtej pracy poświecałam więcej czasu no i soboty oczywiscie wiec planując ciaże wiedziałam że musze szukać innej, jadirko gdzie teraz pracuje masz napisane na nk \"o sobie\":) Trini super ze dzis znowu napisałas, jak tam mężuś, na pewno wszytsko ok:) jadirko moze jakies zdjecia ze slubu tatka?:) voltare przykro ze zastzryki bolą, ale wsyztsko w dobrej mierze:) olawd pisz częciej:)te kłucia to na pewno nic złego pewnie sie rozciaga macica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczynki !!!!! Jadirko - super , ze uroczyśtośc sie uała - ale faktycznie jakies fotki mogłabys przesłac :-) :-) Martyniu - kurde, czemu się nie chwaliłas , ze miałaś taka super pracę !!!!! To naprawde musiało byc ciekawe - napewno bardziej niz jakas np nudna praca w biurze. Fajnie - mamy drugą ekspertke na topiku w sprawach kosmetycznych - Jadirka od paznokci i Ty od makijażu :-) trzymam kciuki - aby wyniki wyszły jak najlepsze - jak tez chyba miałabym problemy wyleżeć w takiej \" trumnie \"..... Voltare - bidulka jestes z tymi zastrzykami, ja to jak miałam mieć jakąs strzepionke to była cała chora a co dopiero jak bym miął miec taki zastrzyki jak Ty - brrr .... , ale co tam - cel uświęca środki ..... co zrobić - wazne by sie udało. Karolci, Pazia - po buziaku 👄 I dla reszty topikowych kolezanek po 👄 i 🌻 Z góry przepraszam jak kogoś pominełam - ale tyle oststnio popisłayście , ze nie chciałabym czegos poprzekręcac a nie ma czasu dokladnie wszystkiego czytać... :-( Jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!! Aaaa Katia - miała nam zdac relacji co i jak po weekendzie !!! , hmmm - czyżby o Nas zapomniała ????!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzis muszę przystopować z komputerem, oczy mnie bolą itp. a ofert jak na lekarstwo, jak są jakieś przeceny, to beznadziejny hotel, który ma przeważnie same złe opinie; albo do plaży 4 km, i bus dowozi. Ehh tak to jest jak trzeba coś znaleźć na już, w przyszłym roku rezerwuję w marcu i niczym się nie bede przejmować :) jak nic nie znajde to pewnie pojedziemy nad morze :D Martyniu, szkoda ze tak się ukrywałaś, możesz mi napisać w jakim kolorze cieni jest mi najlepiej, mam zielone oczy :P i czy pasowałby mi \"smokey eye\" chyba tak się piszę; bo bardzo mi sie podobają tak pomalowane oczy. Napisz jak będziesz znała wyniki, a co do dzwoneczka to powinni ci go dać za 1 razem, tak gdzies czytałam że tak sie robi. Justynko, jak tam w pracy, pewnie macie duży ruch i wiele osób się przewija??? Dziś wymyśliłam sobie krokiety z pieczarkami i żółtym serem, także zaraz powoli będę wszystko szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu nawet mamy dzis spokojnie :-). Tez z ciekawości ogladałm dziś oferty wycieczek, ja patrzyłam na www.ceneo.pl - turystyka. Najtańsza jest Bułgaria - hotele na zdjeciach wygladaja całkiem, całkiem i opinie tez nie są złe - i najwazniejsze , dojzad - samolot , więc nie trzeba tłuc sie kilkanaście godzin w autobusie a to duży plus przynajmniej dla mnie :-). Szkoda tylko , że ja moge sobie to tylko poogladać w necie , bo maje wakcaje pewnie znowu spedze w domu.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu do zielonych oczu ładnie wygladaja fiolety, brązy i szarosci, generalnie ja uznaje zasade ze kady cien mzna tak dobrac aby pasował do osoby na to składa sie wiele czynników rodzaj cery, kolor włosów itp, jesli chodzi o smokey eye to na pewno pasuje do zielonych, ale ja powiem ci szczerze nie za bardo lubię taki makijaz, poprostu nie podoba mi sie jak ktos tak na czarno maluje powieki, no chyba ze gdzies na wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, ja juz autokarem nigdzie nie pojade, w liceum byłam 2 razy, we włoszech i hiszpanii, katorga; a teraz co chwile jakiś wypadek z autokarem polskim w roli głównej; lepiej samolotem. Martyniu, dziękuję za rady :) oczywiście to smokey eye to tylko na wieczór, mnie się podoba bardzo :) ale chyba nie trzeba robić czarnym, tzn kreski czarnym i jakiś ciemny cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu współczuje takiego badania w tej \"trumience\" aby teraz byly dobre wyniki. Co dow ycieczki to dalam mamie jakieś 3 hotele i niech sobie wybierają:-) Justynko a mi się wydawalo ze Bulgaria już nie jest taka tania, musze to sprawdzić. Fajnie by było tak jak napisalaś karolciu ze dzieci do 2 latek tylko 100 zł bo tak się zastanawiam czy gdzies czerwiec, sierpien w przyszłym roku się nie wybrać ale niewiem jak z kasa bo odbieramy klucze do mieszkania i trzeba wszystko robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja też bylam kiedys autokarem w hiszpani i we wloszech i też się niegdy bym nie wybrala w 3 dniową podroż gdzie człowiek później jest polamany a byłam tam jakieś 12 lat temu a teraz prawie na starosć to nigdy w życiu!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, jak ja sprawdzałam bułgarię to niezbyt tanio, podobne ceny do egiptu; może bez wyżywienia taniej? Paziu, jak nie za rok to za 2 też się załapiecie na zniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - z tego co ja patrzyłam to Bułgaria jest najtańsza - no ale rózne sa opinie na wczase do tego kraju. Słyszałm od znajomych , ze jest tam raczej brudno na plaży , w pokojach tez to róznie bywa. Ale cos za coś. Pozatym ile ludzi tyle opinie takze cięzko stwierdzić. Jedni narzekają - drudzy chwalą :-) :-) Ja patrzyłam to 7 dniowe wczasy dla jednej osoby kosztwały 949 lub 999 zł , hotel 4 gwiazdkowy, 2 posiłki , przelot samolotem. Pokoje dwu osobowe z łazienką, klimatyzacją , balkonem lub tarasem z widokiem na morze. Basen kryty i otwarty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, trzeba też dokładnie czytać czego nie zawiera cena, tylko kilka biur podaje od razu cenę za wszystko, a niektórzy podają że 999 zł, a pod spodem pisze że cena nie zawiera, i tam kolejne 400-500 zł opłat; jak 999 to już cena za wszystko to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz święta racje , bo z reguły potem okazuje sie , ze trzeba zpałaćić jeszcze jakieś ubezpieczenie, opłaty lotniskowe itp. , itd. Wiesz - ja tak ogladam, by ogladać - niegdzie się nie wybieram, wiadomo gdy sie chce rezerwowac to trzeba sie wszystkiego dowiedzieć co i jak. Ale wiesz sokoro np. do Bułgari moga byc jakieś ukryte koszty to do innych krajów : Egipt, Grecja pewnie też cos tam sie znajdzie, więc tez będa droższe niz ta ca co podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, na stronie Itaki, podane są brutto, nie ma już nic ponadto :) sprawdziliśmy rok temu, no i z Sun&Fun tez, też sprawdzone osobiście; także jakbyś chciała kiedyś jechać to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki - zapamiętam :-) :-) No ale z moim męzem - to bedzie cięzko gdziekolwiek jechać .... , niestety :-( - on to by tylko w domu siedział , takze mi zostaje tylko oglądanie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka To powiedz mężowi że poleży sobie na plaży może wkońcu się skusi:-) Karolcia masz racje to tzw. ukryte koszta jak ja ich nie lubie jakby nie mogli napisać sume w calości U mnie dzisiaj jest chłodno:-) i wieje bardzo -prawie jak nad morzem sie czuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! martyn--ia daj znac jak wyniki ja tylko na chwilke bo maz okupuje komputer. mam pytanie do doswiadczonych mam ;-) jaką przerwe mają wasze dzieciaczki po stałym posiłku ??? daje hani ok.11.30 to potrafi nie jesc do 17-18 a to chyba za długo jak na 4miesieczne niemowle ??!! prosze o info ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu, ja doświadczenia nie mam; ale wydaje mi się że jak nie płacze i jeść nie chce, to nie ma co pakować na siłę; chyba już minęły czasy, kiedy z zegarkiem w ręku wybudzało się dziecko - bo pewnie głodne i trzeba nakarmić; nie wiem tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka!:) Oj widzę dzisiaj się wakacyjnie na topiku zrobiło;) Ale akurat tegorocznych wakacji w domu absolutnie nie żałuję:D co więcej - nawet nie miałabym nic przeciwko temu, aby się skończyły - bylebym już wiedziała czy zostanie mi po nich jakaś "pamiątka";) martyniu - współczuję badań! (Jak wyniki?) Ja akurat klaustrofobii nie mam - nie przeszkadza mi przebywanie w zamknięciu, w małych pomieszczeniach itp. Ale w zamian mam lęk wysokości - kiedyś wlazłam u nas na strych - po schodkach bez poręczy i nie potrafiłam z nich zleźć:P Jak ja się wtedy namęczyłam!:P W końcu udało się jakoś tyłem i prawie na czworaka:D:P tryni - miło, że zajrzałaś:) Szkoda, że wpadasz ostatnio tak rzadko - przecież to, że chwilowo wstrzymaliście staranki temu nie przeszkadza;) A tak nawiasem mówiąc, to los jest przewrotny i może akurat wasze marzenie spełni się szybciej niż myślicie; buziaki dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany a co sie tu porobiło , ze tak pusto ????!!!!!! Juz sie wystraszyłam , ze skasowano nasz topik :-) a tu dopiero chyba na 3 stronie znalaząm :-) :-) :-) No nic - sam nie bee pisac - czekam aż sie ktos odezwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 karolciu mojej hani nie trzeba wybudzać ;-) bo ona nie spi cały dzien :p też myslę,ze na siłę nie ma co pakowac dziecku jedzenia,z tym ze zastanawiam sie czy bedzie miala dosateczna ilosc witamin i takie tam...skoro tak mało je.U nas w rodzinie same niejadki od zawsze były :p i gdybym jej nie podała papu to caly dzien moglaby nie jesc zaaferowana zabawą. Martyn--iu jak u Lenki było pare miesiecy temu ??? aa..ja z kolei na odwrót,prace wybrałabym tę drugą u marty--ni,makijaze ok,nawet kiedys malowalam wszystkie kolezanki na imprezki,ale zeby to mialo byc moje zajecie to raczej odpada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiemaj jak Wam - ale mi sie strasznie podoba ta piosenka , pare razy słyszałam ja w trójce a dzis udało mi się znaleźć na youtube : http://pl.youtube.com/watch?v=SsF4K1Jysis Teraz śmieje sie do męża - że to powinna byc jego piosenka przewodnia .....:-) :-) :-) jak posłuchacie to bedziecie wiedzieć dla czego :-) :-). Wiem, wiem - skromna jestem hihihi - ale kazdy facet tak powinien śpiewać swojej żonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam nadzieje ze o mnie niezapomnialyscie;>?? :) w ponidzialek juz bylam w pracy ale mam tydz. rozliczeniowy i masa roboty masakra i nawet niemialam czasu napisac..... u Ł. bylo super spalismy do ktorej chcilismy sniadanko na dworze obiad na dworze potem jakis space nad zalew czy do miasta ogolnie lenistwo i jeszcze raz lenistwo:P tylko te warunki bez lazienki porazka.... na ale chcodzilismy sie kapac itd do jego wujka co w bloku mieszka i wsyztsko full wypas hihihi.... w ogole zmienilam fryzurke:P sciagnelam te przedluzane malam pod tyjeden wielki koltun w ogole Ł. mi to sciagnal bo u tej laski samo sciagniecie 120zl!!!:/ masakra wlosy mam tak zniszczone od rozjasniacza no i tez lekko od tego przedluzania wlosy mam tak zadkie 1/3 tego co mialam swoich mam krotkie takie do szyi i kolo ciemniejszy mam jedno zdjecie ale robione telefonem i w ogole strasznie wyszlam no ale jesli ktoras chche moge wyslac:P:P:P teraz zyje sobota bo w osbote jade do Ł. i w niedziele w nocy w pociag i nad morze juz niemoge sie doczekac!! jeszcze musze zakupy zrobic po prac zatsanaiwc sie co wziasc do ubrania..... niemoge sie juz doczekac hehehe moj maz mnie meczy byl wponiedzialek u mnie wpracy wiecie co!!! wymysli ten skurwiel z eniby go okradli ze wsyztskiego co bylo na tym mieszkaniu... sobie wymyslil cwaniak zeby niemusial sie czyms dzielic przy rozwodzie:/ co za psychopata .... ajak go zobaczylam w pon. po 3 miesiacach to sie zalamalam po raz gdzie ja mialam oczy i serio odruch wymiotny... powiedzialam mu ze nic od niego niechche ma tylkoz niknac z mojego zycia i dac mi swiety spokuj raz na zawsze obrucilam sie i poszlam do biura potem mnie jakimis siesznymi smsami meczy ale mam to w dupie!!!!:) no to tyle co u mnie:P a tu widze takie sporadyczne wpisy:( jest ktoras w ogole teraz tutaj......:(??????????????? buziaczki i po 👄 dla wsyztskich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ja ci nie doradze bo też się nie znam ale jak na moje oko to taka dluga przerwa bez jedzenia to chyba nie najlepszy pomysl-ale niewiem. Katio ja chce oczywiście twoje zdjęcie-wysylaj:-) Voltare🌼 A ja dzisiaj nie śpie od 5 i od tej godziny mój maluszek bryka w brzuszku więc mnie to rozpraszało i nie mogłam dalej zasnąć tylko trzymalam się za brzuch i gęba sama mi się śmiala jak mnie w ręke kopał;-) cudowne uczucie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie znowu do mamuś jak myślicie który lezaczek jest lepszy?? http://www.allegro.pl/item411997032_fisher_price_lezaczek_bujaczek_hustawka_hit_2008.html czy http://www.allegro.pl/item411765804_fisher_price_lezaczek_bujaczek_wibracje_do_18kg.html lub taki zwykly bez bajerów?? bo ten pierwszy rozkałada się do pozycji leżącej a ten drugi chyba nie zabardzo ale niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu dziękuje za zdjęcia wlasnie przed chwila zobaczyłam, ladnie wszyscy razem wyszliście:-) Chyba dzisiaj będe sama ze sobą pisala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - narazie ja jestem - to nie będziesz pisac sama ze sobą :-) Akasiu - ja tez dziękuje za fotki - kurcze Hania juz taka duza , jak ten czas leci. Nie wiem czemu - ale ja zawsze myślałam , ze Ty jestes starsza odemnie - a widzialam na NK , ze jestes w moim wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) I ja dzisiaj nie śpię od 6 rano (zastrzyk:O ) a potem do tej pory bawiliśmy się z K. w malowanie grzejników:) Właśnie skończyliśmy - i teraz chwila odpoczynku i zaraz zabieram się za obiad:) katia - ja również chcę zdjęcie:) Ładnemu we wszystkim ładnie, więc i w krótkiej fryzurce z pewnością jest Ci do twarzy. A propos włosów - to z wiekiem chyba wszystkim się przerzedzają - widzę po sobie. W dzieciństwie miałam taaakie grube włosy - czasem mama zaplatała mi 2 warkocze to jeden z nich był grubszy niż teraz wszystkie włosy razem mimo, że nie poddaję ich zbyt często jakiejś ostrej \"obróbce\";) - ot zwyczajne farbowanie, bo odziedziczyłam po kimś jakieś siwe geny i już jakieś pojedyncze włosiska w tym kolorze zaczynają mi się na łbie pokazywać:P zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×