Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wogóle to podoba mi sie jak w filmach amerykańskich ( bo na zywo nie widziałam to nie wiem czy tak faktycznie jest ) pokazane sa te osiedla - prawie identyczne domy, pośrodku ulica , ładne ogródki..... - fajnie to wyglada. Nie tak jak u Nas osiedle , a pośrodku dziurawa droga, każdy dom z innej parafi i wogóle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marytniu ja też nie lubie gór i na szczęście mąż też nie:-D Lubie nasze polskie morze ale ze względu że jest zawsze zimne to jednak wole te cieplejsze klimaty. W kołobrzegu ostatni raz byłam jakieś 7 lat temu i się wynudziłam-niestety ale jak byłam kiedyś w takiej miejscowości za kołobrzegiem(nie pamiętam już jak sie nazywa) to było super. Zresztą ja tak Justynka lubie cieple klimaty, grille, imprezy i wylegiwanie się na plaży;-) Teraz to będe inaczej patrzyła bo o dyskotekach na wczasach możemy pomarzyć;-) tak pozatym ja planuje wyjazd za granice alebo za rok albo za 2 zobaczymy jak będziemy z kasą stać. Akasiu tak jednak wypiore wszystko a czy te kocyki też się prasuje????? Wole się was zapytać niż mojej mamy bo ona to czasami mnie wnerwia, jak jej mówiłam że body lepsze to ona się upierała że\" jednak kaftaniki bo mnie i brata też tak ubierała\" dopiero jak jej koleżanka wytłumaczyła to przyznała racje. Albo mówi że\" po co mi body z krótkim rękawem jak będzie zima\" ale chyba w domu to 5 rzeczy nie będe dziecku zakladala bo przekrzeje a tak to body z krótkim i na to pajaca i moim zdaniem wystarczy. Albo mówi \" po co ci 2 czy 3 kolderki ja miałam 1 kołderke i starczyła aż byłas już duża\" - tylko że kiedyś nic w klepach nie było a teraz mam taki wybór że moge sobie pozwolić. I jeszcze jest sporo takich rzeczy co moja mama mi radzi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to moja mama paziu przegina w drugą strone, kupuje 5 rzeczy takich samych ale innego innego koloru więc mam poprostu 10 kocyków, "bo kazdy inny", miałam 4 rozki bo ten taki a ten sraki i setki ciuszków niewykorzystanych bo..były takie ładne- juz nie wiem co lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tez nieźle a najlepiej jak moja mama jak powiedziała ze rożowe rzeczy to dla chłopca aż jej pani w sklepie delikatnie powiedziala bo ona taki typowo dziewczecy dres mówi że to dla chlopca-wstyd!! może tak było 30 lat temu ale ja tak nie chce.A ogólnie to mama nie jest jakaś zacofana i tak stara ubierać się na topie i wogole ale co do tych spraw to norlmalnie stanęła w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu to pzrykre musi być z teściową. Ja niestety nie mam :-( wiec sie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już tak z grubsza posprzątalam mieszkanko:-) i padam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi hania dzisiaj marudzi -- szok .... uszy pekaja doslownie// teraz siedzi sobie upierdliwiec na kolankach i patrzy niezdrowo w ekran mlonitora :p gacek jeden... a moim takim miastem jest Kraków tam bym mogła mieszkac :-D kocham to miasto!! a najchetniej w jakims pieknym domku z wielkim ogrodem .... Z zagranicznych kurortow przeprowadzilabym sie na Polwysep Iberyjski gdzies w zaciszne miejsce albo na poludnie Wloch. Ewentualnie w nasze polskie gory,ale wtedy musialabym miec swoj pensjonat :0 kocham góry...wychowalam sie \'na\' górach a Tobie martn--iu zazdroszcze mamy ... tez bym chciala zeby mi ktos tak kupowal :-) oczywiscie dla hani,,.,mama co prawda kupuje piekne ubranka i na czasie ale mało.Nigdy nie mam za wiele. Paziu kocyków nie prasuj,rozka zreszta tez nie trzeba.Ja mialam jeden,ale powiem ze przydaje sie do tej pory mimo ze nogi hani zwisaja na zewnetrznej---bo maz tylko w rozku potrafi lulac dziecko ,,,hhheehh a jak ja zawija to jest tylko wielka radosc.Na weselu sie smialismy ze wszystkich gosci pozawija i ulula.ma swoja metode i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do latania to podobno u takich maluszkow do 4-5 miesiaca jest niezdrowo z powodow laryngologicznych.A takie powyzej 6-miesiaca najlepiej przystawic do ssania przy starcie i ladowaniu zeby nie odczuly roznicy cisnien.Ciekawe ktora pierwsza sie wybierze w podroz samolotowa.....bo surfitka dopiero w prszyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalu bedziemy sie szykowaly do lekara....mam stresa jak zawsze,pewnie hania to czuje i dlatego mi marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie ze body to super sprawa.Mozna ubierac pod bluzke i spodnie wtedy plecki zwsze sa zakryte jak bluzeczka sie podwinie.Nie mowiac o straszym dziecku ktore ubranka pcha do buzi i brzuchal jest na wierchu.Spiochy sa praktyczne ale tylko 1,5 - 2 miesiace pozniej to juz tylko spodenki i koszulki.Sukienek tez nie lubie bo hania to wiercipieta i zawsze swieci pupskiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) I widzę, że dzisiaj znowu wakacjami powiało... Ja tam lubię polskie morze, nawet jak jest nad nim wietrznie i zimno - uwielbiam sam nadmorski klimat. Zresztą lubię każdy rodzaj wody;) A co do miast do ewentualnego zamieszkania, to ja chcę do Wrocławia! Przez kilka lat tam mieszkałam i teraz za nim tęsknię bardzo! Z tym, że ze względów mieszkaniowych pewnie nigdy tam mieszkać nie będę, chyba, że (jak martynia;)🖐️ ) wygram w totka, to wówczas tak. Tutaj mamy własne duże mieszkanko i kawał ogrodu, a tam pewnie do końca życia musiałabym spłacać 30-metrową kliteczkę. To ja już wolę od czasu do czasu zrobić sobie wycieczkę do Wrocka, a kasę która normalnie szła by na ratę przeznaczyć na jakieś przyjemności, albo na jakiś remoncik albo mebel tutaj:) paziulka - a ty nie przesadzasz ze sprzątaniem? Rozłóż to wszystko sobie na kilka dni i po pierwsze od razu będziesz miała więcej czasu, a po drugie zmęczenie będzie mniejsze:) Justynka - czyżby szefowa troszkę zmiękła, że dzisiaj miałaś dla nas więcej czasu? Ale to super:) jadira - zdjęcia fajowe - romantyzmem powiało;) a ja siedzę jak na szpilkach - czekam na telefon...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu bedzie dobrze - nie stresuj się:-) Voltare wiem powinnam sobie odpoczywać i robić na raty ale zawsze o tym zapominam ale już jest ok.;-) To ja będe tu co jakiś czas zaglądać więc jak będziesz już coś wiedziała to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu za zawieszka ? my juz po....uuff :-D martyn--iu zapomniałam napisac,ze u Ciebie nie widac zadnych zbednych kilogramów,jestes super laska jak nic.JA przy Twojej diecie wazylabym chyba ze sto kilo ;-) tak jakos samozne na mnie działa,dobrze,ze nie lubie :p buiole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz akasiu nie trzeba było się martwić;-) A ja tu zaglądam co jakiś czas czy voltare już wie co i jak-a tu cisza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - no właśnie nie wiem nic - siedziałam i czekałam cały dzień na tel - nawet do ubikacji latałam z telefonem... i nic:( Mam już 100 myśli na minutę, że może coś jest nie tak jak trzeba... Z drugiej strony jednak myślę, że jakby od razu coś się nie udało to chyba by mi o tym powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 my juz pomału pakujemy ...pobudka oczywiscie była o 6 :p chyba juz nie zjrzę na kafę,chociaz bardzo bym chciała dowiedziec sie chociazby jak poszło Voltare. Całuje Was mocno i do zobaczyska po wczasach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Babole moje kochane:D Wiem, że jeszcze dużo, dużo za wcześnie na radochę, ale zapłodniło się nam 9 komóreczek:) Oby tylko jeszcze chciały się ładnie dzielic;) Uciekam na jakieś zakupy, bo to jutro święto, trzeba lodówkę jakimś prowiantem wypełni;) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) akasiu dobrze ze zHaneczką wszytsko ok:) a gdzie wy teraz jedziecie koło tego Miedzyrzecza bo juz sie pogubiłam;)? voltare- cudowne wieści-wszystko idzie super!! akasiu ja moje zbedne kilogramy widze i czuje a do tego wczoraj na noc zjadłam 3 liony białe brrrrrrrrr fujjjjjjjjjjjj i do tego dzis sie wkurzyłam, bo zaczełam grac w excpres lotka bo mozna wygrac 200 tysięcy- nie chcę być zachłanna na milioony bo te 200 tys jest mi alurat potrzebne na spłate kredytu;) no i wczoraj zaszalałam i wysłałam 30 zakładów po 1,25:) i dupa zawsze jak wysysłam jeden to mam trójke a tu dziś nic a wyobrazcie sobie ze zawsze za trojkę płacili 20 zł a dziś 50 a za czwóke az 1200!!!brrr miałam same dwójki voltare ja też kocham wrocław a do dzis sobie nie moge tego darowac ze jak szłam na studia to rodzice chceili mi kupic mieszkanko 2 pok we Wrocku ogladalismy wtedy na Kromera bo sie budowały i wtedy dwa pokoje kosztowały 100 tys i nawet zarezerwowali a ja sie uparłam ze se znajde meża z mieskzaniem(dobrze ze moj tego nie czyta)haha i ze nie chce mieszkania do dzis mi to mama wypomina bo przez 7 lat płaciła za wynajem mieszkań mi i siostrze i spłaciła by prawie cały kredyt, teraz takie mieszkanko jest warte ok 400-500 tysięcy no cóż było się młodym i głupim, ale na szczescie Wrocław mam tak blisko i wiele przyjaciól tam wiec jak chce jechać i przenocować to nie ma problemu:) poprostu nie dodałam wczoraj bo było to oczywiste ze nad morzem kupię dom na lato a na zime we wrcoku,ale ja jestem głupia i naiwna haha do tego znowu mnie boli ucho ale teraz prawe byłam u laryngolog ale jest moja na urlopie a jutro wyjazd i pewnie juz nie zdaze bo musze sie pakowac itp akaisu co do body to popieram jest najwygodniejsze , nie podwija się no i z tym wcinaniem bluzeczek czy sukieneczek masz racje, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka chcialam tylko wam zyczyc milego weekendu bo dzis jedziemy do kolobrzegu . wklejam tez tabelke juz na jutro Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........20............ .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............18..................... 23.01.2009 kkarolina/tęcza.............28.............7............ ..........01.04.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd super ja bede w Kołobrzegu za tydzień juz nie moge sie doczekac, ale pisz zawsze trochę więcej niz dwa zdanka, co u Ciebie jak maluszek jak dolegliwości ciązowe;) paziu a ty gdzie jestes? zawsze byłas juz o tej porze, mam nadzieje ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :-) Akasiu - miłego wypoczynku i aby Hanusia była grzeczniutka i dała mamie poleniuchowac :-) Olawd - tobie tagże życze miłych wczasów !!!! :-) Voltare - super i oby tak dalej wszystko szło !!!! Jka tak opisujesz , to ja wogóle momentami nie wiem o co chodzi :-). Wydawało mi sie , ze jednak sporo wiem o in-vitro a tu jednak niespodzianka - tyle jeszce człowiek nie wie. Martyniu - ty jak zwykle ranny ptaszek :-). Ja w Wrocławiu byłam tylko raz w zyciu - ale tez mi sie podoba. Pozatym czesto pokazują Wrocław w serialu Pierwsza Miłośc - to mozna poogladac ;-) ;-) Nieżle sie wAm zbiegło - w trójke nad morzem :-) :-) Acha - i tez zgodze sie z Akasia - że wcale po tobie nie widać zbednych kliogramów - moim zdaniem wygladasz bardzo fajnie !!!!! Jadirko , Paziu - a Wy gdzie jesteście !!!! ?????? buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem, jestem tylko byłam w sklepie, zjadłam śniadanie i teraz mam chwile wolnego. Voltare jak narazie jest super i ciesze się bardzo i oby tak dalej:-) Martyniu chyba i ja zaczne grać w totka bo też by mi się przydala taka kwota jak tobie do spłaty kredytu. Akasiu miłego wypoczynku, bawcie się i odpoczywajcie, dużo słoneczka wam życze i róbcie mnóstwo zdjęć. Olawd tobie też życze milego wypoczynku i żeby brzuszek nie bolal, czekamy na zdjęcia:-) Justynko, Jadirko i cała reszta dla was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chuba zaczne grać w totka - tylko, ze ja raczej nie mam szczęscia do gier - nigdy nic nie wygrałąm :-( Współczuje Wam takich kredytów - ale w sumie cos za coś , przynajmniej macie swoje mieszkanka. Ja to jestem cykor i chyba jak bym wzieła taki kredyt to bym cały czas myślała - co to bedzie, a jak strace prace itp. Ale z drugiej strony ja mam dobre warunki mieszkaniowe ( miszkam z teściami ale mamy całe osobne pietro - osobne wejście, łazienkę , kuchnie )to łatwo mi mowić , co innego jakbym miała sie gnieśc w jednym pokoiku - wtedy pewnie i tak skazana bylabym na kredyt. Kurcze przepierzone - w tych czasach bez kredytów ani rusz !!!!!! I tak sie niektórym dziwei skąd maja tylke kasy , ze np. buduja dom, jeżdrzą co rok na zagraniczne wczasy - kurde ja pracuj e, mój mąz tez - zarabiamy tak w miare ( wiadomo , ze takie zarobki w Warszawie lub we Wrocławiu - to pewnie sa marne ) a i tak tych pieniedzy wiecznie jest mało :-( :-( - ja nie wiem czy my tak nie umimy oszczedni życ ????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko to wszytsko tak ładnie wyglada my mieszkamy na swoim mamy dwa samochody wczasy (do tej pory) za granicą, ale niestety wszytsko na kredyty;)ja tam nie boję się kredytów, bo bez nich to czowiek nie wiem jakby żył, co prawda serce boli jak co miesiac trzeba 3 tysiace oddac do banku no ale inaczej nie mielibyśmy pewnie nawet swojego lokum:(taki kraj niestety,oby tylko zdrowie było z innym sobie człowiek poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich drobnych tez sie nie boje - bo tez większośc rzeczy biezemy na raty :-), bo tak z pensji to ciezko odłozyć a tak to wiadomo - jest wypłata - płaci sie raty i jest ok :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa tak z innej beczki - wczoraj kupiłam sobie podkład do twarzy ( Lirene - Shine Touch ) i wkurza mnie :-(. Do tej pory uzywałam tez Lirene ale City Matt i pomyslałam sobe ambitnie, ze w sumie skóra mi sie nie przetłuszcza to może lapiej jakis bardziej nawilżajacy i kupiłma ten drugi i porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te kredyty, my po raz pierwszy wzieliśmy kredyt właśnie na mieszkanie, poszła już pierwsza rata w tym m-cu narazie nie odczuwamy a co będzie poźniej zobaczymy tak jak napisala martynia jak będzie zdrowie to będą pieniążki. Justynko co do tych podkładow to neiwiem bo nie używałam natomiast jak dla mnie to jest super mf-true match (czy jakoś tak) tylko mało wydajny a teraz pzrez cale lato używam pudru w kamieniu i jestem bardziej zadwolona niż z jakiegokolwiek podkładu, pacne raz ,dwa i twarz mi sie nie swieci i krostki zakryte. Wogole odkąd jestem w ciaży nie moge używać prawie żadnych kosmetykow bo mi śmierdzą, jak zmywam oczy to zatykam nos bo aż mi nie dobrze a perfumy leżą głęboko w szafie i mam nadzieje że nic sie z nimi nie stanie. Jedynie dezodorant w kulce i w sprayu nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×